Prochlastaný játra, aneb totální detoxikace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Co myslíte, je to reálné...spravit prochlastaný játra?

asi ano, když to tvrdí důvěryhodná osoba...
27
68%
zkusím to...
7
18%
nevěřím ani slovo...
6
15%
 
Celkem hlasů: 40

early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Zkušenosti s léčbou jater

Příspěvek od early123 »

Denny presny postup čistenia pečene a žlčníka

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 789#p56789

Edit: zpřesněn odkaz - poo.


sadlos
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 28 pro 2012 8:34

Re: Prochlastaný játra, aneb totální detoxikace

Příspěvek od sadlos »

Ne všude je hematologie, pak se divíme, že na výsledky čekáme i týden a při tom by měli být hotovy druhý den. Děkujeme, Vaši pacienti.


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Zkušenosti s léčbou jater

Příspěvek od Nso ci »

Zdravím fórum po dlhej dobe,

kedysi som sem písala, že nemám čím prispieť a že len čerpám zo skúseností a rád tohto fóra. Dnes je situácia trochu iná (i keď nie až tak zásadne, ale predsa) a možno moje skúsenosti niekomu pomôžu. Písala som ich na stránku http://zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php ... 2&start=60 (pod rovnakým nickom), čo je príspevok z marca 2013. Ten aktuálnejší je zo včera http://zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php ... start=2475, kopírujem:

"Trochu odbočím od aktuálnych príspevkov a vrátim sa k tým, v ktorých sa tu pred časom polemizovalo o tom, nakoľko a či vôbec sú očisty pečene účinné, či ich je možné dať do priamej súvislosti so zlepšením zdravotného stavu http://zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php ... start=2235, riešilo sa zloženie pečeňových kameňov http://zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=24&t=3312 a dokonca je tu aj tvrdenie o tom, ako je očista pečene z fyziologického pohľadu nezmyselná a nefunkčná http://zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=24&t=1805.
Moje skúsenosti z očíst pečene popisujem v prvom linku, v tom čase boli čisto subjektívne (čo však nijak neznižuje ich prospešnosť), dnes môžem doplniť aj objektívne výsledky z vyšetrenia krvi. Nepoznám lekársku terminológiu, ani jednotky, ktorými sa vyjadrujú výsledky vyšetrení, nemám možnosť zobrať výsledky z karty, teda iba opíšem svoju aktuálnu skúsenosť. Pri odbere krvi cca pred dvomi rokmi som mala podľa lekárky okrem iného vysoké hodnoty cholesterolu, zisťujú sa vraj tri, jedna z nich bola 7,46, norma má byť vraj 5,2 (na internete sa uvádza 5,0). Chcela mi nasadiť lieky, čo som odmietla s tým, že sa budem snažiť trebárs upraviť svoju hmotnosť. Trochu pobavene mi naznačila, že aj tak ma tie lieky asi neminú, ale odporučila mi prísť o pol roka na ďalší odber krvi, ten som odignorovala. Bola som u nej až začiatkom tohto týždňa a výsledkom vyšetrenia je zníženie všetkých troch vyššie spomínaných hodnôt a pôvodné číslo spred dvoch rokov 7,46 kleslo na 5,9. Lekárka neskrývala prekvapenie a vypytovala sa ma, čo som robila... Nebola som pripravená na taký výsledok a teda ani na takúto otázku, preto som motala niečo v zmysle, že som prestala jesť mäso, čo nie je celkom pravda, hoci ho celý život jem iba sporadicky. Ona na to povedala, že sa ešte nestretla s tým, aby sa niekomu upravil cholesterol po zmene stravy, bez liekov :shock: a ešte hodnú chvíľku krútila neveriacky hlavou :evil: ...
Nuž, nemohla som tej zarytej zastánkyni klasickej medicíny predsa povedať, že ani sama vlastne neviem, čo spôsobilo jej aj môj údiv, lebo zmena stravy sa v zásade nekonala a dodnes nekoná, že som vlastne neurobila nič moc z pôvodne plánovaných predsavzatí sama na sebe vyskúšať viaceré z tých rokmi overených alternatívnych metód liečenia. Takže posúďte sami - za vyše roka k dnešnému dňu dovedna 12 očíst pečene, 4x Šankprakšalana, iba občasné klystíry, jedna poctivá, ak si dobre pamätám, 42 hodinová hladovka a niekoľko málo pokusov o jednodňové, teda takmer žiadna vynaložená námaha, žiadne obmedzovanie. A že by aj napriek tomu tá "triviálna alternatíva medicíny" zasa raz nakopla zadok tej "vedeckej"? :lol: Vraví sa aj múdremu napovedz... ;) "

Tak prajem všetko dobré :bye:.


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
hooligansfc
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 28 led 2014 22:01

Tlak, bolesť pod pravým rebrovým oblúkom

Příspěvek od hooligansfc »

Dobrý deň prajem, chcel by som sa opýtať, či sa niekto stretol s tykýmto problémom.v Novembri som zašal pociťovať tlak, respektíve tupú bolsť pod pravým rebrovým oblúkom.Navštívil som obvodnú lekárku, pri kontrole mi zistili bielkovinu a krv v moči, poslali ma na vyšetrenie k nefrológovi.Diagnostikoval mi chronickú poruchu boličiek, nič vážne.Bolesť naďalej pretrváva, navštívil som preto gastroenterológa, robili mi krvné testy ako aj USG brucha,obličiek,sleziny,pankerasu,žlčníka a pečene.Krvné testy som mal v pohode, takisto aj USB, robili mi aj gastroskopiu,takisto bez nálezu.Stolicu mám pravidelnú.Poslali ma za neurológom, kde mi robili rontgen spodnej časti hrudníka,takisto bez nálezu.Bolesť ale naďalej pretrváva, je to už 3 mesiace, neviem ako mám ďalej postupovať,poslali ma len na rehabilitácie.Bolesť ,respektíve ten tlak cítim skôr úri dese, keď píšem na PC, mám sedavé zamestnanie.Pri chôdzi nemám problémy, pri ležaní je to úplne v pohode.Pod rebrom som si nahmatal akokeby takú žilku, ktorá je citlivejšia, je možné, že to bude nejaká zapálená, alebo podráždená cievka,alebo žilka? Chcem ísť znova za gastrolekárom, nech ma pošle ešte pre istotu aj na CT vyšetrenie.Nemá niekto súsenosť, s čím daný tlak môže súvisieť? Za každú radu alebo názor vopred veľmi pekne ďakujem


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Tlak, bolesť pod pravým rebrovým oblúkom

Příspěvek od Slavek Krepelka »

hooligansfc píše:Dobrý deň prajem, chcel by som sa opýtať, či sa niekto stretol s tykýmto problémom.v Novembri som zašal pociťovať tlak, respektíve tupú bolsť pod pravým rebrovým oblúkom. ...
Docela možná škrkavka(y), nebo jiní hosté ve žlučníku (a v játrech) a začínající keramický žlučník. Taky už budeš mít začínající problém s játry. Co se týče testů, kriteria jsou daná sledováním převážně ne zcela zdravé populace a hovno po nich je. Že je něco podle mudrovědistů "normální" ještě neznamená, že to je v pořádku. S tím keramickým žlučníkem žiju už nějakých 30let. Prvních cca 20 let žádný nález a až teprve po těch letech to našel ultrazvuk, když už byla patologie skutečně velice viditelná. Projevuje se to přesně tak, jak to popisuješ. Časem se pocity a bolest nijak zvlášť nezhoršujou. Dost taky momentálně záleží na tom, jak člověk sedí a co zrovna zblajzl, i když s tím jídlem to přichází spíš až po letech.

Keramický žlučník
a) Tlak až bolest pod spodním pravým žebrem cca 10cm vpravo od hrudní kosti.
b) Zmenšený žlučník se zvápenatělou stěnou.
c) Podle odborného poraděnka mého tehdy MuDr nic, čím by se člověk měl moc děsit, a má to hromada lidí. To ty průměrné normy.
d) Podle odborné literatury 35% keramiských žlučníků se eventuelně vyvine na raka žlučníku, i když tomu může logicky předcházet rak jater. Je to zcela pochopitelné, protože jde o vleklé, chronické záněty.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Tlak, bolesť pod pravým rebrovým oblúkom

Příspěvek od Hela »

hooligansfc píše: ...Chcem ísť znova za gastrolekárom...
Když jsou vyšetření u lékařů negativní a člověk má stále zdravotní problémy, jedná se většinou o parazity, protože ty lékaři obvykle nenajdou. Zkus najít nějakého detoxikačního poradce, který je schopný měřit i parazity, a nech se změřit. Určí příčinu a poradí ti, co s tím.


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Tlak, bolesť pod pravým rebrovým oblúkom

Příspěvek od pavelv »

hooligansfc píše:... som zašal pociťovať tlak, respektíve tupú bolsť pod pravým rebrovým oblúkom.
Zakladni pricina vetsiny zdravotnich problemu je, ze je v tele neco co tam nepatri a co tam skodi. Takze lecba cislo jedna by mely byt ocisty. V danem pripade jako prvni kvalitni ocista strev, idealni by byl hydrocolon, viz napriklad http://www.zdravinadlani.cz/data/book/w ... -zacpy.pdf (doporucuji stahnout vsechny Walkerovy knihy na http://www.zdravinadlani.cz/knihy-ke-stazeni) nebo ocista klystyry a aby se vzal cely travici trakt tak jeste Šank prakšalána. A jsou i dalsi zpusoby.
A pak opakovana ocista jater a zlucniku, dokud z tebe pujdou "kameny", tedy sajrajt ktery ucpava jatra, zlucnik a zlucove cesty.
A pokud pro sebe chces udelat trochu vic, tak nejaky druh pustu, nejjednodussi je s co nejcistsi vodou, nejlepe destilkou nebo z reverzni osmozy nebo urinovy, ale velice dobry je i pust s ovocnymi a zeleninovymi stavami, kdyz mas odstavnovac, kdy se nejen ocistis, ale taky doplnis mineraly, vitaminy.... A samozrejme to taky chce zapremyslet nad tim co jis, abys telo dal udrzoval v lepsim stavu a problemy se neopakovaly.

Kdyz udelas aspon cast toho co jsem vypsal, tak se pravdepodobne zbavis te bolesti a asi i dalsich zdravotnich problemu, jestli mas, a bude to i prevence. A pochopis o co opravdu jde. Po poradne ociste ubyde i parazitu, takze pripadne reseni parazitu bych nechal az po tech ocistach. Co se tyka dalsich navstev doktoru, muj nazor je, ze doktori jsou stejna kategorie jako paraziti :) , takze pri nejhorsim az po tech ocistach a pri nejlepsim vubec. Protoze problemy ze zaneseneho streva nebo jater nebo problemy s parazitama se medicina stejne nezabyva. A i kdyby ti neco nasli, tak to nebudou cistit a lecit, ale radeji to uriznou, napriklad zaneseny zlucnik.

Ale je to na tobe.


hooligansfc
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 28 led 2014 22:01

Re: Prochlastaný játra, aneb totální detoxikace

Příspěvek od hooligansfc »

Dakujem velmi pekne za kazde rady, chystam sa na ocistu, pripadne aj na detoxikaciu organizmu, aktualne ale beriem antibiotika, takze musim s tym chvilku pockat.Tie antibiotika mi uplne rozhodili telo, citim sa ovela slabsi, nasli mi na krcnych mandliach streptokoka.Myslite, ze streptokok moze suvisiet s crevnymi problemami?


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Prochlastaný játra, aneb totální detoxikace

Příspěvek od pavelv »

hooligansfc píše:....Tie antibiotika mi uplne rozhodili telo, citim sa ovela slabsi, nasli mi na krcnych mandliach streptokoka.Myslite, ze streptokok moze suvisiet s crevnymi problemami?
Kdo chce byt zdravy, musi se vyhybat doktorum a predevsim se nesmi nechat od nich lecit. Samozrejme mimo urazu a opravdu akutnich stavu.

Se zapraskanymi strevy a jatry souvisi vetsina zdravotnich problemu, takze asi i ten streptokok. Ty ATB ti davaji kvuli tomu streptokokovi? Pokud te zajima rychla prvni pomoc s mandlema, dat dohromady mandle je snadny, protoze jsou pristupny. Ja kdyz mam zaniceny krk a mandle, tak se tam snazim drzet rozkousany cesnek, kloktat kajenskym peprem, jablecnym octem a vsim zdravym co najdu doma. Do rana je vzdy po problemu. A nekde nejvic doporucujou kloktat nebo drzet na mandlich co nejdyl kokosovy olej. Jestli mi dal beha po mandlich nejaky kok nevim :) , protoze nechodim k doktorum, ale s mandlema nemam sebemensi problem a kdyz, tak maximalne jeden den.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Prochlastaný játra, aneb totální detoxikace

Příspěvek od poota »

hooligansfc píše:Myslite, ze streptokok moze suvisiet s crevnymi problemami?
V našem těle souvisí všechno se vším.
Pokud by bylo v těle všechno v pořádku a všechno fungovalo tak, jak má, nemohla by se nás "chytit" žádná nemoc, protože tělo by bylo schopné se jakoukoli nákazou úspěšně vypořádat.
Vzhledem k tomu, že tomuto ideálnímu stavu jsme každý více či méně vzdálen, mají různí malí "nepřátelé" možnost se v nás usídlit, čímž nás ideálnímu stavu ještě více vzdalují a otevírají další a další skulinky pro stále větší "nepřátele".
Když se snažíme ve svém těle rozpoutat boj s vetřelci pomocí různých prášků a antibiotik, působíme škody nejen nepřátelům, jejichž mrtvoly musíme také na vlastní náklady odklízet, ale současně i sobě, čímž se opět vzdalujeme ideálnímu stavu.
Zdá se, že nejlepší a nejjistější cestou by byl postupný návrat k ideálnímu stavu, ovšem v tom nám brání téměř všechno v našem okolí - nedostatek správných informací, masivní dezinformace oficiální medicínou, naše výchova, naše zvyky a zvyky našeho okolí - a především naše lenost a nechuť cokoli měnit.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
hooligansfc
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: úte 28 led 2014 22:01

Re: Prochlastaný játra, aneb totální detoxikace

Příspěvek od hooligansfc »

pavel: toho streptokoka mi nasli cisto nahodne , nikdy som nemal problem, zeby som mal bolestive mandle.A blazni v laboratoriu navrhli , nech mi tie mandle vytrhnu.Doktorka krutila hlavou, tak mi nasadila ATB, nech sa to prelieci, bolesti mandli ale nemam, zaujima ma, ci ten streptokok nemohol byt "vo mne" uz dlhsie a on mi nemohol sposobit ten tlak a bolest pod pravym rebrovym oblukom :D


pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Prochlastaný játra, aneb totální detoxikace

Příspěvek od pavelv »

hooligansfc píše:.... zaujima ma, ci ten streptokok nemohol byt "vo mne" uz dlhsie a on mi nemohol sposobit ten tlak a bolest pod pravym rebrovym oblukom :D
ja si myslim, ze v tele mame vetsinu znamych breberek porad, tedy viru, bakterii, kvasinek..., ale ze neskodeji dokud jim na to nevytvoris podminky. Cetl jsem i o lidech, kteri schvalne vypili vodu kontaminovanou tyfem, aby prokazali, ze o ty breberky nejde, a nemoc nedostali. Asi jsou vyjimky, mozna mor, ale v bezne realite je urcite dulezitejsi, v jakem stavu je telo nez to, ze na nej nekdo prskne nejaky vir nebo bakterii. Takze muj nazor je, ze streptokok asi nebyl hlavni pricinou bolesti pod zebry, at uz tam byl nebo nebyl pritomny. K tomu si muzes napriklad precist cast o Bechampovi na http://www.uspesna-lecba.cz/nemoci-a-je ... ny-nemoci/.


lena

Re: DMSO

Příspěvek od lena »

poota píše:..
Mně to připadá spíš jako problém s tím, že "spaliny" nějak nemůžou odcházet regulérními cestami a tak odcházejí i jinudy.
Co procisti nas zaneseny organizmus :

denne nejmene 14 dni, rano na lacno stavu z 1 citronu, kazdy z nas ma spatna jatra a citron je krasne procisti, mam to z foru, kde lide pisi z vlastnich zkusenosti, to znamena pred kurou byly jatra ve spatnem stavu, po 14 dnech overene lekarem byly ve stavu nadhernym. Lekar se tomu nestacil divit.

a take co dobre cisti je:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“