Koloidní stříbro

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Craft »

Sice některé názory v článku jsou poněkud diskutabilní, ale lze s nimi souhlasit, ale tady se autor doslova zasnil a zdál se mu sen o Panaceu, "Paraziti jsou také ničeni, a to i ještě ve stádiu vajíček." Chybí tam už poze dodat, že KS vrátí i věčné mládí a plešatým znovu narostou vlasy ;)

Nebudu vám chlapci vyvracet vaše názory na sublinguální podání, ale za těch x let, co se KS prakticky zabývám se mi potvrdilo, že vstřebávání pod jazykem je vhodné spíše při preventivním užití v době epidemií, které řádí na podzim. Pokud se jedná už o počínající nebo plně rozjetý akutní problém, nebo dlouhodobější chronický problém, nejlépe se mi u lidí v mém okolí osvědčil způsob vnitřního užívání, kdy se vezme cca. 100 - 150ml čisté vody bez bublinek a KS v množství 1 až 3 čajové lžičky se nalije do vody a ihned se to celé vypije, čili žádné popíjení, ale tzv. na ex. Samozřejmě je potřeba to vypít při prázdném žaludku, ne krátce po jídle nebo těsně před jídlem. Vyzkoušejte, funguje to spolehlivě a vstřebává se to velmi dobře a účinně. Pokud má někdo problém např. v tlustém střevě je nutné KS dostat ne pouze do krve, ale i do střeva samotného, stačí v podobě mikroklystýru, kdy to funguje stejně dobře, jako vstřebávání čípku.


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Ilem »

Craft odpověděl za mě, jen nechápu smysl ředění vodou. Vyrábíme stříbro v ultračisté vodě do 1 uS, aby se pak smíchalo se špinavou vodou (200 - 600 uS což je konduktivita běžné pitné "čisté" vody)?
Takže, abych to uzavřel, my to neředíme a funguje to k naprosté spokojenosti.

Mimochodem, onen zmiňovaný lékař také dlouhá léta dělal primáře. Ale byl odejit právě proto, že se vzepřel klasické medicíně, když si uvědomil, jak sám říká, že 40 let léčil lidi, ale nikoho neuzdravil. Také říká, že dnes už by medicínu nevystudoval, protože by věděl, že to, co jim tlučou do hlav je úplně špatně.

Ještě ses Anri ptal, v čem je to složitější. Na toto téma se nedá odpovědět v jednom příspěvku. Je to téma na menší knihu. Především proto, že každý člověk je originál a záleží na tom, jaký svinčík si nadělal do těla během života. Stříbrem se nedá mířit tak, jak si to představuješ. Stříbro léčí celého člověka (ano, dá se zamířit na mandle, do nosu, oka,... a tím řešit akutní problémy, ale jinak,...). Ale většinou každý si najde svůj způsob a svoje dávkování, které právě jemu funguje a vyhovuje.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od A(&F) »

Craft píše:sublinguální podání, ale za těch x let, co se KS prakticky zabývám se mi potvrdilo, že vstřebávání pod jazykem je vhodné spíše při preventivním užití v době epidemií, které řádí na podzim. Pokud se jedná už o počínající nebo plně rozjetý akutní problém, nebo dlouhodobější chronický problém, nejlépe se mi u lidí v mém okolí osvědčil způsob vnitřního užívání, kdy se vezme cca. 100 - 150ml čisté vody bez bublinek a KS v množství 1 až 3 čajové lžičky se nalije do vody a ihned se to celé vypije, čili žádné popíjení, ale tzv. na ex.
... no, jak vidno, ani Craft nechápe význam pojmu "first-pass efekt" (i přestože jsem dal výše odkaz na vysvětlení, co tento pojem znamená ... :bhead: ) ...

resumé: ... i v případě "akutního problému nebo dlouhodobějšího chronického problému" bych volil sublinguální způsob podání (což při takovéto "koňské dávce"/množství je zároveň i "bukální aplikace" :D), podržet to co nejdéle v puse (klidně i několik minut, zkrátka jak nejdéle to půjde) ... a potom spolknout (čili perorálně pozřít) ten zbytek, který se nevstřebal v dutině ústní ... :) ...

... sublinguální aplikace má mnohem vyšší účinnost/rychlejší nástup než je u perorálního podání !!! ... (což si kdokoliv může vyzkoušet např. pomocí nějaké silnější pálenky ... :arrow: ... jeden den na ex pozřít menší přesně definované množství alkoholu + v časových odstupech si "měřit promile", až do úplného odeznění ... a druhý den to zcela stejné množství hodit pod jazyk ...... oba pokusy je samozřejmě nutno udělat za stejných vstupních podmínek, jenž by mohly ovlivnit rychlost vstřebávání/odbourávání alkoholu v organismu)

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Ilem »

Ty máš zkušenosti s pálenkou, my se stříbrem. Můžeš tu házet pojmy, jak chceš. Pro mě je důležitější praxe.
Jen pro pro tvé info, kdyby tvé sliny měly konduktivitu do 1uS, asi bys měl pravdu. Plivni si pod konduktometr.

Pro ostatní: Složení slin - 99% vody
Mimo vody sliny obsahují:

elektrolyty (sodík, draslík, vápník, chloridové ionty, hořčík, fluór a jód hydrogenuhličitany, fosforečnany)
mukus (hlen, sliz) - skládá se především z mukopolysacharidů a glykoproteinů
antiseptické látky (thiokyanát, peroxid vodíku, imunoglobulin A)
enzymy - především tři hlavní
α-amyláza - tráví škrob a tuky
lysozymy - ničí bakterie (způsobují jejich lyzi)
linguální lipáza - tráví tuky
některé další enzymy (fosfatázy, amidázy, laktoperoxidázy)
buňky - a to asi 8 milionů lidských a 500 milionů bakteriálních buněk na jeden mililitr slin. Přítomnost některých bakteriálních produktů může způsobovat pach v ústech .
opiorfin - nově objevená bolest tišící látka
(zdroj: Wikipedie)

Pro stříbro jsou nejzajímavější elektrolyty, peroxid vodíku a bakterie, čímž netvrdím, že nereaguje ani s tím ostatním.
1% se zdá být málo, ale když si uvědomíte koncentraci Ag, která je 0,001 - 0,002 %, už se to tak málo nezdá.
Naposledy upravil(a) Ilem dne pát 13 lis 2015 22:43, celkem upraveno 3 x.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:Mimochodem, onen zmiňovaný lékař také dlouhá léta dělal primáře. ...... Také říká, že dnes už by medicínu nevystudoval, protože by věděl, že to, co jim tlučou do hlav je úplně špatně.
... jasně, ... a anatomii + princip fungování jednotlivých orgánů + vzájemné souvstažnosti (atd) by se asi tak naučil kde?!!! ... na základce ?? ... na wikipedii ... nebo snad dokonce FuP ??? ... :D ...... :roll: ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Ilem »

Ty se musíš za každou cenu hádat. Všechno samozřejmě špatně není.
Mimo téma (offtopic)
Až budu hledat někoho, kdo umí bezvadně chytat za slovo, řeknu si ti.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od A(&F) »

Ilem píše:Ty máš zkušenosti s pálenkou, my se stříbrem. Můžeš tu házet pojmy, jak chceš. Pro mě je důležitější praxe. Jen pro pro tvé info, kdyby tvé sliny měly konduktivitu do 1uS, asi bys měl pravdu. Plivni si pod konduktometr.
... tak přesně takouto "tučnou" reakci jsem čekal ... už jsem měl i textu předchozího napsáno: "A jestli mi někdo z vás dvou odpoví, že ......" ... ale pak jsem to smáznul, jelikož jsem nechtěl vypadat, že předjímám ... (viz "Čtyři dohody") ...

... jak vidno, "Křepelkův duch" tu vládne dál ... takže končím s tímto tématem ... (snad si z toho odnese přínos alespoň někdo jiný) ...

... :pivko: ... Anri ...

----------------
Mimo téma (offtopic)
HaF: ... kdysi měl aNONym v podpisu: ... "Neházejte perly sviním vysoko na zeď, stejně na ně nedosáhnou" ... škoda, že už se mi to do podpisu nevejde, ... po dnešku bych si to tam s chutí dal ... :ewhistle: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
Ilem píše:Až budu hledat někoho, kdo umí bezvadně chytat za slovo, řeknu si ti.
... :roll: ... :ewhistle: :ewhistle: ...

... ok ... já si plivnu pod konduktomer ... a ty si plivni pod nohy ... :angel:...

doplněno: ... mmch, proč píšeš věci, na které se pak nesmí reagovat (aby z toho opět nebylo "chytání za slovo" ??) ... :dknow: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Ilem »

Mimo téma (offtopic)
A(&F) píše: doplněno: ... mmch, proč píšeš věci, na které se pak nesmí reagovat (aby z toho opět nebylo "chytání za slovo" ??) ... :dknow: ...[/size]
Přečti si ještě jednou tu větu. Jaké je tam zájmeno? To nebo vše :?: Až budeš znát odpověď na tuto otázku, budeš znát odpověď i na tu svou.
Myslím, že všichni, kromě tebe, pochopili, jak to bylo myšleno.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
... ještě se vyjádřím k tomu, co Ilem zpětně doplnil do svého příspěvku http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=140713#p140713 (tedy až po mém příspěvku, kde jsem slíbil, že k tomuto tématu již více nepřispěji) ...
Ilem píše:Pro ostatní: Složení slin - 99% vody
Mimo vody sliny obsahují:

elektrolyty (sodík, draslík, vápník, chloridové ionty, hořčík, fluór a jód hydrogenuhličitany, fosforečnany)
mukus (hlen, sliz) - skládá se především z mukopolysacharidů a glykoproteinů
antiseptické látky (thiokyanát, peroxid vodíku, imunoglobulin A)
enzymy - především tři hlavní
α-amyláza - tráví škrob a tuky
lysozymy - ničí bakterie (způsobují jejich lyzi)
linguální lipáza - tráví tuky
některé další enzymy (fosfatázy, amidázy, laktoperoxidázy)
buňky - a to asi 8 milionů lidských a 500 milionů bakteriálních buněk na jeden mililitr slin. Přítomnost některých bakteriálních produktů může způsobovat pach v ústech .
opiorfin - nově objevená bolest tišící látka
(zdroj: Wikipedie)

Pro stříbro jsou nejzajímavější elektrolyty, peroxid vodíku a bakterie, čímž netvrdím, že nereaguje ani s tím ostatním.
1% se zdá být málo, ale když si uvědomíte koncentraci Ag, která je 0,001 - 0,002 %, už se to tak málo nezdá.
... fascinuje mě, že je mi vytýkáno, "Můžeš tu házet pojmy, jak chceš" , přitom ten stejný jedinec sem vzápětí okopíruje kus textu z wikiny (alespoň že dodatečně alespoň doplnil zdroj :laugh: ), kdy (dle toho, co předvedl,) pochybuji, že plně zná význam alespoň půlky tam užitých výrazů ( :ewhistle: ) ... kdy to ale tím pádem zároveň okopíruje i se všemi "nepřesnostmi" ...... viz např. opiorfin - nově objevená bolest tišící látka ... :ethink: ... ptám se, co znamená to "nově objevená"?? ... :ethink: ...... neb analgetické účinky slin jsou již známy od antiky, kdy již ve starém Řecku bylo známo, že intenzivně vyvolávané nadměrné slinění přináší úlevu od bolesti (čehož využívali především vojáci při zranění) ... stejně tak "že slina vetřená do rány úlevu přináší" (středověk) ... během WW2 pak s tímto dělali pokusy němčouři i amíci (v 60. létech dokonce v USA zkušebně proběhlo několik desítek úspěšných operací bez anestézie, pouze pacient musel mít dopředu natrénováno "umění dostatečného slinění") ... a frantíci výzkum na toto téma začali dělat koncem 80. let min století, kdy první výsledky publikovali v roce 2000 (ofic. oznámení bylo v roce 2006) ...... takže lze něčemu cca 15 let starému (potažmo 10 až 2500 let) říkat "nový objev"?? ... jak vidno, tak lze ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Ilem »

Mimo téma (offtopic)
Hele Anri, pohledej si po netu, kdy byl objeven opiorfin. Jedna věc je znát účinky slin a druhá věc je, vědět která složka tyto účinky způsobuje. Ty možná u každého zdroje zjišťuješ, kdy byl naposledy aktualizován a ještě všechny informace ověříš z několika nezávislých zdrojů. Já ne. Proto jsem dodatečně uvedl zdroj, aby si každý inteligentní člověk sám mohl zjistit, na kolik je relevantní.
Když už nutně cítíš potřebu se vyprazdňovat mimo mísu, vyprazdňuj se alespoň chytře. A jestli myslíš, že to spraví urážení mé osoby, tak si posluž. Já se k tomu nesnížím. Za to mi nestojíš.
Naposledy upravil(a) Ilem dne sob 14 lis 2015 1:52, celkem upraveno 1 x.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od A(&F) »

Mimo téma (offtopic)
Ilem píše:Když už nutně cítíš potřebu se vyprazdňovat mimo mísu, vyprazdňuj se alespoň chytře. A jestli myslíš, že to spraví urážení mé osoby, tak si posluž.
... ty vole, ... ve Francii minimálně 140 mrtvých a ty tu dál řešíš pí*oviny ... :? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Ilem »

Mimo téma (offtopic)
Kurvapráce, už je to tady :evil_vm:


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od Craft »

Určitě mi prominete, když se nezapojím do vaší polemiky ;) Nicméně stojím si za tím, co jsem napsal a pouze to upřesním, protože mé několikaleté zkušenosti v užívání nejsou založeny na dohadech, ale praxi, i když to někomu může být proti srsti a jeho přesvědčení. Ale o tom to bádání je, nebát se něco vyzkoušet udělat jinak, jenom proto, že ostatní tvrdí něco jiného :) Testoval jsem různé aplikace KS až po injekční aplikace pod kůži, kromě nitrožilní, na kterou jsem si netroufl. Jenom upřesním, že ta voda (kohoutková) slouží jako spolehlivý nosič KS a není ho pak ani potřeba užívat ve větším množství, než je víčko od 300ml lékovky, což je kolem 5 lžiček. Takže i ti, kterým se různí odpůrci alternativy snaží nahnat strach z argyrie u 3 historických případů, které omílají stále dokola a způsobené mimochodem něčím, co by normální člověk lidově řečeno nedal ani do huby, tak jej můžou v takovém ředění a množství užívat naprosto bez obav i celé roky. Mám to opravdu odzkoušené a tohle dávkování funguje perfektně, právě díky té vodě, která tělem prochází celkem rychle. Je potřeba si uvědomit, co se stává se stříbrem, jakmile jej polkneme, čili ta utračistota se rázem začne ředit s tělními tekutinami. Jak píši, zkoušel jsem různé aplikace a nejlepších výsledků jsem vždy dosahoval při ředění vodou pro vnitřní použití a není pak potřeba ani větší množství KS. Jenom upřesním, že se vždy jednalo o KS mezi 15 až 20 ppm.
Každý si samozřejmě může zvolit svůj způsob, o kterém si myslí, že je nejlepší. Do toho nikomu mluvit nebudu, pouze jsem se podělil o své praktické poznatky s užíváním ;)


petr001
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: ned 23 bře 2014 19:46

Re: Koloidní stříbro

Příspěvek od petr001 »

Prodám přístroj na domácí výrobu koloidního stříbra v četně 2 ks. nových elektrod AG s ryzího stříbra 10 cm dlouhých za 1300 Kč, nejlépe osobní odběr,možnost i na dobírku , Petr
Nebo inovovaný přístroj za 1300 kč v četně dobírky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“