Odkyselení

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

no

Příspěvek od Mo »

mne sa to práveže páči, je to veľmi zaujímavé, a hlavne také, neviem ako to mám povedať, pekné, alebo čo, no to škrabkanie :) aj romantické, a ešte keď to aj uzdravuje, veď to je super ;) tie nohy určite vyskúšam, tak mi napadlo, masážne stroje na nohy nebudú dobré?? majú také vypuknuté veci veľkosti, akú si napísal, teda aspoň ten, čo má svokor doma, vyzerá to ako tá výplň ortopedických topánok, ale je to vo vaničke, ale tie kamene budú mať zrejme niečo do seba, ešte som sa chcela spýtať, či to majú byť ozaj kamene, alebo niečo guľaté, lebo v dnešnej dobe rýchlejšie kúpim dekoráciu podobnú kamienkom v obchode, ako nazbieram pri vode, ale možno sa mýlim ;) ešte otázka, koľko to prešľapovanie má trvať, a či to treba robiť denne, alebo nejaký čas denne a potom preventívne?? pýtam sa, aby som vedela ;) pekný dník ;)


cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: no

Příspěvek od cimirek »



huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: no

Příspěvek od huhu »

Mo píše:mne sa to práveže páči, je to veľmi zaujímavé, a hlavne také, neviem ako to mám povedať, pekné, alebo čo, no to škrabkanie :) aj romantické, a ešte keď to aj uzdravuje, veď to je super ;) tie nohy určite vyskúšam, tak mi napadlo, masážne stroje na nohy nebudú dobré?? majú také vypuknuté veci veľkosti, akú si napísal, teda aspoň ten, čo má svokor doma, vyzerá to ako tá výplň ortopedických topánok, ale je to vo vaničke, ale tie kamene budú mať zrejme niečo do seba, ešte som sa chcela spýtať, či to majú byť ozaj kamene, alebo niečo guľaté, lebo v dnešnej dobe rýchlejšie kúpim dekoráciu podobnú kamienkom v obchode, ako nazbieram pri vode, ale možno sa mýlim ;) ešte otázka, koľko to prešľapovanie má trvať, a či to treba robiť denne, alebo nejaký čas denne a potom preventívne?? pýtam sa, aby som vedela ;) pekný dník ;)
Ozajstné kamínky si můžeš koupit v baumaxu , nebo v ikeje. Nalepíš si je na kobereček a švihneš s tím někam do rohu.....

Nebo se zvedneš a půjdeš si je sbírat do potoka . A jak tam půjdeš bosky mokrou rosou a potom budeš v tom potoce courat , tak pro sebe uděláš nejvíc. Ideální bude , když každý den vybereš jeden kamínek - ten nejhezčí. Doma je můžeš skládat do kyblíku , nebo vyhazovat, to už je jedno. Nezabere to víc času , než používání strojů doma totiž.


stroje na nohy ... :roll:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?res=4 ... 5&strana=1


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

re

Příspěvek od Mo »

Nemám problém ísť k potoku :) máme ho pri dome :) skoro, a prečo by som ich mala lepiť na koberec?? veď majú ísť do kýblika :shock: či?? a ešte si prosím poučenie ako dlho prešľapovať a ako často, ďakujeeeem :D


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

MNO...

Příspěvek od jarda ovčák »

Myslím, že ta chladná voda a to další má nějakej smysl.Teplá a studená voda dělají jiné divy... Ty kamínky nemusí být všechny stejné....
Říční štěrkopísek by mohl být von....Ostatně, když si vezmete reflexní body na spodku chodidla, tak to prostě logicky fungovat bude......Pro ty zvídavější.... mám o tom knihu, dám ji v plen, zkusím to nějak vyprosit přes ty, kteří již pomohli.
Je to opravdová pecka , která dnes nemá obdoby.


Mo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 209
Registrován: sob 01 kvě 2010 16:07
Dostal: 3 poděkování

:)

Příspěvek od Mo »

výborne, za knihu máte u mňa bodík vopred ;) a kľudne mi tykajte, prosím, ja som ešte mladá - hoci to je relatívny pojem :D na vykanie nie som zvyknutá, a hlavne tu na fóre ;)
+1 :good:


akvarista
Starší člen
Příspěvky: 130
Registrován: stř 19 kvě 2010 20:21
Dal: 2 poděkování
Dostal: 28 poděkování

stav zhruba po roce

Příspěvek od akvarista »

Ahoj!
Tak se hlásím zhruba po roce co jsem založil toto téma.Po té co jsem prošel různýma očišťovacíma technikama a zkusil různé odkyselovací věci a změnil jídelníček jsem nyní ve stavu kdy nemohu používat žádné odkyselovací prostředky,protože bych se okamžitě dostal do alkalozy a jdou na mě mdloby.Dokáže mě rozhodit i 1 tabletka sody(1,5g) nebo větší kus melounu.Prostě mám správné Ph i bez použití odkyselovacích prostředků a občas si dokonce musím dát kafe nebo kolu abych se dostal do normálu.Asi už v sobě nemám škodliviny ani kyseliny.Jinak když shrnu ten rok tak kvalita života oproti stavu před odkyselením je naprosto někde jinde.Mám nekonečně mnoho energie a chuti do všeho a jsem celkově klidnější.Jakýkoliv problém si vklidu promyslím a pak jednám místo křečovitého jednání ve stavu kyselém.Co mě naopak zklamalo je to že jsem si myslel že budu méně náchylný k nemocem než dřív,ale na toto to bohužel nefunguje.Rýmu nebo chřipku chytnu stejně jako dřív,jen má mírnější průběh.Měl jsem dokonce nějaký problém se žlučníkem(na vyšetření čekám).


akvarista
Starší člen
Příspěvky: 130
Registrován: stř 19 kvě 2010 20:21
Dal: 2 poděkování
Dostal: 28 poděkování

stav zhruba po roce

Příspěvek od akvarista »

Ahoj!
Tak se hlásím zhruba po roce co jsem založil toto téma.Po té co jsem prošel různýma očišťovacíma technikama a zkusil různé odkyselovací věci a změnil jídelníček jsem nyní ve stavu kdy nemohu používat žádné odkyselovací prostředky,protože bych se okamžitě dostal do alkalozy a jdou na mě mdloby.Dokáže mě rozhodit i 1 tabletka sody(1,5g) nebo větší kus melounu.Prostě mám správné Ph i bez použití odkyselovacích prostředků a občas si dokonce musím dát kafe nebo kolu abych se dostal do normálu.Asi už v sobě nemám škodliviny ani kyseliny.Jinak když shrnu ten rok tak kvalita života oproti stavu před odkyselením je naprosto někde jinde.Mám nekonečně mnoho energie a chuti do všeho a jsem celkově klidnější.Jakýkoliv problém si vklidu promyslím a pak jednám místo křečovitého jednání ve stavu kyselém.Co mě naopak zklamalo je to že jsem si myslel že budu méně náchylný k nemocem než dřív,ale na toto to bohužel nefunguje.Rýmu nebo chřipku chytnu stejně jako dřív,jen má mírnější průběh.Měl jsem dokonce nějaký problém se žlučníkem(na vyšetření čekám).


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: MNO...

Příspěvek od jani »

jarda ovčák píše:Myslím, že ta chladná voda a to další má nějakej smysl.Teplá a studená voda dělají jiné divy... Ty kamínky nemusí být všechny stejné....
Říční štěrkopísek by mohl být von....Ostatně, když si vezmete reflexní body na spodku chodidla, tak to prostě logicky fungovat bude......Pro ty zvídavější.... mám o tom knihu, dám ji v plen, zkusím to nějak vyprosit přes ty, kteří již pomohli.
Je to opravdová pecka , která dnes nemá obdoby.
Také dávám bodík předem a netrpělivě budu nakukovat. Jinak mám masážní hnětací polštář sencor sms 100, má 8 masážních kuliček, menších jako je to u casady - ta má jen 4 větší kuličky a nejraději jej používám právě na chodidla, úleva je úžasná, jen je škoda, že jej údajně přestali vyrábět. Nedávno mi můj kamarád poslal, že mám chodit co nejdéle bosky a případně se aspon na půl hodiny chytit vodovodní baterie, je to kvůli nějakému uzemnění, gumové podrážky to prý nějak odráží a nemůže probíhat proces přirozené detoxikace .....


Alesio
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 19 pro 2011 14:20

Re: Odkyselení

Příspěvek od Alesio »

Ahoj
chtěl bych někoho požádat o radu co se týče zvýšení zásaditosti. Udajně mám přemnoženou kvasinku a mám nastolit protikvasinkovou dietu ale bohužel moje váha je dost hraniční , navíc mám ulcerozni kolitidu a potřeboval spíše přibrat. Nemáte někdo zkušenosti jak dodržovat tuhle dietu a přitom nehubnout naopak spíše něco nabrat? Díky za radu Aleš


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkyselení

Příspěvek od Craft »

U těchto druhů onemocnění jsou pouze diety mnohdy dvousečná zbraň. Můžou pomoci, ale může to stav ještě výrazněji zhoršit a vést to ke ztrátě dalších drahocených kg. Nejrozumnější by bylo samozřejmě přidat do stravy především ovoce a zeleninu, nejlépe ovocné šťávy, ale mě se hodně osvědčilo, co se držení správného pH v těle týče, pití zásadité vody. Buď si vyrobit amatérský výrobník nebo si zakoupit už profi výrobník. Sám používám už profi přístroj za rozumný peníz, ta pachuť z hlíněného květináče už mi začala vadit :) Pití jedlé sody nebo užívání zásadité směsy je z dlouhodobějšího hlediska poněkud ošemetné. U zásadité vody je to ale jinak a je to i mnohem bezpečnější a z dlouhodobého hlediska i účinnější. Samozřejmě i tady je nutné si hlídat své pH, ale není to tak akutní jako třeba u té sody. Mám i dobré zkušenosti s pitím kyselé vody, která se vesměs doporučuje pouze k vnějšímu užití, ale přitom má výrazný ATB efekt při vnitřním užití. Škoda, že kolem vnitřního užívání kyselé vody je těch informací dosti málo. Někde tady na toto téma je i vlákno živá a mrtvá voda, nebo tak nějak, stačí pohledat. Tohle jediné má z mojich zkušeností nejméně negativních dopadů a hlavně voda je tělu přirozená látka. Prostuduj si v této souvislosti něco o pH a ORP vody. Pouze stravou se správné pH dosahuje obtížněji a u některých onemocnění to může způsobit i různé komplikace. Rozhodně bych v případě diet u hraniční váhy byl velmi obezřetný. Jde o to, jak se s tím dokáže organismus vyrovnat a jak bude reagovat. Pitím zásadité vody je možné riziko minimální a efekt určitě znatelný.


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Odkyselení

Příspěvek od jani »

Craft píše:...mě se hodně osvědčilo, co se držení správného pH v těle týče, pití zásadité vody. Buď si vyrobit amatérský výrobník nebo si zakoupit už profi výrobník. Sám používám už profi přístroj za rozumný peníz, ta pachuť z hlíněného květináče už mi začala vadit :)
Mohu požádat o upřesnění profi výrobníku zásadité vody a za jaký slušný peníz? :oops:
Děkuji předem, také mám mnoho informací o téměř zázračných účincích Ž a M vody ...


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkyselení

Příspěvek od Craft »

Po dosti dobrých zkušenostech s výrobníkem v amatérské verzi jsem zvažoval výrobu již vlastního profi zařízení, protože cena takových výrobníků na trhu nešla pod 15 000kč. Nakonec díky doporučení mého známého jsem objevil i profi výrobníky už za zajímavější cenu. Zakoupil jsem na zkoušku, podrobil testům a měřením a byl jsem s kvalitou dosti spokojen a před nedávnem jsem je zařadil i do nabídky přístrojů. Nalezneš co hledás hned v prvním odkazu mého podpisu, kde je i eshop. Záměrně tady odkaz nedávám, protože nechci aby to vyznělo jako reklama a kdo tomu nevěří, může si nejdříve vyrobit a vyzkoušet jednoduchý výrobník pomocí hlíněného květináče, který je tady ve fóru v jednom vlákně. Má ovšem jeden nepříjemný nedostatek a to ten, ža ta voda získá pachuť hlíny, díky tomu hlíněnému květináči. Ze začátku se to dá, ale pokud to začnete pít častěji začne to vadit. Ale na druhou stranu díky experimetům s tímto amatérským výrobníkem jsem se začal hlouběji zajímat o pH a ORP vody, což bez kvalitní měřící techniky nejde.
Kamarád měl třeba problém s prostatou, zkoušel MMS poměrně dlouho a po pár měsících, jak mi říkal už se na něj nemohl ani podívat a výsledek nic moc, pak nasadil KS, tady to fungovalo slušně, ale vždy se to mělo tendenci vracet po vysazení. Tak vyzkoušel kyselou a pak zásaditou vodu a je to už více jak měsíc a říkal, že je zánět pryč. Takže tohle svědčí o tom, že ten ruský vynálezce, který to použil na stejný problém opravdu nekecal :D
Celá naše rodina si vodu z výrobníku dopřává a je to znát :good: Mám vodu pro pití ještě filtrovanou kvalitní sestavou filtrů, které z vodovodní vody odstraňují nejen chemické látky a těžké kovy, ale i případné mikroorganismy a pak se ještě i mírně magnetizuje a hlavně ponechává veškeré minerály ve vodě. Tu pak hodím do výrobníku a s klidem si dopřeju i mrtvou vodu, protože vím, že obsahuje minimum špatných látek, což u použití vody přímo z vodovodu se v případě kyselé vody říci nedá.


Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Odkyselení

Příspěvek od Batles »

Craft píše:Má ovšem jeden nepříjemný nedostatek a to ten, ža ta voda získá pachuť hlíny, díky tomu hlíněnému květináči. Ze začátku se to dá, ale pokud to začnete pít častěji začne to vadit. Ale na druhou stranu díky experimetům s tímto amatérským výrobníkem jsem se začal hlouběji zajímat o pH a ORP vody, což bez kvalitní měřící techniky nejde.
Kamarád měl třeba problém s prostatou, zkoušel MMS poměrně dlouho a po pár měsících, jak mi říkal už se na něj nemohl ani podívat a výsledek nic moc, pak nasadil KS, tady to fungovalo slušně, ale vždy se to mělo tendenci vracet po vysazení. Tak vyzkoušel kyselou a pak zásaditou vodu a je to už více jak měsíc a říkal, že je zánět pryč. Takže tohle svědčí o tom, že ten ruský vynálezce, který to použil na stejný problém opravdu nekecal :D
Ahoj příteli Crafte!
Jojo, asi před 40ti lety živou a mrtvou vodu rusové objevili, no a já to vyráběl v provrtané novodurové trubce obalené celofánem :D
Jako elektrody jsem používal příborové nerezové lžíce :P
Pak jsem tuhle šílenost strčil do pětilitrové sklínky (od kvašáků) a usměrněných 220 voltů do toho :jump:
Všechno to tam vřelo a praskalo :devil:
Postupem času jsem si pořídil 6ti litrové akvárko, doprostřed dal sklo s deseti centimetrovým otvorem a šup do toho keramický filtr na dialýzu ledvin. Na nic lepšího jsem nepřišel. Výsledek je stoprocentní a zařízení používám asi tak 12 let. Dialyzační filtr se vůbec nezanáší. V rodině jsme za ta léta vypili už nějaký ten hektolitr :D
Potvrziji vysokou účinnost pití obou vod, každá má svá specifika.
Mimochodem, reklamu na svoje výrobky bys měl strkat všude, kde to jde!! Já jak magor radím lidem s rakovinou jaký a kde koupit a ty to máš za naprosto skvělou cenu!!!! A navíc jsi absolutně spolehlivý chlap :eclap:
Už pár týdnů pokukuji po Tvém plasmovém generátoru s notebookem a snažím se zlomit manželku. Jelikož ona přežila i vysoké dávkování MMS1, tak musím ještě furt čekat :laugh:
Měj se moc hezky, báječné svátky a všechny další dny Ti přeji.
Batles


Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkyselení

Příspěvek od Craft »

Batles píše:Ahoj příteli Crafte!
Ahoj chlope,

holt člověk se stále učí novým věcem :) Ž a M vodu jsem objevil teprve před cca. rokem a divím se, že to celkem vypadlo z povědomí lidí, když sám píšeš je to tak stará a jednoduchá věc. Přitom je to na odkyselení naprosto bezkonkurenčně jednoduché a účinné. Mnoho lidí se hned hrne do MMS a jiných věcí a přitom by mnohdy stačila zásaditá a mrtvá voda. Je ale pravdou, že ty výrobníky se mnohdy prodávají až za nekřesťanské peníze. Nejlevnější jsem viděl za cca. 15 000 nebo dokonce 18 000kč, ale pokud jsi náročný není problém ani 40 000kč, kde už jsou platinové desky, proto jsem se rozhodl s tím něco udělat a nabídnout i levnější varianty těchto výrobníků, které odvedou stejnou službu. Ne každý si to totiž zvládne zbastlit doma a hlavně tady je potřeba už pro co největší efektivitu používat aspoň 110V a více, a to už není sranda.
Pak jsem tuhle šílenost strčil do pětilitrové sklínky (od kvašáků) a usměrněných 220 voltů do toho
Dobrý :D
Ale pokud si něco kutíš pro sebe je to jiné, ale stejně musíš dávat bacha aby ti tam někdo, jak je výrobník v provozu nehrábl a tomu se chci vyhnout právě již používáním profi výrobníku. Navíc dneska něco vyrábět a prodávat není jen tak jednoduché, jak si spousta lidí myslí. Nedivím se, že dneska spousta lidí raději volí překupnický způsob prodeje, jak tomu říkám :) Kdo mě zná ví, že jsem až příliš velký perfekcionista a rád všechno zdokonaluji na maximum při zachování co největší jednoduchosti, což už je spíše taková moje úchylka :) Dnes už je z čeho u nás pravda vybírat, ale nikomu nic nevnucuji a ani našim výrobkům nedělám žádnou reklamu jako jiní výrobci, prostě to není potřeba. Kdo hledá, najde. Mě stačí spokojenost uživatelů a doporučení dalším. Tady chodím pouze soukromě dozvědět se něco zajímavého, protože je tady dost znalích lidí nebo pokud mám něco zajímavého, podělit se o to s ostatními, jako většina stálých členů tohoto fóra.

Jo náš prcek (jak mu říkám), konkrétně plasma Craftgen PCL předčil veškerá naše očekávání a začíná držet krok i s velkou plasmou RPZ14. Bohužel čekací doba na něj je stále 1 měsíc, prostě se to nestíhá, protože to není strojová výroba. Navíc se všechno musí ručně nastavovat, aby to chodilo jak má. Cena je ale přesto stále dosti nízká vůči podobným přístrojů na trhu. Vždycky mě dokáže pobavit údiv lidí, kteří si PCL koupí jako mobilní variantu k velké plasmě RPZ14 a pak jim nejde do hlavy, proč s ní mají stejné, neli dokonce i lepší výsledky než s velkou plasmou a přitom jede do 20kHz :) Nejvíce mě potěšil nedávný případ 14 leté holčiny, která měla obrovské problémy s ledvinami a nemohla vůbec močit, přesto ji v takovém stavu propustili z nemocnice do domácího léčení, asi to že nemočila nepovažovali za závažný problém. Problémy se zvětšovali a dostala se k mému kamarádovi, coby detox. poradci, pustil prcka na věci co ji vyměřil na Salvii a ta holčina asi po hodině utíkala na WC a měla pocit, že snad odtamtud neodejde, kolik moče z ní začalo odcházet, prostě to povolilo a dle informací už se problém nevrátil. A takové zajímavosti jsou i z oblasti onkologických onemocnění, kdy je už klasická medicína odepsala. Což už osobně považuji za malej zázrak a pokud by to nebylo z důvěryhodného zdroje a nebylo to i pro Mudrlanty viditelné zobrazovacíma metodama, asi bych tomu jen tak nevěřil, že i tohle prcek zvládne. Důležité ale je vědět, co na prckovi pouštět, jinak je účinek minimální, takže je nutná diagnostika. Herxky dokážou být tady ale někdy pěkně silné. Ale to jsem úplně odbočil od tématu odkyselení, tady samozřejmě plasma nebo jiné přístroje nepomůžou. Ale výrobník ž a m vody určitě ano a kdo je šikovný jako ty, zvládne si výrobník aspoň na vyzkoušení postavit i sám. Prostě jak říkám, kdo hledá, najde ;)

Tak hezké svátky a hlavně mnoho zdraví Batlesi, ať podobné mašinky vůbec nepotřebujeme :)


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“