Diacom -skúsenosti

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
kaki12
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 07 pro 2011 10:18

Diacom -skúsenosti

Příspěvek od kaki12 »

Dobrý deň aký máte názor, skúsenosti, z vyšetrením na prístroji Diacom .
Osobne som sa zúčastnil dvoch vyšetrení u rôznych liečitelov , káždý stanovil iné diagnozy a našiel iné patogeny a parazitov takže neviem čo si mám o tom myslieť ,či je to naozaj zázračná diagnostika, alebo len kvalitne prepracovaný podvod .
Ďakujem


dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od dancaa »

S Diacomem nemám os. zkušenost, mám to jej z druhé ruky, kamarádka byla na vyšetření DIACOMem v Praze,
našli jí jen škrkavky a nepamatuji si co ještě, ale nic moc,
ale byla tam celkem asi 5-8 hod, zaplatila celkem 5tis Kč,
nabízeli jí léky na parazity (ne antihelmintika - tý jsou podle nich škodlivé) za 7tis Kč.
To vyšetření stálo asi 1500 Kč (ale předem je možné se s nimi domluvit na 500Kč),
ta tu zbývající částku zaplatila za nějaké "léčení - harmonizace - terapie" Diacomem,
které probíhalo následně, netuším o co se jednalo.

Co jsem slyšela o Diacomu od jiného odborníka na parazity, tak že nemá v databázi
všechny parazity, ale asi závisí jak který přístroj nebo software.
Každopádně bych se předem zeptala, co bude probíhat,
dost záleží na obsluze, co bude chtít klientovi následně "vnutit",
někteří podle toho totiž vyšetřují....
bývají to léčebné preparáty, pobyty, terapie......


Drta.tom
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: pon 19 dub 2010 20:52
Bydliště: Brno, Přerov
Dal: 8 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od Drta.tom »

Na Diacomu byla 2x manželka v Přerově.

Vypadá to Hi-tech, ale zda se tomu dá věřit, netuším. Teoreticky by biolaz měl být jednoduší na schopnosti obsluhy než třeba Salvia (u Salvie záleží na správném přítlaku sondy na bod na ruce), což obsluha biolazu řešit nemusí.

Já jsem u vyšetření nebyl. Obsluha akorát vyšetřovala to, co chcete sami, výstup dělala tchyně do bloku. Měřit se mohou zátěže i na dost konkrétním místě.

Zda bude pro nás vyšetření přínosem, bude záležet na obsluze, jak rozumí lidskému tělu a zde bude kámen úrazu v jakékoliv diagnostice - pokudk hledáme řešení nějakého problému a obsluha se nás ptá, co konkrétně chceme měřit, tak získáme hromadu informací, aniž bychom tušili, co je důležité a co ne.

V případě manželky výstup vcelku odpovídal jejímu stavu, ale netuším, zda ty informace neměla předem od tchýně.
Naposledy upravil(a) Drta.tom dne stř 29 úno 2012 19:49, celkem upraveno 1 x.


early123
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 21 pro 2010 21:10
Bydliště: Piešťany,SR
Dal: 73 poděkování
Dostal: 70 poděkování

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od early123 »

kaki12 píše:Dobrý deň aký máte názor, skúsenosti, z vyšetrením na prístroji Diacom .
Zdravím, bol som na prístroji Diacom v Trnave/SR/,vypadalo to celkom slušné aj stanovené parazity a viry by sa zhodovali.Vlastne parazity neboli takmer vôbec žiadne,len víry papilomavirus, tam ho bolo hodne.cena bola super nejakých 20 Eur za vyšetrenie,potom asi 15 Eur za ožarovanie plazmou.

Ináč predtým som absolvoval kúru s MMS.

Maj sa dobre


kaki12
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 07 pro 2011 10:18

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od kaki12 »

Kde si bol v Trnave na vyšetrení


koralovec
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 25 srp 2012 12:13

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od koralovec »

Zdravim nechce sa mi už to rozpisovať, pisal som to na iných fórach. Bol som na diacome 5/2012 mal som problemy. Urobili mi test tiež som bol na plazme a nakupil som vitaminy čo mi kazali, stalo ma to okolo (100€), po týždni problemi neprestali tak som išiel ku doktorovi, ten mi urobil krvne testy (bojim sa ihiel preto som hladal ine riešenie) a výsledok: diagnoza DIACOMU úplne chybná a tiež diacom neprišiel na to že som alergik a mam problemy so žaludkom (asi preto že som to personalu nepovedal). No čo už ponaučenie mam za 100€.
Ak niekto neveri nech mi napíše pošlem mu čo mi vytlačil diacom a to čo mi vyšlo z krvnych testov.
Ešte aby som nezabudol lieky od lekara mi zabrali hneď a už nemam ten problém.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

koralovec píše: .... Bol som na diacome 5/2012 mal som problemy. Urobili mi test tiež som bol na plazme a nakupil som vitaminy čo mi kazali, stalo ma to okolo (100€), po týždni. ....
Ešte aby som nezabudol lieky od lekara mi zabrali hneď a už nemam ten problém.
:D myslím, že si to příliš zjednodušuješ anžto nemáš tušení o co v tom kterém případě jde. Dám ti jednoduchý příklad: Míval jsem velice často bolehlav 3-5 krát do tejdna, tož jsem do sebe cpal ibuprofík a kupodivu bolehlav mizel během čtvrt až půl hodiny. Akorát, že jsem ho postupem času musel brát víc a víc a když jsem byl na šesti ibuprofíkách, dal jsem (z jiných důvodů) 19 dní hladovku a je to už snad dva roky. Bolehlavy se od té doby prakticky nekonají, možná jednou za měsíc a když už, jeden ibuprofík to zvládne velice rychle. Ono je léčení a léčení. Pokud napíšeš, že Ti vitamíny atd. jak bylo doporučeno do týdně nepomohly, není divu. U těhle diagnostik jako je Salvie, Diacom atp, stejně jako u léčebných postupů je tělo srovnat do optima a to chvíli vezme. Chceš to honem a nic pro to sám neudělat, věz, že "honem se ani pes nevy...". Pokud Ti stačí si honem vyřešit něco ze svých problémů, pak Ti oficiální medicína skutečně dokáže v mnohém, i když zdaleka ne ve všem vyhovět .... s něčím takříkajíce definitivně, s něčím na čas, ale vždy jde o částečné vyléčení, které Ti neobnoví imunitu, která to normálně dělá automaticky. V podstatě jde o to, jak moc se Ty chceš vyzdravit a s čím se spokojíš. Tvá zkušenost však nic neříká jak o účinnosti a spolehlivosti Diacomu, tak o účinnosti vitamínových kůr, které Ti byly doporučeny, tak o spolehlivosti výsledků krevních testů a použitého léčiva. Pouze je z ní patrné, že příznaky Tvých problémů odstranilo MuDr. léčivo daleko rychleji, než vitamínové atp. doplňování, které dnes už osobně považuji, pokud jsou ve formě doplňků, za dost naivní přístup a jehož definitivní účinnost jsi ani nepotvrdil, ani nevyvrátil svým postupem. Jenom jsi se vydal zkratkou, která nemusí vést tam, kam vede cesta delší.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
koralovec
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: sob 25 srp 2012 12:13

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od koralovec »

Nejde o to či ich vitaminy su dobre alebo zle ale o to že mi diacom určil uplne chybnu diagnózu (dali mi koloidne striebro ako prírodne antibiotikum ale to čo som naštudoval o koloidnom striebre tak zabíja len jednobunkové bakterie tak môžem ho piť na litre a môj problem by nikdy neviriešil) a ked som obsluhujucemu povedal že nemam ine problemi tak zo stroja vyšlo že som uplne zdraví a mam iba tento jediný problém hoci som alergik. A druhá vec mal som akutny problém v tom momente nie síce moc vážny, kdežto keby som čakal ďalší mesiac či mi to zabere už by to bolo zjavne chronické a musel by ma navštíviť s diacomom v nemocnici.
Prepáč ale asi mam zastarale myslenie ale pokial sa za tyžden sa ani o trochu nezlepši stav tak hadam nebudem čakať ďalšieho polroka a radšej si dam urobiť testy aj u lekara.
Už som videl jedneho liečitela ktorý liečil rakovinu bilinkami a bol aj úspešny- rakovinu vyhubil ale najprv zomrel pacient v slepom presvedčeni a potom až rakovina.


Dáda
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 12 črc 2012 2:07
Dal: 1 poděkování

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od Dáda »

obsahuje celkem 340 různých terapeutických programů, stačí zmáčknout příslušné tlačítko.
Biorezonanční metoda je široce používána v Německu léčiteli i mnohými lékaři, kteří
založili i speciální společnost pro biorezonanční terapii. Po r.1989 pronikla tato metoda i do
ČR, kde firmu REGUMED zastupuje firma BIOMED CZ, spol. s r.o. Vedle ní jsou na našem
trhu i další firmy, které si navzájem konkurují. Hlavním propagátorem BICOMU byl u nás
MUDr. Pekárek ve svém léčebném centrum Salvea.
Hodnocení: BICOM je podle reklam jistě úžasný, ale realita je trochu jiná. Morell a
ostatní zastánci této metody se odvolávají na prastarou představu A. Gurwische o existenci
„mitogenetického záření“ buněk rostlin a živočichů z 20. let 20. století. Pro částice tohoto
záření použil později fyzik Fritz-Albert Popp termín biofotony. Jako jejich vysílač a přijímač
slouží podle dnešních výkladů DNA. Odtud už byla krátká cesta k představě, že biofotony,
resp. elektromagnetické záření a jeho vibrace – frekvence hrají komunikační a integrační roli
v organizmu. Žádné biofotony, resp. elektromagnetické vibrace buněčného původu však
fyzika neobjevila kromě těch, které vznikají při činnosti srdce, svalů a mozku. Pochybné je i
dělení kmitů na zdravé a patologické. V těle totiž žádné sinusoidní, harmonické kmity
nevznikají. Nejsou-li, pak nemohou hrát v těle žádnou úlohu, natož potom dominantní při
řízení organizmu. Nelze si také představit, jak by bylo možné separovat téměř nekonečné
spektrum různých frekvencí, které mají vyzařovat nejen ze všech orgánů a jejich buněk, ale i
ze všech cizích elementů, toxinů a patogenů. Ale i kdyby to bylo možné, jak přiřadit zjištěné
frekvence k jejich zdrojům? Slabé elektrické potenciály, které sonda snímá z povrchu těla,
jsou ve skutečnosti jen šumem, na kterém se podílejí podle Glasera měřicí chyby,
elektronický šum, nedostatečné odstínění i vnější záření. Podrobnou analýzu, která principy
biorezonanční terapie vyvrací, provedl R. Ziegler v knize Bioresonanz (1998).
Proti biorezonanci mluví jasně teorie a stejně tak i praxe. O neužitečnosti metody
svědčí nejméně deset už provedených klinických studií. Podle nich mají biorezonanční
přístroje jen placebový efekt, žádný jiný. V USA nejsou biorezonanční přístroje schváleny
tamějším ústavem pro kontrolu léčiv (FDA) a jejich dovoz není povolen. Německá společnost
Die Deutsche Gesellschaft für Allergie und Immunitätsforschung prohlásila metodu za
neúčinnou a doporučila pojišťovnám takovou léčbu nehradit. Podobně se vyjádřil německý
Společný výbor lékařů a pojišťoven. Stejně znělo rozhodnutí britské Advertising Standards
Authority. V Kanadě jsou lékaři, kteří biorezonanční přístroje používají, Lékařskou komorou
trestáni. K metodě se vyjádřil i prof. E. Ernst, nejkompetentnější osoba k posuzování metod
alternativní medicíny. Metodu odmítl a odsoudil také masivní pseudovědeckou a esoterickou
hantýrku, kterou chtějí propagátoři biorezonanční terapie zakrýt, že jde o neúčinný nonsens.
_____


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Dáda píše:obsahuje celkem 340 různých terapeutických programů, stačí zmáčknout příslušné tlačítko.
No jo. Ne že bych se s tou metodou někdy setkal a absolutně nemohu nic říct ani pro ni, ani proti ní. Nicméně, podle vědů neexistuje mnoho věcí, které existují. Že nějaké vysílání živých organismů existuje je ve skutečnosti prokázané. Existuje nejen intuice, ale spousta pokusů i s bakteriemi prokazuje, že komunikují. Nějaké vyslání tedy definitivně je a pokud někdo tvrdí, že ho nezjistil, poukazuje spíše na svou neschopnost než na fakt, že neexistuje. Že se tomu doktorská mafie brání zuby nehty také není překvapující a pokud někdo neuvede podmínky a metodologii klinické studie, nedá se z informace nic soudit. Co se mne týče, věda nemá vysvětlení ani pro ten placebo efekt, ale jelikož o něj neustále zakopává, nedaří se jí ho zakopat jako spoustu jiných jevů. Článek bohužel neříká nic podstatného o účinnosti, nebo neúčinnosti Diakomu. Co se týče biologických polí a vyzařování tak doslovně lže. Co se týče argumentace frekvencí, pokud se dají zjišťovat, což se koná resonančními metodami, dají se nutně i simulovat, akorát to někdo musí vymyslet a správně a že toho už lidi vymysleli. Pouze se někdo vykálel na papír a ten někdo patří k zájmové skupině a psychologie zájmových skupin může být pozitivní v některých směrech, ale povětšinou jde jen o sobectví velení obalené pláštěm samaritánství.

Další problém je právě placebo efekt. On totiž pracuje na obě strany. Kdo se chce mocí mermo vyléčit a kdo si dokáže vytvořit víru, nebo ho někdo přesvědčí, že si něčím pomůže, pro toho existuje pozitivní placebo efekt. Kdo to nedokáže, nebo to pro něj někdo nedokázal, na tom může snad být neutrálně. Kdo si však vytvořil víru, nebo to pro něj někdo dokázal a ukecal ho, že cosi nejde, a hoďa flintu do žita dotyčný pochopil, že musí udržovat paniku, protože všechno blbě dopadne, pro toho placebo, což je jeho vlastní psychologický stav, pracuje negativně a nepomůže mu ani :) svěcená voda. Pokud tedy placebo efekt jak uznáváno vědou pracuje v 35% pozitivně, pak snad pracuje někde kolem těch 35% i negativně, ale znaje kolik lidí tíhne ke škarohlídství, asi to bude víc a možná i těch zbývajících 65%.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od smajlicekk »

Dáda píše:obsahuje celkem 340 různých terapeutických programů, stačí zmáčknout příslušné tlačítko.
Biorezonanční metoda_
Rozsudek Vrchního zemského soudu v Mnichově

Po pětiletém právním sporu rozhodl Vrchní zemský soud v Mnichově v rozsudku ze dne 14. května 2009 (číslo jednací: 6U2187/06) o tom, že pacienti, terapeuti a široká veřejnost smí být schváleným způsobem informováni o tom, že alergie mohou být pomocí biorezonanční terapie Bicom jak bezbolestně testovány, tak i léčeny bez vedlejších účinků.

Předmětem právního sporu byla žaloba, kterou podal jeden z méně seriózních německých reklamních svazů - Sozialer Wettbewerb e. V. v Berlíně proti společnosti Regumed GmbH. Reklama na biorezonanční terapii Bicom se měla podle tvrzení svazu zakázat, neboť se prý jedná o „nesmyslný terapeutický koncept“, a kmity, se kterými biorezonance pracuje, „existují asi tak, jako velikonoční zajíček či permoník“. Argumentace svazu byla pozoruhodně nekvalifikovaná.

Vrchní zemský soud výstižně konstatoval, že doložení účinnosti medicínských postupů lze uvést také dostatečně velkým počtem vědecky zdokumentovaných praktických zkušeností. Tyto dokumenty byly soudu ze strany společnosti Regumed předloženy.

I když v případě tohoto rozsudku zůstalo neřešených ještě mnoho jiných oblastí použití, pro které Vrchní zemský soud předložené studie shledal ještě jako nedostačující, je tento rozsudek přece jen milníkem v historii biorezonance – ano, a snad v dlouhodobém horizontu i v historii medicíny.

© 2012, Institut regulativní medicíny o.s., info@biorezonance.org


Skyfly
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 01 kvě 2014 9:10

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od Skyfly »

Lidé teď hodně slyší na alternativní a přírodní medicínu, i já jsem se nechal přesvedcit, po vsech negativnich nalezech vysetrenich v laborce, komplexnim EKG, Holter, Echo, z pohledu klinicke mediciny zdravý člověk.
K vyšetření jsem se dostal přes rehabilitace, kde paní DR mezi řeči zmínila, že provádí vyšetření na parazity pomoci Diacomu. Během rehabilitačního cvičení jsem zaujal důvěru k paní doktorce a objednal se na Diacom, kupodivu 1. volný termín byl cca za měsíc.
Na samotném vyšetření jsem byl opět vyzpovídán co mě trápí (nakonec se diagnóza a výsledek Diacomu přesně shodoval s tím, co mě trápilo, jinými slovy, když řekněte, že vás trápí klouby a můžete klidně lhát, můžou za to paraziti v kloubech, když vás bolí hlava a pálí oči, tak Diacom odhalí ohniska parazitů v hlavě!!). Každopádně moje důvěra k celému vyšetření opadla po shlédnutí Diacomu - přístroje s obyčejnými audio sluchátky napojenými audio jackem 3.5mm, které máte po celou dobu na hlavě, a laciné vypadající "program", kde na monitoru vidíte orgány, kterými prostupuje jakýsi signál. Po hodinovém vyšetření si Dr zapisovala nějaké hodnoty. Výsledek tedy zněl, že moji bolest hlavy způsobují paraziti, kterých mám celou řadu (dokonce i tasemnici, což vás může vyděsit na tolik, že neváháte vysolit tisíce na stůl). Žádný výsledek testu jsem do ruky nedostal. Vyšetření stalo 1000 kc. Kůra, kterou bych měl nastoupit by mě okamžitě vyšla na další 1000 kc zahrnující 3 druhy kapek Joalis, což jsou pouhé výluhy bylin (které seženete o 1/3 levněji přes internet). Pochopitelně je vám okamžitě nabídnuta následná léčba elektro-magnetickými impulzy, polykání tabletek, dalších kapiček s hologramem atd. Přestal jsem tu sumu počítat...neboť jsem již věděl
, že tímto můj experiment s alternativní medicínou skončil.
Během procedury jsem si pročítal brožuru ABC Parazitologie (autorem je MUDr. Josef Jonáš), kde se vyzdvyhuje alternativní medicína, jakožto vyhledávaný druh léčby, když klasická medicína "selhává" - z čehož vyplývá, že k ní pacienti (neboli klienti) zaujímají důvěru, je to na každém z vás, já jsem nabyl opačného dojmu.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Skyfly píše: .... po vsech negativnich nalezech vysetrenich v laborce, komplexnim EKG, Holter, Echo, z pohledu klinicke mediciny zdravý člověk. .... paní DR mezi řeči zmínila, že provádí vyšetření na parazity pomoci Diacomu
Takže se cítíš dost nemocný na to, aby ses nechal MuDrama komplexně vyšetřit a bylo Ti nalezeno prd, z čehož vzešla Tvá ztráta důvěry k MuDrům a situace Tě seslala do náruče "alternativky", kterou Ti nabídla nějaká ortodoxní MuDra. No a Ty jsi následně získal důvěru k MuDře, člence spolku, ke kterému jsi ztratil důvěru, která dle tvého popisu dojí nemocné lidi ze dvou stran. Doufám že chápeš, že se ta příhoda může někomu jevit stejně falešná jako sedumnáctikoruna.
Skyfly píše: ... když řekněte, že vás trápí klouby a můžete klidně lhát, můžou za to paraziti v kloubech .... Každopádně moje důvěra k celému vyšetření opadla
Takže Ty jsi si jen chtěl po měsíci čekání ověřit, jak je to s alternativkou, zamázl jsi za to 1000 MuDře fušující do alternativky za vyšetření na Diacomu a lhal jí, protože se chceš vyléčit. Doufám, že chápeš, že tohle Tvé tvrzení už definitivně smrdí peklem a sírou.
Skyfly píše: neboť jsem již věděl, že tímto můj experiment s alternativní medicínou skončil. ...
Takže Ti teď nezbývá, než se vyléčit sám, což je konec konců stejně to nejlepší řešení. :ethink: Snad začni s tím lhaním. Buďto se to odnauč a pak případné další příznaky Tvé nemoci určitě pominou samy, nebo se to nauč a pak se můžeš s klidným svědomím dát na medicínu.

Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od Hela »

Nechávám se měřit Salvií, ale před pár lety jsem byla i na Diacomu. Napřed dělala diagnostiku, potom obecné programy na čištění ledvin a jater (možná i dalších orgánů, to nevím přesně) a pak spustila programy na to, co se při diagnostice naměřilo. Poradila mi bylinky, které mám brát, a kontrola byla asi za měsíc. Při kontrole se vycházelo z minulého měření, co tam ještě zbylo, a znovu byly spuštěny léčivé programy.
Asi týden před Diacomem jsem byla na měření Salvií. Výsledky se shodovaly jen částečně, Salvií se toho našlo víc, i když taky ne všechno. Třeba plasmodia se nenašla v té době ani jedním způsobem, i když jsem je určitě měla. Záleží na tom, co všechno poradce změří, a u Diacomu na tom, co má v programu. Ptala jsem se, jestli si tam terapeut může něco doplnit, ale zřejmě ne, takže je odkázán na to, co dá do programu výrobce. Tenkrát jsem doufala, že se z toho dozvím nějaké frekvence, abych je mohla zapperovat, ale ty tam nejsou vidět.


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od julietta »

Na Diacome som bola už 4x, každý rok idem raz sa dať zmerať stale k niekomu inému a som spokojná, všetko v podstate sedí. Prvýkrát som mala dlhokánsky zoznam. Bola som z toho hotová, ale aj tak som sa citila, nanič, na dne. Začala som čajové kury aj opatrne s atp. Po roku som bola u inej poradkyne a zoznam bol kratší :lol: Zamerala som sa na liečbu atp už vyraznejšie.
Tretíkrát som bola zas inde a poradkyna našla stopy, kde sa čo odstranilo, preliečilo a čo tam ešte je. Poradila mi kuru a ta mi pomohla zbavit sa 20ročného problému.Takže opäť super! spokojná.
Tento rok som bola tiež, všetko sedelo, je tam ešte to, čo som velmi neriešila a robí mi to ešte záťaž v tele. Takže sa na zameriavam na to.
Bolo by možno lepšie sa ísť zmerať aj 2x-3x do roka, ale zatiaľ mi to takto stačí.
Vdaka tymto všetkym diskusiam mám v tom prehľad a využívam rozne metody liečby pre seba aj pre rodinu :good:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“