Auto a vodík

Vodík, plasma, orgon... a spalovací motory.
PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Re: Auto a vodík

Příspěvek od PeTr1 »

Samozřemě,proč by se pomáhalo řidičum tento systém zprovozňovat,tak aby to bylo bezpečný že?proč by to stát dělal.Oni potřebujou aby lidi utráceli za benzín a naftu.Z toho jsou neřestný prachy.Dyť jen pulka peněz z litru paliva jde státu.Benzinka má asi tak 4 kč na litru.Bezpečný to je.Samozřejmě když to nemontuje nějakej levouš.Nejde ani tak o ten vodík jak o tu elektriku o to zapojení,aby kontakty a tak byly dobře dotažene.A hlavně pojistku kam se podíváš to je duležity!!!!!


vaman
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 15 dub 2012 16:31

Re: Auto a vodík

Příspěvek od vaman »

Zdar všem, jsem tu nový a jsem rád , že při brouzdání po vodíku jako palivu do auta jsem dorazil až sem k vám . K tématu : já takovým nadšencům , co si zařízení instalují do auta i když porušují zákon fandím a přeju si , aby v tomto počínání vydržely protože bez těchto odvážlivců by nebylo nikdy nic . Je neuvěřitelné , s jakou ignorancí a nebojím se napsat tupostí odmítají ti , kteří by to mohli ovlivnit a to téměř po celém světě možnost konečně dokázat , že to s ekologií myslí vážně . Samozřejmě ty neřády pěkně s... že instalace stojí relativně málo peněz a že z toho budou mít houby s octem . A ekonomické důsledky ? Ty by samozřejmě byly , pěkně by to zahýbalo se vším možným , s tím je třeba počítat . V konečném důsledku by to však byl obrovský přínos nebývalých rozměrů , a za tu cenu to stojí . Doufám , že to nedopadne takhle :bhead: :bhead: :bhead: a za pár let , možná :eclap: .


hajcus
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 01 črc 2012 20:07

Re: Auto a vodík

Příspěvek od hajcus »

Zdravím pánové. Přemejšlím o výrobě generátoru. Co bych měl použít jako elektrody. Myslím, že bude nejlepší nerez.
Jinak budu to instalovat do trabanta a tak, abych se vyhnul pokutám, schovám to do pouzdra od baterie. Proč bych nemohl mít dvě baterky v autě??


zvedavy laik
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 08 srp 2013 18:55
Dal: 6 poděkování

Re: Auto a vodík

Příspěvek od zvedavy laik »

Zdravim vsechny, zvlast Jenceka! Snazim se najit navod k vyrobe Jeho HHO vyvijece jenz jsem poridil zjara na workshopu u Jeffa v Praze.
Teda ten prvni vyvijec jsem si tam smontoval tak jako ostatni ucastnici, ale koupil dily na jeden navic pro bratra, tomu jsem jej mel moznost nedavno konecne predat se strucnym popisem kompletace samotneho vyvijece, jen elektriku jsem mu nebyl schopen popsat.
A jak tak zkousim hledat, narazim na toto pekne forum kde je rovnez zminovany autor workshopu (pokud nejde o shodu jmen) Jencek J.H. :) Timto Te teda prosim o ucelene info o Tvem funkcnim HHO ( hned jsem si jej nainstaloval do auta a pekne to bublà :good: Nemam zmereno kolik to setri, ale uz jen snizeni emisì a snizeni opotrebeni oleje.., je pro zacatek ùspech, zvlast kdyz vidim ty ceny jinych vyrobcu :?
Vzpominam si ze jsi s kolegou rikal ze to nedelate pro biznis ale pro osvetu jako nadsenci a ze zverejnite vsechna potrebna data... Dekuji za Vas pristup a prosim o ne a preji mnoho dalsich uspechu! Ivik

ps: min. mesic jsem poprve dolival destilku a lzicku soli, bubla to jak splacene, jen jsem musel hadicku zavest do sani hned za vzduch. filtr protoze dal je tlak (snad se ten vodik po ceste potrubim takovou streku, nejak neznehodnoti?)
Jinak auto proslo technickou bez potizi (rakousko) pred dvema tydny. Nebyl jsem tomu pritomen abych se vyptal na emise, takze pristi rok :bye:


VirusCz
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 01 úno 2015 15:11
Dal: 1 poděkování

Re: Auto a vodík

Příspěvek od VirusCz »

Zdravim. Jen jsem se chtel zeptat na tu technickou! A to jste mel zarizeni namontovane a v provozu pri technicke?


zvedavy laik
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 08 srp 2013 18:55
Dal: 6 poděkování

Re: Auto a vodík

Příspěvek od zvedavy laik »

virusCZ: Ano,slo o znàmè tak se jen usmìvali a moc to nekomentovali. Jinak je nezbytnè udelat to tak aby se nedalo zapomenout vyvìjec vypnout,nebo aby to nemohl nekdo nepovolany (jako treba deti) aktivovat!!! Tzn. spìnac pres klìcek i extra spìnac aby bylo mozno vyvijec aktivovat po startu motoru. Tot neco z mych poznatkù.


Odpovědět

Zpět na „Auto na alternativní pohon“