Odkyselení

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkyselení

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:V podstatě solení používáme jako chuťovou drogu, abychom víc papali a že nám to chutná...
No já Ti nevím, ale přesolenýho jídla moc nesním ;) Jako by tělo chtělo právě a jen tu sůl a řeklo "DOST!" jak je jí dost ;) Resp. nesolenýho jídla se nenajím... Ale také záleží, co je to za sůl, že jo... Také je celkem možné, že jak je moc sodné soli a není žádná jiná, tak také řekne "DOST!", když vidí, že jsme neponaučitelní ;) No taky si říkám, že naše duše moc s tělem nekomunikuje a neposlouchá ho - protože to prostě neumí. Možná že právě ty naše zdravotní defekty jsou od toho, aby jsme přišli na to, co nám chybí... Třebas by nebylo nutné ani papat odčervovadla, ale jen napravit správnou tělesnou rovnováhu, co se týče látek a pro cizáky by pak naše organizmy byly vnímané jako neobývatelné a jen by námi prolezly a neusadili by se?
MMS a jiné podobné "čistidla" sice vyženou breberky, ale ty se v některých případech opětovně v organizmu objeví... Zřejmě to je spojené i s naší určitou psychickou nespokojeností, kdy jsou potřebné látky buď nevhodně zpracované nebo nevhodně vyloučené?
To je otázek, co? :)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Odkyselení

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše:..... To je otázek, co? :)
:( :cry: Je, a to je pouhý nadpis. Obsah je na knihu a kniha je na zmagoření :bhead: :D
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Odkyselení

Příspěvek od Nso ci »

Chlapci, chcem si na tejto stránke objednať chlorid draselný a majú tam aj kyselinu chlorovodíkovú.
http://www.centralchem.sk/?IDe=40413
http://www.centralchem.sk/?IDe=40566
Pozriete sa a poradíte mi, či túto HCL môžem pridávať mužovi po kvapke do šalátovej zálievky s octom ako mi tu vyššie radil Slávek, resp. ňou aktivovať MMS? Ak mi odporučíte niečo si naštudovať z iného vlákna, tak aj tak vám budem vďačná, ako vždy :).


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkyselení

Příspěvek od Palo »

Nso ci píše:Pozriete sa a poradíte mi, či túto HCL môžem pridávať mužovi po kvapke do šalátovej zálievky s octom ako mi tu vyššie radil Slávek, resp. ňou aktivovať MMS?
Jo, to půjde. Pozor na koncentraci HCl, naředit (nalít do vody) na bezpečnou koncentraci...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Odkyselení

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše:
Nso ci píše:Pozriete sa a poradíte mi, či túto HCL môžem pridávať mužovi po kvapke do šalátovej zálievky s octom ako mi tu vyššie radil Slávek, resp. ňou aktivovať MMS?
Jo, to půjde. Pozor na koncentraci HCl, naředit (nalít do vody) na bezpečnou koncentraci...
Což se dá říct, že jedna až dvě kapky 35% HCl na sklenici vody. Pokud se do nálevu dává cukr a sůl, je dobré je rozmíchat první a teprve potom kyseliny, jako HCl a Ocet. Obráceně se sůl a cukr rozpouštějí z nějakého důvodu pomaleji, alespoň v octové vodě. S tím zálevem to mám od W.F.Kocha a to byl úžasný doktor a léčitel.
Ahoj, Slávek


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkyselení

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Což se dá říct, že jedna až dvě kapky 35% HCl na sklenici vody.
Osobně nedoporučuji pracovat s 35% HCl, lepší naředit na tu 10%, pak je práce s ní bezpečnější, ikdyž se dává pak více kapek...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Odkyselení

Příspěvek od Nso ci »

Už sa tak skoro snáď vypytovať nebudem, dnes si chcem objednať konečne ten chlorid draselný a aj tú kyselinu chlorovodíkovú. Chcela som aj Lagunu modrý šíp, ale tú na tejto stránke nemajú. Našla som tam prípravok Modrá voda Chlór šok http://www.centralchem.sk/?IDe=126337. Môžem z tohto popisu usudzovať, že sa jedná o chlórnan vápenatý 95 % - nej čistoty? Síce ho chcem na kúpeľ nôh, ale výhľadovo používať aj ako MMS 2. Ja tam síce zavolám, aby som si to overila, ale predsa len viacej dám na vaše rady. A som si vedomá, že to do tohto vlákna nepatrí, polepším sa a moc ďakujem za odpovede (aj tie predošlé :)).


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Odkyselení

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Palo píše:
Slavek Krepelka píše:Což se dá říct, že jedna až dvě kapky 35% HCl na sklenici vody.
Osobně nedoporučuji pracovat s 35% HCl, lepší naředit na tu 10%, pak je práce s ní bezpečnější, ikdyž se dává pak více kapek...
Pravda, opatrnosti nikdy nezbývá. Na straně druhé s tím lidi doma čistí záchody a kolem baráčků beton a kde co tak jak to je. Spíše vidím nebezpečí ve velikosti balení. Pokud se kyselina přeleje, dělám to injekční stříkačkou, do malého a bezpečného balení a pak se bere z malého balení, je nebezpečí vážného úrazu minimální. Každopádně však je nutné se velice dobře seznámit se zásadami bezpečné manipulace. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkyselení

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:Pravda, opatrnosti nikdy nezbývá. Na straně druhé s tím lidi doma čistí záchody a kolem baráčků beton a kde co tak jak to je...
No dobře, to je jednorázová záležitost jednou za půl roku, ale dělej se každej tejden s 35% HCl... Fakt lepší naředit jednou a mít klid... I tak to do záchodu funguje i do varný konvice a kdo ví ještě kam...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Odkyselení

Příspěvek od Slavek Krepelka »

:D Nazdar Palo, já neříkám, že nemáš recht. To, co používám na pití tak skladuju taky (10%), i když na injekce beru přímo ze 37% kapátkem. Z těch 10% (3.5% chemo) je to vše podstatně jednodušší a praktičtější a i bezpečnější a kyselina v nižší koncentraci i pomaleji slábne. Jenom říkám, že manipulovat s kyselinou plné koncentrace (pokud jí tedy není demižon) není zas až takový problém, pokud si člověk dá na pár věcí hodně majzla a nemá cenu z toho dělat detektivku, pokud nemá ruce olšový. Pak je problém všechno. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkyselení

Příspěvek od Palo »

Slavek Krepelka píše:neříkám, že nemáš recht
OK ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odkyselení

Příspěvek od huhu »

až si dáte kcl, tak nejezte gumové medvídky



Někteří lidé mají pocit, že vědí lépe než já co a kam jsem chtěl napsat. Budiž blahoslaveni.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Odkyselení

Příspěvek od Slavek Krepelka »

huhu píše:až si dáte kcl, tak nejezte gumové medvídky

Hezký. Akorát že jde o Potassium Chlorate, což bude KClO3 ne Potassium chloride KCl. Spíš bych tu želatinu nedoporučoval s MMS1 NaClO2. To by taky mohlo být poněkud zajímavé, ale to by se muselo vyzkoušet :D. Takhle dramatické to ale nebude. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
MAX11
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 20 lis 2012 22:49
Dal: 3 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Odkyselení

Příspěvek od MAX11 »

prikladam clanok o PH a moj nazor
podla mna je tento clanok genialny 8)
http://greenliphe.meu.zoznam.sk/preco-sme-chori-/

tak mozno ze su tam nejake chyby v clanku ale v podstate ma pravdu...ti ludia ktorí budu svojou stravou a pitnym rezimom a sposobom zivota udrziavat dlhodobo trvale PH pod 7 (napr. medzi 5-6) budu chori ...mozno aj smrtelne chori...a tí ktorí budu zdravsie jest, pit atd a kotrolovat sa tak, aby sa dokazali pohybovat v priemernom PH okolo 7-7,365 budu ovela ale ovela zdravsi nez tí druhí....ako to naozaj je z dlhodobeho hladiska (pravidelneho kontrolovania sa) neviem, no urcite si zistim o tom viac...

ja som zdravý ale mna v podstate zaujima iba jedna vec...a to... ci u toho kto si dokaze dlhodobo udrziavat PH organizmu okolo 7,365 dokaze zvratit aj smrtelnu chorobu...osobne si myslím ze prave toto je ta vec/hranica/medza/vedomost ktorú si clovek musí uvedomit a dodrziavat ked chce zvitazit nad tazkou (alebo akoukolvek) chorobou...to je vsetko
prikladam jednu z kniziek z ktorej cerpali (este som ju nestihol precitat)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Odkyselení a krevní tlak

Příspěvek od Bardioc »

Ahoj
Popíšu tu moji nejnovější zkušenost. Obrátil se na mě můj kamarád a musím říct, že vyděšenějšího člověka jsem snad ještě neviděl. Na podzim prodělal trojnásobný bypass komplikovaný masivním napadením operační rány zlatým stafylokokem. Infarkt mu způsobily krevní sraženiny po těžkém úraze. Po propuštění z nemocnice jsem ho téměř nepoznal. Před týdnem přišel na návštěvu, bledý a napocený. Úplně jsem se ho leknul a zeptal se ho, co se děje. Vylezlo z něj, že má stále se stupňující problémy s bolestí operační rány, ale že ho už v nemocnici poučili, že ho rána může silně bolet i celý rok. Zároveň si měřil tlak, který měl po propuštění a následné medikaci v průměru 120/80. Postupně začal trpět na stále se zhoršující bolesti hlavy, zvláště za očima, tlak stále "v normě". Zhruba před týdnem se mu začala objevovat zvýšená bolest operační oblasti, kterou nebyl schopen blíže určit, protože si myslel, že ho prostě bolí jizva. Zároveň si začal zase měřit tlak a málem omdlel. Naměřil si 205/135, zároveň se špatně nadechoval. Tlak a dýchání bylo závislé na úrovni bolesti jizvy. Změřil jsem mu ph metrem pH moči a měl ve 14:00 hod. pH 5,1! K tomu celkem jasné příznaky, dal jsem mu svou rezervní půlkilovou pikslu Tepperweina a rozepsal mu užívání. Zavolal mi hned druhý den. Nadšený mi řekl, že bolest mizí. Další den se už žádná bolest ani špatné dýchání nekonaly a tlak se postupně vrátil do normálu. Pomalu mu mizí i bolesti hlavy. Koncem měsíce jde na kontrolu ke kardiologovi, tak uvidíme.
PS - ještě jsem si vzpomněl, také se u něj pomalu rozvíjely praskavé bolesti kloubů, zvláště ramen. Ty už také mizí.


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“