Spinování vody

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Voda

Příspěvek od hanka »

Pro ty, co pochybují, nabízím ke zhlédnutí film Voda.

http://onenesscentrum.cz/

:lol:
Naposledy upravil(a) hanka dne pon 04 črc 2011 9:47, celkem upraveno 1 x.


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

film "VODA"

Příspěvek od milda »

zajímavé vlákno a moc pěkný film.

Zde je možné ho stahnout:


http://dl.s11.uloz.to/Ps;Hs;fid=9076636 ... 0637472&De

ať máme taky něco pro naše děti :D ;)


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: film "VODA"

Příspěvek od hanka »

milda píše:zajímavé vlákno a moc pěkný film.

Zde je možné ho stahnout.....
Díky, mildo :good:
:lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Abakuk
Starší člen
Příspěvky: 109
Registrován: čtv 22 kvě 2008 22:10
Bydliště: Náchodsko

Spinování vody

Příspěvek od Abakuk »

Dobrý den,
už asi třetí den si "přespinovávám" vodu. Rozhodně je ta voda potom mekčí a sametovější.
Pocítil jsem vliv i na psychiku. Poslední tři dny se mě zdá několik snů za noc a všechny si pamatuji. Akorát by to teda nemusely být noční můry. :)
Taky mě přijde divné že z těch mnoha snů nebyl ani jeden lucidní. Totiž byl ale tak divně lucidní že jsem si nemohl dělat úplně co jsem chtěl ale musel jsem "vybírat se zesnamu".


Tma na to vrhá nové světlo
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jdou ospinovat i části těla? :ethink:

Příspěvek od Palo »

aNONym píše:...ale k tomu absolutně žádný pivo, kafe, mléko, sýry nebo kořeněnou zeleninu. :dknow:
No tý voe, tak to by se ze mě stal hermafrodit :lol:


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od A(&F) »

Abakuk píše:Pocítil jsem vliv i na psychiku. Poslední tři dny se mě zdá několik snů za noc a všechny si pamatuji.
... potvrzuji ... mně se v souvislosti se spinováním pití a jídla děje to samé ... :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

MNO....

Příspěvek od jarda ovčák »

Tož to je mazec....gastronomický celibát.... Já včerá ospinoval s kamarádem dvě petky s rumem a kolou a bylo to fantastický....Pitíčko mého mládí.Ovšem pouze z kýble.
Ale jináč se přiznám, že jsem coby nevěřící tomáš vyzkoušel tento postup a světe div se, změna chuti proběhla. Chuti vody, páč rum jsem pil naposledy před 25 lety.....


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

spinování

Příspěvek od felda »

tak jsem to přečetl, skusil , závěrem spinování vodičce poděkoval, a krásně je cítit rozdíl v chuti. i moje polovička to poznala, máti po návštěvě se ptala cože to máme za dobré kafe, moc jí chutnalo....


felda
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Změna chuti ospinovaného piva

Příspěvek od Bardioc »

Ahoj
Změnu chuti ospinovaných tekutin pocítí prakticky každý, kdo to zkusí. Pro mě osobně je největší změna v chuti piva. Ospinovaný Starouš má výrazně hořčejší a přitom jemnější chuť, což mám rád. A navíc výrazně kroužkuje. Když si to pivo ospinuji v napůl vypitém půllitru, tak kroužkuje od půlky dolů, takže mastnotou to není. :)


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: Spinovanie vody

Příspěvek od Bardioc »

Nso ci píše:Na stránke orgonetu je veľa kladných ohlasov, mňa však zaujal hlavne jeden, myslím, že je to 10 - ty príspevok odzhora, v ktorom sa pisateľ pozastavuje nad gestom pri spinovaní vytvárajúcim číslo 6. Ďalej však nenamieta, lebo ak to funguje...
Ahoj Nso ci, funguje to a dokonce to funguje i bez té šestky! Myslel jsem si hned na začátku, že to gesto je jenom takový folklor, aby to bylo zajímavější. Stačí jenom dlaně proti sobě. Můj kamarád, majitel pneuservisu, o kterém už jsem tu ve fóru psal v souvislosti s MMS, to dlouhodobě zkoušel s výtečnými výsledky. DŮSLEDNĚ si spinoval nejen jakékoli pití, ale i cokoli k jídlu(ve všem je voda). Výsledek? Má tak vzorně tekutou krev, že mu jeho doktorka na kardiologii nevěřila, že tajně nezobe např. warfarin, nebo nějaké jiné svinstvo na ředění krve. Zároveň mu zmizely stíny kamínků v ledvinách.


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Spinovanie vody

Příspěvek od huhu »

Bardioc píše:ale i cokoli k jídlu(ve všem je voda).
čiže stačí spinovat pajšl ? když usínám s rukama podél těla a dlaněmi k sobě tak mám tekutější sperma a stolici ? i bez gesta ? tady končí legrace !!!!


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: Spinovanie vody

Příspěvek od Nso ci »

Bardioc píše:Stačí jenom dlaně proti sobě. Můj kamarád, majitel pneuservisu, o kterém už jsem tu ve fóru psal v souvislosti s MMS, to dlouhodobě zkoušel s výtečnými výsledky.
Ahoj, Bardioc, odpoveď hodná podpory spinovania + :good:.


Abakuk
Starší člen
Příspěvky: 109
Registrován: čtv 22 kvě 2008 22:10
Bydliště: Náchodsko

Spinování

Příspěvek od Abakuk »

Je také možné že nějaký vliv má i to že se díky čekání při spinování odlišíme od zvířat a konzumentů ve fastfoodech. Tam je totiž slušnost (alespoň podle amerických pravidel) naházet do sebe jídlo co možná nejrychleji.
Není tolik určující co jíme ale jak a hlavně proč to jíme a pijeme.
Počkat před jídlem obvykle znamená pokoru a vděčnost.

A ještě jedna věta na zamyšlení. Kolik tvorů na planetě dokáže spát s obličejem vzhůru k obloze?


Tma na to vrhá nové světlo
Uživatelský avatar
Bardioc
Starší člen
Příspěvky: 134
Registrován: sob 11 dub 2009 16:21
Dal: 19 poděkování
Dostal: 74 poděkování

Re: Spinování

Příspěvek od Bardioc »

Abakuk píše:Je také možné že nějaký vliv má i to že se díky čekání při spinování odlišíme od zvířat a konzumentů ve fastfoodech. Tam je totiž slušnost (alespoň podle amerických pravidel) naházet do sebe jídlo co možná nejrychleji.
Není tolik určující co jíme ale jak a hlavně proč to jíme a pijeme.
Počkat před jídlem obvykle znamená pokoru a vděčnost.
Ahoj, pokora a vděčnost jsou velmi silné pozitivní emoce. Ono to "spinování" není ani tak o gestech, ale o myšlence, nejlépe doprovázené slovem. Mluví o tom i výborný ruský dokument o vodě, který už jsem tady na fóru také viděl. Odkaz zde. Je to na 46:10.
Naposledy upravil(a) Bardioc dne pát 21 říj 2011 22:01, celkem upraveno 1 x.


Žádná budoucnost nenapraví, co zmeškáš v přítomnosti. A. Schweitzer.
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od vokoun »

:shock: Tak jsem to spinování vyzkoušel a ono to má něco do sebe. Budu pokračovat a dám vědět. :pivko:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“