Candidoza-přemnožení kvasinek

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Kandida!!!

Příspěvek od muflon »

marlenka píše: Povedala som si, že naraz je to veľká investícia, ale chcela som sa kandidy zbaviť raz a navždy. Tak som to všetko kúpila a začala užívať.
Marlenka blahopreji ke zlepseni kdyz mas uz silu na brusleni...Pohyb je totiz dalsi velmi vyznamnou slozkou lecby, nejlepe v prirode aspon 3x tydne hodinu rychla chuza(nebo cokoli, vyborny je Nordic Walking:
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?f=10&t=732.

Presto bych nerad aby jsi mela ruzove bryle z euforie pri prvnim velkem zlepseni!
Verim ti ze nejsi jedina kdo by se rad jak pises, zbavil candidozy navzdy....ALE ma to par hacku.... :(

Pokud jsi dobre procetla forum zdravi-az.cz (viz odkaz v prvnim prispevku tohoto vlakna), tak rychle vystrizlivis. :shock:
I kdyby se ti podarilo UPLNE vylecit(coz ti samozrejme preju), tak candida je kvasinka ktera je bezne v tele i zdraveho cloveka, akorat neni premnozena.

TAKZE: Nejde jen o nasazeni nejake lecebne kury, ale o neustalou PREVENCI pred snadnym vracenim teto zakerne nemoci(hlavne si merit pravidelne ph moci a vyrazne omezit nebo lepe uplne vyradit vsechny potraviny co ti ph nabouravaji. I za cenu ze zacnes brat odkyselujici zasadite smesi nebo aspon sodu v pripadech kdy to presvihnes....JINAK SE TY MALE MRSKY RYCHLE POMNOZI A MAS TO ZPATKY.
Cesnek nebo cibuli,kysele zeli nebo pickles,Tibetskou kefírovou houbu a dalsi prospesne potraviny bych zaradil do kazdodenniho jidelnicku a dalsi potrebne veci viz jiz zminovany odkaz.

Good Luck! :)
Naposledy upravil(a) muflon dne sob 10 črc 2010 11:35, celkem upraveno 4 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: muflon

Příspěvek od muflon »

SVĚTLUŠKA píše: Dívala jsem se na tu Tibetskou houbu a jsem nadšená! Tady jí lidé prodávají za pár korun..
http://www.pi-centrum.kvalitne.cz/index ... tail&id=59
Jen aby nekoho neodradilo ze po kliknuti na odkaz se pise "prodej houby zrusen.." - DALSI NABIDKY ruznych lidicek nasleduji pod tim informativnim clankem o pusobeni a vyrobe kefiru. V DISKUSI pod tim clankem je mnoho kontaktu a nabidek! :lol:


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: muflon

Příspěvek od Denny »

SVĚTLUŠKA píše: Dívala jsem se na tu Tibetskou houbu a jsem nadšená! Tady jí lidé prodávají za pár korun..
http://www.pi-centrum.kvalitne.cz/index ... tail&id=59
Pro kolegy na tomto fóru jsem ochoten a schopen Tibetskou houbu dodat za 50Kč (+poštovné). V případě zájmu mne kontaktujte přes SZ
Kvasinka totiž kefír z této houby vůbec nemá ráda :!: :!: :!:
Naposledy upravil(a) Denny dne úte 22 čer 2010 18:57, celkem upraveno 1 x.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
SVĚTLUŠKA
Starší člen
Příspěvky: 176
Registrován: pon 26 dub 2010 12:24
Bydliště: Praha
Dostal: 30 poděkování

Re: Denny

Příspěvek od SVĚTLUŠKA »

Denny píše:Pro kolegy na tomto fóru jsem ochoten a schopen Tibetskou houbu dodat za 50Kč (+poštovné). V případě zájmu mne kontaktujte přes SZ
Jééé, Deny, já kontaktovala tam na té stránce už jednu paní, tak uvidím, jestli mi houba od ní dojde, a ne-li, ozvu se s prosbou tobě! Jsem ráda, že jí také máš!!


OilKing
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pát 28 kvě 2010 11:34
Dal: 1 poděkování

c

Příspěvek od OilKing »

oplati sa ist s kandidozou k obvodnemu lekarovi?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: c

Příspěvek od Palo »

No, to by mě zajímala jeho reakce... Ale vzhledem k tomu, že to řeší dietologové, tak asi ne...

Máte někdo zkušenosti, co s tím doktoři dělají?


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: c

Příspěvek od kutil »

Tak sem byl u doktora minulé tédeň páč potřebuju STK k řidičáku-grrr
Ptal sem se na tu kandidózu, pré jak sem na to přišel?
Ale vyjel mi z PC požadavek do laborky a ouha? v seznamu labolatorních vyšetření to néni :roll:
Doktoři se takovou obyčejnou kvasinkou vůbec nezatěžují :!:
Tak se musíme spolehnout sami na sebe ;)
H.v.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: c

Příspěvek od Palo »

Díky moc za informaci ;)


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
OilKing
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pát 28 kvě 2010 11:34
Dal: 1 poděkování

moje skusenosti

Příspěvek od OilKing »

uz som uplne zufaly. Nie a nie sa tej candidy zbavit. Je pravda, ze pri uzivani MMS je ten stav o nieco lepsi, ale aj tak to nie je ziadna vyhra, skor naopak. A pri preruseni uzivania MMS sa moj stav opat uplne zhorsi. A vidim to tak, ze v najblizsich dnoch si budem musiet dat od MMS prestavku, pretoze uz ma z toho dost napina...telo ma asi dost, aj teraz ma dost boli hlava. A to som vysokoskolak a popri tychto bolestiach hlavy alebo brucha sa musim cele dni ucit.
Okrem MMS sa snazim aj spravne stravovat. Cize co najmenej cukrov. Vobec nejem sladkosti, pijem len cistu vodu (vela), alkohol vobec. (jedina vynimka je jablkovy 100% dzus, s ktorym uzivam MMS). Snazim sa jest co najviac zeleniny a kysleho ovocia, ale nejde to uplne, pretoze ten vyber nie je velky. Dnes som mal zatial jablko, pomaranc, hrst vlasskych orechov, actimel a urobil som si toasty. Tie toasty boli velka chyba ci nie? (4x toastovy chlieb, trochu masla, 2x platok sunky). Dal som si k nim aj strucik cesnaku. Pred 2 tyzdnami, ked som bol cely den na zelenine, som sa povracal. Cesnak jem kazdy den, asi tak 2 struciky, niekedy viac. Okrem toho sa napchavam probiotickymi jogurtami (1 denne). Chystam sa zacat jest aj kyslu (kvasenu) kapustu. Je pravda, ze vyrobkom z bielej muky sa zatial velmi nevyhybam, pomohlo byt jest celozrnne pecivo, alebo ani to?
Co by som mal este robit lepsie? Zivot s candidou ma uz nebavi. Ak sa mi podari zbavit kandidozy, tak to bude moj velky zivotny uspech a zlom.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: moje skusenosti

Příspěvek od Palo »

OilKing píše:Zivot s candidou ma uz nebavi.
I s HCl se nemůžeš candidy zbavit? To je nějaké podezřelé...

Ty tady asi moc nečteš, co? ;) Jen plácneš, co se Ti hodí páč máš tolik učiva...
Na školu se vykašli, když Ti bere tolik času...
Stejně nebudeš mít plat vyšší než průměrný dělník...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
OilKing
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: pát 28 kvě 2010 11:34
Dal: 1 poděkování

hcl

Příspěvek od OilKing »

Palo: priznam sa, ze vela tu toho necitam, nie je cas, ale snazim sa. Mas na mysli aktivaciu MMS s HCl? To som zatial neskusal, doteraz som len s 10% roztokom kyseliny citronovej. Kde sa da HCl zohnat?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: hcl

Příspěvek od Palo »

V lékárně. Říct, že je to na čištění WC ;) Pak z 33% naředit... Na kolik, ještě nebylo oficielně definováno. Teoreticky stačí 2 - 3 kapky 10% HCl do sklenice s vodou a vypít... Na aktivaci MMS1 nevím... V pátek snad budu vědět víc...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: moje skusenosti

Příspěvek od muflon »

OilKing píše:uz som uplne zufaly. Nie a nie sa tej candidy zbavit. Je pravda, ze pri uzivani MMS je ten stav o nieco lepsi, ale aj tak to nie je ziadna vyhra, skor naopak. A pri preruseni uzivania MMS sa moj stav opat uplne zhorsi. .......
Co by som mal este robit lepsie? Zivot s candidou ma uz nebavi. Ak sa mi podari zbavit kandidozy, tak to bude moj velky zivotny uspech a zlom.
Pokud nebudete dusledny a trpelivy v opatrenich popsanych napr.v tomto vlakne, candidozy se jen tak nezbavite :(
Pokud potrebujete osobni asistenci tak doporucuju zdravi-az.cz
Ale nikdo stejne ty potrebne kroky za Vas neudela, clovek muze byt motivovan a znat spravny smer, ale kdyz uplatni jen to co se mu hodi, nelze cekat zazraky....


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Co je klicove

Příspěvek od muflon »

Klíčová pro udrzeni zdravi(vcetne boje proti candidoze) je obnova strevni mikroflory:
http://www.zdravi-az.cz/Forum/search.ph ... mit=Hledat
a
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... sc&start=0
a
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 6&start=45

Dale aktivni protiopatreni pro zvladani stresu(relaxace, aktivni pohyb, pozitivnejsi mysleni-hlavne nerypat se ve svych bolistkach(říká se že čím více se šťourá do hovínka tím více smrdí....). :oops:

O ph a s tim souvisejicich opatrenich je vlastne cele forum zdravi-az.cz a na tomto foru je to treba vlakno:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1648
a
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=1518
Naposledy upravil(a) muflon dne sob 10 črc 2010 11:41, celkem upraveno 1 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
skorokacik
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pát 18 čer 2010 12:23

vyleceni kvasinek

Příspěvek od skorokacik »

AHojte
trpívala jsem na kandidózu v pochvě a to stylem zánět - tableta kanestenu - zánět - v intervalu max 14 dní, trvalo to přes půl roku. doktor mi řekl, že dietou to neovlivním, pokud zrovna nevyžírám cukrárny. nicméně mě to přestalo bavit, přítele jsem nechala mazat se kanestenem a já začala jíst čerstvé jídlo, kopu zeleniny, málo pečiva a žádné sladkosti. Požírala jsem ve velkém cibuli, česnek a hlavně kyselé zelí a jogurt z vlastního jogurtovače koupeného za tímto účelem. Taky jsem koupila 2 balení Kandivacu - jsou to tobolky s lyzátem mrtvých patogenů, které nejčastěji narušují prostředí pochvy, vůbec se to využívá na podporu imunity. bere se to myslim 10 dní, pak 20 dní pauza a pak zase.
od té doby jsem už kvasinky nikdy neměla, a to jsem je předtím měla opravdu každý týden znova a znova. myslím, že mms to určitě jednorázově vyléčí, ale oni v těle prostě žijou, a když jim člověk udělá životosprávou vhodné podmínky k pžemnožení, tak se prostě přemnoží. hodně štěstí


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“