Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

vlákno čisté - poo.

Poslední dobou mám pocit, že zdrojem většiny nemocí jsou paraziti, na které je i MMS poměrně krátké. MMS zajistí značný úbytek problémů, ale při běžném užívání není prakticky žádná šance na zlikvidování parazitů. Mám pocit, že borelie, chlamydie a třeba i brucella v mém organizmu jsou způsobovány parazity, kterých opravdu nemám málo a byly mi diagnostikovány na Salvii EAM v Brně u Ing. Bláhové:

- bičíkovec poševní
- hlístice
- tasemnice kuří
- tasemnice psí
- tasemnice dětská
- tasemnice vroubená
- škrkavka
- strunovec vodní
- vakovka
- motolice velká
- lamblie střevní.

Mám podezření, že jsem svým parazitům dal "hodně na zadek" při zvolení tzv. turbokláry, kdy jsem dával 6 kapek aktivovaného MMS po půl hodinách. Původně jsem měl v plánu takto brát celý den, ale zastavil jsem se na čtvrté "dávce" kdy tato kompletní dávka letěla "ven". Předpokládám, že jsem vybil několik parazitů, ale zdaleka ne všechny, takže se mohly zase namnožit. Ovšem je docela možné, že jsem "vypucoval" pouze "splašky" z těchto potvor. Zřejmě jsem udělal chybu, že jsem třeba další týden nezopakoval turbokláru až do doby, kdy bez problémů celý den se budu prolévat po půl hodinách 6 kapkami...

Opravdu jsem cítil, že jsem klidnější, bez občasného "zamlženého-mléčného" pohledu, prostě mi zmizely prakticky všechny problémy, které jsem měl - tedy dočasně. V průběhu dvou měsíců se mi problémy začaly zase objevovat až do této chvíle.

Mám v plánu vše pořešit, ale ve správný čas. Samozřejmě budu průběžně informovat, jak probíhá likvidace parazitů.

Je celkem zajímavé, že není možné téměř vůbec zjistit na internetu příznaky parazitů, ale příznaky virů/bacilů jsou běžně známé. Např. chlamydie a borellie mají prakticky shodné příznaky, ale zároveň se kryjí s příznaky některých parazitů.

Někteří paraziti způsobují zastřené/mlhavé vidění, což je přičítáno chlamydiím. Zastřené vidění může přejít až na šedý zákal.
Pokud mě MMS zbavilo zastřeného vidění, pak určitě pomůže i na šedý zákal. Je docela možné, oko s šedým zákalem není nic jiného, než žumpa parazitů...

Když jsem si pročetl borellii a příznaky, shodují se tyto příznaky:

• bolest hlavy, slabá nebo těžká, mírné záchvaty
• tlak v hlavě
• záškuby svalů
• brnění špičky jazyka, tváře
• občasná čelistní bolest
• stálá mírná bolest v krku, hleny, chrapot, celoroční rýma
• občasné mlhavé vidění
• pálení očí
• přecitlivělost na světlo
• snížené slyšení v jednom nebo obou uších, zacpané uši
• šumpískot v uších
• nepravidelná stolice různějšího charakteru
• GERD
• kostní bolest, kloubní bolest
• svalová bolest nebo křeče, zejména vleže
• krátkost dechu, nemoct popadnout plný/uspokojující dech, kašel
• bolest na hrudníku nebo bolestivost žeber
• noční poty nebo nevysvětlené zimnice
• srdeční bušení nebo extra tlukot
• záchvěvy nebo nevysvětlené třesení
• bodavé pocity v těle
• únava, chronický únavový syndrom, slabost, periferní neuropatie
• tlak v hlavě
• pocit necitlivosti v těle, brnění, píchnutí špendlíkem
• chatrná rovnováha, závrať, potíž chůze
• zvýšení nemoci z pohybu
• Závratě, vrávorání, zmatenost
• Změny nálad, podrážděnost, krajní stavy nálad
• neobvyklá deprese
• dezorientace (pocitu ztraceného)
• pocit jakoby ztrácení mysli
• příliš vzrušivé reakce, snadno plačící
• příliš mnoho spánku, nebo nespavosti
• potíže s usínáním nebo udržením se ve spaní
• spánkové i nespánkové zástavy dechu
• projevy náhlé úzkosti, úzkost
• paměťové ztráty (krátký nebo dlouhý termín)
• zmatek, potíže v myšlení
• potíže s koncentrací nebo čtením
• chození do špatného místa
• hovorové potíže (nezřetelné nebo mentálně omezené)
• zadrhávání v řeči
• zapomínání jak vykonávat jednoduché úkoly
• sexuální dysfunkce
• nevysvětlená prsní bolest
• bolest varlat nebo pánevní bolest
• nevysvětlený váhový nárůst či úbytek
• extrémní únava
• ustavičné infekce (dutiny, oko, atd.)
• měnící se symptomy, přicházející a odcházející
• putující (hýbající) bolest k různým částem těla
• zvětšený účinek alkoholu a zhoršené kocoviny

Mám ještě další příznaky, jako je ranní a občasné slzení oči a časté pálení žáhy a podobné...

Vypadá to, že se nakonec všichni sejdeme u veterináře, jak půjdem pro odčervovací tablety :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Ještě doplním, že mi byl doporučen tento likvidátor:
Tinktura z Ořešáku Černého


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Palo

Příspěvek od Jayo »

Palo, taka vec na zamyslenie.
Predstav si, ze zijes v sterilnom prostredi, pretoze vsade by vo vzduchu poletovalo MMS, a ziadne patogeny by neexistovali. Tvoj imunitny system by pracoval na minimalnej urovni, pretoze by ho bolo treba len na zvladnutie vnutornych zalezitosti tela. Myslis si, ze by si bol zdravy, len preto, ze by ziadny paraziti neexistovali? Asi by si bol prekvapeny, keby aj si aj v tomto stave mal zamlzenu mysel a objavovali by sa choroby. A mnozstvo z nich by bolo chronickych. Bolela by hlava, boleli by klby, creva by boli zapalene. Akoto, ked ziadne parazity neexistuju? Je to preto, ze parazity, ani bakterie, niesu korenom choroby. Korenom je energeticka disharmonia, a nic ine. Ked niekde v tele poklesne energia, telo straca nad tou castou tela kontrolu. Bunky si horsie vyzivovane, nedostavaju energiu, a tak zacinaju upadat. Ich vyrobna sila (napr. synteza bielkovin) poklesne. Zaroven, sa do tej oblasti horsie dostava imunitny system. Telo je energeticky nastavene tak, aby sa v tomto prostredi horsie darilo patogenom. Ale vplyvom energetickej rovnovahy vznikne pre nich lepsie prostredie, kde sa lahsie mnozia. A tak porozmyslaj: Vysledkom je prostredie, v ktorom sa patogeny lahsie mnozia, v ktorom bunky degeneruju, a ich vitalita sa horsie obnovuje, do ktoreho sa horsie dostava imunitny system, a ktoreho spolupraca s okolotim priestorom je vplyvom horsej prace bunkoveho systemu oslabena. Koren, alebo pricina choroby, je suhrn udalosti, ktore tento stav vyvolali. Nie patogeny. Dokonca aj v cistom sterilnom prostredi, by toto miesto v tele nefungovalo. Hromadili by sa tam splodiny latkovej vymeny, pretoze imunitny system a krv by tam horsie prenikali. Je jasne, ze ked sa tam k tomu vsetkemu este uhniezdia patogeny, vsetko je horsie, pretoze tie este viac poskodzuju bunky a vypustaju do tela toxicke latky. Ja ti len chcem povedat, ze MMSkom mozes maximalne dosiahnut ten stav bez patogenov, ale len docasne, pretoze ked neporiesis koren problemu, patogeny sa skor ci neskor vratia. Nezijeme predsa v sterilnom prostredi.
Preto, podla mna, treba vratit harmoniu do normalnu, a to sa da len stravou, myslenim, cvicenim, slnkom, dychanim cerstveho vzduchu, vyhybanim sa toxickych latok (aj mikrovlny z mobilu sa sem rataju), a pracovanim na svojej imunite sa dosiahnu lepsie a dlhodobejsie vysledky, ako uzivanim MMS (pri ktorom podla mna imunitny system skor lenivie).
Moj nazor teda je, ze clovek by sa mal primarne zaoberat tymito vecami, a sekundarne pouzivat rozne figle, zlepsovaky, a pomocky, ktore mu postup na tejto ceste ulahcia. A MMS je jeden z tychto pomocok.
Inak borelii sa nevedia zbavit ani niektori vitariani, ktori maju imunitny system dost vymakany si myslim, a na borelioze.cz som videl nejake vysledky, ktore ukazovali, ze MMS nachvilu zmierni problem (asi zlikviduje vacsiu cast borelii), ale za par mesiacov sa stav vrati, asi preto, ze sa namnozia naspat. Tu by som to skor videl na absolutne vykonnu pracu imunitneho systemu pocas nejakej dlhsej hladovky.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Palo

Příspěvek od Palo »

Jayo píše:Predstav si, ze zijes v sterilnom prostredi...
...myslis si, ze by si bol zdravy, len preto, ze by ziadny paraziti neexistovali?
Těchhle doktorskej keců mám plný zuby. Furt se povídá, jak je všechno psychický...
Takže všechny ty paraziti co mám mám podle Tebe díky psychice.
Takže když podle Tebe budu myslet na vetřelce, tak ho mudu mít?

Dík za vysvětlení, jak jsem přišel k vrozené brucelóze. To je přece logické, že jsem si všechno vymyslel!

Jen pro zajímavost - byl jsi na nějakém vyšetření EAM/EAV?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Návštěvník

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Návštěvník »

Ing. Bláhové si velice vážím, i když ji osobně neznám, četla jsem od ní několik příspěvků na téma parazitů. Myslím, Palo, že jsi v dobrých rukou. Navíc je žačkou MUDr. Jonáše, který je odborník na diagnostikování a čištění těla od těchhle i jiných potvůrek. Před 12 lety jsem k němu 2,5 roků z těchto důvodů dojížděla. Bohužel, je to léčba na dlouhé roky a taky finačně hodně náročná. Proto, když jem se doslechla o MMS a její schopnosti rychle likvidovat bakterie, viry, plísně a parazity, ochotně jsem se na tuhle léčbu dala. Napřed jsem se ale, znajíc Salvii jako diagnostický přístroj Dr. Jonáše, nechala tímto přístojem zdiagnostikovat ve zdejším okresním městě. Paní, která toto provádí, mě ale zklamala, za 420,-- Kč mi nechtěla (nebo to možná ani neuměla) sdělit nic konkrétního, jenom mi všeobecně potvrdila moje domněnky, že mám všechno a skoro všude. Toť vše (to je rozdíl - Palo se stejným přístrojem Salvií v Brně od Ing. Bláhové dozvěděl za 350,- kč v š e c h n o , já v Ostravě za 420,- kč /paní nebudu jmenovat/ n i c ). Ale to jsem napsala jen tak pro zajímavost.
Naštěstí současně se mnou je na tomto fóru osoba -Dasena- která se rozhodla pro totéž ve svém městě, ale jiným přístrojem, Oberonem. Podle ní jsem si pak našla paní s Oberonem u nás a konečně jsem se dozvěděla, co v sobě mám. Takže mne diagnostika na zjištění parazitů v těle přišla na 1.500,-- Kč!

Z příznaků boreliózy, které jsi tady vyjmenoval, si myslím, že není člověka, který by neměl řadu z nich :) . Zbavit se téhle potvory vůbec není tak jednoduché, MMS je podle mého názoru hodně vymýtí, ale část jich stejně zůstane a namnoží se brzo zpátky. Dr. Jonáš v jedné ze svých přednášek říká, že tyhlety mikroorganizmy mají vysokou inteligenci, proto je s nimi tak těžký a dlouhý boj. Při masivním útoku na ně prý klidně 90% zahyne, aby se zbývajících dobře schovaných 10% mohlo znovu namnožit! To je ale děsná představa! Pak nezbývá nic jiného, než často provádět tyhle očisty, a je moc dobře, že na to nemusíme vynakládat tisíce korun, jako dosud za různé předražené bylinné preparáty, ale můžeme si už vybrat i levnější způsoby jako je MMS nebo Zapper.

Je moc dobře, že vzniklo tohle vlákno, lidé jsou vynalézaví a určitě jsou na světě ještě i další způsoby, jak s těmi potvůrkami zatočit!
Změna stravy by byla určitě nejlepší, ale v dnešní době je podle mého názoru takřka n e m o ž n é udržet si napořád zásadité prostředí v těle.

Tak mě napadá, což takhle změnit jim prostředí, které mají rády, třeba pitím živé - t.j. zásadité vody, když ony jsou rády v kyselém? :ethink: Nebo sem dejte jiný nápad, jak dosáhnout zásaditosti v těle, čtu tohle fórum a vím, že je tady spousta chytrých hlav!
:lol: :lol: :lol:

Hanka.

-----------------------------------------------------
Slunce v duši.


Jayo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 224
Registrován: sob 31 říj 2009 23:02
Bydliště: Bratislava
Dal: 4 poděkování
Dostal: 95 poděkování

Re: Palo

Příspěvek od Jayo »

Palo píše:Těchhle doktorskej keců mám plný zuby. Furt se povídá, jak je všechno psychický...
Takže všechny ty paraziti co mám mám podle Tebe díky psychice.
Takže když podle Tebe budu myslet na vetřelce, tak ho mudu mít?

Dík za vysvětlení, jak jsem přišel k vrozené brucelóze. To je přece logické, že jsem si všechno vymyslel!

Jen pro zajímavost - byl jsi na nějakém vyšetření EAM/EAV?
Ahoj Palo.
Mysel, je najsilnejsi magnet, aky mas vo svojich rukach. Ak budes stale dokola riesit nejakych parazitov, potom vedz, ze zakony vesmiru sa ti ich budu snazit pritiahnut. Ked naopak budes mysliet pozitivne na svoje zdravie, vesmir bude robit vsetko preto, aby ti ho pritiahol. Takze, ano, vsetko je psychicke. Ak budes mysliet na to, ze chces mat votrelca, vesmir ho zacne produkovat. Radsej to teda nerob. :-) Existuje vobec nejaky dovod, aby si sa strachoval s tym, ze dostanes votrelca, okrem toho, ze ta to obere o cas a energiu? Vezmi si, ze tieto dve energie by si mohol venovat napriklad tomu, ako mozes byt vyspelejsia a stastnejsia bytost. V tomto ti teda nepomozu ani myslienky na to, ako vela a akych parazitov mas. Ide ale skor o to, ako na ne myslis, ci so strachom, ci s negativnymi emociami. Ci ich nenavidis, mas s k nim odpor, alebo ci si vo vedeni napojeny na vseobecne poznanie, teda vies, ze ich existencia je len dosledkom, a teda staci sa zamerat na to, aby neboli skutocne priciny. To ta prirodzene dovedie k prirodnej hygiene, teda udrziavat si telo zdrave, a MMS zoberes len ako prostriedok, aby to urychlilo tuto cestu. Ked ale budes stale mysliet na parazitov, mysliet na nich s odporom, nenavistou, budes stale premyslat, ako sa ich zbavit, budes si ich dokola pritahovat, a dokola budes bravat MMS... a stale sa budu vracat.
Len ti hovorim, ze toto nieje cesta ako dosiahnut zdravie, a ani MMS ti k tomu nepomoze. Ale nehovorim to len tebe, neber si to prosim ta osobne. Napisal som to pre vsetkych.

Inak, osobne som nebol na EAV vysetreni, ani neviem co to je. Je ale mozne, ze ma k nemu raz cesta za zdravim dovedie, ale zatial mam dobre vysledky na moje zdravie v odstranovani psychickych a nedoriesenych problemov z minulosti, s odpustanim a s poznavanim lasky, teda zbavujem sa hlavne psychickeho parazita. :-)


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Palo

Příspěvek od Palo »

Jayo píše:Ked naopak budes mysliet pozitivne na svoje zdravie, vesmir bude robit vsetko preto, aby ti ho pritiahol.
Myslím pozitivně a jsem přesvědčen, že se parazitů zbavím.
Navíc nikdy jsem si nepřipustil, že by se do mě dostal nějakej parazit či že by se mohl do mě dostat. Jak jsem psal ve zkušenostech uživatelů MMS, tak jsem předpokládal, že jediný můj problém byl chlamydie plicní. Pořád řeším nějaké zdravotní problémy a až nyní zjišťuji, co ve mě všechno je. Jednoduše jsem byl vždy v pohodě a nepřipouštěl jsem si, že se mnou není něco v nepořádku. Až jsem měl tolik příznaků, které mě začaly opravdu vadit.

S psychickými problémy u mě nepochodíš.

Jen pro zajímavost - nikdy jsem nechápal, proč moje matka měla vždy tvrdý maso a jinde bylo hezky měkké :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

hanka píše:Tak mě napadá, což takhle změnit jim prostředí, které mají rády, třeba pitím živé - t.j. zásadité vody, když ony jsou rády v kyselém? :ethink: Nebo sem dejte jiný nápad, jak dosáhnout zásaditosti v těle, čtu tohle fórum a vím, že je tady spousta chytrých hlav!
:lol: :lol: :lol:
Hanko dík za bezva příspěvek.

Zásaditost = jedlá soda :)

Piju šťávy YO - takové ty "prý" bez konzervantů a barviv. Nachystám vždy půllitr a na začátek dám asi půl lžičky jedlé sody.
Jednou mi sody došly a byl jsem pěkně nervní :) Má žena varuje, že si na to tělo zvykne... Lidé vždycky ví, co způsobí někomu snížení příjmů :lol: Vždycky na to myslím, když se mě snaží někdo o něčem přesvědčovat :lol:
Jo hezky se změní chemická barva na přírodní. Ale chutná to líp než s tou chemickou barvou :lol: Chuť je jako když byly ty šumáky, jesltli si pamatujete... :) Zrušili je, chtějí přece okyselovat orgány lidí...

Ještě poznámka... Na alergologii jsem dostal Helicid... Pálení žáhy mi prakticky dlouhodobě smizelo... Nechápu to :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
jarda ovčák svitavy

Šumáky

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Sodu požívat, proč ne. Ale co takhle vytvořit šumák doma. To by mohlo jít. No ne?
Děcka by to braly mnohem snadněji a možná i pozitivněji. Jináč ph prostředí v těle ovlivní přímo činnost žláz s vnitřní sekrecí.
pro mne osobně docela důležité.....Palo, ozvi se mi na mejl plís, potřebuju mms. díky.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Šumáky

Příspěvek od Palo »

Mám zakázáno dávat malému jedlou sodu v pití. Všechno "zdravé" je u nás zakázáno... Protože je to prostě hloupost...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
chiq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1546
Registrován: čtv 01 lis 2007 8:41
Bydliště: Trnavský kraj
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od chiq »

hanka píše:Tak mě napadá, což takhle změnit jim prostředí, které mají rády, třeba pitím živé - t.j. zásadité vody, když ony jsou rády v kyselém? :ethink: Nebo sem dejte jiný nápad, jak dosáhnout zásaditosti v těle, čtu tohle fórum a vím, že je tady spousta chytrých hlav!
:lol: :lol: :lol:
Súhlasím. Ja som napríklad prešiel od klasického vína k tokajským vínam - je to jediný druh vína, ktoré je zásadité, ostatné sú v ph kyselé. ;)


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Paraziti, zanesenie tela odpadmi

Příspěvek od sano »

Nakoľko mám možnosť pracovať s prístrojom EAV diagnostika, mám nejaké skromné poznatky. Skúsim ich tu odprezentovať.

V prvej rade sa operam o skúsenosti DR Clark-ovej, ktorá zaviedla do praxe ZAPPER.
Zistila, že mnohé vírusy sa nedajú zapperom zlikvidovať lebo prežívajú v telách parazitov. Hoci sa vírus, baktéria v ľudských buňkách zlikviduje, prežíva ďalej v tele parazita, odkiaľ sa môže znovu po čase namnožiť. Existujú parazity, ktoré sa v ľudskom tele môžu množiť a existujú parazity, ktoré sa v ľudskom tele množiť nemôžu.
A tu sa podržte.: existujú parazity veterinárne, ktoré by sa nemali v ľudskom tele množiť. Ale sa množia. Je to dôsledok toho, že ľudské telo je premorené chemikáliami, najmä zložitými uhľovodíkmi/ dr. Clark-ová ich vymenúva/, ktoré spôsobujú, že veterinárne parazity sa v tele množia, hoci by teoreticky v ľudskom tele mali len prežívať. Prežívať myslím to, že vajíčko parazita sa dostane do tela, tam sa vyvinie na dospelého jedinca, ktorý ale v normálnych podmienkach bude v tele žiť, ale nebude sa rozmnožovať. V normálnych podmienkach. Ale v tele premorenom chemikáliami, uhľovodíkmi, je to ináč. Parazity sa začínajú rozmnožovať. To znamená, že okrem bežných parazitov, ktoré majú schopnosť sa v tele množiť, pribúdajú ako ďalšia záťaž aj parazity, ktoré by sa v tele nemali množiť, ale množia sa. Sú to parazity, ktoré dokážu úspešne okupovať naše orgány, mozog, srdce, pečeň...teda nielen tráviaci trakt, ako to bolo za čias našich babičiek.

Toto považujem za základný poznatok pri zbavovaní sa tela parazitov. Teda, ak chceme zbaviť telo parazitov je dôležité zabezpečiť, nielen aby parazity z tela odišli a aby sa v ňom ďalej nemnožili.
Zbaviťt telo parazitov vieme zapperom, Možno MMS- nemám skúsenosti, ale aj niektorými bylinkami. Cesnak, tekvicové jadrá, palina... patria medzi najbežnejšie ľudové prostriedky na zbavenie tráviaceho systému, parazitov. Bylinky ale neriešia situáciu s parazitom umiestneným v mozgu, resp. v inom orgáne. Tu je dobrý napr. zapper.

Ľudské telo má úžasnú schopnosť samočistenia. Problém je v tom, že dnes hlavná čistička tela - pečeň nevie vyvinúť dostatok chemikálií, najmä kyseliny hyalurónovej, pretože do tela prichádza viac chemikálií, než pečeň, ale aj ostatné orgány dokážu z tela vylúčiť. Telo jednoducho nevie vyprodukovať dostatok látok, ktorými sa zbavuje škodlivín. Je stavané len na isté množstvo škodlivín. Ak sa hranica prekročí, tak máme smolu. Začína proces postupného zanášania tela odpadmi. So všetkými dôsledkami.
Tu nastupuje detoxikácia. Ale o tomto tu písať nebudem. Len som chcel upozorniť na niektoré súvislosti medzi niektorými chemikáliami a tým ako sa parazity dnes v tele moderného človeka dokážu úspešne množiť.

samozrejme situácia je oveľa zložitejšia, než to dokážem v týchto málo riadkoch načrtnúť. Ale pre hrubú predstavu by to malo stačiť.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Odkazy, díly ke skládačce

Příspěvek od Palo »

sano píše:Zistila, že mnohé vírusy sa nedajú zapperom zlikvidovať lebo prežívajú v telách parazitov...
Sano, diky moc.

Přidávám odkaz na povídání o parazitech - odkaz už tu zřejmě byl, ale hodí se to zde zopakovat. Jestli to vypadá jako reklama, tak sorry.

http://www.zapper.cz/index.php?option=c ... &Itemid=79


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
rejpal
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: pon 13 črc 2009 9:39
Bydliště: JM
Dostal: 3 poděkování

antihelmintika

Příspěvek od rejpal »

Velké díky za otevření tohoto vlákna. Pokusím se sem podstrčit ještě jednu myšlenku - tvrdá antihelmintika. Jestli ty potvory opravdu přežívají turbokláru a já mám bohužel podobnou zkušenost i se zapperem, pak by možná stálo za to zkusit systémově působící praziquantel (obchodní název Cesol, Biltricide). Problém vidím v jejich dostupnosti pouze na předpis a neregistrování v ČR (jen speciální dovoz). I přístupní lékaři mají hodně velkou obavu něco takového předepsat. Dostupnější zoofarmaka zase obsahují kombinaci účinných látek, ne čistý praziquantel. Hodně jsem uvažoval o nákupu ze zahraničí, na síti je toto možné najít, ale zase nemám absolutně zkušenost s platbou do zahraničí v cizí měně, navíc je tam, ne zrovna nízká, položka dopravné. Možná by stálo za to provést nějakou hromadnou objednávku?

P.S. Palo, buď rád, že ti paní ing. nenašla i echinococca, ten umí věci...


krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Paraziti, zanesenie tela odpadmi

Příspěvek od krovak »

Sano, mam zopar otazok k tomu co pises - ak bakterie prezivaju v telach parazitov
- preco by ich zapper nemal zabijat, ved "signal" tam prejde.
- nie je pravda, ze by za dob nasich babiciek boli parazity iba v traviacom trakte, aj ked uznavam ze je velmi dobre mozne ze su teraz "dostupnejsie" (ako dokaz prvej casti - isto vies co je to eskulapova palica a na co sluzila)
- ono s tymi parazitmi mam pocit ze vseobecne sa potvory zijuce skryto v organoch sa prilis neriesili asi nikde (ak to nie je nieco kedy sa da rezat a tahat - vid prave ta eskulapova palica) - co si pamatam z prednasky TCM tak je to vacsinou o traveni (vcetne lahodok ako skrkavky v zlcniku) ale stale v traveni). Podstatne ale bolo to, ze parazity sa vzdy spajaju so stavom "vlhkej horucosti", co by sa v nasom ponimani dalo oznacit zhruba ako zanesenie organizmu roznym sajrajtom a s tym sposobene blokovanie funkcii. Cize rozumna "detoxikacia" a potom spravne stravovanie by mohli spravit divy...


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“