Různé druhy očisty

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od Kov »

Mirko- mně taky hrozně chybí pohyb. Vždy jsem byl hodně aktivní člověk a teď prdlajs. Jednak zdravotní problémy,jednak věčně trčím na obchodě. Včera jsem koupil slušné kolečkové brusle a byl se na na nich projet. Ten pohyb mi udělal tak dobře,že jsem byl rozjařený jak malé děcko :jump: Tak jsem si dal předsevzetí,že si na ty brusle musím udělat čas. Snad mi to vydrží.


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od MIRKO »

No s mým pohybem to možná taky souvisí...já omezil sport kvůli práci,příšly děti,přišly zdravotní problémy a už to jelo.Sice chodím po horách,občas kolo, v práci taky dělám i fyzicky...Děti už jsou větší...je krásně...odpoledne hurá na kolo...vydýchat ten celotýdenní hnus z práce.Zdarec


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od Kov »

Ač mi byla doporučena při očistě jater a žlučníku Glauberova sůl, tak jsem na stránkách zdravi-az našel, že se má používat Epsomská sůl. Tady na tomto videu dokonce vyloženě říká nespleťte si to s Glauberovou solí. Tak jak je to? Nebo je to jedno?


mahatma

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od mahatma »

neni to jedno... epsomská sol - síran horečnatý sa má používať


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od Hela »

I když je Epsomská lepší, můžeš Glauberovu sůl klidně použít taky, když už ji máš. Funguje stejně. Mám to vyzkoušené.


mahatma

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od mahatma »

fungujú podobne, obe soli sú osmotické preháňadlá ( projímadla) ale horečná sol je vhodnejšia...


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od early123 »

mahatma píše:horečná sol je vhodnejšia...
Prečo je vhodnejšia horečná soľ?

Vďaka


mahatma

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od mahatma »

lepšie stimuluje žlčník a játra... mechanizmus mi nie je celkom jasný, ale od človeka čo skúšal obe soli som dostal tieto referencie. pri epsomskej nemal žiadne bolesti, pri glauberovej cítil pichanie v pravom boku... mesačná fáza aj postup boli rovnaké...


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od jani »

Nějak mi utkvělo v paměti - ale nevím odkud, že by glauberova sůl měla být náročnější na ledviny, asi kvůli sodíku.


mahatma

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od mahatma »

Jani, nemyslím, že by to bolo tým. v takej koncentrácii ako sa pri očiste používajú sa v tele takmer vôbec nevstrebávajú. ja sa domnievam, že rozdiel je v chuti - výrazne horká chuť epsomskej stimuluje játra, presne tak ako všetko horké ( hořké pre bratov Čechov...)


ibanez5
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 03 led 2014 6:25
Bydliště: Třinec okolí
Dal: 25 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od ibanez5 »

Zdravím
včera se manželka dostala k zajímavému " preparátu " .
(dopopručuji zkopírovat do googlu , myslím, že tam jsou autorská práva , tak sem nedávám odkaz ..)

Dr. Karl Ignacius Jurak
Matol Km

máte někdo s tímto zkušenosti ?


„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět.
Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od MIRKO »

Já Matol KM zkoušel, nic zvláštního jsem nepozoroval...no a systémem prodeje se mi to taky nezdá.Vím jak lépe utratit peníze za
věci, které opravdu fungují...třeba DMSO orálně je skvělé, já jej beru už cca 7. týdnů...a smrad se již téměř nekoná.Jak se tělo očistí od těžkých kovů a jiných bordelů, tak nepřijemný zápach opravdu slábne.Taky bych jsi spíše koupil chlorellu /pozor...ruší účinek MMS/.No a zdá se mi, že CDH je skvělé a uživatelsky přijatelné a jednoduché...a klystýry s CDS nebo kávové jsou k nezaplacení. :D


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Eliška
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 24 čer 2010 14:20
Dal: 8 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od Eliška »

MIRKO píše:...třeba DMSO orálně je skvělé, já jej beru už cca 7. týdnů...a smrad se již téměř nekoná.Jak se tělo očistí od těžkých kovů a jiných bordelů, tak nepřijemný zápach opravdu slábne...
MIRKO, můžeš nám prosím tě prozradit, jak to DMSO užíváš a kde jsi jej koupil ? Potřebovala bych se také od těžkých kovů očistit, mám je naměřené vlasovou analýzou. děkuji

:idea: Podívej se na http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 46#p110846
Citaci jsem Ti upravil - poo.


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od MIRKO »

Mám jej z czchem.cz .Je tam sice poměrně drahé, ale je záruka kvality.Někde, kde se dá koupit levněji...tak nějak divně smrdí.Stejnou zkušenost mám i s chloritanem...v chuti MMS s czchem a od jiného dodavatele je pořádný rozdíl...i když ani s czchem nechutná nijak skvěle, ale je to opravdu rozdíl.DMSO jsem bral nejdřív 3. týdny 1ml, ted beru už asi měsíc 2ml 1x denně...večer, pokud možno co nejvíc na lačno, těsně před spaním.Před započetím braní DMSO je ale třeba jsi udělat test na alergii na DMSO...pár kapek DMSO rozetřít po zápěstí a pokud se neobjeví během pár hodin bolest v oblasti jater...tak je vše v pořádku.Taky není od věci zjistit stav jater...aby to zvládla, nebo alespon začít velice pomalu a postupně přidávat a sledovat odezvu těla, at jsi člověk nějak neublíží.DMSO se z těla může vylučovat /spolu s toxiny/ i několik dní.Smrad je zezačátku docela nepříjemný, ale časem se to podstatně zlepšilo / u mne/.Já sám jsem sice ten sebesmrad moc nevnímal, ale okolí ano...hlavně moji kluci říkali, že smrdím jako zdechlina...no ale stojí to za to...vydržat. :mrgreen:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Eliška
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 24 čer 2010 14:20
Dal: 8 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Různé druhy očisty

Příspěvek od Eliška »

MIRKO, děkuji.]


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“