Odkyselení

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Re: Odkyselení

Příspěvek od Batles »

Ano, Tepperweinova směs je perfektní a funkční věc. Ať si kdo chce co chce říká o neorganických minerálech, Kurt Tepp. moc dobře věděl, proč vytvořil takovýto recepis :D


mahatma

Re: Odkyselení

Příspěvek od mahatma »

obyčajne o nevhodnosti anorganických minerálov hovoria tí, čo predávajú predražené organicky viazané minerály. paradoxne väčšina z nich varuje pred škodlivoťou kuchynskej soli. čo mi je divné, veď tá by sa podľa nich nemala v organizme vstrebávať, lebo je anorganická.
skombinoval som podobnú zmes ako Tepperwein, s najakými ďalšími drobnosťami, aby telo lepšie znášalo záťaž pri rýchlej zmene pH. netvrdím, že je to lahodný nápoj vhodný pre návštevy, ale je plne funkčný
http://bezvazdravi.webnode.cz/products/ph-balance/


bohusko
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: úte 20 led 2015 21:22
Dal: 11 poděkování

Re: Odkyselení

Příspěvek od bohusko »

Momentálne beriem intravenózne Magnezium infúzie obdeň na bolesť pánvového dna. Ráno mávam ph 5,5 po požití infúzie odstupom 2 hodín cca o 11.00 hod. ph vyleti až na 9. Okolo 19.00 hod. klesne na 6,5 - 7 ph. Za iných okolností mi ph cez deň vylezie ledva na 6,5 ph ojedinele na 7 ph.


turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Odkyselení

Příspěvek od turtle22 »

Koupila jsem jedlou sodu z Fichemy a dost nemile mě překvapilo, že ji dováží z Polska. Na můj dotaz odpověděli, že prý se u nás nevyrábí. Nevíte někdo?


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“