Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

kims
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 02 bře 2017 9:08
Dal: 2 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od kims »

Ahoj, připojuji se k vám na třísté stránce... nemám sílu všechny strany dočíst, určitě je v nich ale mnoho zajímavých informací. Ráda bych se na pár věcí zeptala.
Jsou kvasinky řazeny mezi parazity? Mám na mysli candidu.
Zkoušla jsem si dělat kvasinkový test ze sliny - ráno plivnout do odstáté vody - tvořily se provazce. Nevíte jak spolehlivý je tento test?
Koupila jsem si protiparazitální balíček (ořešák, hřebíček, pelyněk a ještě čaj) - máte někdo zkušenosti?
Moc děkuji za odpověď.


lu1234
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: pon 01 zář 2014 10:36
Dal: 24 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od lu1234 »

Ak nakupujete vyživové doplnky na Ebay alebo Aliexpresse tak nakupulte cez toto https://www.tipli.sk/p/36749
a za bezplatnu registraciu dostanete 5 eur,je to jednoduche a za skoro kazdy nakup dostane urcite percento späť.


araziel728
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 31 kvě 2011 20:19

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od araziel728 »



pulis
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: ned 02 dub 2017 15:46

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od pulis »

co na to rici?nespoleham na lidi kteri chteji penize za pofiderni pomoc,pokud pomaham tak bezplatne a rad,i kdyz ingredience nakupuju,a to si jeste z peti lidi ctyri zajdou za doktorem.nikomu ale pomoc necpu,cesky clovek je hodne neduverivy a zblbly neustalym medialnim masirovanim,velka skoda pro ne.mluvim o lecbe clo2..vylecil jsem chlapika _ farmare_ z infekci od dobytka a podobny haveti v kravine,za par dni me nosil vajicka a tituloval mistre,mistrn nejsem,jen clovek co pomuze...neverte farmacii az navyjimky.


araziel728
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 31 kvě 2011 20:19

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od araziel728 »

Kedysi tu denne prislo aj 10-20 prispevkov, poslednu dobu je to tak 10-20 za rok. CO sa stalo? Uz su vsetci vylieceni? Alebo sa naozaj ludia dozvedeli o tom ze salvia, zapper, oberon nefunguju? Co sa deje?


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

kims píše:Ahoj, připojuji se k vám na třísté stránce... nemám sílu všechny strany dočíst, určitě je v nich ale mnoho zajímavých informací. Ráda bych se na pár věcí zeptala.
Jsou kvasinky řazeny mezi parazity? Mám na mysli candidu.
Zkoušla jsem si dělat kvasinkový test ze sliny - ráno plivnout do odstáté vody - tvořily se provazce. Nevíte jak spolehlivý je tento test?
Koupila jsem si protiparazitální balíček (ořešák, hřebíček, pelyněk a ještě čaj) - máte někdo zkušenosti?
Moc děkuji za odpověď.


Kvasinka není parazit.Je to přirozená bakterie v těle, ovšem když se přemnoží, je to špatně.Candida je [hr]mocný nepřítel, jak je psáno v příspěvcích.Ten balíček ti jistě od parazitů pomůže, ne ovšem od candidy, na tu lék není.Pomůže dieta - jíst pouze zeleninu a to několik měsíců. :( Absolutně žádný cukr!!!!


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

araziel728 píše:Co poviete na toto?

https://www.stream.cz/adost/10016428-ob ... uji-zivoty

Na myši to nefunguje, ale na nás jo!!! :jump: :D :D :D


araziel728
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 31 kvě 2011 20:19

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od araziel728 »

Bobina pozrela si si tu reportaz? Tam nikde neboli spomenute mysi. Bola sa tam diagnostikovat zena, ktora si potom spravila testy na konkretne parazity, ktore jej ten pristoj nameral. A vsetky mala negativne.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

araziel728 píše:Bobina pozrela si si tu reportaz? Tam nikde neboli spomenute mysi. Bola sa tam diagnostikovat zena, ktora si potom spravila testy na konkretne parazity, ktore jej ten pristoj nameral. A vsetky mala negativne.
No jo no, já četla o pokusech na myších. No a tohle je tedy velmi zajímavé :D To je divný, že všude ve světě jsou paraziti, ale u nás ne. :ethink: :D No ať si každý věří čemu chce, my máme prokazatelné výsledky a nějaké reportáže nás nezajímají. Což ty věříš dochtorům?Tak tos to tu málo přečetl. :bye:


araziel728
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 31 kvě 2011 20:19

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od araziel728 »

Poslal som odkaz, na video, kde o mysiach nic nehovoria. Uplne odveci si reagovala, a aj tak ti nejaky posluhovac Batles ocenil prispevok, nechapem tomu :-)

K tvojmu prispevku:
"To je divný, že všude ve světě jsou paraziti, ale u nás ne. :ethink: " ........ Napises nejaku hypoteticku zamyslajucu sa domnenku, a z nej ma akoze plynut ze je pravdiva? :-) Nikto predsa netvrdi, ze u nas nie su paraziti a vsade inde su. Tvrdim len to, ze tej pani boli namerane konkretne parazity, ona sa dala otestovat konkretne na tie namerane parazity, a nic jej nenasli.

"No ať si každý věří čemu chce, my máme prokazatelné výsledky a nějaké reportáže nás nezajímají." ........ Som za, nech si kazdy veri comu chce, ale takymto stylom nedavas tym padom ziadny prinos k veci. Forum je na predsa na diskusiu o nejakej veci, tu konkretne o parazitoch. Keby kazdy vyjadril nazor typu, "nech si kazdy veri comu chce", tak ziadna konstruktivna debata by nevznikla, a nikam by sa v danej veci nepohlo. Dalej, pises zrazu v mnoznom cisle, neviem za koho vsetkeho vyjadrujes svoj nazor, ale pises ze mate vysledky. Ake konkretne? Alebo ked uz pises ze "prokazatelne", mozes nejak konkretne dokazat to ze mate vysledky? Ze vas nejake reportaze nezaujimaju je dost uzkoprse tvrdenie, ta reportaz sa praveze tyka prave tejto temy, a nebrat do uvahy nejake konkretne fakty len preto ze sa mi nehodia je dost obmedzeny pohlad na vec.

" Což ty věříš dochtorům?Tak tos to tu málo přečetl." ....... Doktorom aj verim aj neverim, velmi rad by som bol keby tu bola nejaka alternativa, ktora by dnesnu zapadnu medicinu uplne zmazala zo sveta, preto som sa pred cca 6 rokmi zaregistroval na toto forum a cital, takze tvoje tvrdenie ze som tu toho malo precital je tiez bezpredmetne. Kazdopadne ked mi niekde diagnostikuju parazita, ktoreho nemam, tiez to stoji za povazenie.

Preto som aj tu postol dane video, a dane video ma a aj bude mat dalsie pokracovania, aby sa vyjadril niekto konkretne, s konkretnym nazorom a faktami v nom. Ale naozajstne fakty. Dalsia vec co som tu spomenul, ze poslednu dobu to tu dost upada, ako keby parazitarny boom a frekvencna diagnostika a terapia boli na ustupe, preto som sa v predchadzajucom prispevku aj spytal, ci uz su vsetci zdravi a vylieceni, alebo co sa deje, ze zrazu sa stratil nejak zaujem, ziadne novinky neprichadzaju, ziadne navody, napady nic.


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

Tak to sis dovolil dost! urazit Batlese, to opravdu tedy neznáš toto forum a nevíš o koho se jedná. Dále proč tu nejsou uživatelé, kteří tu bývali, to je taky popsáno ve foru.Proč tu málo kdo píše příspěvky, je teď zcela jasné. Nikdo se nechce hádat a někoho přesvědčovat, natož podávat důkazy.Miliony lidí věří v boha-podej důkaz, že existuje.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Batles »

Nazdar Arazieli,
opravdu jen v krátkosti, tahle diskuze již proběhla před léty. Teď je to už jen ztráta času. Vše je o informacích a vzdělávání se.
Zpochybnit sa dá naprosto všechno. Přítomnost parazitů se zpochybní zrovna tak, jako účinnost a funkčnost MMS1.
Novinek je mnoho, v poslední době vyšly dvě zcela nové knihy o MMS a CDS. Kup si je a budeš mít čerstvé informace i nové návody......
S testováním na přítomnost parazitů, prvoků a dalších patogenů u lékařů je to úplná sranda. Doktoři za celé studium mají pouze několik hodin parazitologie :D A úspěšnost farmaceutickými postupy je úplně k ničemu. Pohybuje se pouze v 10-20%.
Konkrétně můj případ před lety - borelie. To je sranda. Myslíš že doktoři hledali borelii v mém těle? Ne, oni hledali protilátky! A na tom základě usoudili, že mne dostala borelka. Žádné léky proti ní neměli. Pouze potlačování příznaků....
Jak je možné, že veterináři mají protilátku pro psy a doktoři pro člověka ne? Za vším hladej peníze a zisky z nemocných lidí......

Ve videu jsem si všiml obrovské chyby, které se tam ta terapeutka dopustila: Oberony jsou přístroje, žádné zázraky se nekonají, ale interpretace je na terapeutovi. Ta Oxana či jak se jmenuje, zaškrtla parazita, který v organismu té měřené paní není! K rozlišení zda zátěž v těle je nebo ne, slouží zobrazené naměřené koeficienty - to je to důležité!
Terapeutka zřejmě jede podle nějakých naučených způsobů, to mne velice převelice zklamalo......Takové školácké chyby jsou velmi špatné.
Zde zkopíruji část rozhovoru předního parazitologa a tím končím s plýtváním svého drahocenného času:

Parazitologové bijí na poplach! 95% populace Velké Británie je infikováno parazity. Parazité způsobují 8 z 10 úmrtí! Jak před nimi ochránit sebe a svoji rodinu? Rozhovor s nejlepším parazitologem v Česku!
Statistiky o parazitických infekcích jsou šokující! 95% lidí má smrtelné parazity, kteří způsobují mnoho onemocnění a někdy také úmrtí. Úroveň hrozby parazitických onemocnění a metody řešení tohoto problému jsme probírali s parazitologem, MUDr. Tomášem Horákem, z Rady pro léčbu parazitologických onemocnění z Parazitologické laboratoře.
Dobrý den, Tomáši. První otázka, na kterou se vás chci zeptat, se týká výše zmíněných statistik. Jsou tato čísla správná?
Bohužel musím říct, že naše údaje jsou správné. Mohou se vyskytnout nepřesnosti, ale ty jsou marginální. Zhruba 90-95% populace Česka trpí parazity. Je to skutečně děsivé číslo, zejména když si uvědomíme, že parazité mohou zabíjet. Devět z deseti lidí je infikováno parazity a nikdo tento problém systematicky neřeší.
Říkáte, že lidé umírají? Znamená to, že parazité mohou člověka zabít?
Samozřejmě že mohou. Ne všichni parazité způsobují smrt sami o sobě. Řekněme si, jak často se u mrtvol provádí pitva. Zpravidla je to pouze tehdy, když je smrt násilná, nebo člověk zemřel za podezřelých okolností. Jakýkoli forenzní patolog Vám potvrdí , že 9 z 10 těl, které projdou pitvou, jsou plné parazitů. Statisticky parazité zaviní 80% všech úmrtí.
Paraziti mohou zničit i tělo, které působí vitálně. Řekl bych, že úmrtí způsobené parazity bude zhruba 85% všech neočekávaných, neboli "náhlých" smrtí. Podívejte se na fotky z naší laboratoře:
Parazité jsou v srdci 45 leté ženy. Přítomnost parazitů byla odhalena až po její smrti....

Zdroje si ať si každý najde sám.....

Hezký den všem,
Batles :D


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Ilem »

Podařilo se mi dohledat dva zdroje předchozí citace
http://diskuse.doktorka.cz/cinkali-jste ... hiv/35840/

Bohužel ani jeden z nich nevypadá, jako původní. Chybí tam citované fotky. To poněkud snižuje důvěryhodnost předkládaných informací.
Batles, můžeš dát původní zdroj?
Moje dcera pracuje na patologii a podle jejího vyjádření nejsou parazité zdaleka tak častí. Výskyt se pohybuje v jednotkách procent. A prokazatelné úmrtí na parazity nepamatují ani lékaři, kteří tam pracují již mnoho let.
Já neříkám ani tak, ani tak. Jen co se mi podařilo zjistit.
Osobně jsem se odčervoval cca 2 roky. Skončil jsem s tím po té, co mi paní Bláhová naměřila znovu stejné parazity. "Aha, vy jste se koupal v rybníku - to nemůžete, aha, vy jste pohladil pejska, to se nedivte,..." Tak jsem to pojal tak, že raději budu žít o 10 let méně, ale normálně, než o 10 let více ve sterilním prostředí.
A každého 1/2 roku do se be cpát chemické sajrajty, které případného parazita zahubí rychleji, než mne, to se mi opravdu nechce. Nehledě na cenu těchto sajrajtů. Je to můj názor, nikomu ho nevnucuji.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Batles »

Mám tisíce úložek převedených do pdf. Úložky jsou pro mne, ne pro veřejnost.
Zdroj se dá vždycky vyhledat.
Dávám do přílohy povídání od známého doktora Lukeše - jeho zkušenosti.
Zase je to pro mne pouze ztráta času..... :mrgreen:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Peter11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 394
Registrován: ned 05 dub 2015 21:59
Dal: 85 poděkování
Dostal: 173 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Peter11 »

Batles píše:
Parazitologové bijí na poplach!

.... jsme probírali s parazitologem, MUDr. Tomášem Horákem, z Rady pro léčbu parazitologických onemocnění z Parazitologické laboratoře.

Zdroje si ať si každý najde sám.....

Hezký den všem,
Batles :D
Kdoví, jestli parazitolog MUDr. Tomáš Horák existuje....Nějak ho nemůžu najít :(


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“