Spinování vody

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
turtle22
Stálý člen
Příspěvky: 89
Registrován: úte 30 lis 2010 15:13
Bydliště: Praha
Dal: 59 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od turtle22 »

Já jsem v době, kdy jsem začala všechno intenzivně spinovat, přestala úplně spát, tak jsem s tím rychle skončila. Teď, asi po dvou letech, zlehýnka spinuju (tj. ne jako předtím všechno pití celý den,včetně i jídla), a zatím to nemá vliv ani negativní, ani pozitivní na spaní, jen dobrá chuť vody. Uvidím dál.


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od vokoun »

:? S tím spaním se mě to taky děje :? Nevím jestli je to dobře a nebo špatně. Mín spím ale nepřipadám si nevyspalí takže je to asi dobře a proto s tím budu pokračovat. Je asi dobré při spinování myslet na pozitivní a krásné věci :laugh: :bye:


Uživatelský avatar
Nemo
Starší člen
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 09 zář 2010 17:30
Bydliště: Ostrava
Dal: 64 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od Nemo »

Ahoj všem,

těm kteří chtějí otestovat jakkoliv "upravenou" vodu a chtějí přesvědčit nevěřícího Tomáše doporučuji jednoduchou objektívní věc. Vemte jakékoliv semínka (obilí a tráva klíčí nejrychleji). Jedna semena namočte třeba přes noc do normální vody, druhá do "upravené". potom je vysejte do hlíny a zase zalévejte normální a "upravenou" vodou. Upravená voda mi kdysi urychlila růst a velikost obilí cca o 30%. Takové důkazy ale už dlouho nepotřebuji.

Zdraví Nemo


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od vokoun »

:ethink: Nemo a ted dej vědět co je dobře urychlit růst a nebo ne. :ethink: Já se přikláním k tomu urychlení ale aby se neurychlily třeba nějaké cysty a nedej bože nějaké nádory, ty jsou také z vody. :| To je jenom moje úvaha. Já tomu spinování bezmezně věřím ale rád se nechám poučit ;) :bye:


Uživatelský avatar
Nemo
Starší člen
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 09 zář 2010 17:30
Bydliště: Ostrava
Dal: 64 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od Nemo »

Kamaráde v tom nemám zkušenosti, ale pouhé úvahy. Předpokládám, že buňky mého těla mi budou rozumět, protože jsme jedno tělo, jedna mysl. Když si představím, že mne omývá uzdravující světlo např. od hlavy dolů a uzdravuje - opravuje mé buňky, zároveň odplavuje vše špatné - černé pak by měly mít všechny buňky jasno. Zvláště, když se přikláním ke studii, kterou jsem četl někde na internetu, že některé druhy nádorů jsou vlastně buňky candidy albigans obalené - zapouzdřené tělesnou tkání (tady prý zázračně zabírá jedlá soda). Takže má mysl by neměla podporovat přebujelého vetřelce, který není se mnou jedna mysl, jedbo tělo.

Lepší růst semen považuji za znak lépe fungujícího zdravého organismu.

S bujením bych osobně měl strach experimentovat. Asi je nejdůležitější znát příčinu bujení většinou je to virus, nebo stres - spouštěč + strava. Nepočítám vnější chemické vlivy. Zaměstnanci chemiček by mohli vyprávět. Ale to je už jiné téma, než spinování vody.

Ale jedno vím určitě, kdybychom spinovali vodu každý den, celý zbytek života, tak se naše mentální schopnosti tak vytrénují, že z 99% nás budou super šamani. Mám ale zkušenost s vlastní leností a vím, že tenhle tréning bude neustále praktikovat možná 0,5% z nás.

Hodně zdraví

Nemo


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od vokoun »

:eclap: Nemo velice zajímavé. Já to spinování dělám asi měsíc a ještě s tím dělám autopatii. Nemůže se to nějak neutralizovat. :?: Jestli máš zkušenosti tak dej vědět. :bye:


Uživatelský avatar
Nemo
Starší člen
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 09 zář 2010 17:30
Bydliště: Ostrava
Dal: 64 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od Nemo »

Ups, teď jsi mne dostal. Dodělávám knihu pro děti. Text, ilustrace i titulní malbu a to vše při 200 hodinách měsíčně v práci. Jsem dost vycinkaný, takže jsem se vyhýbal čtení, televizi i hraní na PC. Rychle jsem si teď něco málo přečetl o autopatii, a moc se mi to líbí. O tom ale mohu dál jen teoretizovat. Jestliže používáš ve spinování i autopatii pouze svůj jemnohmotný i hrubohmotný materiál, tak si nic lepšího ani nedokážu představit. Teda kromě toho všemohoucího, jehoš jsme všici součástí.
Podle mne bych více uvažoval o sčítání, či násobení účinku a né neutralizaci. A také bych při léčení čehokoliv nasadil maximum zbramí. Strava, životospráva a k tomu speciální techniky, jako je spinování atd. Nebo podle "pravidla co je nahoře, to je také dole", odvodil bych si to od přírody. Je to jako bych se zeptal (trochu zjednodušuji) kdyš sním klobásku a na to šunku, nebude se to bít, nebo neutralizovat v žaludku? Možná bych zkusil, až se mi dostane ještě pevnější vůle, restruktualizovat vodu mrazem (rozpuštěný led), nebo varem (zaklokotání a rychlé schlazení pod přiktytou pokličkou ve vodní lázni. Tato voda mnoha lidem pomohla od bolestí zažívadel souviswjících se stresem (výskum kdysi prováděli za totáče bratři Zelepuchinovi v Rusku). Tuhle hrubohmotně nadotovanou vodu bych zkusil spinovat.

No a teď nevím, jestli to už nepatří do vlákna s autopatií. Ale kromě té převařené vody je to pouze má planá teorie. Ta voda mi už mockrát pomohla a vždy jsem ji pak nevděčně hodil za hlavu :lol: .


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od vokoun »

:lol: Tak to já ji za hlavu házet nebudu :laugh: Ale díky za úvahu. Taky na radu Alfky používám hrnek se spirálou a chut to má stejnou jako když to ospinuji. :bye:


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od vokoun »

:D Tak co je nového ve spinování dejte nějaké nové zkušenosti :epray: já jsem zatím vydržel a ještě se snažím spinovanou vodu používat k autopatii a cítím se jak na houpačce chvilku na hoře a chvilku dole :jump: ale úspěch je že se občas dostanu i nahoru což se mě dřív moc často nestávalo :laugh: myslím samozřejmě na léčbu :lol: akorát mám takové neklidné spaní s živými sny :zzz: :mrgreen: a ted mně trochu pobolívá bříško :ethink: :? sázím na to že je to nějaká pamět z dřívějška :ethink: trpěl jsem žaludečními vředy :epray: :evil: tak se to snad spraví :jump: tak se držte :bye:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od poota »

Když už mluvíme o tom upravování vody, tak docela zajímavý nápad uveřejnil Iv na svém http://energieupramene.blogspot.cz
kde používá na úpravu vody moje UF3
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 960#p47960
s tou změnou, že odizolované konce vnější spirály má ponořené do upravované vody.
Vhodné je do vody ponořovat raději stříbro, než měď, takže UFko se dá celé umotat ze stříbrného drátu a nebo pro zlevnění měděné konce postříbřit a nebo na ně připájet kousky stříbrného drátu.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od vokoun »

:ethink: Taky mám malí dotaz je možné spinovat vodu i v pětilitrovém balení a nebo v petce :ethink: já to zkusil a zdá se mě to docela v pohodě :ewhistle: protože spinovat každou sklenku je docela záhul :evil: ale co by člověk neudělal pro zdraví :hip: :bye:


Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od hanka »

vokoun píše: :ethink:.. je možné spinovat vodu i v pětilitrovém balení a nebo v petce :ethink: ..
Ano, někdo už to tady v petce dělal a psal, že to funguje. Pětilitrové balení ještě vyzkoušeno není (nikdo o tom neinformoval), budeš zřejmě první :) - nezapomeň nám to tady napsat :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od poota »

vokoun píše:.. spinovat každou sklenku je docela záhul ..
To máš sice pravdu, ale ono jde i o to, že tomu pití a nebo jídlu věnuješ určitou pozornost, energii, čas.
Bývalo také dost běžným a rozšířeným zvykem před jídlem se nad ním pomodlit.
Dnes je spíš zvykem někde se nejspíš "na stojáka" vrhnout na jídlo jako na kořist a moc se s ním "nepárat" :(

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od vokoun »

:? Jo kamaráde to máš recht :bhead: to mně nenapadlo :ethink: ta úcta k jídlu a vodě nějak pominula :enaughty: no jo co s tím ale naděláme taková je hold uspěchaná doba :ethink: já tě ale poslechnu a budu se k jídlu chovat trochu s větším respektem :epray: s tou vodou v pětilitráku to zkusím spinovat déle a i té vodičce popřeju všechno nejlepší aby mně dala taky tu sílu zpátky :D :laugh: :bye:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Spinování vody

Příspěvek od poota »

vokoun píše:.. té vodičce popřeju všechno nejlepší aby mně dala taky tu sílu zpátky
Zkus to přesně tak, jak píšeš!
Potom jí zkus pro změnu to nejlepší jenom věnovat - aniž bys za to chtěl něco zpátky.
Možná, že v tom bude nějaký rozdíl - snad.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“