Vyhrožování a vydírání...

Pravidla, aktuální info a finanční příspěvky na chod fóra
Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Tak to v životě má být...

Příspěvek od hapalainen »

A hlavně kázeň a trocha slušnosti by neuškodila. Napadat zasloužilé členy vůbec není pěkné. Při registraci se o tom jasně hovoří.


Hlavní je vyhrát zápas
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Hmm

Příspěvek od Iv »

Život je krátký a někdo si to uvědomí až v cílové rovince, ale to už není čas na umytí, musí začít zase odznovu, aby našel cestu kam patří a někdy stále dokola, dokola,dokola,dokola........... Je mně smutno z lidí ze zaseklou jehlou a na Merlina mně nešahej, nebo tě budu muset přirovnat k vychcanýmu Grigarovi(měkké i schválně) , jenž mně připomíná korouhev ve větru (znám jeho názory za totálu a mohu srovnat nyní), každý máme nějaké mínusy, ale ten člověk udělal pro lidi dost, bylo jen na nich, co si z toho vezmou, každý máme nějaký úkol tady, zapšklost je nemoc, ale tu si může vyléčit jen ten jedinec sám.........Nechci poučovat, jen trochu navodit sebereflexi......


Svůj šírák odhazuji vdál a letím zpět ke hvězdám. (Cyrano)
Hmm...
Stálý člen
Příspěvky: 84
Registrován: úte 18 kvě 2010 17:54

Re:Hmm

Příspěvek od Hmm... »

Iv keď že každý z nás je iný , neprekvapuje ma keď opakovanie je pre jedného pokazenou platňou a pre iného matkou múdrosti . Hmm...


Uživatelský avatar
Eter
Starší člen
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20 lis 2008 11:59

Re: Vyhrožování a vydírání...

Příspěvek od Eter »

:idea: :idea: :idea: :idea:

MiB :ptrain: :piss: :ptrain:
-----------------------------

Proti mocnym tohto sveta zatial nic nezmozeme. :bhead:


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Vyhrožování a vydírání...

Příspěvek od martin11 »

POZOR, právě jsem zaznamenal jakýsi útok od nick MUUBEE....jeho odkaz mě antivir označil jako velmi nebezpečný....prosím RIVAL...podívej se nato....doporučuji neotvírat nedívat se jmenuje se to Černá díra a ještě jeden link.Baking jobs..... ještě vidím jeden...ART JOBS...stejný problém...neotvírat nedívat se,,,,pokud máte antivir, prosím info, kdo tomu rozumí...:idea: :idea: :idea: :evil: m11 :D


a další Aternon jobs....neotvírat !!!!!! :help:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
rival
Hlavní admin - živý člověk
Příspěvky: 1220
Registrován: stř 16 lis 2005 9:44
Bydliště: severní­ čechy
Dal: 14 poděkování
Dostal: 226 poděkování
Pohlaví:
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhrožování a vydírání...

Příspěvek od rival »

Uživatel byl trvale zabanován a odkazy smazány. Narazíte-li na podobné spamové příspěvky ihned využijte tlačítko vykřičník, které slouží k nahlášení příspěvků, které porušují etiku fóra. Děkuji...


rival - živý člověk
Odpovědět

Zpět na „Úvodní informace“