Zlepšení vidění + ochrana očí.

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Awellar
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 07 lis 2009 15:24

Děrované brýle

Příspěvek od Awellar »

Více na google.


Awellar
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 07 lis 2009 15:24

děrované brýle

Příspěvek od Awellar »

Stačí pár dioptrií, vyvrtat do něčeho hromadu těch otvorů a sami se přesvědčíte. cca 5min. Přečtu i to co bez brýlí ne. Zatim nemam originál z obchodu, máte někdo tkušenosti?


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Zlepšení vidění + ochrana očí.

Příspěvek od aNONym »

Řídit se pro zlepšení zraku heslem Sametové revoluce: "Jezte mrkev, abyste do toho lépe viděli" :D :D, navíc s tím, jak si v moderní době dobrovolně huntujeme zrak u PC, už dávno zjevně nestačí. ;) Non

Ptám se vás tedy, máte někdo zkušenosti se zlepšením zraku díky používání specielních brejlivek (tj. polarizovaných, dírkovaných, barevných, atd.)? A s jakým úspěchem?

Já osobně jsem začal teprve nedávno používat polarizované brýle (jak při řízení auta, tak i pro čučení do monitoru 8) ), ale obávám se, že je již asi pozdě. No, zřejmě jsem měl začít dříve. :?

Info o polarizačních brýlích: http://hledani.gnosis9.net/view.php?cis ... 2006050018


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlepšení vidění + ochrana očí.

Příspěvek od Palo »

aNONym píše:Řídit se pro zlepšení zraku heslem Sametové revoluce: "Jezte mrkev, abyste do toho lépe viděli" :D :D
No ono to nemusí být nutně o dioptriích... Těžko se to popisuje... Je to zřejmě i o nervech v kombinaci s breberkama, které oslabují - předpokládám tedy ty nervy - není to tedy jen o rozostření, barvosleposti, šerosleposti... Já jako člověk trpící celkově nervovýma problémama se mi stalo, že jsem neviděl na kus oka - pravé oko (z mého pohledu pravé oko, pravá dolní část)... Ale nebylo tam nějaký místo jako tmavej flek - prostě jsem na to místo neviděl vůbec :) Když člověk přijde kompletně o oční nervy, pak vidí očima asi tak stejně jako nohama :lol:

Chci říct - péče o oči nemusí být pouze o mrkvičce, o vymlácení všech amalgámů z huby, ale i o B vitamínu a o zlikvidování např. toxoplazmózy, která způsobuje něco podobného jako právě ten nedostatek B vitamínu, ale trochu jinak :)

K té toxoplazmóze - s největší pravděpodobností jsem ji také měl - než jsem začal užívat první MMSko. Projevovalo se to tak, že když jsem jel autem, tak jsem se musel dvakrát rozhlídnout, protože se mi už několikrát stalo, že jsem přehlídl nějaké auto... Když jsme teď jeli s mým otcem kupovat dárečky, tak se strašně divil, jak vím, kde všechno je, on že by "už to hledat na druhý straně" atd. Můj otec ještě MMSko neměl :)

Co se týče zdravotnictví, jak je to opravdu neuvěřitelný - lidé jsou podle doktorů úplní debilové a doktoři jsou neuvěřitelně nad věcí. Oni ani nevidí, že ten člověk má zdravotní problém, kvůli kterému je třebas i imbecil... Lidé za to prostě nemůžou, pokud by se zdravotních problémů zbavili, pak by velmi často byli pozorní, vnímaví, ohleduplní... Nejen oči, ale i chování/jednání lidí je zdravotními problémy neuvěřitelně zhoršené...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Oči a MMS

Příspěvek od poota »

Po kůře MMS se mi podstatně zlepšil zrak, ovšem docela zajímavým způsobem. Dioptrie se vůbec nezměnily, ale všechno je daleko ostřejší a barevnější, ten rozdíl bych přirovnal k viditelnosti, když je venku nízký a nebo vysoký tlak. Předpokládám, že se nějak vyčistila a jakoby "vyhladila" sítnice.
Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Zlepšení zraku

Příspěvek od jvj56 »

Asi před 20 lety jsem trpěl krátkozrakostí 1,5/0,75 dioptrií a kamárád mi poradil dnes asi známé oční cviky. Za 3 měsíce jsem byl skoro na nule.
Před použitím MMS jsem měl 0,75/0,25 dioprií a po dvou čtrnáctidenních kůrách jsem úplně na nule a velice se mi zrak jakoby "prosvětlil".
Na monitoru a televizi jsem musel stáhnout jas. Problém mám za volantem s oslňováním od ostatních, asi si musím pořídit nějabé brýle.
Jinak u monitoru trávím skoro každý den 10 hodin. 8)


lena

oci

Příspěvek od lena »

cetla jsem zpravy, ze na zlepseni zraku pomaha

houba reishi -

nevim jestli by to melo smysl, ale podle informaci to ochranuje jatra a jatra dle TCM maji souvislost s ocima

mate nekdo zkusenosti?


eXiT
Starší člen
Příspěvky: 156
Registrován: pon 25 čer 2007 17:41
Bydliště: JIH MORDAWY
Dal: 41 poděkování
Dostal: 30 poděkování

re

Příspěvek od eXiT »

Před 10 lety mi předepsali brýle a dočetl jsem se o vlaštovičníku a začal jsem ho používat,
zbavil jsem se brýlí avšak nyní se k nim budu muset navrátit, vlaštovičník přestává účinkovat
při drobném písmu a hlavně při vázání a navazování mušek na drobných háčcích.
Unaveným očím je nyní 48 let :shock:
A u Friče jsem jednou četl že svému psu vpichoval do žil destilku, pes měl šdý zákal a vypadávaly
mu chlupy, díky tomu se psův stav lepšil, dorůstala srst i zlepšení zákalu, avšak jednoho dne
se s destilkou do žíly vloudil vzduch a psa zabil, od té doby tyto pokusy nepoužil.

NÁVOD - APLIKACE NA VLASTNÍ RIZOTO
V knize se doporučuje lehce požmoulat list vlaštovičníku v prstech a poté si potřít prsty koutek oka.
jak často se aplikuje si nepamatuji a název knihy taky ne - myslím že Maria Treben - Zdraví z boží zahrady.

Já jsem zvolil jinou metodu - vlastní - drastickou -kterou nedoporučuji ale přesto ji popíšu.
Na ukazovák umístím kapku vody, odlomím tenkou snítku vlaštovičníku, v místě odlomení
se vyroní žlutá šťáva kterou se dotknu ale opravdu jen taktak té kapky, a tu kapku vody
oočkovanou vlaštovičníkem vpravím do oka.
Způsobí to prudkou bolest v oku která přejde do řezání a ještě navíc způsobí pocit tlaku
v mozku.
Jakmile přejde aplikuji v druhém oku.
Takto drastickou aplikaci provádím jednou za půl roku!


eXiT
Starší člen
Příspěvky: 156
Registrován: pon 25 čer 2007 17:41
Bydliště: JIH MORDAWY
Dal: 41 poděkování
Dostal: 30 poděkování

ochrana očí

Příspěvek od eXiT »

K očím mám ještě jeden tip
V junáckých letech jsem měl problém s řezáním očí a slzením a to hlavně po ránu,
když jsem vyšel z domu jsem musel zastavit neboť mě řezaly a slzely oči že jsem neviděl.
Po dvou minutách to odeznělo.
Lékaři aplikovali různé optalmoframykoiny septonexy v kapkách, mastích atd.
Léčba beze změny k lepšímu.
Ze zoufalství jsem si vzpomenul na heřmánek, uvařil a čekal až zvlažní a zakápnul oči, druhý den zopakoval.
Během několika týdnů problém s očima zmizel. Následující roky jsem zakapával oči jen dvakrát za rok.
A to v lékě a v zimě kdy jasné dny v těchto obdobích vyvolaly pálení v očích. Poslední tři roky jsem měl oči v pohodě.
Heřmánek po aplikaci do očí nepříjemně řeže ale ve velice kratičké době řezání odezní a přejde do citelného uvolnění.
Heřmánek je silná droga, ve formě čaje oslazeného cukrem u malých dětí může vyvolat zvracení.
Použijte vždy čerstvý výluh, oči si to zaslouží.


aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Zlepšení zraku

Příspěvek od aNONym »

jvj56 píše:Asi před 20 lety jsem trpěl krátkozrakostí 1,5/0,75 dioptrií a kamárád mi poradil dnes asi známé oční cviky. Za 3 měsíce jsem byl skoro na nule.
Myslíš tyto http://www.cvicime.cz/cviceni-praha/cvi ... rie_b.html a tyto http://arcoiris.cz/eyes.html nebo ještě nějaké další? :| Non


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
aNONym
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1477
Registrován: čtv 18 pro 2008 20:43
Dal: 8 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: ochrana očí

Příspěvek od aNONym »

eXiT píše:Heřmánek je silná droga, ve formě čaje oslazeného cukrem u malých dětí může vyvolat zvracení.
Nejen to, ale bohužel i smrt. Pravidelně u nás ročně zemře díky heřmánku alespoň jedno malé dítě. :? Non


The fact that a new idea is ridiculed doesn't increase its likelihood of being eventually found to have merit. Most new ideas, even in science, fail, and are quietly swept under the rug of history - D.E.S.
Návštěvník

Re: re

Příspěvek od Návštěvník »

eXiT píše:
NÁVOD - APLIKACE NA VLASTNÍ RIZOTO
V knize se doporučuje lehce požmoulat list vlaštovičníku v prstech a poté si potřít prsty koutek oka.
jak často se aplikuje si nepamatuji a název knihy taky ne - myslím že Maria Treben - Zdraví z boží zahrady.

Já jsem zvolil jinou metodu - vlastní - drastickou -kterou nedoporučuji ale přesto ji popíšu.
Na ukazovák umístím kapku vody, odlomím tenkou snítku vlaštovičníku, v místě odlomení
se vyroní žlutá šťáva kterou se dotknu ale opravdu jen taktak té kapky, a tu kapku vody
oočkovanou vlaštovičníkem vpravím do oka.
Způsobí to prudkou bolest v oku která přejde do řezání a ještě navíc způsobí pocit tlaku
v mozku.
Jakmile přejde aplikuji v druhém oku.

Takto drastickou aplikaci provádím jednou za půl roku!
Dle těchto návodů si už pár lidí poleptalo oči. Vlaštovičník se užívá vnitřně ve formě tinktury D3. Čistí játra a tím zlepšuje i zrak.


krovak
Stálý člen
Příspěvky: 81
Registrován: pon 23 čer 2008 13:18
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: oci

Příspěvek od krovak »

lena píše:cetla jsem zpravy, ze na zlepseni zraku pomaha

houba reishi -

nevim jestli by to melo smysl, ale podle informaci to ochranuje jatra a jatra dle TCM maji souvislost s ocima

mate nekdo zkusenosti?
vztah pecen oci - to sedi.
reishi na podporu mozu byt.
dolezite ale je povedat aj b ;-) podla TCM maju oci suvislost so vsetkymi organmi (aj ked nepriamo) takze pricina nemusi byt iba o peceni. Co je ale dolezite je "dlhe pozeranie vycerpava pecen" - to je napriklad to vyssie spomenute pozeranie na obrazovku. A zaroven - emociou pecene je hnev ("vzkypela vo mne zlc" :-) ), takze pokial clovek tuto emociu "nezvlada", teda rozculuje sa prilis, alebo sa pripadne nerozculi a zavrie to v sebe - tak si tym tiez dost skodi. A ako mi bolo povedane nedavno - najviac peceni skodi nespokojnost, co je nakoniec velmi logicke ked si uvedomime ze nespokojnost je vlastne hnev na nieco v mojom okoli, ktory je siice slaby, ale vacsinou dlhodoby.
Navyse doplnat/vyzivovat pecen nie je vsetko, ak clovek, ktory ma zauzlenu qi pecene (lebo dusi veci v sebe napriklad), tak to doplnovanie skonci pri tom, ze iba doplni ten zauzlenec. Najskor by preto mal pecen vycistit (po nasom "rozumne detoxikovat") a hlavne zmenit postoj, uvolnit sa, zacat prijmat veci ako prichazaju.
Tolko teoria odo mna - je to teoria, tak mi neverte :-)


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: Zlepšení zraku

Příspěvek od jvj56 »

aNONym píše:
jvj56 píše:Asi před 20 lety jsem trpěl krátkozrakostí 1,5/0,75 dioptrií a kamárád mi poradil dnes asi známé oční cviky. Za 3 měsíce jsem byl skoro na nule.
Myslíš tyto http://www.cvicime.cz/cviceni-praha/cvi ... rie_b.html a tyto http://arcoiris.cz/eyes.html nebo ještě nějaké další? :| Non
Moje cviky byly asi takové:
1. Natáhnout ruku se vztyčeným ukazováčkem a postupně ji přibližovat na špičku nosu. Dívat se na ukazováček. Pár vteřin setrvat a potom zpět.
2. To samé na kořen nosu
3. Několiprát opakovat a vždy po jednotlivém cviku se zahledět a zaostřit do dálky.
4. Promnout ruce, přiložit dlaněmi na oči a vnímat přestup "energie" do očí.
5. Masáž očí
Všechno pěkně pomalu!!!

Je to sice takové "šilhací" cvičení, ale procvičí jak čočky tak i oční svaly. Bývá to i bolestivé. Provádět kdykoliv se vyskytne možnost.

Přeji všem Šťastný Nový rok

Honza :D :D


lena

bryle a oci

Příspěvek od lena »

ja myslela, ze zde lide hledaji uprimne informace, ale jak se me jevi neni tomu tak

proto tento prispevek mazu


zdravim
Naposledy upravil(a) lena dne sob 02 led 2010 16:39, celkem upraveno 1 x.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“