Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od sirius01 »

Jiří43 píše:... Za lékařem praktikujícím alter. medicínu jsem se vypravil z důvodů frustrace
Tak to sis bohužel vybral povrchního zlatokopa, který se jen přizpůsobil poptávce na trhu. Kdybys měl možnost si přečíst v knize HB "Deník poradce" kapitolku "Jak si vybrat dobrého poradce", už bys k tomu doktůrkovi podruhé nešel a hledal lépe. A vůbec: "Deník poradce" si raději přečti celý a pak se vrať do diskuse a napiš, jestli jsi na něco nového přišel. Hodně štěstí.
Naposledy upravil(a) sirius01 dne pon 16 bře 2015 18:47, celkem upraveno 1 x.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
Jiří43
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: úte 20 led 2015 18:36
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jiří43 »

Kdo dnes není zlatokop ? HB léčí zadarmo ? Lékaře jsem si vybral, protože lékař má znalosti anatomie, fyziologie, biochemie etc.. a dovede si dát určité věci do souvislosti. Kromě toho má za pacienta i jistou odpovědnost, což u jakéhokoliv poradce (nelékaře) nehrozí ani náhodou. Jinak alter. léčbu jsem absolvoval u dvou lékařů, ne jen u jednoho.

Knihu Deník poradce znám a Bláhová tam na můj vkus působí trochu moc suverénně. K takovým lidem mám po jistých zkušenostech apriorní nedůvěru. Jako poradce bych si tuto dámu tedy rozhodně nevybral..

Můj názor na výskyt parazitů u lidí je takový lehce konzervativní. Domnívám se, že nějací jsou, ale v žádném případě ne tolik a různých druhů, jak je nám líčeno..


sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od sirius01 »

Jiří43 píše:Knihu Deník poradce znám....a
A četl`s tu knihu? Tvé apriorní názory beru na vědomí, já mám ale jako klient HB názor zcela jiný, podpořený vlastní několikanásobnou zkušeností. V oblasti parazitů považuji všechny doktory, kteří se sami nedovzdělali, za naprosté diletanty (řečeno slušně). Nikdy bych k nim s podezřením na parazity nešel.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
Jiří43
Stálý člen
Příspěvky: 31
Registrován: úte 20 led 2015 18:36
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Jiří43 »

Samozřejmě, že jsem ji četl. Obsah tvoří především kazuistiky případů, které Bláhová léčila v letech 2008 - 2011. Vyšel mimochodem už i druhý díl této magické knihy s podobným zaměřením, jak ten první.

Nechci se zastávat lékařů, sám mám ke konven. medicíně vážné výhrady, ale rád bych viděl, co by dělala Bláhová, kdyby jí pacient např. zkolaboval. Ono není vše tak jednoduché, jak se nám po přečtení publikací typu Deník poradce může zdát.

Problém současné medicíny, zejména té v ČR, je ten, že lékaři musí léčit dle přesně stanovených a schválených postupů, které jsou mnohdy zastaralé a kontraproduktivní. Lékař tak musí ovšem léčit, neboť kdyby se od schváleného postupu odchýlil, přišel by o licenci. A to si nikdo nedovolí.. To si skutečně myslíte, že člověk, jenž úspešně absolvoval 5tileté (velmi těžké) studium na LF a další 2 roky základních atestací, je pologramotný hlupák ? Mohu vás ujistit, že ono dovzdělání v oblasti parazitologie je pro jakéhokoliv trochu schopného lékaře naprostá malina. Problém je však v dodržování léčebných metodik dle oficiálních "lege artis", jak už jsem napsal výše..


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Ilem »

Jiří43 píše: Mohu vás ujistit, že ono dovzdělání v oblasti parazitologie je pro jakéhokoliv trochu schopného lékaře naprostá malina.
Problém není v tom, že by se nemohl dovzdělat, nebo nebyl dostatečně inteligentní. Otázka je zda se chce dovzdělat a zda vůbec ví o tom, že by se dovzdělat měl.

A problém HB versus lékaři je v tom, že HB vidí parazity úplně za vším. I tam kde je naprosto jednoznačně z pohledu medicíny definována jiná příčina onemocnění (napřiklad tuberkulóza). Proto ji neberou vážně ani lékaři, kteří jsou jinak alt. medicíně nakloněni.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Kov »

sirius01 píše:
Jiří43 píše:Knihu Deník poradce znám....a
, já mám ale jako klient HB názor zcela jiný, podpořený vlastní několikanásobnou zkušeností
Mluvil jsem předevčírem s ženskou,která tu u nás provozuje diagnostiku s Imago 500. Ta se o Bláhové vyslovila dost posměšně,že má na všechno diagnozu vlasovce. Prosím tě čím máš podpořenu tu vlastní zkušenost. Máš i jiný nález než biorezonanční přístroj? S tím mám pořád fakt problém.
Doba plná mobilů,fotí se kdejaká blbost a důkazy-paraziti se ukazují na fotkách či videích z tropických zemí, případně je to rozmazané neurčité nic. Prolízal jsem stránky Kateřiny Konrádové(i na yotube) a ta nemá nic krom jednoho relativně neškodného kožního parazita-trudníka)a to jí ještě museli pod videem napsat,co to je zač, ostatní.
Psal jsem si o videu, co jsme probírali o ždibec výše, jednomu trochuznámému skorolékaři. On mi napsalo docela rozumnou věc:
,,v té krvi opravdu nějaká breberka je, jestli je to borelie nebo ne, to je fakt těžko říct - nějaká spirocheta nebo něco podobného to bejt klidně může, ale to nic nemění na tom, že to je bakterie a nikoli parazit + nikdo neví, jak se tam dostala (je daleko větší šance infikovat vzorek špatnou manipulací, než že by v té krvi opravdu byla) Krom toho - opravdu si myslíš, že když jsou podobné jevy pozorovatelné "doma na koleni", že by s těmi "parazity" bylo takové haló, když všichni zástánci MMS tvrdí, jak je současná medicína neumí odhalit a jsou na to potřeba bůhvíjaké přístroje?"
Kus pravdy v tom je, tak mi asi fakt nezbude než dojít k poznání a nějakému hmatatelnému výsledku vlastním pozorováním v mikroskopu. Teď opravujeme baráček, tak potřebuji peníze tam,ale jak bude trochu jiná situace, tak do toho v rámci poznání a odhalení pravdy půjdu.


jrompf
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 31 led 2011 16:51
Dal: 20 poděkování
Dostal: 45 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od jrompf »

Kov píše:...že by s těmi "parazity" bylo takové haló, když všichni zástánci MMS tvrdí, jak je současná medicína neumí odhalit a jsou na to potřeba bůhvíjaké přístroje?...
:zzz:
Komar pred tym ako bodne, vzdy (pre istotu) pouzije sterilizacnu tekutinu, aby nas neinfikoval.
Macka sa pravidelne cisti jazykom, sliny ma samozrejme sterilne, je to krasne pritulne zvieratko.
Vsetky peniaze sa v penazenkach pravidelne auto-precistuju, su teda sterilne.
Vonku kadia (aj na chodnikoch) psy aj macky a kedze sa cosi uchyti aj na obuv, tak pri umyvani topanok pouzivam sterilne rukavice a umyvadlo oplachujem pre istotu vzdy liehom aj ked sa udajne na ludi ziadna zvieracia infekcia neprenasa.
atd...


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Ilem píše:problém HB versus lékaři je v tom, že HB vidí parazity úplně za vším
Rozdíl mezi lékaři a HB je v tom, že lékaři stanovují diagnózu, zatímco HB zjišťuje zátěže organizmu a hledá způsoby, jak je z těla odstranit. To, že parazitů nachází tak velké množství, je mimo jiné i proto, že paraziti procházejí během života různými stádii. Salvia většinou nedokáže poznat, o které stádium parazita se jedná. Všude kolem nás, ve vzduchu, prachu, na věcech, se mohou vyskytovat vajíčka parazitů. Když se pak provádí měření, může je přístroj v těle najít, i když si s nimi imunita dokáže poradit. I proto taky HB doporučuje MMS, protože v tomto stádiu je MMS umí odstranit. Takže pokud HB, nebo jiný poradce, najde třeba tasemnici, nemusí to být zrovna 12metrový dospělec. Rozdíl se dá při měření poznat jen přibližně, a to podle toho, jak moc přístroj u dané zátěže "řve", nebo se pozná i podle léků, které tělo potřebuje (např. u vlasovců).


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Ilem »

Nepsal jsem o rozdílu, ale o vzájemné třecí ploše. Rozdíl je jasný. Jen jsem chtěl upozornit na to, že v i očích nakloněných lékařů si HB škodí tím, že tvrdí něco, co se pouze domnívá. A to je škoda, ztrácí tím krédo.


Osobně mám z biorezonančních přístrojů smíšené pocity. Počáteční nadšení vystřídaalo ochlazení, když např. Mahatma mi naměřil docela velkou zátěž borélií, HB žádné. Vlasovce mi zase nezjistil Mahatma a HB ano. A takhle bych mohl pokračovat. Na druhou stranu znám člověka, který Salvii vyrábí. A znám ho natolik dobře, že vím, že kdyby nefungovala, nikdy by to nedělal. Ten člověk je zde na fóru, ale nebudu jmenovat, protože by pak zřejmě byl přehlcen žádostmi o Salvii. Bude-li chtít, přihlásí se k tomu sám.
Nevím, co si o tom všem mám myslet.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Věř ... a víra tvá Tě uzdraví ...

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:Jen jsem chtěl upozornit na to, že v i očích nakloněných lékařů si HB škodí tím, že tvrdí něco, co se pouze domnívá. A to je škoda, ztrácí tím krédo.
... hele, Ileme, nemyslels spíše "kredit" ??? ... ;) ... neb krédo totiž znamená něco lehce jiného ... (i když vlastně, když se nad tím zamyslíš, tak použitím "credo" v této souvislosti může plně vystihnout podstatu fungování mnohých zařízení této kategorie ... :D :D :D ) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Ilem »

U nás v kraji se to tak používá. Je tím myšleno něco jako vážnost, nebo spíš hodnověrnost. Pravděpodobně to asi vzniklo ze slova credo počeštěním. Nikdy jsem po původu nepátral, až teď. Takže z původních překladů to asi nejlépe vystihuje výraz shoda. Omlouvám se za tento výraz, myslel jsem že je užívaný celorepublikově.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Incredible

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... hele, Ileme, nemyslels spíše "kredit" ??? ... ;) ... neb krédo ...
Nojo. Odborníci přepisující přejatou češtinu. :enaughty:

V literatuře se toto slovo za mých mladších let a dříve vždy používalo místo slova "hodnověrnost". Je to odvozenina z anglického slova Credibility, čteno "kredibility". Význam i použití je v obou jazycích stejný. Typický výrok by zněl: "Připiš mu to na jeho krédo", například akademické. http://dockindl.cz/tyden-a-lipnice "Anebo že bychom do bronzu vyryli páně exministerské politické, ale i akademické, kré­do"?

Někdo původ odvozeného slova krédo evidentně pomátl s anglickým slovem "creed", čteno "kríd", tedy víra, ve smyslu náboženského vyznání, nebo sekty.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Projekční laserový mikroskop ...

Příspěvek od A(&F) »

Kov píše:objavil som vo vzorke niekoľko hadíkovitých parazitov .......asi 4 - 6 v jednej vzorke/kvapke,

Asi mi nezbyde než se plácnout přes kapsu a absolvovat něco podobného,kde bych viděl něco podobně hmatatelného jako má ten člověk v citaci. Dá se tohle nalézt-vidět i v normálním mikroskopu?
... když už jsi zmínil tu kapku ...

... nevím zda v tomto vlákně již tato možnost není zmíněna (byť na FuPu tuším už možná je), ale mikroskop lze nahradit laserovým ukazovátkem a optika pak kapkou tekutiny ...

Obrázek
(zdroj: http://www.superchargedscience.com/opt/ ... -al1-vid1/)

[youtube][/youtube]

... při velké temné místnosti a dostatečně silném laseru by (v ceně pár stovek) by asi bylo možno dosáhnout potřebného zvětšení i pro tyto účely ...... popř. tuto sestavu doplnit další optikou ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Věř ... a víra tvá Tě uzdraví ...

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:Někdo původ odvozeného slova krédo evidentně pomátl s anglickým slovem "creed", čteno "kríd", tedy víra, ve smyslu náboženského vyznání, nebo sekty.
... hezká úvaha, akorát že credo v náboženském smyslu pochází již z latiny ... ;) ... (čímž nepopírám, že ono anglické "creed" nepochází právě z toho latinského "credo") ...

... :bye: ... Anri ...

PeS: .. a pak se mi latina (krom přírodních věd a pharmacie) nebude nikdy hodit ... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
sirius01
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 03 lis 2011 0:48
Bydliště: Brno-venkov
Dal: 135 poděkování
Dostal: 113 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od sirius01 »

Jiří43 píše:.... To si skutečně myslíte, že člověk, jenž úspešně absolvoval 5tileté (velmi těžké) studium na LF a další 2 roky základních atestací, je pologramotný hlupák ? Mohu vás ujistit, že ono dovzdělání v oblasti parazitologie je pro jakéhokoliv trochu schopného lékaře naprostá malina. Problém je však v dodržování léčebných metodik dle oficiálních "lege artis", jak už jsem napsal výše..
Děkuji za tuto otázku. Opravdu si to myslím! Víc jak 100 let je celý systém vzdělávání ve zdravotnictví a farmacii v područí zločinných farmaceutických firem. Hlavním cílem je léčit a neuzdravit, tak aby se pacient stále vracel pro další léky a zákroky. Vyrobit co nejvíce doživotních uživatelů zdravotní péče na všech frontách. Lékaři jsou zde nastrčené figurky a Lege Artis strašák pro udržení konformity tohoto obludného systému, ale zároveň i pojistka pro zajištění bezúhonnosti při (zbytečně předčasném) zabíjení pacientů medikamentací a léčbou. V oblasti parazitologie by se lékaři opravdu dovzdělat nemohli, tento systém jim to nedovolí a "malina" to není (Jelisejevová, Malachov, Fonk, Bláhová). Stejně tak systém nedovolí laboratořím parazity průkazně testovat. K doktorům bych tedy šel jen na urgentní zdravotní problém a potom rychle pryč. Takže můj názor je tento: kromě snad urgentní medicíny a traumatologie jsou opravdu jen medicínsky pologramotní, k opravdovému vzdělání jim nebyl umožněn přístup a přiléhavý termín by byl, že jako absolventi zmíněného vzdělávacího systému jsou více INDOKTRINOVANÍ, než kvalitně vzdělaní. Nejvíc je to patrné u všech civilizačních a chronických onemocnění - příčina neznámá, léčba paliativní, nakonec psychiatr a antidepresiva. Jak roztomilé.


S uctivým pozdravením HonzazMoravy
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“