Candidoza-přemnožení kvasinek

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od kutil »

petkato píše:Prosim vas,odkial mam vobec zacat?
S cim ste zacinali vy po tej diete?
Nemusim ani zo zaciatku obmedzovat aspon cukry?
S tím začínáním je to těžký :oops:
Já zkoušel kde co a vždy se stejným výsledkem že se ta Candia tak do jednoho měsíce vždy vrátila :bhead: Domnívám se, že mi zabralo to HCl protože sem měl problémy s trávením. MuDrci mě furt léčili na přebytek žal. šťav anacidy a já měl v podstatě nedostatečnou tvorbu HCl. Ze začátku sem to hlídal Betainem (před jídlem) a časem se to nějak samo začalo rovnat...cca 1 rok :!: Z tehoto je vidět že je to běh na dlouhou trať :!:

V telce mi běží oblíbený pořad, večer písnu SZ ať tu neplevelím vlákno...
H.v.


petkato
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: ned 24 úno 2013 13:48
Dal: 1 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od petkato »

Ok,tak budem cat SZ..dakujem

:idea: Necituj celý příspěvek, když odpovídáš hned pod ním - poo.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Nazdar Petro.

Zabrzdi, nebo z toho dostaneš maximálně bolehlav. My všichni, co tu jsme dýl jsme si tím, čím jdeš, už do nějaké míry prošli a dnes už cekem vím, jak to samoléčení začíná a pokračuje. Teď máš v hlavě guláš a nějakou chvíli se to bude jen horšit s přibývajícími a zdánlivě nesouvisejícími informacemi a budeš se cítit čím dál tím víc zahlcena nevěda kudy kam.

Výhodu této diskuzní skupiny je fakt, že tu je spousta vynikajících informací. Její nevýhodou je to, že nejsou nijak utříděné a postavené do správné perspektivy. S tím svým problémem žiješ už očividně hodně let a nějaký ten měsíc navíc Tě nezahubí. Máš přeci jenom oproti jným čas. Rad dostaneš od mnoha lidí hodně a jak vidíš, prakticky od každého jinou. Ne, že by Ti někdo radil úplně špatně, ale těch metod, jak se léčit, je hodně, některé lepší, některé horší, každá do nějaké míry účinná a všechny částečné.

Já jsem Ti dal do ruky s HCl cosi, co ti uleví prakticky hned, ale problém Ti to dlouhodobě nevyřeší. Přihrál jsem Ti to proto, aby sis na sobě poznala, že jsou jednoduché pomůcky a není třeba do sebe cpát horem dolem kde co, shánět a zkoušet, jako jsem sháněl a zkoušel já a my všichni co tady jsme, nebo byli, většina z nichž stále ještě a už po leta s různým úspěchem a s různým neuspěchem pořád ještě zkouší. Ono na dálku moc léčit nikoho nelze a je to na Tobě, co si dohledáš a jak se zařídíš a je toho na doktorát. Výhoda však je, že pokud vydržíš, eventuelně nebudeš v životě nikdy žádného doktora potřebovat. Zhruba řečeno, na parasity je léčba podle Dr. Clarkové slabá. Proč, to nevím, ale výsledky říkají, že může pouze částečně pomoc. Tady na fóru pokud vím nepomohla kompletně nikomu, i když je také otázkou, kdo se zařídil přesně a kdo ne. Proto jsem Ti vlákno o parasitech doporučil a podívej se hlavně do příloh od parasitologů, které jsou po vláknech roztroušeny.

Našel jsem Ti všechny příspěvky člena Jayo http://www.upramene.cz/forum/search.php ... 2&sr=posts který je velice typický tím, čím si prošel, a pokud si je projdeš pěkně od nejstaršího, dostaneš nejen typický obrázek jak proces sebeléčení začíná a pokračuje, ale i co nějak pracuje a co ne. Není sám, je jen typický, dost ucelený a není toho příšerně moc.

Pokud bys chtěla zkratku a chtěla se vyhnout všem částečným metodám léčení a to se týká i HCl, i odčervovacích a doplňkových, i alopatických metod, ušetřila by sis nejen spoustu času ale i spoustu peněz. Nicméně bys musela zkousnout dost závažný předsudek ve své hlavince :) Jsou tu tři témata, která jsou poněkud mimo všechen tenhle šrumec. Trvalo mi to s velikou pomocí a spoluprácí druhých "jenom" něco přes tři roky se k tomu dostat a to jsem na to měl hodně času a hodně se tomu věnoval. Podíval bych se především do vlákna Urinoterapie, Urinoterapie - odkazy, Autohemoterapie a do vlákna HCl - Základní fakta. Už toho je hora.

Nicméně, Urinoterapie je nejjednodušší, nejúčinnější, nejcelistvější a zadara. Není potřeba žádná diagnostika, protože tělo ví moc dobře co ho trápí a ví naprosto přesně v každém danném okamžiku kde je chyba a také dodává co je potřeba, aby se tělo uzdravilo. Autohemoterapie a HCl terapie jsou velice závislé na schopnosti aplikovat injekce a je s tím povětšinou technická potíž, i když jsou obě skvělé. Nicméně, i tyto dvě jsou bohužel poněkud částečné.

Co se týče různých doporučení toho a onoho, je to sice z dobré vůle, nějak to pomáhá, ale v důsledku je to průser. Jde totiž o řešení, která nejsou celková. Řeší jeden, dva, třeba i deset problémů, neřeší však vše. Jde i flikování na které jsme si zvykli z alopatické medicíny a je to řešení, které nikdy nekončí. Ty nevíš, co vše se v Tobě hroutí. Doktor už vůbec neví, co vše se v Tobě hroutí. jenom Tvé tělo to ví, pouze si s tím neumí bez Tvé pomoci poradit. Jako u nás všech, je tvé vědomí i podvědomí bohem Tvého těla, který se zmítá v mracích naučených předsudků a pověr a neví co s tím. Jenom si uvědomuje, že je něco špatně. Tělo ví přesně, ale asi to tak má být a dokáže se samo léčit bez našeho vědomí a podvědomí a dokáže to jenom do takové míry, abychom neumřeli hned po narození. Zbytek je na našem vědomí, na naší eventuelní všemohoucnosti, abychom se dopídili a dopracovali co s tím, tedy k poměrné všemohoucnosti.

Stejně jako naše buňky manipulují naším vědomím, je to i obráceně a jde o jakýsi ročník školy života. Někdo ho sem tam konečně zvládne, ale drtivá většina opakuje. Na straně druhé je nás hromada a učíme se jako buňky jednoho organismu, kterému povětšinou říkáme bůh, i to, že spoluprací, na rozdíl od nějakého konkurování a podobných pitomostí se jako dílčí "bozi" svého těla podílíme na utváření toho, čemu říkáme bůh, tedy toho, co nikdo z nás nedokáže ani popsat, natož aby rozuměl tomu, kdo/co bůh je. Ten náš pámbíček se učí stejně jako my, má ve věcech stejný guláš jako my, někdy nás spere, jindy pomůže, jak to zrovna vyjde, ale v konci si ho sami tvoříme tím, jak se vzájemně jako naprostá většina k sobě chováme a jak jsme schopni spolupracovat. Máme ho do značné míry takového, jakého si ho jako lidstvo tvoříme. Jsme jako společnost nemocní a s tím trpí i ten náš bůh.

To už ale utíkám dost daleko od tvé candidy. Co se toho týče, potýkáš se nejen s candidou, ale kdo ví s čím dalším a definitivně se také potýkáš i s následky této dlouhodobé infekce stejně jako se spoustou dalších druhotných inekcí, i těch parasitických. Problém není ve skutečnosti v nich. Je v prvotní příčině a tou je rozhozená symbióza Tvých buněk a spřátelených organismů, povětšinou střevních. Pokud nevyřešíš tuto příčinu, nevyřešíš nic a jde jen o dochvilné příměří.

Naše zdravotní problémy začínají už s početím. Ani naše matka ani náš otec nebyli nikdy naprosto zdraví a my si to nezdraví do jisté míry zdědíme. Po narození přijde povětšinou nezdravá strava, vymoženosti antibiotik a očkování následované příležitostnými patogeny a také psychologickými nátlaky a už se vezeme. Můžeme tomu říkat candidóza, nechutenství, chřipka, parasitismus, rakovina, stress, revma atd a je to celkem k ničemu. My nemáme nemoci. My jsme každý velice komplexně nezdravý. Léčení nemocí není léčení, ale nesmyslné flikování. Proto taky lidi říkaj doktorům údržbáři a pokud si zvolíš částečná řešení, bude údržbář i z Tebe, i když nejspíše o dost lepší v mnoha ohledech. Budeš-li se na své léčení dívat tak, že si musíš odstranit candidózu, i se Ti to možná povede a budeš se cítit momentálně "vyléčená" z candidózy, ale zdravá tím nebudeš a kompletně se jí nikdy nezbavíš a pokud ano, máš opět problém, protože Candida je naším symbiotickým organismem, stejně jako například E-coli.

Léčení nemocí jde od zdi ke zdi a je jenom otázkou, jak rychle je léčitel, či samoléčitel schopný eventuelně dospět do stádia, kdy si uvědomí, že je to blbost a že jedinným skutečným řešením je obrátit se ke schopnostem svého těla a pomoci mu tím, co tělo samo poskytuje, protože ono na rozdíl od nás všech ví. To neznamená, že si momentálně nemůžeme pomoci i jinak, tedy částečným léčením, například urychlením procesu uzdravení se řekněme HCl, MSM, MMS, bylinkama, antibiotikama atd., ale v důsledku se neuzdravíme jinak než tím, co nám bylo dáno do vínku a co je nám vlastní. Kdo tohle nepochopí bude hold opakovat ročník a nepostoupí.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od kutil »

Slavek Krepelka píše: .....Budeš-li se na své léčení dívat tak, že si musíš odstranit candidózu, i se Ti to možná povede a budeš se cítit momentálně "vyléčená" z candidózy, ale zdravá tím nebudeš a kompletně se jí nikdy nezbavíš a pokud ano, máš opět problém, protože Candida je naším symbiotickým organismem, stejně jako například E-coli.
S laskavým pozdravem, Slávek.
Ahojky, Slávek se rozepsal ale nejdůležitější je ten výňatek :!:
Je to jako se vším... špatný cholesterol potřebujeme, candii taky stejně jako E-coli.
Problém současné medicíny je ten, že zaměřením se na odstranění jednoho důsledku léky rozhodíme rovnováhu organismu a to je celý problém :!:
MuDrci léčí důsledky a ne příčinu nemocí :bhead:
Máš teho nyní moc, ale postupným posílením imunity se organismus sám dostane do rovnováhy. Ale musíš mu pomoci detoxikací a tím že se nebudeš sama ničit například kouřením nebo nadměrným pitím alkoholu (malé množství tělo také potřebuje :shock: ). Rovnováha je to, co nám chybí :good:
Vydržať
H.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od poota »

Ještě Ti k těm Slávkovým "třem mušketýrům" přihodím toho čtvrtého - autopatii.
Mimo téma (offtopic)
Ta má několik naprosto unikátních vlastností.
- Především je schopná vyřešit všechny nemoci přes jejich příčiny, takže si poradí i s těmi chronickými a dědičnými, jak doktoři nazývají choroby, se kterými si neví rady a považují je tudíž za nevyléčitelné.
- K praktickému léčení autopatií nejsou nutné žádné zvláštní znalosti a nebo schopnosti a také nejsou potřebné žádné léky, byliny a nebo těžko sehnatelné či drahé ingredience. Stačí si zapamatovat jenom pár zásad, které se pohodlně vejdou na jedinou stránku.
- Jediné finanční náklady jsou na pořízení zcela nové a nikým jiným ještě nepoužité sterilní lékovky, která se dá pořídit za částku kolem 14ti korun.
- Autopatie nijak neovlivňuje jakékoli jiné léčení a také není jakýmkoli jiným léčením sama ovlivňovaná, protože její působení probíhá ve zcela jiných rovinách. To znamená, že se dá použít naprosto kdykoli, třeba už dnes.

Abych autopatii jenom nechválil a nevynášel ji do nebes, tak má přece jenom jistá "úskalí". Jedním z nich je to, že nepůsobí "okamžitě" a "přesvědčivě". Její působení je přes psychiku, což jí dává právě tu "sílu", ale zároveň je potřeba se připravit na to, že působí velice zvolna, téměř nepozorovatelně a dlouhodobě, takže si člověk často ani neuvědomí, jak ho opouštějí různé neduhy.
S pozvolným působením souvisí to, že "léčení" autopatií může trvat od několika měsíců až do několika let. Někomu se to může zdát zdlouhavé, ale pro někoho, koho doktoři bezvýsledně mordují i celá desetiletí, to může být "úžasné tempo", zvlášť když se jedná o chronická onemocnění z dětství.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od jao »

Slavek Krepelka píše: Já jsem Ti dal do ruky s HCl cosi, co ti uleví prakticky hned, ale problém Ti to dlouhodobě nevyřeší.
Ono tá HCl nieje len na trávenie. Jednak zaženie baktérie tam kam patria, ale aj vytvára rôzne enzýmy, ktoré ďalej udržujú organizmus v správnej kondícii a tým spomaluje starnutie. Ak sa systém naruší (umelohmotná strava,toxicita, stres, málo tekutín a spánku), je to ako s bobrou hrádzou. Niekde začne prepúšťať až sa nakoniec zrúti celá. Našťastie nám stvoriteľ dal pomerne odolný sebaopravný systém a dostatok času na to aby sme si uvedomili, kde robíme chyby.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

plísně a jejich symbiózy v biofilmech a koloniích.

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Odkazy na další pátrání.
V podstatě jde o to, že plísně spolupracují s bakteriemi po napadení člověke a jsou velice těžko k vymoření. Doslova a do písmene si budují mnoha organismové systémy a je to jak proces stvoření. Začne se to chovat ne jako jednotlivé buňky, ale jako celý tvor. Dokonce dochází i k diferenciacím buněk a někjému snad i automatickému, snad centrálnímu inteligentnímu řízení společensví jako organismu.

Zde bych se taky a velice vážně podíval na funkce bakteriofágů. Asi by na to taky fachaly Nejspíš by tu symbiózu rozbily a pomohly tím zničit i plísně.
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 91#p115591

Další se ještě trochu víc rozkoukám, ale vypadá to, že měněj pH jak jim libo reagujíce na prostředí a mění své metabolické procesy jak je zapotřebí. Ti lidi udělali setzatracený kus dobré práce, že do toho zašťourali.

http://www.natur.cuni.cz/biologie/genetika
Je v tom pár výcuců na téma. Toto je jeden.
http://www.natur.cuni.cz/biologie/genet ... y-orchestr
Tady je jedno celé dílko ale v english.
http://www.hindawi.com/journals/oximed/2012/976753/

Mám pocit, že pokud jim člověk nenafackuje z více stran, :D teda těm organismům, ne autorům, je to potíž se jich zbavit. Dále to vypadá, že vodíková voda se jim dovede nabourat do OH vazeb a tím jim taky velice znepříjemnit život. Tomu vodíku a jeho průnikové schopnosti nemaj šanci se ubránit, jako maj šanci s ubránit kde čemu jinému.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: plísně a jejich symbiózy v biofilmech a koloniích.

Příspěvek od kutil »

Slavek Krepelka píše:......
Mám pocit, že pokud jim člověk nenafackuje z více stran, je to potíž se jich zbavit. Dále to vypadá, že vodíková voda se jim dovede nabourat do OH vazeb a tím jim taky velice znepříjemnit život. Tomu vodíku a jeho průnikové schopnosti nemaj šanci se ubránit, jako maj šanci s ubránit kde čemu jinému.
S laskavým pozdravem, slávek.
Lidičky ahóój.
Musím plně souhlasit s tím co sem Slávek dává a díky za jeho neúnavné hledání :hip:
Já si jeden čas dělal vodu sycenou BP (H2+O) a Candia pomaly mizla. Pak sem to přerušil že si dělám Hofmanův přístroj na čisté vodík a ta mrcha Candia se opět vrací :bhead:
Tímto mohu jen potvrdit to co píše Slávek, že asi jedině vodík je schopné nabourat ty OH vazby....
Uvidíme a posoudíme, chce to vydržať
H.


viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od viktoria »

Ahojte, no dnes som si umývala zuby (ako každý deň :-) ) soda bicarbona + peroxid vodíka 3%... na záver som si vypláchla ústa mierne zriedeným peroxidom a na ďasne sa mi objavili 3 biele fľaky... po 3 minútach sa fľaky stratili, ale štípe ma huba doteraz... môže to byť sviňa candida?

pa


V.
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Hela »

Spíš bych řekla, že jsi tu dáseň měla poškozenou a by bílé fleky udělal peroxid. Proto to taky pálí. Když jsem byla malá, mívali jsme peroxid v lékárničce na desinfekci ranek apod. Bílé fleky, které za chvíli zmizí, dělá běžně, když je tkáň poškozená. Možná by to chtělo měkčí kartáček.


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od LenkaX »

Chtěla bych přispět zkušeností z rodiny.Dcera měla opakovaný návrat kvasinkové infekce na ženských orgánech , vlastně si tím téměř současně procházely obě dcery.Jedna zkoušela nějaké babské rady, druhá měla léky od lékaře.Ani jedné to 100% nepomohlo.Pominu-li že v té době řešily něco v partnerských vztazích, což mohlo být pravou příčinou vzniku, začala jsem hledat na netu v diskusích a našla jsem prostou radu.Koupit si vinný (červený )ocet ,naředit s vodou a vně potírat, dovnitř vložit namočený tampon.Asi po 2 dnech bylo po problémech.Tak to je velmi rychlá léčba a už se to ani nevrátilo.Dávám to do placu jako rychlou a jednoduchou radu a zkušenost,kdyby někdo potřeboval:-) Lenka :jump: :D


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Crayon
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: ned 29 kvě 2011 19:41
Dal: 6 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Crayon »

Pro LenkaX: Ráda bych se zeptala, jak moc ocet ředit s vodou. Nemohla bys alespoň přibližně naznačit v jakém poměru voda:ocet použít? Díky :)


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od LenkaX »

Crayon píše:Pro LenkaX: Ráda bych se zeptala, jak moc ocet ředit s vodou. Nemohla bys alespoň přibližně naznačit v jakém poměru voda:ocet použít? Díky :)
Pamatuji si to jen matně, ale tuším pol.lžíce nebo jen lžička asi na 1dcl vody -Raději převařené .Záleží na tom co sneseš. Dcera si dala tampon jen jednou,protože to nebylo příjemné, ale i tak se z toho brzy dostala .Omývat vně i výplachy uvnitř.Ted jsem byla na jedné diskusi a tam paní říkala , že ocet jí také vyléčil a doporučil jí to přímo lékař.O ředění nepsala . Asi bych začínala tou lžičkou a pak přidávala .Ale pozor dceři zabral ocet vinný(mají ho v Kauflandu).Jablečný nezkoušela .Dej pak vědět jak se dařilo :-) Lenka


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Crayon
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: ned 29 kvě 2011 19:41
Dal: 6 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od Crayon »

Díky za rychlou odpověď. Asi nějakou nerovnováhu mám (nevím, jestli přímo kvasinka, k doktorům nelezu), tak vyzkouším! :)


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Candidoza-přemnožení kvasinek

Příspěvek od julietta »

ahojte. atp som pobrala uz asi vsetky. tak sa mi zda,ze predsa za problemami je candida zalezena v svaloch,kostiach. sposobuje krce. ale divne, ze ph mocu je rano ok. skusim zistit vecer, kedy to cele začína. som po crevnej jednodnovej chripke, horucka v noci 39,5 a druhy den uz len trochu zvysena,dnes len slabost. noci su hrozne,sklbanie noh a skakanie. nic nejem a uz by som aj chcela, len sa bojim, co jest. pijem hcl,lapacho, ...ako spravne nastartovat travenie? vaka za kazdu radu :)


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“