Rifeho plazmový generátor

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
ferko
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 22 bře 2007 21:16
Dostal: 9 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od ferko »

postavím na objednávku


Firebird
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 07 led 2013 16:01

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Firebird »

Zdravim priznivce plazmove terapie a rad bych se zeptal na zakladni vec. Detailne jsem nastudoval principy teto terapie a chystam se navstivit nejakeho provozovatele teto terapie. Zatim se mi bohuzel nepodarilo nikde zjistit, jakym zpusobem probiha vysetreni - zjisteni typu parazitu v tele. Muzete prosim strucne poradit, zdali je vice typu (prip. pristroju) vysetreni a ktery lze doporucit jako spolehlivy? Nerad bych nekomu zaplatil 600,- za hodinu jen za to, ze me posadi do kresla a pusti 'na blind' nejaky program. Zatim jsem slysel pouze o vysetreni Salvia, ale netusim, jak je spolehlive a predevsim vhodne pro plazmovou terapii. Predem diky za odpoved.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Firebird píše:Zdravim priznivce plazmove terapie ....
Klíčovým slovem je Bláhová. Dej si ho do vyhledavače hledat v nejhornější řádce nabídek na každé stránce. Najdeš několik vláken, které se k problému vztahují a mají i nějaké info odkazující na některé léčitele, včetně diagnostických metod. Vlákno zapery v sobě taky má dost info, pokud by tě tam slovo Bláhová nezavedlo. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Slavek Krepelka »

ferko píše:je to klasický rife generátor ....
Ve skutečnosti žádný Rifeho generátor není v existenci. Jde o zneužívání termínu Rife. Rife a jeho objev byl naneštěstí zadupán jeho Dr.kolegy do prachu a navěky ztracen. Vše, co se holedbá tímto termínem, je jen lepší, či horší fantazie a zjednodušenina, která s orignálem má společnou jen tu lampu a to ještě není jedinná z Rifeho originálních, nemluvě o jeho frekvenčních referencích. Zavádíš. Ferko. :enaughty:

:bye: Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Jim68 »

Slávku, když to hubí breberky nějakým vlněním, dá se říct, že něco společného mají, ne? Tu u nás provozuje kamarád jednu terapii a nikdo, fakt nikdo neřekl, že to nefunguje nebo že se jeho stav po terapii nezlepšil. Jsou to tu samí vědátoři přes elektro a strojařinu, skeptici ze VUT hadr, a chodí tam opakovaně, kdykoli mají bolení v krku, horečky nebo cokoli. Já jsem bylinkář, tak tam nepáchnu, ale kdo ví, až půjde do tuhého?


Jim68
Be happy!
ferko
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 22 bře 2007 21:16
Dostal: 9 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od ferko »

je to rife ibaže nemá nosnú 27 MHz ale 3,1 MHz
rife sám nemal ako presne merať také frekvencie
neboli prostriedky
stačí čítať
napr
http://www.rifevideos.com/dr_rifes_true ... ncies.html


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rifeho plazmový generátor

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Jim68 píše:Slávku, když to hubí breberky nějakým vlněním,
Tady nejde o slova zaper, nebo plasma atd. Jde o jakési napodobeniny které nejsou tam, kde byla Rifova mašina. Že nějak fungujou, o tom není pochyby, nicméně pokud si člověk počte, co vše s tím jeho vynálezem dokázal Rife, zjistí, že tyhle napodobeniny tam zdaleka nejsou. Akorát si přisvojují kredit, který tam není.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Craft »

Palo píše: ....No jak jsem zjistil, tak plazma by se dala zbastlit i na koleně... Stačí si pořídit plasmovou kouli třeba na aukru, upravit tak, aby se daly ovládat frekvence externě (zvukovým přehravačem - ať už z PC nebo MP3-kou)...
Ono to možná vypadá jednoduše, ale tak snadné to není a toto bohužel dobře nefunguje a účinnost je tady prakticky nulová. Prostě jenom hezká dekorace, jak nakonec předvádí i jeden vypečený CZ výrobce v jednom úsměvném videu na youtube :) Navíc u mp3 je poněkud problém v tom, že kodeky nad cca. 16kHz naprosto mrší průběh signálu. Stačí si to hodit na osciloskop s čítačem. Tohle je slepá ulička.
Co se velkých parazitů týče, ti jdou poměrně ztuha. Hodně záleží, jak je člověk promořený a jak jsou u něj dlouho tito parazité zabydlení a také jak často plasmu používá a především správné frekvence. Tohle totiž není o extrémním pulsním výkonu, který je už spíše na škodu a také mylně o dosahu plasmy. Na další zajímavost mě upozornil člen tohoto fóra Batles, který má již nemalé zkušenosti s alternativou a používá ke své práci i přístroj F-Scan, čili si vše mohl důkladně otestovat na své vlastní plasmě. Přiznám se, že se mě to zprvu moc nezdálo, ale pak jsem si ověřil, že je tomu skutečně tak. Jde o to, že se může stát, že účinek plasmy začíná výrazně slábnout až přestane zabírat. Pak je dobré udělat náměry nových frekvencí a pokud tato možnost není, tak vyzkoušet dát 2 až 3 týdenní pausu a pokračovat ve stejných frekvencích po co nejdelší dobu prvotní aplikace, klidně i maximální 3 hodiny, pak to zase zopakovat po cca. 7 dnech. Opravdu to vypadá, jakoby ona častá dávka z plasmy jej přinutila se jakoby přikrčit a tyto frekvence se tím stávali neúčinné, něco jako když se cíl schová za roh a bude tam tak dlouho, dokud nebude "čistý vzduch" :) Každopádně v případě silného promoření, bych se tady přimlouval pro co nejlepší účinek to podpořit i antihelmitiky, ačkoliv nejsou pro mě zrovna volbou č.1. Každopádně viry a bakterie jdou s plasmou nejsnadněji.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Palo »

Craft píše:Navíc u mp3 je poněkud problém v tom, že kodeky nad cca. 16kHz naprosto mrší průběh signálu...
S tím muím souhlasit, zkoušel jsem ukládat chrčení datového záznamu 8-bitového počítače, jedoucí na nějakých 2000 bps a ten kompjůtr to pak odmítal při loadování z tohoto MP3 záznamu "natáhnout"...

Taky jsem viděl Tvoji mašinku, vypadá to sice jak obyč. plasma koule, ale mj. s přidaným chladičem, což asi bude znamenat, že tam byly provedeny opravdu zásadní změny ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Craft »

Palo píše: S tím muím souhlasit, zkoušel jsem ukládat chrčení datového záznamu 8-bitového počítače, jedoucí na nějakých 2000 bps a ten kompjůtr to pak odmítal při loadování z tohoto MP3 záznamu "natáhnout"...
Tady jsem na problém nenarazil, ale jak jsem poté měřil výsledné mp3, tak nad 16kHz na oscilu a čítači to bylo jasně vidět, jak je to rozmršené u všech kodeků, co jsem zkoušel, jinak to poznat nešlo. Při wavu se to nedělo, takže chyba nekvalitního HW výstupu tím byla vyloučena. Formát ogg měl pokud se matně vzpomínám stejný problém. Flac by snad mohl být v pohodě, ale velikost jednoho souboru je dosti značná, podobně jako u wavu.
Palo píše: Taky jsem viděl Tvoji mašinku, vypadá to sice jak obyč. plasma koule, ale mj. s přidaným chladičem, což asi bude znamenat, že tam byly provedeny opravdu zásadní změny ;)
Podle vrchní koule je právě ta chyba posuzovat zbytek, protože s onou světelnou dekorací to již kromě vzhledu vrchní koule, nemá nic společného :)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Palo »

Craft píše:Při wavu se to nedělo, takže chyba nekvalitního HW výstupu tím byla vyloučena.
Ano, vždy bude za účelem tohoto použití problém u kompresních kodeků, které jsou primárně vytvořeny pro muziku nebo hlas...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Igi »

Palo píše: S tím muím souhlasit, zkoušel jsem ukládat chrčení datového záznamu 8-bitového počítače, jedoucí na nějakých 2000 bps a ten kompjůtr to pak odmítal při loadování z tohoto MP3 záznamu "natáhnout"...
Tohle bylo nejspíš způsobeno, že už je málo vzorků na jednu periodu a ještě málo kvantovacích hladin.

Craft píše: jak jsem poté měřil výsledné mp3, tak nad 16kHz na oscilu a čítači to bylo jasně vidět, jak je to rozmršené u všech kodeků...
Tak mi to nedalo a vyzkoušel to(sice ne na osciloskopu, ten doma nemám) a rozdíl vůbec žádný. Myslíš opravdu jen jedna harmonická složka? A tohle je jediný problém u stavby plasmy? No to se asi od Crafta nedozvíme, nerad se dělí o zkušenosti ohledně stavby svých přístrojů :-(


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Craft »

Igi píše: Tak mi to nedalo a vyzkoušel to(sice ne na osciloskopu, ten doma nemám) a rozdíl vůbec žádný.
Slovo odborníka, ale když si to myslíš, nebudu ti to vymlouvat, snad jen pořiď si kvalitní digitální osciloskop s integrovaným čítačem a udělej si mp3 vzorky 15, 16, 17, 18, 19kHz, třeba pomocí jinak kvalitního kodeku Lame. Můžeš si vyzkoušet i jiné kodeky, kterých je velký výběr pro různé komprimační formáty. Pak nám napiš co jsi zjistil.
BTW: Mimochodem jeden kodek přece jenom existuje, který to zvládne, ale na to, už musíš přijít sám, protože to stojí nemálo úsilí a času věnovat se jenom onomu testování kodéků pro různé komprimační formáty v celém zvukovém spektru, který ty určitě nemáš, viď ? Tak směle do toho :)

Ať se to tady neplevelí
Craft

Přesunul jsem to - poo.
Naposledy upravil(a) Craft dne čtv 17 led 2013 13:47, celkem upraveno 1 x.


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Igi »

Vygeneroval jsem jednu sinusovku o 16kHz v CD standardu, tj. 16bitové rozlišení, vzorkované 44,1kHz, uložil do bezeztrátového formátu wav, podíval se na průběh v MATLABu, byl zmršený, můžu sem kdyžtak hodit, to zmršení je hlavně tím, že je málo vzorků na jednu periodu, rekonstrukční dolní propust na výstupu daného D/A převodníku zařízení toto zkreslení odstraní a zůstala by téměř sinusovka. Potom jsem převedl tento wav na mp3 formát o dat. toku 128kbit/s, toto převedl zase zpátky do wavu a zobrazil, vypadalo to stejně, tak jsem ještě udělal rozdíl těch dvou signálů a výsledek nula, tedy úplně stejné signály.. To by v tom musela být vyšší síla aby ten stejný průběh jednou hw přehrál tak a podruhé jinak :-D . Maximálně ještě můžu zkusit jiný kodek, ale nevím jestli to má smysl.. Podle mě chyba v tvém měření proč to vyšlo rozdílně byla někde jinde.


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejen Ing. Hana Bláhová - dokumenty

Příspěvek od Craft »

Schválně jsem se díval do starých náměrů a prozradím ti pouze, že ještě těch 16kHz je na hraně a že ne každý HW zvládá dobře 19 a 20kHz, proto je důležité to nejdříve vyzkoušet nekomprimovaným formátem, čili wav. Dokud si ale neuděláš ty frekvenční vzorky a nevyzkoušíš je (pro začátek třeba Lame a Ogg), jak jsem psal výše, čili zjistíš pak mezi nimi snadno rozdíly, tak je to pouhé tlachání a dohadování a tohle mě opravdu neba a dále již k tomu nebudu nic uvádět.
16 bitové rozlišení, vzorkované 44,1kHz beru jako samozřejmost.
P.S. Zřejmě budeš pocházet z mladší generace, která je zvyklá dostávat vše na zlatém podnosu až pod nos, bez nějakého úsilí, ale tady platí jako všude, bez práce, nejsou koláče a nějaké tvé kafrání v jiném vlákně, kde se dožaduješ dokonce nějakých schémat a dalších podrobností, což nejen mě, ale i jiných lidí, kteří na tom dost dlouho makali stálo spoustu času, mluví u tebe opravdu za vše. Takže ode mě to byla pro tebe poslední nápověda :bye:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“