Fórum U Pramene

Portál: www.upramene.cz   E-mail: rival@upramene.cz

Bleší trh U Pramene
Novinka: MMS2 Maxi  Bleší trh U Pramene

Aktuálně:  Probíhá migrace "Fóra U Pramene" na výkonnější server. Nahlašte prosím nalezené chyby...    

Právě je čtv 17 říj 2019 22:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 120 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jarní sraz 2015 v Praze
PříspěvekNapsal: pon 25 kvě 2015 23:26 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 07 říj 2006 18:14
Pohlaví: Muž
Darovaná ocenění: 1390
Ziskaná ocenění: 1209
Slavek Krepelka píše:
... tak bez devítky. Vezmu nějakou sedmnáctku ...
... tož ať je to oficiální, tak já se také hlásím ... :) ... (byť v mém případě by na sraz asi byla nejpříhodnější zbraní "jateční pistole" ... :mrgreen: ... pls, Jeffe, dovolíš mi u Tebe na zahradě vykopat alespoň "vlčí jámu", popř. rozházet po pozemku několik "sklapovacích želez" ?? ... :angel: ...... a teď vážně ... oblíbenou "vosumatřicítkovou romobijku" raději ponechám doma, aby vlivem přemíry :pivko: nedošlo k nějaké úhoně ..... :ewhistle: ... ale na druhou stranu bych ssebou mohl vzít nějakou plynovku, že bychom si třeba mohli společně poplakat nad odchodem některých globálních moderátorů ... :P ) ...

... takže Jefíno, počítej se mnou prosím na oba dva dny, tedy i se spaním ...... jelikož mám tím časem ve "stověžaté matičce" nějaké vyřizování, dorazím již v pátek někdy během odpoledne, ... už kvůli těm několika milým lidem, které vždy rád uvidím ... :) ... Tibor nechť zakoupí půlpecen chleba specielně jen pro mě ... ;) ...

... a jestli se přihlásí i <Benda>, tak v sobotu potom přibrzdí aj Líba (neb stejně bude v Praze, tudíž to "vezme jedním vrzem" a spojí "příjemné s užitečným" ... :evil: ) ...

... :bye: ... Anri ...

-------------------
PeS: ... :ethink: ... jo, a ještě jedna prosba ... Jeffe, mohl bys k těm větrákům rovněž zajistit i nějaké ty dýchací přístroje (nebo civilně-obranné masky s filtrem) pro ty z členů, kteří se mnou nehodlají dýchat stejný vzduch ?? ... :roll: ... dík ...... vždyť to by přece byla věcná škoda, aby se nám udusila "elita fóra" ... :lol: ...
(Ilem s Emanem už se odhlásili, takže pokud dobře počítám, mělo by jich být potřeba max. pět šest kousků)

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P

PříspěvekNapsal: pon 25 kvě 2015 23:48 
Zasloužilý člen

Ilem píše:
http://psychologie.cz/moudrejsi-ustoupi/
... a pokud svou účast odvolá aj někdo z moderátorů, tak potom můžeš dát i odkaz na http://psychologie.cz/modrejsi-ustoupi/ ... :ewhistle: ...

... jinak je moc velká škoda, Ilemku, že nedorazíš ...... bez tebe tam totiž nebude ta "správná švanda" ... :D ...

------------
PeS: ... srabe ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P

PříspěvekNapsal: úte 26 kvě 2015 9:20 
Nový člen

Registrace: stř 10 led 2007 23:58
Darovaná ocenění: 0
Ziskaná ocenění: 0
Zdravím všechny příchozí.
Jeff dává pozdravovat , zůstává v péči lékařů a kosmetických úprav své končetiny. Je nám i Jeffovi líto , nebude přítomen . Péče o účastníky srazu zajištěna přímo na místě , nevidím problém .
Přeji brzké uzdravení Hari

PříspěvekNapsal: stř 27 kvě 2015 0:45 
Zasloužilý člen

... mám všem vyřídit laskavé pozdravení od Mahatmy ... a jelikož již nemá jak, požádal mě, abych vyřídil jeho vzkaz ... v pátek jede do Prahy známým na svatbu, takže se takéž určitě dostaví na setkání ... :) ...

... citace ze Skype: ... "prídem, páč mám nejaké nedoriešené veci s Rivalom, Bendom a zopár pičusmi" ... pak ještě psal cosi o "vetchém kokotovi", ale tam jsem přesně nepochopil, koho tím vlastně myslí ... :D ...

PříspěvekNapsal: stř 27 kvě 2015 6:35 
Zasloužilý člen

Registrace: pon 14 črc 2014 22:19
Pohlaví: Žena
Darovaná ocenění: 440
Ziskaná ocenění: 281
No vida. Už to vypadalo, že se nesejdeme. Vyřiď Mahatmovi, že už se těším, protože mám s ním také nedořešenou záležitost.

PříspěvekNapsal: stř 27 kvě 2015 10:48 
Zasloužilý člen

Registrace: sob 19 črc 2008 3:10
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 5
Ziskaná ocenění: 64
hari píše:
..... Jeff dává pozdravovat , zůstává v péči lékařů .....

Vyřiď pozdravení Jeffovi a přání ať to mu to dopadne dobře. :bye: jak tak koukám na diskuzi, tak je snad lepší když bude vyjímečně nepřítomen. Se jeden člověk může i divit, kde se najednou veme mezi doposud slušně komunikujícími lidmi taková zloba a zášť. Sprosťák by řekl ..... to bych blil. No, jest vidět, že devastace společnosti jako celku takového jde mílovými kroky vpřed. To mi tak připomíná bolševický slogan: V roce 1948 jsme stáli na pokraji propasti......... díky únorové revoluci r.1948 učinila naše společnost smělý krok vpřed...... spodivem jak se hystorie opakuje, tentokrát v jiném hábitu. :devil: :bhead: :evil: :ethink: :enaughty:

Tento příspěvek od Barbucha ocenili: 5 A(&F) (stř 27 kvě 2015 12:33), deʒa vy (stř 27 kvě 2015 13:00), Ilem (stř 27 kvě 2015 15:45), martin11 (čtv 28 kvě 2015 18:36), sisa (stř 27 kvě 2015 12:09)
  Rating: 15.63%

PříspěvekNapsal: stř 27 kvě 2015 12:52 
Zasloužilý člen

Vlčice píše:
No vida. Už to vypadalo, že se nesejdeme. Vyřiď prosím Mahatmovi, že už se těším, protože mám s ním také nedořešenou záležitost.
... jelikož nejsem tvůj poskok, tudíž v případě, že mě o něco žádáš ve vztahu k další osobě, buď té lásky a zkus dodržovat základní pravidla ... viz doplnění ... ;) ...

... odkaz na tvůj příspěvek jsem Mahatmovi vložil do skype ...

PříspěvekNapsal: stř 27 kvě 2015 15:34 
Nový člen

Registrace: stř 27 kvě 2015 9:57
Ahojky,
ten jarní sraz u Jeffa se týká MMS a zkušenosti s tím? :|

PříspěvekNapsal: čtv 28 kvě 2015 18:41 
Zasloužilý člen

Registrace: čtv 15 bře 2007 13:03
Darovaná ocenění: 170
Ziskaná ocenění: 263
A(&F) píše:
a jestli se přihlásí i <Benda>, tak v sobotu potom přibrzdí aj Líba (neb stejně bude v Praze, tudíž to "vezme jedním vrzem" a spojí "příjemné s užitečným" ... :evil: )
Ty sis tak přečechral ta svá péra, že přes ně asi leccos nevidíš. Například to, že po mé přítomnosti bys neměl toužit. Naopak, měl by sis uvědomit, že se ti povedlo v jinak mírumilovném brejlounkovi probudit něco, o čem ani pořádně nevěděl a pokud se my dva nějakým nedopatřením setkáme, může mi snadno prdnout v bedně a možná už pak o sobě nebudu vědět... Proč až taková slova? Rozkopal jsi něco, co jsem měl rád. V určitém smyslu je to podobné, jako kdybys mi sáhnul na manželku. To bych asi reagoval přinejmenším podobně.

Zároveň bych rád připomenul něco, co už jsem předesílal dávno: Nemám nejmenší zájem dohadovat se ještě případně i fyzicky na srazu. Máme za sebou několik měsíců s otráveným vzduchem jaksi nadálku a já znám opravdu lepší způsoby jak si totálně podělat celý víkendový den napřímo. Všichni jsme se asi na těch desítkách stránek vyjádřili dost (a někteří i víc než dost). Jestli někdo bude chtít provokovat další tahanice, já vám na to kašlu. Můj zájem je jediný. (A sraz tím kazit nebudu.) Aby dlouhodobě nesešlo z očí a z mysli, jak to celé bylo, ale přímý boj s nezměrnou demagogií už vést nehodlám. Mám taky zodpovědnost nad jinými lidmi a musím pro ně být fit a ne (navíc zbytečně) vyčerpán.

Snad je z toho všeho naprosto zřejmé, že nemám zájem ani třeba o hulváta Mahatmu, který si měl asi lépe rozmyslet, jestli tedy chce coby člen odejít nebo nikoliv.

Podstatou srazů u Jeffa byla přátelskost a dokonalá pohoda. Za této situace je Jeff docela formát, že sraz (navíc přes jeho zdravotní problémy) úplně nezruší a nebo, že ho neomezí jen pro někoho.

PříspěvekNapsal: čtv 28 kvě 2015 21:25 
Nový člen

Registrace: pát 21 lis 2008 11:11
Darovaná ocenění: 2
Hlásím se k účasti v sobotu. Se všemi se rád uvidím, Jeffovi přeji, nechť se doktorům vše podaří lépe, než obvykle.

PříspěvekNapsal: čtv 28 kvě 2015 23:20 
Nový člen

Registrace: čtv 26 pro 2013 2:56
Ziskaná ocenění: 1
Zdravíčko všem a nemocným (Jeff...??) zvlášť !

tak já to mám tak na 2%, tu účast. Záleží jak to stihnu s montáží, ale vidím to hodně bledě. V sobotu určitě ne a v neděli odpoledne to už asi nemá moc cenu, protože než bych se do Prahy ještě dopravil...
Ale po loňském by mne neúčast mrzela, tak to ještě zkusím nějak promyslet a domluvit.
Kdybychom se neviděli, tak ať se vydaří a ať se narodí spousta nových myšlenek !

Mějte se !

PříspěvekNapsal: pát 29 kvě 2015 0:23 
Zasloužilý člen

adam.benda píše:
Naopak, měl by sis uvědomit, že se ti povedlo v jinak mírumilovném brejlounkovi probudit něco, o čem ani pořádně nevěděl a pokud se my dva nějakým nedopatřením setkáme, může mi snadno prdnout v bedně a možná už pak o sobě nebudu vědět......... Rozkopal jsi něco, co jsem měl rád.
... já že bych měl něco uvědomovat ?? ... :roll: :roll: ...

... hele, ty jeden "něco", předpokládám, že sis přečetl, co jsem napsal Ilemovi ve viewtopic.php?p=138561#p138561 ... tak si tu teď laskavě nehraj na ublíženého ...... na "rozkopání" fóra máš stejný podíl jako kdokoliv jiný z tý vaší lživý party ...

... takže ti dám jedno velmi dobré doporučení: ... snaž se, aby se naše pohledy nesetkaly ...... a pokud se snad nějakým omylem setkají, tak s tím svým pokud možno hodně rychle uhni ...

... čus ... Anri ...

---------
PeS: ... jo, a pro příště rozmysli podobné "předesílání" ...... jelikož "pokud ti náhodou prdne v bedně" (předpokládám, žes tím měl na mysli, že ti naběhnou žíly na hlavě, nějaká ti praskne a díky tomu pak upadneš do bezvědomí), tak potom bys fakt skutečně nějakou chvíli opravdu "o sobě nemusel vědět" ... :ewhistle:

PeSS: ... máš jediný štěstí, že s holkama se neperu ... 8) ...

PříspěvekNapsal: pát 29 kvě 2015 11:17 
Zasloužilý člen

Registrace: stř 26 zář 2007 23:23
Images: 0
Darovaná ocenění: 1726
Ziskaná ocenění: 2450
A(&F) píše:
... snaž se, aby se naše pohledy nesetkaly ......

Móóc hezky to vypadá :!:
Tak mám dojem, že to samé ovzduší, které Anri zavlekl sem na fórum, se teď rozhodl importovat dokonce i na sraz :bad:
Začínám se poohlížet po nějakém místě, kde by bylo možné se s přáteli setkat a nebo si popovídat na skle bez jeho, alespoň pro mě, silně nepříjemné přítomnosti.

Zdravím - poota

PříspěvekNapsal: pát 29 kvě 2015 11:23 
Zasloužilý člen

Registrace: ned 16 kvě 2010 10:34
Pohlaví: Neurčeno
Darovaná ocenění: 1784
Ziskaná ocenění: 634
Pooto, promiň, ale že ti huba neupadne z těch lží.

S přáteli se můžeš setkávat, kde je ti libo. Jako každý.
A samozřejmě nebudeš chodit tam, kde se nebudeš cítit dobře. To je normální. Ale není normální, že nám to oznamuješ takto a tady. Cítím z toho takové nenápadné vydírání (buď já nebo on).

PříspěvekNapsal: pát 29 kvě 2015 11:54 
Zasloužilý člen

Registrace: stř 26 zář 2007 23:23
Images: 0
Darovaná ocenění: 1726
Ziskaná ocenění: 2450
To víš siso, že mi huba neupadne.
Hlavně proto, že vůbec nelžu - zkus si to znovu důkladně přečíst, víš že už několikrát jsem Ti psal, že máš problém chápat texty mých příspěvků stejně tak, jako já nerozumím tomu, co píšeš Ty.
Kdybych byl Anri, jako že díky Bohu opravdu nejsem, tak bych Ti napsal, že musíš buď dokázat že jsem lhal - a nebo se mi hezky pokorně omluvit.
Mně dokazovat vůbec nic nemusíš a máš moje požehnání k tomu, abys klidně ve svém přesvědčení dožila a ani o nějakou omluvu nestojím. Člověk se totiž neomlouvá proto, aby ten druhý měl nějaké zadostiučinění, ale proto, aby se sám se svou chybou ve svém nitru vyrovnal.

Zdravím - poota

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 120 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]