Ultrazvuková mlha - oponentura

Vodík, plasma, orgon... a spalovací motory.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: močovina

Příspěvek od poota »

Anonymous píše:
Mim píše: A přesto dávám jasný popud k experimentu a nic. Prostě nic.....
Proč ti má někdo věřit? P.
Jestli umím číst, tak Mim po nikom nežádá, aby mu to věřil. Mim naopak nabádá k ověření vlastním pokusem!
Tedy aby "experimentátor" věřil teprve výsledku, kterého sám docílí. To mi připadá od Mima velice seriozní; a Tvoje reakce, no jak bych to nějak kulantně, tak třeba řekněme: asi jsi ji měl raději napsat přece jen o chvilku později.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Návštěvník

Re: močovina

Příspěvek od Návštěvník »

poota píše:
Anonymous píše:
Mim píše: A přesto dávám jasný popud k experimentu a nic. Prostě nic.....
Proč ti má někdo věřit? P.
Jestli umím číst, tak Mim po nikom nežádá, aby mu to věřil. Mim naopak nabádá k ověření vlastním pokusem!
Tedy aby "experimentátor" věřil teprve výsledku, kterého sám docílí. To mi připadá od Mima velice seriozní; a Tvoje reakce, no jak bych to nějak kulantně, tak třeba řekněme: asi jsi ji měl raději napsat přece jen o chvilku později.
Zdravím - poota
Až budeš mít tolik zkušeností se seriozním nabádaním od Mima jako já a mnoho dalších, tak sem něco napiš.
Tvoje reakce, no jak bych to řekl kulantně je asi jako rady jednoho brouka který se narodil v kině...
Málo jsi se snažil! :laugh:
P.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: močovina

Příspěvek od kutil »

poota píše:
Anonymous píše:
Mim píše: A přesto dávám jasný popud k experimentu a nic. Prostě nic.....
Proč ti má někdo věřit? P.
Jestli umím číst, tak Mim po nikom nežádá, aby mu to věřil. Mim naopak nabádá k ověření vlastním pokusem!
Tedy aby "experimentátor" věřil teprve výsledku, kterého sám docílí. To mi připadá od Mima velice seriozní; a Tvoje reakce, no jak bych to nějak kulantně, tak třeba řekněme: asi jsi ji měl raději napsat přece jen o chvilku později.
Zdravím - poota
Poota,
ono to tu na fóru už jednou bylo, spousta lidí věřila mimovi a veliké PRD! Všichni dělali pokusy v domnění že to co mim předhodil je funkční a ono nebylo. Všichni se snažili věřit výsledku a dopídit se k němu svými silami. Móóc hezká vidina ..... V tom je to veliké zklamání a nedůvěra v mimovy pokusy.
Otázka druhá je, proč to mim dělá? Na to ať si každý odpoví sám.
H.v.


Návštěvník

Re: močovina

Příspěvek od Návštěvník »

poota píše:
Anonymous píše:
Mim píše: A přesto dávám jasný popud k experimentu a nic. Prostě nic.....
Proč ti má někdo věřit? P.
Jestli umím číst, tak Mim po nikom nežádá, aby mu to věřil. Mim naopak nabádá k ověření vlastním pokusem!
Tedy aby "experimentátor" věřil teprve výsledku, kterého sám docílí. To mi připadá od Mima velice seriozní; a Tvoje reakce, no jak bych to nějak kulantně, tak třeba řekněme: asi jsi ji měl raději napsat přece jen o chvilku později.
Zdravím - poota
Víš vůbec co dokáže udělat močovina s motorem?
P.


Maco
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 28 led 2008 21:47
Dal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kutil

Příspěvek od Maco »

Kutil,toto si vystihol úplne presne,súhlasím s tebou,odporúčam všetkým novým členom fóra aby mimov vyvíjač nerobili.Je to finančne a časovo náročné a výsledok nie je s čím porovnať. :!:


Návštěvník

Re: močovina

Příspěvek od Návštěvník »

poota píše:
Anonymous píše:Víš vůbec co dokáže udělat močovina s motorem? P.
Nevím.
Ale až mě to bude zajímat, tak si o tom seženu nějaké informace a případně si i vyzkouším, které z nich jsou správné.
Zdravím - poota
Proč si to rovnou nevyzkoušíš na motoru? Nebo je lepší dělat pokusy na cizích motorech? Nebo jenom blbě nabádat ostatní?
P.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: močovina

Příspěvek od poota »

Anonymous píše:Proč si to rovnou nevyzkoušíš na motoru? Nebo je lepší dělat pokusy na cizích motorech? Nebo jenom blbě nabádat ostatní? P.
Patrně jsi se překouk, "to sem nebyl já, to byli dědóšek"!
Co dělá močovina v motoru mě celkem nezajímá a taky nikoho nenabádám k tomu, aby pro mě na svém motoru něco zkoušel. Takže mi není ani příliš jasné, proč se do mě navážíš - i když na druhou stranu "sice na cizím hrobě, ale pláčeš hezky" - a dávám Ti za pravdu.
Občas na svém motoru také něco zkouším, ale snažím se, aby to bylo, pokud možno, tedy spíš ověřování.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

voda korektne a nekorektne

Příspěvek od Akord »

Slavek Krepelka píše:...Ahoj, Slavek.
Pane Slávku, Vaše poznatky mi pripadají opravdu seriozní. Vy jste se však k mým námitkám vecne nevyjádril, a místo toho se odvoláváte na podvodné a pochybné projekty typu Mayer,Dingel,Joe a jim podobné. Uvedení autori mi nejsou primerenými partnery, protože používají neobjektivní metody prezentace. Označuju je (ne poprvé) jako šarlatány po technické i etické stránce a mohl bych brát jako urážku, když mi je nekdo predestírá za vzor. Já (nejspíš i ostatní s podobným názorem) nezpochybňuji možnou úsporu paliva pomocí nečeho jako injekce vody v jakékoli podobe. Nerad ale čtu, když se kdokoli odvolává na záhadné procesy, které neumí posoudit, pouze papouškuje po jiných a vyložene veští zneužívajíce pritom otázku míry neurčitosti. Rád se dohodnu s každým, kdo neco delá a pritom nepodvádí. Když chci cokoli prezentovat na verejnosti, je otázka mé vlastní slušnosti si koupit nebo obstarat príslušný merák, abych mohl své výsledky umožnit porovnat. Do té doby nemužu psát, že mi neco funguje, když o tom v podstate ani nevím. Myslím si, že seriozní konkrétní poznatky kohokoli z fóra včetne Vás mají nesrovnatelne vetší hodnotu, než plané výplody pseudovynálezcu.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: voda korektne a nekorektne

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Akord píše:
Slavek Krepelka píše:...Ahoj, Slavek.
Pane Slávku, Vaše poznatky mi pripadají opravdu seriozní.

Dobry den pane Acord.

Toto presne neodpovida tome co pisete dale.

A] Vy jste se však k mým námitkám vecne nevyjádril,

Ja to vidim tak, ze jsem to udelal.

A] a místo toho se odvoláváte na podvodné a pochybné projekty typu Mayer,Dingel,Joe a jim podobné.

No, odvolavam. To zase ne tak zcela. Pokazuji na jejich vynalezy a na princip, ktery je umoznuje.

A] Uvedení autori mi nejsou primerenými partnery,

Ocividne.

A] protože používají neobjektivní metody prezentace.

No, neobjektivni. Meyer i Dingel presentovali, ci presentuji tak, aby si zachovali rozhodnuti o tom, co se s jejich vynalezy bude dal dit a aby od toho neodesli s nahym zadkem, ci aby ta technologie nebyla utopena neserioznimi lidmi, se kterymi se museli, ci musi domlouvat. Ne ze bych to povazoval za zcela rozumne, ale vzhledem k tomu, ze kazdy jsme jinny, a ze vetsina lidi vychovanych v pomerech ktere mame se chova naprosto standartne stejne jako oni, divam se na to ponekud benevolentne.

Co se tyce Joe, je to uplne nejak jinak. Tento chlapik udelal vse proto, aby se jeho vynalez dostal primo do rukou verejnosti. Hodne lidi naucil jak to postavit a pouzivat, coz se dale deje. To, ze jeho vynalez se nesetkal s vseobecnym prijmutim vedecke a technologicke smetanky nebylo jeho vinnou. Na netu je dostatek informace k tomu, aby spousta lidi byla schopna jeho vynalez reprodukovat. Ja tu informaci nejenom mam, ale navic ji rozumim do detailu, o kterem se Vam ani nesni, castecne diky korespondeci s lidmi, kteri ji dokazou nejen vyrabet, ale i pouzivat a predavat dale. To. ze je vynalez dosti rozmarny a nefunguje kazdemu, at uz proto ze je dotycny jenom castecne, ci nespravne informovany, ci nesetrny pri jeho construkci, ci proto, ze je tento vynalez dosti zavisly na charakteru dotycneho, ktery se s nim zabyva a postavi ho, ci problemy s vhodnosti lokality, pocasi, radioveho a mikrovlnneho prostredi, zase nejsou a nikdy nebyly Joeovou chybou.

Nicmene, vsechny tri tyto principy maji jednoho spolecneho jmenovatele, a to, ze odparovani kapaliny, tedy vody, za relativne nizke teploty a to v pripade J Cell pod bodem varu, coz u vody cinni zhruba 1260 krat jeji objem za jedne atmosfery tlaku, pri
~ 20C je podstatne ucinnejsi metodou vytvoreni tlaku ve valci jinak normalne spalovaciho motoru, nezli odpareni a nasledne ohrati palivove smesi reakci s kyslikem.

Pokud Vas toto urazi, prosim Vas, uz nikdy nectete me prispevky na toto tema, protoze by mne to skutecne mrzelo kdybych komuloliv poslapal uz tak malou osobnost.

A] Označuju je (ne poprvé) jako šarlatány po technické i etické stránce a mohl bych brát jako urážku, když mi je nekdo predestírá za vzor.

S tim vzorem to nebyla moje idea. Poukazoval jsem na technicke priciny jejich uspechu a v zadnem pripade jsem neminil je davat komukoliv, vcetne Vas, za priklad, i kdyz si myslim, ze pokud jse o technickou stranku veci, a v pripade Joea i moralni, nikomu serioznimu by to neuskodilo. Samozrejme se ale mohu mylit. Pokud mate dojem, ze to mu tak je, pak mne prosim nechte na omylu, namam zajem se hadat.

A] Já (nejspíš i ostatní s podobným názorem)

Ja se na nazory mohu z vysoka ....... podivat. Mne daleko vice zajima. proc se deje to a to, nez jaky na to ma kdokoliv nazor, vzlaste kdyz ten nazor je vyplodem chorobneho dogmatu.

A] nezpochybňuji možnou úsporu paliva pomocí nečeho jako injekce vody v jakékoli podobe.

No, ono to prave v jakekoliv podobe nejde.

A] Nerad ale čtu, když se kdokoli odvolává na záhadné procesy, které neumí posoudit,

Tady jste se urcite preklepl. Nechtel jste nahodou napsat "ktere neumim posoudit"?

A] pouze papouškuje po jiných a vyložene veští zneužívajíce pritom otázku míry neurčitosti.

Pokud nahodu umite Anglicky, muzete se podivat na moji site:

http://www3.sympatico.ca/slavek.krepelka/ a nebo si vygooglovat Tour The Force sdk a trochu si pocist. Pokud budete mit po precteni nejaky 5 libovolnych stranek jeste pocit, ze nekoho papouskuji, pak bych nesmirne ocenil Vasi kooperaci s tim, ze by jste mi ukazal, koho jsem to vlastne papouskoval. Rad bych s temi lidmi pohovoril.

A] Rád se dohodnu s každým, kdo neco delá a pritom nepodvádí.

V tom se skutecne shodneme.

A] Když chci cokoli prezentovat na verejnosti, je otázka mé vlastní slušnosti si koupit nebo obstarat príslušný merák, abych mohl své výsledky umožnit porovnat.

To je sice chvalihodne, ze to berete tak vedecky, ale mne staci, ze to jede. Ja vedec nejsem a nehodlam se jim stat.

A] Do té doby nemužu psát, že mi neco funguje, když o tom v podstate ani nevím.

:-) Takze podle Vas se plachetnice nemuze pohybovat vodou, dokud jste nezmeril plochu plachet, relativni rozdil rychlosti vzduchu, vody a plachetnice, odpor vody plachetnici pohybujici se vodou, vysku vln, kapitana a plavcika a velikost prednosti jejich pritelkyn. Preji Vam mnoho zdaru ve vynalezectvi.

A] Myslím si, že seriozní konkrétní poznatky kohokoli z fóra včetne Vás mají nesrovnatelne vetší hodnotu, než plané výplody pseudovynálezcu.
Tady se do jiste miry take shodneme, a to az do momentu "vetsi hodnotu". Pak uz to je nevedoma pomluva.

S uctou, Slavek D. Krepelka


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: voda korektne a nekorektne

Příspěvek od Akord »

Slavek Krepelka píše:
Akord píše:...Ahoj, Slavek.
Pane Slávku, Vaše poznatky mi pripadají opravdu seriozní.
Slavek Krepelka píše:
Dobry den pane Acord.

Toto presne neodpovida tome co pisete dale.

A] Vy jste se však k mým námitkám vecne nevyjádril,

Ja to vidim tak, ze jsem to udelal.

A] a místo toho se odvoláváte na podvodné a pochybné projekty typu Mayer,Dingel,Joe a jim podobné.

No, odvolavam. To zase ne tak zcela. Pokazuji na jejich vynalezy a na princip, ktery je umoznuje.

A] Uvedení autori mi nejsou primerenými partnery,

Ocividne.

A] protože používají neobjektivní metody prezentace.

No, neobjektivni. Meyer i Dingel presentovali, ci presentuji tak, aby si zachovali rozhodnuti o tom, co se s jejich vynalezy bude dal dit a aby od toho neodesli s nahym zadkem, ci aby ta technologie nebyla utopena neserioznimi lidmi, se kterymi se museli, ci musi domlouvat. Ne ze bych to povazoval za zcela rozumne, ale vzhledem k tomu, ze kazdy jsme jinny, a ze vetsina lidi vychovanych v pomerech ktere mame se chova naprosto standartne stejne jako oni, divam se na to ponekud benevolentne.

Co se tyce Joe, je to uplne nejak jinak. Tento chlapik udelal vse proto, aby se jeho vynalez dostal primo do rukou verejnosti. Hodne lidi naucil jak to postavit a pouzivat, coz se dale deje. To, ze jeho vynalez se nesetkal s vseobecnym prijmutim vedecke a technologicke smetanky nebylo jeho vinnou. Na netu je dostatek informace k tomu, aby spousta lidi byla schopna jeho vynalez reprodukovat. Ja tu informaci nejenom mam, ale navic ji rozumim do detailu, o kterem se Vam ani nesni, castecne diky korespondeci s lidmi, kteri ji dokazou nejen vyrabet, ale i pouzivat a predavat dale. To. ze je vynalez dosti rozmarny a nefunguje kazdemu, at uz proto ze je dotycny jenom castecne, ci nespravne informovany, ci nesetrny pri jeho construkci, ci proto, ze je tento vynalez dosti zavisly na charakteru dotycneho, ktery se s nim zabyva a postavi ho, ci problemy s vhodnosti lokality, pocasi, radioveho a mikrovlnneho prostredi, zase nejsou a nikdy nebyly Joeovou chybou.

Nicmene, vsechny tri tyto principy maji jednoho spolecneho jmenovatele, a to, ze odparovani kapaliny, tedy vody, za relativne nizke teploty a to v pripade J Cell pod bodem varu, coz u vody cinni zhruba 1260 krat jeji objem za jedne atmosfery tlaku, pri
~ 20C je podstatne ucinnejsi metodou vytvoreni tlaku ve valci jinak normalne spalovaciho motoru, nezli odpareni a nasledne ohrati palivove smesi reakci s kyslikem.

Pokud Vas toto urazi, prosim Vas, uz nikdy nectete me prispevky na toto tema, protoze by mne to skutecne mrzelo kdybych komuloliv poslapal uz tak malou osobnost.

A] Označuju je (ne poprvé) jako šarlatány po technické i etické stránce a mohl bych brát jako urážku, když mi je nekdo predestírá za vzor.

S tim vzorem to nebyla moje idea. Poukazoval jsem na technicke priciny jejich uspechu a v zadnem pripade jsem neminil je davat komukoliv, vcetne Vas, za priklad, i kdyz si myslim, ze pokud jse o technickou stranku veci, a v pripade Joea i moralni, nikomu serioznimu by to neuskodilo. Samozrejme se ale mohu mylit. Pokud mate dojem, ze to mu tak je, pak mne prosim nechte na omylu, namam zajem se hadat.

A] Já (nejspíš i ostatní s podobným názorem)

Ja se na nazory mohu z vysoka ....... podivat. Mne daleko vice zajima. proc se deje to a to, nez jaky na to ma kdokoliv nazor, vzlaste kdyz ten nazor je vyplodem chorobneho dogmatu.

A] nezpochybňuji možnou úsporu paliva pomocí nečeho jako injekce vody v jakékoli podobe.

No, ono to prave v jakekoliv podobe nejde.

A] Nerad ale čtu, když se kdokoli odvolává na záhadné procesy, které neumí posoudit,

Tady jste se urcite preklepl. Nechtel jste nahodou napsat "ktere neumim posoudit"?

A] pouze papouškuje po jiných a vyložene veští zneužívajíce pritom otázku míry neurčitosti.

Pokud nahodu umite Anglicky, muzete se podivat na moji site:

http://www3.sympatico.ca/slavek.krepelka/ a nebo si vygooglovat Tour The Force sdk a trochu si pocist. Pokud budete mit po precteni nejaky 5 libovolnych stranek jeste pocit, ze nekoho papouskuji, pak bych nesmirne ocenil Vasi kooperaci s tim, ze by jste mi ukazal, koho jsem to vlastne papouskoval. Rad bych s temi lidmi pohovoril.

A] Rád se dohodnu s každým, kdo neco delá a pritom nepodvádí.

V tom se skutecne shodneme.

A] Když chci cokoli prezentovat na verejnosti, je otázka mé vlastní slušnosti si koupit nebo obstarat príslušný merák, abych mohl své výsledky umožnit porovnat.

To je sice chvalihodne, ze to berete tak vedecky, ale mne staci, ze to jede. Ja vedec nejsem a nehodlam se jim stat.

A] Do té doby nemužu psát, že mi neco funguje, když o tom v podstate ani nevím.

:-) Takze podle Vas se plachetnice nemuze pohybovat vodou, dokud jste nezmeril plochu plachet, relativni rozdil rychlosti vzduchu, vody a plachetnice, odpor vody plachetnici pohybujici se vodou, vysku vln, kapitana a plavcika a velikost prednosti jejich pritelkyn. Preji Vam mnoho zdaru ve vynalezectvi.

A] Myslím si, že seriozní konkrétní poznatky kohokoli z fóra včetne Vás mají nesrovnatelne vetší hodnotu, než plané výplody pseudovynálezcu.

Tady se do jiste miry take shodneme, a to az do momentu "vetsi hodnotu". Pak uz to je nevedoma pomluva.

S uctou, Slavek D. Krepelka
Tady jste se urcite preklepl. Nechtel jste nahodou napsat "ktere neumim posoudit"?
Obvykle po sobe čtu, co napíšu, takže práve v uvedené citaci jsem se nepreklepl. Určite jste se proto zmýlil, když píšete, že jsem se určite preklepl.

Na Váš link jsem se podíval, a uvažuju, zda se k nemu mám vyjádrit bez obav, že to spustí kolem nejakou lavinu off-topic. Mužu jen okrajove napsat, že znám dobre literaturu o alternátorech a konstrukce alternátoru, protože se jima zabývám i profesionálne. Dále z výkresu vidím, že jste své konstrukce nepočítal, protože by proporce stroje vypadaly jinak, neobstojí prípadné výroky o tajemství, které už všichni co v tom delají znají. Dále chybí jediný údaj o účinnosti a merném výkonu. Jenom namátkove bych se mohl zeptat, jestli Vám nevadí poloviční rozkmit pracovní indukce díky použitému rešení. Protože jsou i rešení, které tímto netrpí. Jsou tam i další chyby, které silne snižují účinnost, nebo merný výkon a kde uvedený princip nic vážné nereší, samozrejme také v rámci bezuhlíkových verzí.
Doufám nebudete argumentovat primerenou odbornou kvalifikaci patentových úradníku, prešel jsem dosti patentu, a vím, kam to nekdy patentoví úredníci dotáhli.
Takže argument, že Vám to jede neberu. Je stejné hodnoty, jako kdybych rekl, že je jedno, zda je spotreba auta 50l/100km jako 5l/100km. Prece jenom bez meráku dneska težko neco seriozne nabídnete. Spíše zatím zastávám názor, že jste čtení odborné literatury v daném smeru príliš nechal na patentové úredníky. Berte prosím do úvahy, že mám za sebou pres 2 desítky prototypu navzájem ruzných konstrukcí netradičních alternátoru včetne jejich merení. Dokonce jsou tu foto nekterých z nich tady na fóru. Znám osobne 2 konstruktéry, co si taky patentovali své konstrukce alternátoru/generátoru, bez toho, že by je udelali, nebo zmerili. Budu uprednostňovat vecnou diskusi.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: voda korektne a nekorektne

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Akord píše:
Slavek Krepelka píše:
Akord píše:...Ahoj, Slavek.
Pane Slávku, Vaše poznatky mi pripadají opravdu seriozní.
Slavek Krepelka píše:
Dobry den pane Acord.
Tady jste se urcite preklepl. Nechtel jste nahodou napsat "ktere neumim posoudit"?
Obvykle po sobe čtu, co napíšu, takže práve v uvedené citaci jsem se nepreklepl.

Coz jenom svedci o Vasem spatnem usudku.

Jinak mi nezbyva nez vam pogratulovat k vasim uspechum a pozadat Vas, abyste se mne nesnazil nadale nezatahovat do neplodnych diskuzi.

S uctou, Slavek D. Krepelka


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Akord
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3133
Registrován: stř 24 led 2007 0:52
Dal: 5 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: voda korektne a nekorektne

Příspěvek od Akord »

Slavek Krepelka píše:
Akord píše:
Slavek Krepelka píše:Pane Slávku, Vaše poznatky mi pripadají opravdu seriozní.
Slavek Krepelka píše:
Dobry den pane Acord.

Obvykle po sobe čtu, co napíšu, takže práve v uvedené citaci jsem se nepreklepl.

Coz jenom svedci o Vasem spatnem usudku.

Jinak mi nezbyva nez vam pogratulovat k vasim uspechum a pozadat Vas, abyste se mne nesnazil nadale nezatahovat do neplodnych diskuzi.

S uctou, Slavek D. Krepelka
Já jsem napsal: =Když se kdokoli odvolává na záhadné procesy, které (míneno on sám) neumí posoudit=. Není potrebné, aby mi nekdo stále preformulovával výroky včetne jména nicka. Vaši poznámku o tom, abych se Vás =nesnažil nadále nezatáhnout= do neplodné diskuse beru predbežne tak, že jsem tak již jednou udelal a že já jsem ten neplodný typ. Možná tam ale máte omylem priklepnutou jednu negaci navíc, overte si prosím, zda jste nechtel napsat =nesnažil nadále zatahovat=.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: voda korektne a nekorektne

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Akord píše:Já jsem napsal: =Když se kdokoli odvolává na záhadné procesy, které (míneno on sám) neumí posoudit=. Není potrebné, aby mi nekdo stále preformulovával výroky včetne jména nicka. Vaši poznámku o tom, abych se Vás =nesnažil nadále nezatáhnout= do neplodné diskuse beru predbežne tak, že jsem tak již jednou udelal a že já jsem ten neplodný typ. Možná tam ale máte omylem priklepnutou jednu negaci navíc, overte si prosím, zda jste nechtel napsat =nesnažil nadále zatahovat=.

KŠŠŠŠŠŠŠŠC


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Slávek Křepelka....možná mlhovač?

Příspěvek od Mim »

Víte, tak trochu mi tak připadáte. Přečetl jsem vaše příspěvky na tomto fóru i na dalších. Kde je ten přínos? Kde je ta vitalita, která má někomu něco dát? Nikde..... Problém je v tom, že stejně jako kdesi...je tady jaksi špatná snaha něco dělat.
JÓ teoretizování jde kdekomu....Zkuste něco udělat, nebo alespoň se pokusit. Pak se můžeme bavit.....Jinak bohužel....Jsem do jisté míry velmi otráven tímto fórem, byť jsem zde našel několik přátel...které bych nerad ztratil. Zkuste se alespoň zamyslet nad tím, co přinášíte, co chcete a co jste dokázal.....Tlachání o ničem je výsada "čechů" možná i jiných národů.....Nechci to zlehčovat, ale krom Jirky Wojnara a Ivana tady skoro nikdo nepřinesl nic....... Nic vám nezazlívám, ale.....není to nikdy k věci......(to umím také) ale snažím se probudit lidi k práci.....Jsem hloupý...já vím...všichni chtějí všechno zdarma...ale to fakt nejde...Stejně si myslím, že spíše pomáhám........No nic, třeba to myslíte jinak....Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Slávek Křepelka....možná mlhovač?

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Mim píše:Víte, tak trochu mi tak připadáte.
Nazdar Mime, ono nejde jen o to, co kdo dokaze dat, ale take o to, co si kdo dokaze vzit.

Ahoj, Slavek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Auto na alternativní pohon“