Ultrazvuková mlha - oponentura

Vodík, plasma, orgon... a spalovací motory.
Odpovědět
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

napomenutí ...

Příspěvek od A(&F) »

... žádám pisatele dvou předchozích příspěvků, aby se s těmito (v podobném duchu laděném) odebrali raději do Boxovárny ... od toho tu je ... ;) ... děkuji A(&F) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: napomenutí ...

Příspěvek od Mim »

A(&F) píše:... žádám pisatele dvou předchozích příspěvků, aby se s těmito (v podobném duchu laděném) odebrali raději do Boxovárny ... od toho tu je ... ;) ... děkuji A(&F) ...
a ty di taky do pr...boxovárny.... :lol:


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: Slávek Křepelka....možná mlhovač?

Příspěvek od Mim »

Slavek Krepelka píše:
Mim píše:Víte, tak trochu mi tak připadáte.
Nazdar Mime, ono nejde jen o to, co kdo dokaze dat, ale take o to, co si kdo dokaze vzit.

Ahoj, Slavek.
Souhlas, ale vzal si tady někdo z něčeho něco? Je zde asi "milion" zaregistrovaných, aktivních asi +- 20....Co to znamená?


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Ultrazvuková mlha - oponentura

Příspěvek od poota »

V tomto vlákně jsou soustředěny příspěvky popírající využitelnost ultrazvukové mlhy - vzniklo jako produkt čištění vlákna "Ultrazvuková mlha". poo.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Slávek Křepelka....možná mlhovač?

Příspěvek od martin11 »

Mim píše:
Slavek Krepelka píše:
Mim píše:Víte, tak trochu mi tak připadáte.
Nazdar Mime, ono nejde jen o to, co kdo dokaze dat, ale take o to, co si kdo dokaze vzit.

Ahoj, Slavek.
Souhlas, ale vzal si tady někdo z něčeho něco? Je zde asi "milion" zaregistrovaných, aktivních asi +- 20....Co to znamená?
Zdarec diskutující a čtoucí :bye:
Mimo téma (offtopic)
...na otázku, ...ale vzal si tady někdo z něčeho něco?....já osobně určitě moooc :idea: ...no asi jsem jeden z 20...
a musím říct, že když půjdu do hospody, tak se tam dozvím méně.....tohle forum je tak nějak.../ můj osobní názor/ druhý virtuální domov...S tou mojí si doma o technice nepoklábosím ani náhodou :bhead: se sousedem ve vsi také ne..../ třeba je to tím , že jsem fotograf :devil: /...
takže ve finále, už jenom proto, že se občas potkáme u Jeffa nebo v Kadlíně....vůbec není rozhodující, kolik tu je registrováno lidí.....těch 20 bohatě , a jak je vidět i na hádky stačí...
:pivko:
k mlze z ultrazvuku...zkusil jsem to u motoru do Trabanta. A budu řešit jak to tam dát trvale. jediný problém je, že musím udělat vypínání, automatické když jde motor na volnoběh...nějak to volnoběhu škodí../ Traboš má na 4 volnoběžku, jestli to někomu něco říká/ a když se jí využívá, resp se to umí využívat , tak při volnoběhu to chcípe????!!!..a zvašovat volnoběžné otáčky je nežádoucí...nevím jak to fachat u 4 taktu, resp u disela?...tak pozdrav všem martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Majkl1
Stálý člen
Příspěvky: 83
Registrován: úte 31 kvě 2011 5:47
Dal: 1 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Ultrazvuková mlha - oponentura

Příspěvek od Majkl1 »

Já to zkusil u TDI, sice jen s výkonem slaboučkých 150ml/h, ale na volnoběh měl motor po malé chvilce přisávání o dost tvrdší zvuk, jako když se zvětší předvstřik. Asi docházelo k rychlejšímu vznícení a prohoření nafty. Takže efekt tam určitě nějaký je. :roll:


Odpovědět

Zpět na „Auto na alternativní pohon“