Dar pre Iv tým

Pravidla, aktuální info a finanční příspěvky na chod fóra
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Nobody

Příspěvek od Iv »

Moc dobře Ti rozumím a ještě jednou dík.Budu stále s Tebou :good: :bye:


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Omluva Peterovi610

Příspěvek od Ilem »

I já se omluvám, vůbec jsem si nevšiml, že je tam nějaký zip.

A Nobody, nechápu, co to do tebe vjelo. Myslel jsem, že aspoň tady příspěvky zůstanou, tak jsem je nestahoval. Věděl jsem, že je to tady a až to budu potřebovat, že to tu najdu. Takhle nevím o nikom, kdo by tvůj dar využil. Zatím to všichni dělají jinak, ale to neznamená, že není co vylepšovat a že bychom se k tvému daru časem nepropracovali.
U nás, když se něco daruje, už se to zpátky nebere. Dar je od slova dát, ne od slova dát a vzít.
Já vím, je teď doba, kdy všude bují emoce. Může za to postavení hvězd a bude ještě hůř, tak se snažme spolu nějak vydržet.

Podle mě Peter610 vůbec nemusel tušit, že to není od Elabsu. A dal to sem v dobré víře, že nám to pomůže. Jenomže jemu se povedlo jezdit na vodu, tak na něj musí být uspořádán "hon na čarodějnice". Myslel jsem, že aspoň tady v týmu se toho nedočkám.
Ještě jsem si v této souvislost vzpoměl na jeden citát:
"Úspěch se neodpouští".
Naposledy upravil(a) Ilem dne sob 20 říj 2007 21:00, celkem upraveno 2 x.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: peter610

Příspěvek od Ilem »

lajos píše:Musím se omluvit peter610, jsem zjistil že ostatní potřebné je v tom zipu, i když některé soubory neotevřu je to moje chyba, promiň, jsem se zas jednou trochu unáhlil, dík
To neotevřeš, protože se jedná o programy, které se nahrávají do PICu


"Dum spiro spero"
Ciceron
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Ilem

Příspěvek od lajos »

Jo tušil jsem to, se sw se nezabývám. Hm a s tím darem nedarem s tebou souhlasím, také jsem nic odtud neukládám a teď jen koukám, no nějak bude.


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

A za to Nobody

Příspěvek od 1220 »

Máš u mně bod. :good: ;)
A pokoj lidem dobré vůle 8)
K.


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prispevok pre Chudakov

Příspěvek od Ilem »

Nobody píše:ja elektrocentralu 22 KW.Vyuzil som len svoj um , poznatky z fora a dar ktory som dal tymu..
Nějaké podrobnosti by nebyly? Třeba rozměry a typ vyvíječe, zapojení elektrod, účinnost, ...
Ale teď už je to asi k ničemu, když jsi odstranil svůj dar.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Nobody
Stálý člen
Příspěvky: 51
Registrován: pát 27 říj 2006 17:02

Asynchonny generator pre Iv tym

Příspěvek od Nobody »

Nazdar panovia...
tohto roku sice opozdene ale predsa...pre tych co uz zvladli vodik a riesia vyrobu el energie...v prilohe je odskusana schema ako pouzit asynchronny motor ako generator do ostrovneho rezimu...tedamimo siete energetiky...len sam pre seba ako kupenska elektrocentrala...skusali sme to na katedre a funguje to...vystupom je diplomovka...ziel vopred neviem vysledky, ale dva motora proti sebe po 500 W / funguje to i v 100 KW/jeden po pripojeni kondenzatorov 32 mikro faradov nabul iny na sietove napatie...iste ze je tam vela co risit...treba urobit regulator tokov Jalovej energie, ale to az o rok...ak to niekomu pomoze ako zdroj pre vykurovanie pomocou el. kotla ako odporovej zataze tak ten je za vodou....problem je len pri pripojeni motorov alebo nejakej kapacitnej zataze....Ak bude zaujem pokusim sa sem dat vypocet pre rozne vykony....Nobody
Přílohy
Scan10241.JPG


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Nobody

Příspěvek od Iv »

Díky za příspěvek,vypadá to dost zajímavě a většinou na takové věci mám čich.Pokud Ti to nebude dělat problémy,hoď sem i ty tabulky možných výkonů.Díky Iv.


Odpovědět

Zpět na „Úvodní informace“