Voda Světla - jak ji vyrobit?

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Re: aragonit

Příspěvek od aragonit »

pěkná zkušenost...
já mám s diamantovou vodou bohužel jinou zkušenost..
pořídil jsem si jí..nammožil podle návodu, ale když jsem ji požil v té první várce, cítil jsem ji..jak mně po ní brní jazyk.. v té druhé už to byla jen obyčejná voda..možná to bylo až ve třetí nebo ve čvrté dávce..
v každém případě NIC:-(
tak jsem si jí vzal znovu a znovu se to opakovalo..a pak ještě jednou a pak jsem to už nezkoušel..je to škoda a moc mně to mrzí..


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

aragonit

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

No nevím, jak jsi tu vodu podivně množil, když ti další (ať už druhá, nebo kolikátá) várka nic neříkala.. V láhvi, kde jí máš ti musí zůstat minimálně čtvrtina obsahu Diamantky, kterou zase doliješ a necháš aktivovat minimálně dvě hodiny. Já jí nechávala aktivovat přes noc.
Fakt je, že dodnes jí nalévám i své kočence. Když jí dám obyč. vodu, tak je dno misky z které pije druhý den takové klouzavé. Má takový povlak.. Když jí dám Diamantku, povlak tam nikdy žádný není, ačkoli třeba vodu jen tři dny dolévám. Zvláštní, ne?
Svého času jsem jí měla uzavřenou v malé láhvičce a dala jsem jí i do splachovacího zařízení, protože ta voda aktivuje i vodu okolo sebe přes sklo.. Výsledek? Naprosto žádné usazeniny, WC stále jak po vypucování.


aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

...

Příspěvek od aragonit »

No jo to je divné no...z Brna asi nejste že?
Dělal jsem to vždycky podle návodu, vždycky přes noc a stejně to nefungovalo:-(
Ještě bych to někdy rád zkusil, ale stejně nevím o nikom kdo tu vodu má, tak snad asi časem..
A propo...jestliže se tak dobře množí, celkem by mně zajímal odhad kdy bude veškerá voda na zemi diamantová?Lidé ji vylili do moří, do řek, do přehrad..vlastně všichni ti co ji píjí i do záchodů..takže?


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

aragonit

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Jak může stačit malé množství Diamantky, na tolik vody, co jí ve světě je?.. A než se z vody začne dělat Diamatka, bum, příjde takové šlendriáství, jako unikající ropa v moři.. Já bych plakala pro tu lidskou lhostejnost (měli varování, které neuposlechli..) kvůli byznysu..
Ale to by jsme se dostali jinám a to sem nepatří..
Každopádně já měla Diamantku vždy v několika láhvích. Kdykoli jsem jí spotřebovala tak 3/4, dolila jsem jí a nechala aktivovat. Použila mezi tím jinou láhev, kde už byla Diamantka aktivovaná.. A tak jsem láhve střídala..
Apropó, odkud jste jí získal vy?
Já jí získala v Praze přímo na Esoterické výstavě, kde jí nabízeli zdarma lidé, kteří o ní dovedli hodně mluvit ..


aragonit
Stálý člen
Příspěvky: 73
Registrován: úte 14 črc 2009 17:19

Re: aragonit

Příspěvek od aragonit »

no já ji získal od lisí z Brna naposled na ezoterickém festivalu, ale už tam nechodím..


Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

aragonit

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Takže by měla (a určitě i byla!) být v pořádku. Nemohlo se stát, že by jí někdo třeba nechtěně vylil, nebo vypil celou a pak nebyla, neřekl to, nalil obyč. a ta se již nemohla aktivovat, když nebylo z čeho?? Každopádně vodu mám dodnes (už asi čtvrtým, možná pátým rokem) a je stále v pořádku.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“