Spinování vody

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od vokoun »

:lol: Já se to spinování snažím dělat opravdu s láskou :eclap: to nebyla legrace i gdyž já tady občas ustřeluji :smoke: ale já už jsem takoví :laugh: ale myslím si že je to velice důležité to neodfláknout a opravdu při tom spinování myslet pozitivně a s láskou k té vodě :epray: protože s té je všechen život :jump: :bye: a i to :pivko:


LenkaX
Zasloužilý člen
Příspěvky: 355
Registrován: pon 23 led 2012 13:55
Dal: 141 poděkování
Dostal: 305 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od LenkaX »

Ahojky narazila jsem dnes na toto vlákno, také jsem jednu dobu toto prováděla...spinování....ale byla jsem upozorněna, že tato metoda byla vyhozena mezi lidi ,aby lidem naopak nesvědčila.Je cinknutá protistranou......vládci nevědomí mají zájem nás jakkoliv ovládat a co je třeba v počátku dobré jako metoda , může být pošpiněno tak , že už neprospívá. Viz i tachyony .......snižují vědomí....mluvím o produktech z USA.Vše se dá zneužít, zvlášt když tolik lidí s tím pracuje a sami nemají jemnocit a kontrolu co je dobré a co ne .Je dobré důvěřovat ale i prověřovat.


Změň sebe sama a změníš svět :-)
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od Bardioc »

vokoun píše::lol: Já se to spinování snažím dělat opravdu s láskou :eclap: to nebyla legrace i gdyž já tady občas ustřeluji :smoke: ale já už jsem takoví :laugh: ale myslím si že je to velice důležité to neodfláknout a opravdu při tom spinování myslet pozitivně a s láskou k té vodě :epray: protože s té je všechen život :jump: :bye: a i to :pivko:
Ahoj Vokoune, bereš tu emoci přání špatně, ta musí vyjít z Tvého nitra naprosto živelně. Bez jakéhokoli přemýšlení a případné obavy, jestli si to přeješ správně a jestli to bude, nebo nebude fungovat. Ono to jde a až k tomu tvá mysl dospěje, tak budeš překvapený, co dokážeš. A poděkování na závěr spinování je samozřejmost, nic nedostáváme zadarmo.


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
atalza
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pát 14 čer 2013 10:08

Re: Spinování vody

Příspěvek od atalza »

Ahoj, všichni! :)

Narazila jsem na tento článek
http://www.novaduchovnicesta.cz/k-aktua ... te-ucinky/

Jaký na to máte názor?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od Slavek Krepelka »

atalza píše: ... Jaký na to máte názor? ...
:ptrain: :bad:
Taky Ti řeknu proč. Jedinný rozdíl mezi temnou a světlou, či spíše černou a bílou magií je v záměru toho kterého mága a nějakých těch technikách. Princip je naprosto stejný, zrovna tak u spinování vody a podobných úpravách. Ta voda taky paměť ztrácí a celkem dost rychle, přepisuje se jako vše ostatní. Kdyby ne, byl by to zatracený průšvih. Ten pán si věci představuje velice podivně. Skoro bych si tipnul, že těma stránkama sbírá klientelu a že jde o magickou komerci. Bylo by zajímavé si zjistit, za kolik operuje.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
astorx
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 25 čer 2013 16:30
Dostal: 13 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od astorx »

No take jsem provedl pokus s emocnim ovlivnovanim vody. Nejhure dopadla voda, ktere jsem si nevsimal tady je vysledek
https://sites.google.com/site/pametvody/


jirik.tk
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 28 kvě 2013 7:51
Bydliště: Znojmo, Brno
Dal: 6 poděkování
Dostal: 196 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Spinování vody

Příspěvek od jirik.tk »

Nemo píše: těm kteří chtějí otestovat jakkoliv "upravenou" vodu a chtějí přesvědčit nevěřícího Tomáše doporučuji jednoduchou objektívní věc. Vemte jakékoliv semínka (obilí a tráva klíčí nejrychleji). Jedna semena namočte třeba přes noc do normální vody, druhá do "upravené". potom je vysejte do hlíny a zase zalévejte normální a "upravenou" vodou. Upravená voda mi kdysi urychlila růst a velikost obilí cca o 30%.
Byl bych opatrný. Kdysi jsem kdesi četl o pokusech s ovlivňováním kuřat magnetickým polem. Ta, která žila v blízkosti jižního pólu, rostla rychleji, byla větší, ale chovala se k druhým nepřátelsky a ve třetí generaci se u nich objevil kanibalismus. Ta, která byla ovlivňována severním pólem, byla menší, čistotnější, společenštější a dožívala se vyššího věku. Takže urychlení růstu nemusí být jen pozitivní.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od poota »

Ono u jakéhokoli ovlivňování záleží nejenom na tom, "kterým směrem" to ovlivňování je, ale taky na tom, jak moc to je.
Ani toho nejlepšího nesmí být "příliš".
Jinak je značný rozdíl mezi duchovně mrtvým magnetickým polem a mezi spinováním vody inteligentní myslí, která vodu programuje "určitým směrem", případně ke konkrétnímu účelu.
V tom je rozdíl proti vodám, které jsou upravené nějakým mechanickým nebo chemickým způsobem, jako je třeba mrtvá nebo živá voda, revitalizovaná voda, voda se zvýšeným obsahem ORME nebo vodíku, destilovaná voda, demineralizovaná voda, magneticky upravená voda a podobně.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
jirik.tk
Starší člen
Příspěvky: 151
Registrován: úte 28 kvě 2013 7:51
Bydliště: Znojmo, Brno
Dal: 6 poděkování
Dostal: 196 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Spinování vody

Příspěvek od jirik.tk »

poota píše:Ono u jakéhokoli ovlivňování záleží nejenom na tom, "kterým směrem" to ovlivňování je, ale taky na tom, jak moc to je. Ani toho nejlepšího nesmí být "příliš".
Ju, ju, z mého předchozího příspěvku asi naplno nevyznělo, že více, není vždy lépe. A tedy že se nesmíme upnout jen na rychlejší růst a větší velikost, ale také na kvalitu, odolnost a reprodukce schopnost.

Spinování mi samozřejmě funguje, ale přesto si raději namaluju na kousek papíru srdíčko a dám je pod džbán, ve kterém je na odstátí vodovodní voda.


astorx
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 25 čer 2013 16:30
Dostal: 13 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od astorx »

astorx píše:No take jsem provedl pokus s emocnim ovlivnovanim vody. Nejhure dopadla voda, ktere jsem si nevsimal tady je vysledek
https://sites.google.com/site/pametvody/
Mám tu druhý pokus s ovlivňováním vody. Tentokrát začala voda reagovat dost překvapivě, nakonec však ukázala čitelný výsledek.
Vše i s fotkama je zdokumentováno zde
https://sites.google.com/site/pametvody ... pokusu-c-2


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od Slavek Krepelka »

astorx píše: ... Mám tu druhý pokus s ovlivňováním vody.
:good: :spirit: Sice mne nenapadá, co přesně z toho odvodit, ale hrubě z toho lze odvodit, že po fyzice jak ji známe nic není. Všechno je jinak. Moc dík :eclap: ahoj Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od A(&F) »

astorx píše:Mám tu druhý pokus s ovlivňováním vody. ...... Vše i s fotkama je zdokumentováno zde
https://sites.google.com/site/pametvody ... pokusu-c-2 :arrow: :arrow: :arrow: "negativní voda je plná něčeho červeného a tvoří se v ní jakoby krystaly nebo shluky, zápach po octě až víně"
... nechci nijak zpochybňovat Tvé pokusy, anžto jsou velmi zajímavé ... :good: ... nicméně, co se týče dosažených výsledků, musel bys je několikrát zopakovat, aby byly opravdu průkazné ... ona totiž stačí i jediná "zapomenutá" spora v jednom ze zrnek (popř. přilétnuvší ze vzduchu), která Ti postupně změní "kvasný proces" v celém odděleném obsahu ... v každé sklenici jinak ... :? ... (propříště zkus pokusy provést v uzavřených lahvích, opatřených kvasnou zátkou, jako když se vyrábí rýžový víno ... :idea:... a můžeš ho pak i ochutnat ... :pivko: ) ...

... mmch, dej si vyhledat "Monascus purpureus", což je houba, jíž se v Asii využívá ke speciální fermentační úpravě rýže a dalších potravin, kteréžto pak mají dokonce aj léčivé účinky ... :) ...

viz třeba: http://www.vitalita.cz/choless-star ... "Červená rýže je po staletí známá pro svou schopnost zlepšit krevní cirkulaci a podporuje zdravou hladinu cholesterolu v krvi. Červená rýže vzniká zkvašením rýže houbou Monascus purpurem. Jedná se o starodávnou metodu pro přípravu potravin a léčivých přípravků v Číně. Hlavní účinná přírodní složka červené rýže je monakolin, který je identický se synteticky vyráběným mevinolinem (lovastatinem), což je látka brzdící syntézu cholesterolu." ...

popř. wiki: ... http://en.wikipedia.org/wiki/Monascus_purpureus nebo http://en.wikipedia.org/wiki/Red_yeast_rice ...

... nevím jestli ten výsledek v prostřední sklenici je opravdu produkt tejto houby, ale podobnost je poměrně veliká ... alespoň co se barvy a vůně týče ... ;) ...

------------
PeS: ... k této úvaze (/domněnce) mne přivedly články kolem posledního potravinového skandálu v ČR ... :D ...

citace: ... "Netradiční a zakázanou přísadu se rozhodl dát do svých klobás výrobce uzenin z Pardubického kraje. Ten zvolil jako jednu z přísad pro své Ostré klobásy látku s názvem AnkaRed pocházející z Číny, která se vyrábí fermentací rýže s použitím plísně Monascus purpurem.

Ačkoliv jsou čínské látce připisovány příznivé účinky a tamní lidé ji používají nejen do kuchyně, ale také jako medicínu, v Česku je jako součást potraviny zakázaná. Povolena je pouze jako doplněk stravy, což ovšem rozhodně není případ pikantních klobás."

(zdroj: ... http://mediafax.nova.cz/clanek/ostatni/ ... -ryzi.html )


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
astorx
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: úte 25 čer 2013 16:30
Dostal: 13 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od astorx »

Provedl jsem dva pokusy s emočním ovlivňováním vody. To je podobné jako spinování, jen působím na vodu jak pozitivně tak i negativně. Odkazy tu nekde jsou.
Voda z Alp - přivezl jsem si vodu z alpské říčky a udělal ještě jeden pokus. Byl jsem velmi překvapený, proti předešlým dvěma pokusům si voda z Alp udržela svoji vitalitu a kvalitu a téměř se nenechala negativně ovlivnit. Až když to člověk vidí na vlastní oči uvědomí si co z kohoutku i když zdravotně nezávadný teče za ,,bordel,,.
https://sites.google.com/site/pametvody ... pokusu-c-3


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od martin11 »

blahopřeju k pokusům, je vidět, že "TO" děláš s láskou. A prosím dotaz. jak vypadá voda z potůčků v Čechách, nebo na Moravě. Myslím, že zurčící potůček v Krkonoších by mohl dosahovat kvality vody v Alpách :idea: . Jinak krásné pokusy, dobrá práce :good: :pivko: martin11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od A(&F) »

astorx píše:Byl jsem velmi překvapený, proti předešlým dvěma pokusům si voda z Alp udržela svoji vitalitu a kvalitu a téměř se nenechala negativně ovlivnit.
... škoda jen, že jsi (opět) nedodržel pravidla správných postupů a zároveň s vodou z Alp neudělal souběžně i pokus s vodou z vodovodního řadu ... :? ... protože pokud chceš vyvozovat závěry ze srovnání dvou vod (alpské vůči kohoutí), tak měly být porovnány za zcela stejných podmínek (a ne s odstupem času ve zcela jiných klimatických podmínkách) ... jelikož i dlouhotrvající extrémní vedra a nižší vlhkost vzduchu mohly mít vliv na výsledky (množství spor ve vzduchu, popř. v rýži, atd.) ...

... z těchto důvodů Tvůj závěr ohledně porovnání zmíněných dvou vod hodnotím za zcela nepodložený !!! ...... sorry ... :dknow: ...

... příště prosím zkus dodržet alespoň základní předpoklady neovlivnitelnosti pokusů vnějšími faktory ... např. vody stejného množství ponech před pokusem odležet nějaký čas ve zcela stejných nádobách (vyloučení ovlivnění uvolněnými látkami), převař je pro odstranění choroboplodných zárodků (tedy pokud právě je nechceš prokázat), skleničky neprodyšně zakryj celofánem, popř. smršťovací folií (aby Ti do nich nemohlo "vlítnout" nic ze vzduchu), atd., atd. .... protože jinak bys totiž mohl dopadnout úplně stejně jako Aristoteles, kdy tento díky svým pozorováním usoudil, že hmyz (v jeho případě mouchy) se rodí z hnijícího masa, kdežto z čerstvého nebo sušeného ne-e ... :shock: ... později tomu ještě nasadil korunu Plinius Starší svým tvrzením, že "Semena, z nichž se rodí červy, vznikají z rosy, která spadla na listí zelí, ředkve a ztuhla účinkem slunce." ... :D :D ... těmto bludným tvrzením (že hmyz se nerodí z vajíček) se potom věřilo více jak další půldruhé století ... http://www.priroda.cz/clanky.php?detail=827 ...

... :bye: ... Anri ...

----------
PeS: ... tím, co jsem výše napsal, však nijak nepopírám Tvé tvrzení, že z kohoutku nám od dodavatelů (za neskutečně předraženou cenu) povětšinou teče nekvalitní voda ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“