Vítá Vás "Energie U Pramene"

Autor: Rival <rival(at)upramene.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 09. 11. 2005

7.11.2011 Byl spuštěn nový portál a nové fórum na této adrese

http://upramene.cz/forum/portal.php

 

Tyto stránky jsou věnovány všem nadšencům, kteří se snaží svými vlastními silami získat alternativní zdroje energie. Byl bych rád, kdyby se nám podařilo vybudovat kvalitní web plný praktických informací o této problematice. Uvítám jakoukoliv spolupráci. Každý z nás něco umí, tak proč to nedat dohromady a dokázat "nemožné" :-) Jak nám je stále tvrzeno... Takže jak se tady orientovat ?Původně jsem chtěl všechny sekce, rubriky... rozčlenit a zaplnit dle svého uvážení a teprve potom web pustit do světa :-) Ale teď si myslím, že bude vhodnější, když vše budeme dělat od začátku společně. Víc hlav víc ví a snad se tak vyhneme pozdějšímu předělávání struktury tohoto webu. Nyní je tedy nejdůležitější sekce Vylepšení webu. Po registraci se Vám zde zobrazí seznam témat, kde můžete zveřejnit svůj názor a případné rady.

Pro vlastní výměnu zkušeností a názorů jak postavit zařízení, které nám umožní získat aternativní energii, slouží Fórum. Jedná se o phpBB fórum, které se mi jevilo pro toto využití jako velmi vhodné. Bohužel je nutno se do něj registrovat zvlášť. Použijte prosím při registraci stejné Jméno(přezdívku) jakou máte na těchto stránkách. Oba systémy jsou vzájemně provázány a v budoucnu, až bude jednotná registrace, by to mohlo působit problémy.

Omlouvám se za všechny překlepy a jiné chyby. Web vznikl velmi rychle a je třeba jej postupně doladit. Doufám, že splní svůj účel a pomůže nám všem.