Čistá voda - skrytý problém její konzumace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MNO....

Příspěvek od Palo »

jarda ovčák píše:Ano, je to tak.... já se se svým kýblem můžu jít vysrat s kočkama do plev.....
Je to neuvěřitelné... 20 litrů. Jenže mluvíme o houžvičkovi,..... ta voda je fakt diskutabilní......
Von estli netrénuje průběžně tak, že vychlemtá 5 litrů, vybleje, vypije 6 litrů, vybleje až tak do 20 litrů... Dyby se to dostalo do střev, tak asi skončí podobně jak ta paninka...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Hyperhydratace ...

Příspěvek od A(&F) »

citace: ... "I když ne tak častý, ale stejně nebezpečný k dehydrataci je opačný extrém, hyperhydratace. U lidí, kteří vypijí nadměrné množství tekutin, se objevují kolapsy a na následky zavodnění někdy umírají. "Ledviny pak nestihnou vodu zpracovat a dojde k otoku mozku, při kterém člověk může zemřít," vysvětluje Eva Jančová z kliniky nefrologie Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

Jak dodává, takový stav není častý. Člověk obvykle tolik vody nevypije, případy kolapsů nebo úmrtí se vyskytly spíše u lidí, kteří závodili nebo se snažili přepít nějakou bolest. Častějším jevem je podle Františka Kožíška ze Státního zdravotního ústavu mírnější nadbytek příjmu tekutin. Ten vede ke zhoršení funkce ledvin a k zatížení dalších orgánů, zejména srdce."


(zdroj: ... http://ona.idnes.cz/ani-malo-ani-moc-na ... zdravi_abr )


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
PureL
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: pát 07 říj 2011 9:26
Dal: 4 poděkování
Dostal: 2 poděkování

lecba vodou

Příspěvek od PureL »

Zdravím, zajímal by mě váš názor na toto http://www.watercure.com/ ?
Myslím, že existuje český překlad rozhovoru s tím doktorem, ale už nevím kde :)


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

mno....

Příspěvek od jarda ovčák »

Podle mne to je fakt divné. Znám opravdu armádu chlapů, co vypijou deset piv na posezení, já jich vypiju víc, když je co přikousnout, , i když jednou za rok a ještě jim mozek neotekl, srdce nezvodnatělo, ledviny neexplodovaly. A chlastají tak mnohdy celej život a nakonec je přejede vlak nebo umlátí stará.
Rozhodně bych to řešil kauzálně a ne podle teoretiků s vyplašenkou v kapse.Co chcete po nositelích současné medicíny postavené na provizích za prodané léky.....
Jasně že chlap co něco dělá má žízeň a když někdo hnípe celej den v kanclu vypije houbeles. Tak to má bejt a čistému vše čisté. Když se najde osel, a tvrdí, že je čistá voda nebezpečná, tak jsme měli dávno vyscípat....


Uživatelský avatar
Vinc
Stálý člen
Příspěvky: 97
Registrován: stř 27 kvě 2009 14:29
Bydliště: Rakousko
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

čistá voda

Příspěvek od Vinc »

Nevím, zdali to sem úplně patří, ale vzpoměl jsem si na jeden zajímavý případ. Je to vlastě historka a vlastně i trochu komická. Byli tři bratři a všichni dostali od táty po statku, tedy hospodářství. Všichni si vedli dobře, ale jeden z nich měl rád pivo. Moc. Můj otec, který jej osobně znal tvrdil, že byl přítomen, když onen "hospodář vypil na veselici 160 půllitrů piva (údajně od odpoledne do rána) Připadalo mě to nemožné, ale jen do té doby, než jsem jej uviděl. Asi 2m výšky a dobrých 180 kg hmotnosti. A má to ještě jeden komický závěr. Tento chlapík ten svůj statek propil. Těm druhým jej zabavili komunisti a ještě si něco odseděli.


catcher
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: ned 23 srp 2009 17:07
Bydliště: Beskydy
Kontaktovat uživatele:

Re: Čistá voda - skrytý problém její konzumace

Příspěvek od catcher »

... ale jen ten jeden si mohl říct - Byl jsem v žitě.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

E-studánky ...

Příspěvek od A(&F) »



Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Čistá voda - skrytý problém její konzumace

Příspěvek od vokoun »

ted zkouším pít 1,5l vody ráno na lačno asi pátý den :ethink: ztratil jsem chut k jídlu trochu se mě přes den motá hlava ale zase mám nárůst energie a zhubnul jsem :jump: údajně to má pročistit tělo od toxinů a jinejch sraček :ptrain: pamatuji si když jsem bral antiparazitika tak jsem byl tak otrávený těma toxinama z chcíplejch hajzlů že jsem pil 10 l vody denně :evil: né že by jsem je pil z lásky :pivko: ale tělo to po mě vyžadovalo :bhead: měl jsem ukrutnou žízen a až po čase jsem začal jíst a přestal tu vodu chlemtat po litrech :epray: prostě tělo si řeklo samo že chce vypláchnout trubky tak ted tomu jdu trochu naproti :bye:


feedback
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 19 čer 2014 10:12
Dal: 14 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Čistá voda - skrytý problém její konzumace

Příspěvek od feedback »

vokoun píše:ted zkouším pít 1,5l vody ráno na lačno asi pátý den
Hele vokoune a výš o tem že není voda jako voda? Hezky to hunter (podle stylu je to zjevně ten samí co kdysi psával i na tomhle fóru) podává na tomhle http://srdcenoveenergie.blogspot.nl/201 ... mment-form blogu v komentářích.
hunter píše:Petr H pre objektívnosť nebolo by od veci spomenuť že to čo ste nazval "kvalitním palivom" nemusí pochádzať výlučne len zo stravi ktorá nám prechádza cez žalúdok. Osobne som už 3 rokom na mokrej (pijem vodu) práne a doposial nepocítim deficit alebo úbytok energie. Alexiam pre nás pre ludí je šankhaprakšálana svojou neprirodzenostou dosť velký "záhul" nie len pre netrenovaný organizmus. U nás v komunite začínajúcim ale rovnako i pokročilým v tejto veci doporučujeme surovu výlučne domácu kyslú kapustu (aspoň 1kg denne) po dobu minimálne 28 dní. Detoxikuje to organizmus, vyčistí to komplet celý tráviaci trakt, bez akejkolvek újmi na zdraví to vytlačí chorú a zároveň obnoví a podporí len tú zdravú mikrofloru a v konečnom dosledku je nám to v naších zemepisných šírkach i výškach celkom prirodzená poživatina. Existuje jedno historiou overene nepisane pravidlo v súvislosti s vodou ktorú príjmame do nášho organizmu bez rozdielu na to či je to vo forme tekutiny alebo potraviny - "Ak chceš nabiti i podržati si plneho zdravia nejedz a nepi nič čo nezrodilo sa pred tvojíma očami". Po stranke zdravotnej je len voda a jej kvalita to čo nás drží nad vodou a i preto je dôležite keď už sme vnútorne nastavený tak aby sme jedli jesť len veci dopestovane alebo dochovane z prostredia v ktorom besprostredne žijeme. Ak človek zmení prostredie (presťahuje sa) mal by po dobu kým sa jeho organizmus adaptuje na vodu z noveho prostredia držať mokrú (len na vode a aspoň 3 dní) hladovku. Hunter
Dle mého poznáni je to hodně zajímavý pohled na věc.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“