Odkyselení

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pH versus HCL

Příspěvek od Palo »

muflon píše:O tom ze vitamin C je zbytecny a ze sledovat pH je zbytecny zatim presvedcen nejsem. :?
Můžeš mi zjednodušeně napsat, na co se podle Tebe používá C vitamín?
muflon píše:O potravinach se nebudem prit kdyz jsem uvedl ve vlakne o potravinach ze je to stejne nutne vysledovat co komu dela dobre a co ne... :)
Právě o těch kyselinách se píše v odkazu nad Tvým předchozím příspěvkem (v přiloženém souboru DOC). Řekl bych, že jsi to nečetl.
muflon píše:Mas Palo jiste mnoho experimentalnich zkusenosti, presto myslim ze zatim vice vylecenych lidi s komplexnim nadhledem na celkovou zivotospravu ma lecitel Jaroslav Zajicek ze zdravi-az.cz s desetiletymi zkusenostmi s lecenim take tezkych pacientu s rakovinou apod.....ale mozna ze casem dostanes Nobelovku za nejaky vynalez... ;)
Nikdo nejsme dokonalí. Jeden ví to a ten zas tohle. Často někomu nestačí ani třicet let na to, aby dosáhl znalostí jako některý jedinec za měsíc (viz zabetonovaní doktoři).
muflon píše:Skutecne je mozne ze podobne jako stravovani podle krevnich skupin a podobne smery, i sledovani pH jednou bude jen zanikla modni vlna...ale nemyslim si to.
Zkus si přečíst ten dokument od Merlina. Píše se tam právě o těch kyselinách, ze kterých máš takovou panickou hrůzu.
muflon píše:Stejne jako ty mas nejake vysledky u sebe nebo nekterych lidi, vychazi Jarda Zajicek z mnoha praxi overenych zkusenosti a mnoha vylecenych lidi (kde pH mimochodem podle nej hraje jednu z hlavnich roli, HCL ani MMS se nebrani, pouziva je, ovsem pokud vim nikoli trvale ale kdyz je potreba.
Samozřejmě, že ph hraje roli. Regulace kyselosti je záplatování, to není řešení problému.
muflon píše:Tve nadseni pro HCL chapu, taky ho uzivam, presto to podobne jako MMS neni vselek na vse....proste clovek misto aby zmenil sve navyky, je ochotnejsi porad do sebe radeji cpat nejake pripravky...(musi to jit ruku v ruce, je mozne ze neustale dodavani MMS nebo HCL a jinych veci, casem jiz nebude mit takovy efekt jako na zacatku a oslabi vlastni snahu tela a to zpohodlni....) :cry:
Samozřejmě, že HCl není všelék. Kdyby byl, nepotřebovali bysme MMS, Entizol, Praziquantel, Albendazol a třeba ani ten hřebíček. Ale ABSOLUTNĚ stačí tato kombinace "léků" a jsi schopen zlikvidovat naprosto jakoukoliv nemoc.
muflon píše:Jinak se brzy staneme podobni nekterym doktorum kteri misto priciny leci nasledky....Ano i jim se obcas podari zahnat kasel, teplotu (....parazita....ale co dale?? Nelze jen tak donutit cloveka aby zmenil svuj zpusob zivota ktery ho privedl k nemoci...nasledkem je ze jestlize jednu nemoc zazenem vyrazi zase v jine podobe jinde. :|
Né, že se brzy staneme - ale Ty navrhuješ "léčit" příznak. Příznak je kyselost organizmu. Přečti si ten odkaz.

Závěrem... Vůbec k řešení zdraví jsem se dostal díky svému hypochondrizmu. Měl jsem snahu řešit své zdraví jakýmkoliv způsobem a díky tomu jsem pochopil hromadu věcí. Kdo netrpěl dlouhodobě pálením žáhy už od 12 let, tak toho moc nepochopí. Teď mám trávení jako když mi bylo 10 a to jen díky Betainům HCl. Měl jsem tedy 20 let na to, abych pochopil, které potraviny spotřebovávají HCl a které míň...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: pH versus HCL

Příspěvek od muflon »

Pokud se casem prokaze ze HCL opravdu postacuje jak pises, budu jedine rad ze Cecko nebudu muset brat....HCL urcite vychazi levneji... :)

Nemam Palo jako ty tolik casu abych cetl vsechno...az budu v duchodu nebo nebudu chodit do prace a jeste pri tom delat skolu pri zamestnani tak si budu piskat... :)

Z kyselin nemam panickou hruzu(to bych jinak nebral HCL, Cecko, a nejedl cca 20% kyselinotvorne potravy...!), jen si myslim ze VIC NASLOUCHAT VLASTNIMU TELU neni nikdy na skodu spise naopak, a navic jsem vic nez ty takovy "prirodni typ" a jakakoli chemie mi neprirostla k srdci...(cim bliz prirode a tomu co je prirozene tim podle mne lepe...) :lol:

Regulace kyselosti není záplatování ani řešení problému. :!: pH je POUZE DIAGNOSTIKA (nic vic a nic mene). A jako takova SIGNALIZUJE VELMI DOBRE na co si musime osobne davat pozor a NEJAKYMI JINYMI prostredky to "řešit"(nadmerny stres, nedostatek pohybu, strava, atd...) :idea:

Jinak Zaverem: Mas pravdu ze kazdy vychazi nejen z toho co vycetl, ale dost z toho cim si v zivote prosel a co vytrpel...Takze ti urcite preju to nadseni z toho ze po tolika letech (jak pises od 12ti let paleni zahy atd) vidis konecne svetlo v tunelu... :D
Neni vsak potreba zapominat ze to co se osvedcilo mne(tobe) jeste nemusi 100% fungovat u kazdeho... :| :|


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: pH versus HCL

Příspěvek od Palo »

To je pořád o tom stejném ;) Vitamín C je pouze drahá náhražka HCl, je úplně k ničemu, pokud se dodává HCl. Schválně zkus úplně nahradit vitamin C HClkem a sám uvidíš, jestli se Ti "přitíží". Podle mě ani náhodou...
Nemáš tolik času, abys četl všechno, ale dost času na psaní a hádání máš ;) Stačí si z toho článku přečíst první třetinu, abys dostal zhruba odhad, o čem se píše. Zabere Ti to podobně jako psaní jednoho příspěvku a dá mnohem víc.
Víc naslouchat vlastnímu tělu samozřejmě ano, na tom základě jsem postavil hodně svých teorií. Například jedna ze zkušeností ukazuje, že když člověk přijme HCl, tak má z počátku pocit, že je to špatně. Může se mu udělat opravdu šoufl a vypadá to, jako by všechno bylo špatně. Ale dokud se neobjeví dlouhodobější pálení na žaludku (i krátkodobé je dobře), tak je možné, že stále není HCl v těle dostatek.

Píšeš, že jsi přírodní typ, přičemž jsi tu napsal i o Vermoxu... Už jsi vyzkoušel mletý hřebíček v tobolkách?

Je pravda, jak píšeš, že co se osvědčilo u jednoho, nemusí být platné pro všechny, s tím souhlasím... Jen mi připadá, že pořád nějak nemůžeš zkousnout, že všichni nemocní lidé trpí nedostatkem HCl ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Zkusenosti s HCL

Příspěvek od muflon »

Tak si ted ctu konecne ten clanek o HCL z WM magazinu rocnik 2005 co je ke stazeni ve vlakne zakladni fakta o HCL.
Pokud je to tak, ze je skutecne "nesmyslnost" veskerych remineralizaci, vitaminovych kur a chiropraktickych zakroku....atd.....Takze uz te zacinam trochu chapat...byla by to opravdu revoluce! ;)

Na hrebicek jsem kdysi(jeste pred objevenim tohoto fora) doplatil kdyz jsem si ho dal prilis do svareneho vina a od te doby ho nemohu ani citit(skoncil sem na pohotovosti..). Vermox jsem uvadel jako mene zatezujici prostredek pro ty co se boji Prazi,Albe apod...

Uprimne co nemohu zkousnout je hlavne ta nesmyslnost mereni pH v tele..... :|, proti HCL jako takove nic nemam...-zacal sem ji brat pokud vim jeste v dobe kdy ty jsi ji nemel a bral jsi jen kapsle betainHCL. Takze uz jsi Palo zacal take uzivat i roztok 3,5% HCL ? Kolik cajovych lzicek do vody davas okolo jednoho jidla a kolik celkem jich beres za den?
Chtelo by to samostatne vlakno jen na zkusenosti s HCL(v sekci MMS..nebot to uzce souvisi kdyz HCLkem aktivujes MMS...).....

PS: To nic ale nemeni na tom ze uprava nasich navyku a snaha o eliminaci stresu(pohybem, zmenou psychiky atd) je taktez klicova, a myslet si ze muzu vesele
"hresit" na sve pohodli a lenost se sebou neco delat, a pak jen do sebe kopnout nejaky ten zazracny chemicky vytvor(at uz MMS,HCL nebo cokoli jineho...)-to jiste uznas neni taky to prave orechove....
Pokud nekdo zacne treba i s tou Tibetskou kefirkou a postupne zapracuje i na dalsich zmenach(ocisty atd), jiste zjisti ze to jsou kroky spravnym smerem... :) . Pravda nalijme si cisteho vina, spolkne to dost casu a energie....ale vrati se to mnohonasobne. Jiste ze je jednodussi pouze neco spolknout jakoby nahrazku za pilulky doktoru...a hekticky dal pokracovat v uspechanem zpusobu zivota....(tlak doby je priserny...ted sem nekde cetl jak v CR spousta lidi maka prescasy a jak se to negativne odrazi na zdravi(infarkty atd) :(
Naposledy upravil(a) muflon dne stř 09 čer 2010 20:12, celkem upraveno 1 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti s HCL

Příspěvek od Palo »

Začínáš už psát rozumně ;)

S tím hřebíčkem se taky musí opatrně a navyšovat, jak jsem psal... Perda hřebíčkem samozřejmě taky může udělat pěknou paseku... No, teď jsem své švagrové s 120 kg dal pět tobolek... Že prej jí hřebíček nevadí, že si ho dává do rýže :lol: Na doktory vevěří - že se mám prý podívat do doktorských čekáren, jak jsou plný (logika - čekárny jsou plný kvůli tomu, že doktorská léčba zabírá, nebo že si lidi myslí, že zabírá?) :lol: Odpověděl jsem jen něco o feťácích a pak jsme se bavili dál... :lol:

Vermox jsem měl a stejně jsem si po hřebíčku utíral ze zadnice centimetrové tasemničky ;)

Měření ph v těle může být dobré, ale není řešení to regulovat zásaditýma solema... To je jen záplatování, který rozhodně neuzdraví...

HCl roztok neužívám, jelikož tu mám Betain-HCl tobolky a tablety. O roztoku povídám proto, že si ho každý může obstarat sám v lékárně.

Co se týče tý psychiky... Doktoři nejsou vzdělaní natolik, aby viděli víc, než psychické problémy. Problém se žlučníkem, panická porucha atd... Jak mi vysvětlí, že tím netrpí každý člověk a když k tomu u někoho dojde, tak vždy se objeví "na stejném místě"? Není to náhodou proto, že je na tom místě zátěž v podobě nějaký potvory ať už velké či miniaturní (cizopasník / bacil / vir)? Samozřejmě to může způsobovat i nějaký usazený kamen, ale udělají krevní testy, rozbory a kdo ví ještě, nic nenajdou, protože jejich mašiny neumí hledat skutečné problémy! Udělají závěr, že je to psychika a tím končí!

No a k těm potravinám, návycím atd... Pokud bys jedl pouze stravu, kterou bys si sám vypěstoval, pak bys neměl nedostatek HCl, jelikož to nepepříš éčkama, konzervantama, barvivama, hormonama, antibiotikama a podobnýma sajrajtama, co doslova sežerou tu trochu HCl, kterou v sobě máš... Pak se nemáš divit, že jsi plný breber a máš rozhozený ph ;)

Jsi vychováván k tomu, abys byl otrok a dojná kráva. Proto jsme my, naprostá většina "obyčejných lidí" nuceni nakupovat tyhle doslova zdravotně závadné potraviny...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Zkusenosti s HCL

Příspěvek od muflon »

Ted uz i ty Palo zacinas psat srozumitelneji...pro nas pomaleji chapajici :lol:

Dale Palo,
kdyz jsi pro sebe zavrhl zasadite sole, to uz jsi prestal i se svou oblibenou sodou?

Chapu ze asi chces douzivat nakoupene betainHCL tobolky, ale jak podle merlina tak podle Jardy Zajicka je HCL o mnoho ucinnejsi a levnejsi....
Z hlediska prinosu tveho experimentovani pro druhe by nejspis bylo vhodne zamerit sily timto smerem... ;)

Souhlas- pokud mozno nekupovat vubec zadne potraviny upravovane chemicko-potravinarskym prumyslem....coz je pro mnohe tezko skousnutelne ale postupne se to da.
Naposledy upravil(a) muflon dne stř 09 čer 2010 21:11, celkem upraveno 1 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti s HCL

Příspěvek od Palo »

muflon píše:Dale Palo,
kdyz jsi pro sebe zavrhl zasadite sole, to uz jsi prestal i se svou oblibenou sodou?

Chapu ze asi chces douzivat nakoupene betainHCL tobolky, ale jak podle merlina tak podle Jardy Zajicka je HCL o mnoho ucinnejsi a levnejsi....
Z hlediska prinosu tveho experimentovani pro druhe by nejspis bylo vhodne zamerit sily timto smerem... ;)

Souhlas- pokud mozno nekupovat vubec zadne potraviny upravovane chemicko-potravinarskym prumyslem....coz je pro mnohe tezko skousnutelne ale postupne se to da.
Se sodou bych přestal, pokud by mi sirup chutnal bez ní, ale nechutná ;) K tomu dávám někdy i Betain HCl (tobolky/tablety). Citoval jsi Zajíčka a komentuješ můj Betain ;) Mě je přece úplně jedno, co si kdo pořídí. Ale uvažoval jsem, že bych si tekutou HCl pořídil pro vlastní potřebu... Zatím nemám důvod ;) Navíc nechci mít na seznamu věci, které si každý může pořídit v lékárně a navíc nechci rozšiřovat moc roztoky, už tak jich mám dost ;) Tobolky či tablety jsou pro mě velmi pohodlné a když se mi to dostane z butelky, tak aspoň nemám problémy s čištěním koberce (zatím se to ještě nestalo) :)
Ale je tu jiný problém... Nedávno jsem vytvořil - říkám tomu T-MMS1, odkaz je zde:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... highlight=
A k tomu je potřeba práškový Betain HCl - tedy tobolky... A ideálně se k tomu doplňuje i HCl v tabletách (jde použít i samozřejmě i tobolkové, nebo roztok HCl)... Takže nemám pocit, že by o Betain HCl později neměl nikdo zájem... Je mi jedno, jestli to půjde na dračku, nebo mi to tu bude ležet, pro mě má mnohem větší hodnotu, když mi někdo poděkuje, že jsem mu jakýmkoliv způsobem pomohl a moje práce nebyla marná ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Zkusenosti s HCL

Příspěvek od hanka »

muflon píše:Tak si ted ctu konecne ten clanek o HCL z WM magazinu rocnik 2005 co je ke stazeni ve vlakne zakladni fakta o HCL.
Pokud je to tak, ze je skutecne "nesmyslnost" veskerych remineralizaci, vitaminovych kur a chiropraktickych zakroku....atd.....Takze uz te zacinam trochu chapat...byla by to opravdu revoluce! ;)
Uprimne co nemohu zkousnout je hlavne ta nesmyslnost mereni pH v tele..... :|, proti HCL jako takove nic nemam...-zacal sem ji brat pokud vim jeste v dobe kdy ty jsi ji nemel a bral jsi jen kapsle betainHCL. Takze uz jsi Palo zacal take uzivat i roztok 3,5% HCL ? Kolik cajovych lzicek do vody davas okolo jednoho jidla a kolik celkem jich beres za den?
Chtelo by to samostatne vlakno jen na zkusenosti s HCL(v sekci MMS..nebot to uzce souvisi kdyz HCLkem aktivujes MMS...).....
Váhala jsem, jestli mám napsat svojii zkušenost s HCl-kem, protože věřím, že léčení pomocí HCl je dobré, a nechci nikoho odradit. Čtu tady (a nejen tady), jak s tím nikdo nemá problémy, jenom já jsem asi nějaký exot, který musí mít vždycky opak toho, co mají druzí... ;)

Napřed se nedělo nic, po dvou dnech přišla na 1 den herxka. Další den bylo zase všechno v pořádku. Za další 3 dny přišla druhá herxka- tu jsem zdolávala 2 dny a ani po jejím odeznění moje kondice nebyla nic moc. No a pak jsem se už jenom zhoršovala .... :cry: ...bolelo mě všechno, co se dalo - páteř převelice, nohy na šlapkách tak moc, že jsem měla problém došlápnout při chůzi, k tomu běžné bolesti celého těla jako při chřipce + stále větší bolesti hlavy, předevčírem jsem nebyla schopna vnímat nic jiného než bolesti :cry: ! - nebyla to ale chřipka, sice jsem měla pocit horečky, když jsem se ale změřila, teplota nebyla, kromě toho bolesti se stěhovaly z místa na místo, kde dosud nebolelo nic. Zažila jsem už řádku herx reakcí, ale tohle předčilo všechno! Teď už třetí den HCl neberu, pocit chřipky se ztrácí poměrně rychle, bolest páteře sice ustupuje, ale mnohem pomaleji, ramena bolí jenom když založím ruce za záda, šlapky ještě bolí, ale při došlápnutí už nesykám .... :|

Teď si sice lížu rány jako pes, ale až se dám do kupy, chci pokračovat dál. Nevím, jestli orální užívání je pro mě to pravé ořechové, možná by byly lepší injekce - ale stále jsem nezjistila jakou koncentraci bych měla použít.
Nevím, jakou koncentraci jsem doteďka užívala, myslím, že to bylo spíš slabší, než silnější - dávala jsem do 2 dcl vody 15 kapek HCl o koncentraci 10% při každém jídle (neuměl by někdo tu moji koncentraci vypočítat?).

Tož tak to jsou zase ty moje zkušenosti :oops: ! Jestli umíte někdo poradit, tak sem s tím, já nevím... :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Zkusenosti s HCL

Příspěvek od muflon »

hanka píše: Teď si sice lížu rány jako pes, ale až se dám do kupy, chci pokračovat dál. Nevím, jestli orální užívání je pro mě to pravé ořechové, možná by byly lepší injekce - ale stále jsem nezjistila jakou koncentraci bych měla použít.
Nevím, jakou koncentraci jsem doteďka užívala, myslím, že to bylo spíš slabší, než silnější - dávala jsem do 2 dcl vody 15 kapek HCl o koncentraci 10% při každém jídle (neuměl by někdo tu moji koncentraci vypočítat?).

Tož tak to jsou zase ty moje zkušenosti :oops: ! Jestli umíte někdo poradit, tak sem s tím, já nevím... :lol:
Ja sice poradit neumim ale velmi bych doporucil si precist soucasne shrnuti ohledne celkove strategie u HCL :
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 8194#68194


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti s HCL

Příspěvek od Palo »

hanka píše:Tož tak to jsou zase ty moje zkušenosti :oops: ! Jestli umíte někdo poradit, tak sem s tím, já nevím... :lol:
To co píšeš je jen důkaz, že to funguje ;) Doslova jsi nakopla obranný systém a on začal bojovat, ale přehnal to ;) Tak se Ti v těle uvolnila hromada sajrajtu, který se Ti roznesl po celém těle... Buď na to HCl trochu opatrnější ;) V těchto stavech počítej se silným zatížením jater a ledvin... Klidně dej pauzu, ať se to všechno zklidní a pak jen zlehka dávej HCl, třeba jen nárazově a sleduj, co to dělá ;) Po nějaké době budeš moct brát stejné množství jako doteď, ale bez "vedlejších účinků" :) U Tebe to nefunguje jinak než u ostatních - jen těch problémů máš víc a jak to vypadá, tak to tělo vzalo hopem ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Zkusenosti s HCL

Příspěvek od muflon »

Palo píše:
muflon píše:...Palo,
kdyz jsi pro sebe zavrhl zasadite sole, to uz jsi prestal i se svou oblibenou sodou?
Se sodou bych přestal, pokud by mi sirup chutnal bez ní, ale nechutná ;)
A neni to nepovoleny "doping" ?! (pokud ti pomaha tak ti to samozrejme preju, ja jen ze pak tve vysledky experimentu s HCL mohou byt interpretovana pouze
jako zasluha HCL a nikoli tveho STALEHO snizovani pH v tele pitim sody.... :!:


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti s HCL

Příspěvek od Palo »

muflon píše:A neni to nepovoleny "doping" ?! (pokud ti pomaha tak ti to samozrejme preju, ja jen ze pak tve vysledky experimentu s HCL mohou byt interpretovana pouze jako zasluha HCL a nikoli tveho STALEHO snizovani pH v tele pitim sody.... :!:
Myslíš to jako tak, že jsem mohl narušit HCl "zkoušky" jedlou sodou a tím tedy, že moje názory jsou neobjektivní? ;)
Sirup se sodou jsem pil dost dlouho, teď už toho piju mnohem méně - vlastně celkově piju mnohem méně... Za poslední 4 dny jsem ten půllitr vypil snad jen dvakrát... Tedy abych to ještě upřesnil... Vzhledem k tomu, že mi na Salvii byla naměřena Malárie, tak jsem si pořídil dva litry toniku a pil, ještě řekněme v kombinaci s čajem... Tohle bylo o víkendu, kdy jsem zkoušel první kousky T-MMS1.
Dříve jsem měl celkem často bolehlav, ale teď bez těch parazitů mi stačí opravdu jen cákanec ;)
Ta soda měla řešit pouze pálení žáhy a to neustupovalo. Bylo to na stejné hranici, objevovalo se to tedy podle potravin - podle toho, co jsem do sebe dostal... No vlastně jsem to hasil sodou pořád, tak pálení žáhy nemělo moc šanci, objevovalo se to vyjímečně... Pak jsem nasadil HCl a pil stále stejné množství sirupu se sodou... Jednou jsem vysledoval ve stolici neobvyklý útvar, celkem přesvědčeně bych tvrdil, že šlo o cystu s Echinokokem... Tak začalo moje první braní HCl ;) Později - asi za dva až tři týdny jsem nasadil hřebíček a při vyšších dávkách jsem nacházel na toaleťáku něco jako centimetrové tasemničky... Za dva dny následovala diagnostika Salvia s tvrzením, že nemám jediného cizopasníka... Teď mám tedy ještě takové "větrové větry", tak bych řekl, že ještě nějaká potvůrka mimo zažívání se ještě rozkládá ;)
Co se týče pálení žáhy, tak se mi trávení s HCl neuvěřitelně uklidnilo... Navíc jsem začal mít hlad hned ráno, což předtím bych považoval za u mě nenormální ;) Tak to vypadá, že ten hlad ráno omezovaly taktéž nějaké tasemnice ;) Dřív bez pití se u mě dostavil bolehlav... Jednoduše cizopasníci zasírají tělo a když se tělo neprolévá, tak se odpadky z cizopasníků hromadí s tím, že to způsobuje zmíněnou bolest hlavy... Tak si to vysvětluju...
Co se týče stravy, tak jsem skoro teď přestal jíst, stačí mi třeba tři rohlíky na celý den - a hlad není - jednoduše není v těle co vykrmovat ;) Když se narvu (to se stalo teď v pondělí), tak druhý den mám stolici třeba 4x za den. Předtím bylo trávení neuvěřitelně zpomalené, nechápal jsem, jak někdo může tvrdit, že jídlo je za dvě hodiny strávené... Dřív jsem se celkem dost futroval a v žaludku měl v 8 hodin večer třeba ještě oběd... A to jsem dřív ještě ani moc pálení žáhy neměl...

Takže závěr? Sodu jsem pil pořád, ale zásadní změny se začaly dít až s HCl-kem. Je to dostatečná odpověď? ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Zkusenosti s HCL

Příspěvek od hanka »

Palo píše: To co píšeš je jen důkaz, že to funguje ;) Doslova jsi nakopla obranný systém a on začal bojovat, ale přehnal to ;) Tak se Ti v těle uvolnila hromada sajrajtu, který se Ti roznesl po celém těle... Buď na to HCl trochu opatrnější ;) V těchto stavech počítej se silným zatížením jater a ledvin... Klidně dej pauzu, ať se to všechno zklidní a pak jen zlehka dávej HCl, třeba jen nárazově a sleduj, co to dělá ;) Po nějaké době budeš moct brát stejné množství jako doteď, ale bez "vedlejších účinků" :) U Tebe to nefunguje jinak než u ostatních - jen těch problémů máš víc a jak to vypadá, tak to tělo vzalo hopem ;)
Díky, Palo, je zvláštní, že člověk sám sebe těžko přesvědčuje o užitečnosti probíhajících nemocí. První dny ještě jo, pak už to nejde... musí mu to potvrdit někdo jiný ;) . Potom, co se vzpamatuju, začnu fakt HCl jenom k jednomu jídlu - dále uvidím. Toho sajrajtu ale tak moc být nemohlo, vždyť se od září 2009 pořád čistím a čistím ....! Tahle reakce mi obnovila všechny nemoce, kterými jsem si v průběhu života prošla - akorát teď ne a ne přestat :) ! Brrrrrrr :x!

To muflon: Už se stalo, líbilo se mi - jenom kdyby tak někdo ještě řekl jak silný může bý ten roztok do injekcí... :)


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenosti s HCL

Příspěvek od Palo »

hanka píše:...jenom kdyby tak někdo ještě řekl jak silný může bý ten roztok do injekcí... :)
Potřebuješ to snad ještě silnější? :lol:

Ale díky moc, že jsi napsala. Je taktéž nutné vědět, že s HCl taky není žádná sranda a musí se hezky zlehka ;)

To já tedy ty tablety můžu do sebe lupat skoro jako bonbóny :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Zkusenosti s HCL

Příspěvek od hanka »

Asi tablety nejsou totéž, jako 10% roztok. Nedávno i Craft psal, že má takovou zvláštní reakci po tom roztoku .... Od té doby nepsal, doufám, že ne z téhož důvodu, co já :) .

Injekce ale nemusí být tak silná - může se ovlivnit jak množství, tak koncentrace. Už bych to dávno vyzkoušela, jenom se bojím, abych to nenamíchala moc silné, i když bych toho dala fakt málo ... prostě potřebuju vědět tu fyziologickou koncentraci, abych se mohla odtud "odpíchnout" :)!


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“