Očkování (nejen) proti prasečí chřipce

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Danoss
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 02 led 2012 10:48

Re: Prasečí chřipka

Příspěvek od Danoss »

Nebuďte tak pesimističtí všechno se vyřeší za včasu si myslím.


Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: stojí za podívání...

Příspěvek od abul »

"Stránky odstaveny
Veškeré webhostingové služby pro vaši doménu byly pozastaveny."

Co to?


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Rizika očkování

Příspěvek od dancaa »

Přikládám článek o škodlivosti očkování z knihy Doba jedová od autorů:
prof. RHDr. Anna Strunecká,DrSc.,
prof. RNDr. Jiří Patočka, Dr.Sc.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

očkování proti rakovině děložního čípku

Příspěvek od dancaa »

Přikládám článek o škodlivosti vakcín Gardasil(Silgard) a Cervarix z knihy Doba jedová od autorů:
prof. RHDr. Anna Strunecká,DrSc.,
prof. RNDr. Jiří Patočka, Dr.Sc.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Očkování proti rakovině děložního čípku - začátek

Příspěvek od dancaa »

Přikládám článek o škodlivosti vakcín Gardasil(Silgard) a Cervarix z knihy Doba jedová od autorů:
prof. RHDr. Anna Strunecká,DrSc.,
prof. RNDr. Jiří Patočka, Dr.Sc.

začátek - 1, 2
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Očkování proti rakovině děložního čípku - začátek

Příspěvek od Palo »

MIRKO píše:...očkovaný proti...
Ano očkování... Kdo ví, jak to je.

Tuhle jsem si jednou pročítal CAFL frekvence a u tuberkulózy jsem si všimnul, že je napsáno, že má shodnou frekvenci jako schizofrenie.

Můj děda měl tuberkulózu kosti, přeléčenou. Tehdy byla medicína v plenkách a teď je to ještě horší... Můj otec byl proti tuberkulóze očkovaný. A dostal schizku, jak se přestěhoval k máti - do domu, kde žil děda. Můj bratr schizku má od narození. Já mám krev po máti, bratr má krev po otci.

Jak to tak vypadá, tak schizofrenii chytne každej s určitou krevní skupinou, pokud se nakazí od někoho tuberkulózou.

Ať žijou civilizační choroby.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Očkování (nejen) proti prasečí chřipce

Příspěvek od MIRKO »

No já jse už rozhodně nenechám očkovat ani proti tetanu...V etiologii RS očkování proti dětské obrně figuruje, možná i očkování proti tetanu...Zde je patrně důvod, proč lidé v rozvojových zemích trpí RS podstatně méně než my v západní civilizaci...Jímá mě jen hrůza, že je mraky nových očkování /podporovaných klamavou a lživou sladouckou reklamou...zaměřenou na rodiče/ a co se vyvine z toho.At žijou zisky farmacie!!!M.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Očkování (nejen) proti prasečí chřipce

Příspěvek od Palo »

MIRKO píše:No já jse už rozhodně nenechám očkovat ani proti tetanu...
No, zajímalo by mě, na co jsou očkovaní Rotschildové a Rockefelerové, minimálně jeden z nich se léčí homeopatiky a vyrábí léky pro "obyčejné lidi" z ropy.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Očkování (nejen) proti prasečí chřipce

Příspěvek od MIRKO »

K těm Rockefellerům a Rotschildům...je zajímavé, že civilizačníma a hlavně degenerativníma nemocema podstatně více trpí lidé z modrýma očima...úsudek jsi udělejte sami...stačí jsi přečíst protokoly sionských mudrců... :devil: M.


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jao píše: Väčšinou sa začne vo veľkom strašiť nejakou supernezničiteľnou chorobou a o niekoľko dní američania vyhlásia niečo takéto, čo zachráni svet pred vykynožením ľudstva.
To je výborný. Takže podle nich 10% lidí, u kterých proběhne chřipka závažně, na chřipku zemře. Je mi skoro 57 a ještě jsem se nesetkal ani osobně ani přes známé s tím, že by někdo na chřipku zemřel, pokud nešlo o přídavec k jiné a velmi závažné chorobě. Setkal jsem se ale s jedním případem, kdy sousedův brácha umřel na následky protichřipkové vakcíny kterou si nechal píchnout, aniž mu co bylo, a kámoše, který po očkování začal chřipky dostávat, jak je před tím nikdy neměl a není mi jasné, proč se nechal vyhecovat. Vzhledem k tomu, že tu vakcínu daj v případě chřipky každému, docela mne děsí představa, že těch deset procent umřelo spíš na tu vakcínu, než na chřipku samotnou. Ty vakcíny jsou několikarané a pokud se chytí, jako že se podle výpovědí občas chytí, ještě jiná chřipka z vakcíny, než ta, kterou už dotyčný má, pěkně děkuju.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jao »

V druhej polovici februára roku 2009 rakúska spoločnosť poslala do Čiech, Slovinska a Nemecka sériu protichrípkovej vakcíny, vyrobenej americkou medzinárodnou farmaceutickou spoločnosťou Baxter.
Laborant českej farmaceutickej spoločnosti Biotest pri Prahe odskúšal získanú americkú vakcínu na laboratórnych fretkách. Čoskoro po pichnutí vakcíny všetky zvieratá zahynuli. Počas dôkladnejšej analýzy vakcíny sa zistilo, že obsahuje živú, aktívnu vtáčiu chrípku H5N1 a ľudskú H3N2. Detailnejšie výskumy kanadského chemického laboratória ukázali, že zložka H5N1 predstavuje jedného z najnebezpečnejších biologických agentov na Zemi a je zaregistrovaná ako potenciálna biologická zbraň. Ukazovateľ smrteľnosti v prípade jej použitia na ľuďoch je 60%.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

jao píše: Ukazovateľ smrteľnosti v prípade jej použitia na ľuďoch je 60%.
:) Hmm, jak tu smrtelnost otestovali nám už asi neřekli, že? Pokud vím, testovali to taky na Ukrajině postřikem a ačkoliv z toho mělo dost lidí smrt mám pocit někde u Kijeva, rozhodně nešlo o ani těch 10%. Mimichodem, kdo angličtí. Kdo neangličtí, Prof Moshe of Los Angeles pozpíval v roce 2009 o připravované akci firmy Baxter způsobit pandemii ptačí chřipky v Usovicích vakcinací, o které se Dr. Moshe domák díky svým konekcím s někým v Mosadu. Video (s patřičným kmentářem) ukazuje jeho zatčení agenturou FBI od kteréžto akce již nebyl nikdy ani spatřen a ani slyšen. Je podezření, že byl deportován do Israele k dalšímu zpracování.

Ahoj, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jao »

Slávku, tak to zatýkanie je sila. Jasný dôkaz, komu kdo slúži. Podobne to bolo s Jane Burgermeister


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
blanco
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 08 čer 2012 10:04

Re: Očkování (nejen) proti prasečí chřipce

Příspěvek od blanco »

Dobrý den, chci Vás poprosit o radu, v problematice očkování se moc neorientuji. Jde mi o to, že jako dítě jsem neprodělala plané neštovice, proto jsem se ve svých cca. 24 letech nechala očkovat - ale po očkování se mi nevytvořili žádné protilátky ( rozbor krve) a bylo mi doporučeno, že musím očkování podstoupit znovu- ve 2. dávkách. Nyní je mi 28 let a nechce se mi do toho, ale protože plánujeme s manželem mimčo, mám strach, abych neštovice nedostala v průběhu těhotenství či později s komplikacemi. Nemáte s tím nějaké zkušenosti, či poznatky. Díky moc, pomůže mi to v rozhodování.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Očkování (nejen) proti prasečí chřipce

Příspěvek od Palo »

Na očkování se vykašli, pořiď si MMS (kdyby náhodou něco) a žij bez obav ;) MMS ale můžeš i preventivně zkusit. Není třeba dávat vysoké dávky, jen tak "na chuť" :)

:idea: Palo, chválím Tvůj obyčej odpovídat přes [citace], ale mám prosbu - pokud je Tvoje odpověď hned pod citovaným příspěvkem, tak tu citaci smaž - ušetříš mi spoustu práce - dík - poota


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“