Koloidní stříbro

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Ilem »

Asi by bylo vhodné doplnit nějaké informace, jako například co to umí (reverzace proudu, konstatntni proud, vypnutí po dosažení vodivosti nebo času,...)


"Dum spiro spero"
Ciceron
Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Igi »

Chtěl bych se zeptat, kde koupit kvalitní koloidní stříbro. Díky.


tykadelik
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 02 říj 2014 6:30
Bydliště: Plzeň
Dal: 19 poděkování
Dostal: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od tykadelik »

Ilem píše:
Mimo téma (offtopic)
A(&F) píše: doplněno: ... mmch, proč píšeš věci, na které se pak nesmí reagovat (aby z toho opět nebylo "chytání za slovo" ??) ... :dknow: ...[/size]
Přečti si ještě jednou tu větu. Jaké je tam zájmeno? To nebo vše :?: Až budeš znát odpověď na tuto otázku, budeš znát odpověď i na tu svou.
Myslím, že všichni, kromě tebe, pochopili, jak to bylo myšleno.
Ileme, respektuji Tvoje rozhodnutí vůči A(&F) a nehodlám dělat chytrého. Ale nešlo by třeba ignorovat jeho příspěvky a poté co z Tebe opadne vztek na jeho tvrzení napsat svůj názor? Lidi by si určitě vybrali. A hlavně to tady není jen o Tobě a A(&F), ale hlavně o těch ostatních. Vždyť vy nic už nepotřebujete. A přicházejí noví. Vzpomínám si, že když jsem něco hledal na fórech, odradily mne právě takovéto šarvátky. Ztratil jsem v to fórum důvěru, připravil se tak možná o cenné info, ale nemohl jsem se přemluvit. Tak si myslím, že by byla škoda nepřispívat. Taky jde o to, že informace vedou ke svobodě a té je v politice čím dál míň... Tak pomáhej, pokud je to možné a pokud k tomu máš chuť a nemysli přitom na jakéhokoli A(&F). To není důležité.


nevím, nevím, dokud to neskončí
tykadelik
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 02 říj 2014 6:30
Bydliště: Plzeň
Dal: 19 poděkování
Dostal: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od tykadelik »

Zajímalo by mne jestli třeba Poo nebo někdo z tvůrců fóra odkáže A(&F) do jiných prostorů. Nevím jaký by mohl mít přínos natolik arogantní člověk, který si dá do podpisu hned dvě - nevím jak to nazvat - intervence proti tak zasloužilé mu členovi. Je mi líto, že Ilem odešel a Nemyslím, že ten, který zůstal je přínosem. Je to škoda. Ten, který zůstal tady bude do budoucna lidem asi opravovat překlepy a gramatiku a chytyt za slovíčka kdykoli najde záminku. Ten člověk má asi příliš času anebo je dosti ne-šťastný a produkuje si hormony štěstí o sebezviditelnění. Neví, že ho to dezintegruje. Získá opak a to ho vyléčí. Ale té škody! Jsem pro čistší KS vlákno.


nevím, nevím, dokud to neskončí
tykadelik
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 02 říj 2014 6:30
Bydliště: Plzeň
Dal: 19 poděkování
Dostal: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od tykadelik »

lajos píše:Koloidní zlato??? jo panáčku to je jiné kafe, řeknu ti pokud mi někdo neřekne jak ho vyrobyl-nekoupím od něho ani ml i kdyby byl prezident republiky.
Ahoj, padre! Od prezidenta bych si nekoupil ani tu sliovovici - zatím hůlku neodhodil...
Tak kAu je na světě. Hotovej zázrak a píšu Ti to jen proto, aby Tě něco šťáralo v hlavě. Protože, pokud budeš čekat, že Ti někdo prozradí výrobu kAu, mládí se nedočkáš. Nevím, kolik lidí toto umí, lae mně se to povedlo a to opakovaně a rozjel jsem standardizovanou výrobu. Nelžu a proto se opovažuji to psát. Dám Ti šanci a klidně zdarma pošlu. Posviť si do toho baterkou, uvidíš zlatej kužel. Nech si udělat rozbor a potvrděj Ti to, protože krom vody a skutečně ryzího zlata se v kádině nic jinýho nepotulovalo. Jo - a používám ryzí. A ať si každej najde ve wiki co je to ryzí zlato termínus technikus. Zkoušel jsem levné 24K, ale to nemělo takové výsledky. Pánové, kdo chce elixír mládí, je zde. Ani nevím kolik za něj chtít... Poradí mi někdo?


nevím, nevím, dokud to neskončí
NAVAR
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1739
Registrován: stř 16 dub 2008 10:00
Dal: 37 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od NAVAR »

tykadelik píše:Zajímalo by mne jestli třeba Poo nebo někdo z tvůrců fóra odkáže A(&F) do jiných prostorů. Nevím jaký by mohl mít přínos natolik arogantní člověk, který si dá do podpisu hned dvě - nevím jak to nazvat - intervence proti tak zasloužilé mu členovi. Je mi líto, že Ilem odešel a Nemyslím, že ten, který zůstal je přínosem. Je to škoda. Ten, který zůstal tady bude do budoucna lidem asi opravovat překlepy a gramatiku a chytyt za slovíčka kdykoli najde záminku. Ten člověk má asi příliš času anebo je dosti ne-šťastný a produkuje si hormony štěstí o sebezviditelnění. Neví, že ho to dezintegruje. Získá opak a to ho vyléčí. Ale té škody! Jsem pro čistší KS vlákno.
Omlouvám se za offtopic, ale některé věci či reakce mi připomínají příběh, kdy se učedníci sejdou u smrtelného lože velmistra a čekají jaké jim sdělí své celoživotní poznání. A on jim řekne, než naposledy vydechne: "Vše je jinak".


Není ani tak důležité najít "kámen mudrců" jako cesta k němu.
To co není vidět a ani není možno měřit nelze už z principu prohlásit za neexistující.
Pomož si sám, protože ti stejně nikdo jiný nepomůže.
Moderátor raději žádný než vadný.
Vaseck
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pát 05 úno 2016 15:09

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Vaseck »

Mylsíte si ,že to má opravdu nějaké účinky?


Micubo
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: ned 11 led 2015 14:00

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Micubo »

Ak si čítal predchádzajúce príspevky, tak teda nie.


salomen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 22 úno 2016 13:55

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od salomen »

Zdravím vás.Viete mi niekto prosím vás jasne a vecne povedať odkiaľ zohnať striebro slebo napísať do SS.?
Ďakujem


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od lajos »

Safina- Bratislava az Kosice


salomen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 22 úno 2016 13:55

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od salomen »

A tam je to natvarované do drotu alebo ako to objednávate?


tykadelik
Stálý člen
Příspěvky: 95
Registrován: čtv 02 říj 2014 6:30
Bydliště: Plzeň
Dal: 19 poděkování
Dostal: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od tykadelik »

Poptej u nich co konkrétně potřebuješ, protože se může stát, že tam mají z nějaké předchodí zakázky zbytek toho samého. I plech.
Jinak mají určitě drát 2,5 mm, kterej Ti i dokonce narovnají či nakrájejí na míru, pokud budeš chtít.
Vždycky ale chtěj kalkulaci, protože oni to dělají tak, že práci odvedenou na zakázce si přeúčtujou neviditelně do ceny gramáže kovu, tak bacha.


nevím, nevím, dokud to neskončí
salomen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: pon 22 úno 2016 13:55

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od salomen »

Dobre a k tomu zdroju pochopil som že treba udržať konštantný prúd okolo 1,5mA ale aké má byť napatie a ako dlho sa to varí?


jvj56
Zasloužilý člen
Příspěvky: 276
Registrován: sob 09 kvě 2009 10:36
Dostal: 3 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od jvj56 »

salomen píše:Dobre a k tomu zdroju pochopil som že treba udržať konštantný prúd okolo 1,5mA ale aké má byť napatie a ako dlho sa to varí?
Proudové trafo, napětí podle vodivosti se snižuje s dobou působení, podle napětí poznáš taky koncentraci stříbra.


mirekb
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: stř 22 říj 2014 10:54
Dal: 4 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od mirekb »

Konstantní proud závisí na ploše elektrody, pokud se dobře pamatuju, neměl by přesáhnout 0,155mA na 1 cm2 plochy jedné elektrody. A napětí může začínat na hodnotě přes 100V a končí kolem 10V. Záleží to na vzdálenosti elektrod, kvalitě destilky, konečné koncentraci.........


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“