Rifeho plazmový generátor

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od jao »

Ten drahý plazmový generátor na fotkách a videách svieti červenooranžovou farbou a nemá nejaké svetelné efekty. Ako to je v prípade Craftovho generátora ? Má to tie Teslove svetelné efekty ako na tých čínskych hračkách, alebo to vyzerá inak ?
Pýtam sa len z toho dôvodu, že nieje žiadne video, alebo iné foto ako v e-shope v kufri, tohto určite skvelého prístroja.
Chcelo by to viac vizuálnych informácií. Dvakrát som si generátor už chcel objednať, no vždy bol posunutý dátum objednávania. Tak snáď na tretí pokus to vyjde.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Drta.tom
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
Bydliště: Brno, Přerov
Dal: 8 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Drta.tom »

re: Ako to je v prípade Craftovho generátora ?

Střed koule září oranžově, občas tam projedou černé fleky. Výboj mezi středem a vnější koulí je světle modrý, v místě kontaktu vnější koule s výbojem je barva opět oranžová. Počet výbojů střed-vnější koule závisí na frekvenci, při nízkých frekvencích je výbojů relativně málo, s rostoucí frekvencí výbojů přibývá.

Koule se nijak výrazně nezahřívá.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od jao »

Drta.tom ďakujem pekne za info, snáď si to pozriem za nejaký čas doma osobne.
Deti od zvierat a hrabania sa v zemi neviem a nechcem odtrhnúť, takže riešime parazitické záťaže.
Verím, že s Craftovým pomocníkom to pôjde raz-dva.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
sta-mi
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 30 kvě 2012 14:05

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od sta-mi »

Zdravím všechny,
jsem tady úplně nový, o PG teprve začínám získávat informace. Zajímala by mě jedna věc ohledně jejich účinnosti: nedalo by se ověřit jestli opravdu zabíjí patogeny tím, že někdo, kdo je schopen sehnat kultivační misku s nějakou bakterií by ji vystavil PG (například frekvenci, kterou uvádí Dr. Clarková zde , nebo případně i jiným frekvencím) a bylo by vidět, zda to patogeny likviduje. Někdo zde psal, že tím asi umrtvil houbičky na výrobu kefíru. I to zní slibně, ale udělat výše zmíněný pokus by asi nemusel být takový problém, zvlášť pro někoho kdo se pohybuje v lékařském prostředí a má přístup k PG. Daly by se tím i zjistit přesné frekvence pro likvidaci různých patogenů. Pokud víte, že už se tím někdo zabýval, prosím napište nějaký odkaz, nebo alespoň co si o tom myslíte.


ppav
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 03 pro 2008 11:15

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od ppav »

zdravím, mám také plasmu od Crafta a jdou z toho přístroje různé zvuky a mění se podle frekvencí ,jestli to máte také?diky


Drta.tom
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
Bydliště: Brno, Přerov
Dal: 8 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Drta.tom »

Jo ty zvuky mám taky.

To pískaj součástky, v závislosti na frekvenci. Tím bych se neznepokojoval.

Ale můžeš poslat dotaz výrobci (Craftovi) a můžeš se tu podělit o odpověď.


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od pavelv »

Drta.tom píše:Jo ty zvuky mám taky.
To pískaj součástky, v závislosti na frekvenci. Tím bych se neznepokojoval.
Ale můžeš poslat dotaz výrobci (Craftovi) a můžeš se tu podělit o odpověď.
Tak jsem se tesil ze tu nekdo napise ze uz to pouziva a jake jsou vysledky, at uz nejaky zazrak nebo po delsim uzivani nic.
Tome, zrejme mas zarizeni uz aspon mesic, muzes mi napsat jestli jsi se pokousel o nejakou lecbu a jak se darilo? Nebo se to jeste ucis pouzivat?

Sorry pokud tu takove prispevky byly, proletnul jsem to v rychlosti a mozna mi unikly.

Dik za pripadnou odpoved.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Palo »

Mimo téma (offtopic)
lena píše:Takze mam pocit, ze ta plazma neni az tak spolehliva. Ale to je jenom muj nazor, mozna ze je to opravdu zcela jinak.
Je pravda, že na plazmu jsou velmi rozdílné názory... Otázkou je, jestli je to zpracováním přístroje, špatným nastavením frekvencí - které zadává provozovatel, nebo nějakým jiným důvodem... Osobně jsem byl u kolegy na Slovensku, ukázal mi plasmu od Crafta, já ho poprosil, aby nastavil frekvence na plasmodium a řekl bych, že se mi příznaky uklidnily. Nemám pocit, že bych se toho zbavil úplně, ale pocní rukou, které mě provázely po cestě k němu jsem už neměl, když jsem jel od něj...

Je pravda, že občas narážím na informace, že obsluha bývá někdy nezkušená a výsledky žádné... Moje rada tedy zní - choďte tam, kde mají s plazmou úspěchy - dejte na doporučení svých přátel a i dále se podělte o své zkušenosti, jestli přišel nějaký pocitový nebo i naměřený úspěch...

Pozn. No jak jsem zjistil, tak plazma by se dala zbastlit i na koleně... Stačí si pořídit plasmovou kouli třeba na aukru, upravit tak, aby se daly ovládat frekvence externě (zvukovým přehravačem - ať už z PC nebo MP3-kou)...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
JWest
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: stř 08 čer 2011 6:06
Dal: 4 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od JWest »

Mimo téma (offtopic)
Co se týče plasmy, nemám konkrétní zkušenost, ale slyšel jsem, že hubí jen viry a na parazity už nemá. Záleží samozřejmě na tom jak je udělaná. Asi není plasma jako plasma.
Má někdo zkušenost?


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od poota »

Mimo téma (offtopic)
JWest píše: ale slyšel jsem, že hubí jen viry a na parazity už nemá.
"Slyšel jsem" vypadá na "jedna paní povídala" :?
To tvrzení zní, alespoň pro mně, velice nepravděpodobně. Na rozdíl od MuDrců nepovažuji viry za "ještě menší bacily", ale za jejich produkt či spíše odpad, tedy jakési organické jedy. Tím mi vycházejí virózy jako lehčí či těžší otravy, tedy reakce na tyto jedy. Tomuto mému názoru nahrávají vlastně i sami MuDrci tím, že viry prokazují pouze tvorbou protilátek, které si tělo proti nim vytváří, a nikoli jejich "odchytem". Další silnou indicií je to, že proti virům jsou antibiotika neúčinná, což také naznačuje, že viry nejsou živými organizmy.
Pokud mám pravdu, tak je logické, že viry není možné zabít, když nežijí. Zabíjet a nebo znepříjemňovat život je tedy možné jenom bacilům, plísním a parazitům, tedy živým organizmům, což plasma prokazatelně umí. Otázkou tedy spíš je, do jaké velikosti či vyspělosti organizmu parazita je schopná ho zabít a do jaké velikosti ochromit natolik, aby neměl chuť či schopnost se množit. Kdyby totiž ona hranice neexistovala, tak by plasma zabíjela všechno živé, čili i člověka.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
chesneymonkey
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 25 říj 2012 9:38
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od chesneymonkey »

Mimo téma (offtopic)
Naprosto souhlasím, viry zabít nelze, nebot zabudovávají svou nukleovou kyselinu do DNA hostitelské buňky, proto je lze zničit pouze zničením i s buňkou. Jedinou obranou proti nim je posilování imunitního systému, který pokud dobře funguje, je schopen poradit si s infikovanou buňkou sám. Viry jsou považovány za živé, protože splňují podmínky života a to, že jsou schopni reprodukce. jejich "bytí" je ale zcela závislé na hostitelském aparátu.


ferko
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 22 bře 2007 21:16
Dostal: 9 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od ferko »

za pár dní budem testovať rife plazmu
s trubicou
alebo phanatronkou
cca 80W výkonu
prípadne i viac
chcem sa zmestiť do nejakých 400€
držte palce


Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Bardioc »

ppav píše:jdou z toho přístroje různé zvuky a mění se podle frekvencí ,jestli to máte také?diky
To není chyba přístroje, je to naprosto normální, to z principu zpívá samotná plasma koule. Není to chyba přístroje, ani to nesnižuje kvalitu.


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od jao »

Tak jsem se tesil ze tu nekdo napise ze uz to pouziva a jake jsou vysledky
Po diagnostike detí na Diacome sme mali zoznam parazitov, baktérií a plesní.
Tak sme sa pustili do pokusov s plazmou. Nejaké väčšie prejavy sme behom polroka pri používaní nepozorovali.
Až do tohto víkendu.
Pustili sme si večer nejaké vybrané frekvencie na parazity a frekvencie na enuresis.
Skoro ráno začali deti behať na záchod s hnačkou. Neskôr som sa pridal aj ja.
Naviac mám bolesti v oblasti močového mechúra a ladvín.
Vyzerá to tak, že sme sa trafili do nejakého fešáka a pekne mu podrazili nožičky.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od smajlicekk »

jao prosim te nemuzes sem dat ty frekfence at je taky vyzkousim, zatim se mi taky nedari i kdyz mam diagnostikovano co mam, treba mame stejne. Diky moc. S


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“