Alfons Ven liečiteľ

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: Alfon Ven liečiteľ

Příspěvek od abul »

Zajímavý čtení. Líbila se mi věta: " Když nedokážeš léčit, buď alespoň natolik skromný, abys řekl: ‚Nejde mi to.‘ "
To by potřebovali slyšet absolventi lékařských učilišť (fakult) .


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Alfon Ven liečiteľ

Příspěvek od Slavek Krepelka »

abul píše:Zajímavý čtení. Líbila se mi věta: " Když nedokážeš léčit, buď alespoň natolik skromný, abys řekl: ‚Nejde mi to.‘ "
To by potřebovali slyšet absolventi lékařských učilišť (fakult) .
Nóóó počkej, oni léčit dokážou. Oni nedokážou vyléčit. :evil:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
abul
Zasloužilý člen
Příspěvky: 207
Registrován: pát 16 dub 2010 6:34
Dal: 106 poděkování
Dostal: 197 poděkování

Re: Alfon Ven liečiteľ

Příspěvek od abul »

Slavek Krepelka píše:
abul píše:Zajímavý čtení. Líbila se mi věta: " Když nedokážeš léčit, buď alespoň natolik skromný, abys řekl: ‚Nejde mi to.‘ "
To by potřebovali slyšet absolventi lékařských učilišť (fakult) .
Nóóó počkej, oni léčit dokážou. Oni nedokážou vyléčit. :evil:

Ahoj, Slávek.
:laugh: :laugh: máš pravdu. A já jsem je falešně nařknul :bhead:


Když mluvíš, tvá slova by měla být lepší než ticho.
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Alfon Ven liečiteľ

Příspěvek od felda »

ahoj , nevím jaký to dělá dojem na Vás, ale je to v podstatě velmi dobře napsaný , pěkně odstupňovaně vygradovaný to povídání- přečetl jsem ho jedním dechem .
Jen mi z toho čiší (rád bych se mýlil) marketingový plán , kdy vlastně stačí se pak setkat už jen s asistentem... atd...
ale třeba se opravdu pletu ... ale opravdu mi to připadá jako důsledně promyšlený byznys


felda
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Re: Alfon Ven liečiteľ

Příspěvek od sano »

Ahoj Felda,
no a čo ak je to byznys?
Podstatné je to, či mu to funguje, alebo nefunguje.


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Alfon Ven liečiteľ

Příspěvek od felda »

Ahoj Sano a ty to víš -jestli mu to funguje - tady to vypadá , že jsme o tom všichni jen četli.....
byl bych jen rád , kdyby ano ,podobně máš krásně vystavěné pilule na hubnutí jednou z ananasu, ze žraloka, z mletých čoklů, mletý hlíny , hezky propracovaný příběh,pár příkladů jak to někdo papal a .....
kdyby to konečně byla pravda , bylo by to super


felda
huhu
Zasloužilý člen
Příspěvky: 980
Registrován: ned 02 led 2011 17:48
Dal: 107 poděkování
Dostal: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Alfon Ven liečiteľ

Příspěvek od huhu »

sano píše: Podstatné je to, či mu to funguje, alebo nefunguje.
možno vyzkoušet kůru za 70€ http://www.alfonsven.com/order%20form%2 ... ev2%20.htm

kůra je všeřešící : http://www.alfonsven.org/en/index.php?o ... &Itemid=28


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Re: Alfon Ven liečiteľ

Příspěvek od sano »

Ahoj Felda,

z čias, keď som ešte liečil, tak mi ostal jeden zaujímavý diagnostiký prístroj. EAV akupunktúra podľa dr. Volla. Už som o tomto prístroji viackát písal na fóre. Jeho zvláštnosťou je, že dokáže premeniť na elektrické impulzy reakciu organizmu na vonkajšie podnety. Nap. dokáže identifikovať ako zareaguje organizmus na balíček zabalených acylpirínov, ktoré zoberie človek do dlane. Reakcia sa odčíta na akupunktúrnych dráhach.
Takisto, časom som zistil, že náš organizmus je prirodzene hypercitlivý. Dokáže reagovať plnohodnotne aj na názov lieku napísaný na papieriku.
Na základe tohto, som sám, pre seba premeral reakciu niekoľkých ľudí na názov lieku pána Vena. Vo všetkých prípadoch bola reakcia 1. individuála, t.j. každý skúmaný človek, resp. jeho telo reagovalo ináč, podľa druhu disbalancie, ktorou daný človek trpel. 2 reakcia bola vždy kladná. T.j. nevyskytli sa vedľajšie negatívne reakcie. 3. Dala sa zistiť aj doba po ktorej odídu choroby, ktorými trpel skúmaný človek.
Na základe tohto som sa rozhodol že napíšem do fóra krátke info o Van Venovi. Nechávam na každého, či ho to osloví, alebo nie. Sloboda rozhodovania ostáva na každom z nás. Samozrejme nejde mi o to, aby lieky pána Vena nahradili ostatné druhy liečby. Ide mi len o to, aby členovia fóra boli informovaní o ďalšej účinnej terapii.


lena

Re: Alfon Ven liečiteľ

Příspěvek od lena »

Musi prikyvnout a rict, ze ze sanem souhlasim, sama jsem na toto zvedava, nebot jsem nekolikrat podle EAV nechala udelat diagnozu a vedlo se me po ni velmi dobre. Taky jsem si precetla celou webovou stranku tohoto lecitele a jevi se me to pozitivnim. Asi si neco koupim a pak muzu napsat jak bylo.

A to jak pises o tom EAV, k tomu muzu jen psat kladne. A souhlasi to, ze se musi kazdy sam rozhodnout a to znamena prevzit zodpovednost sam za sebe. Bez toho se nemuze nic pozitivne rozvinout.

A take diky k "huhu", za ty linky


felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Alfon Ven liečiteľ

Příspěvek od felda »

Ahoj sano, no a vidíš , to už je další podnět , který říká , že jeden náš člen -ty- cosi v tom dělal a že se mu to jeví jako pozitivní záležitost. Takže mi nezbývá ,než říci ti díky . S chutí jsem to prostudoval a jde jen o to to zkusit ... a k tomu snad taky dojde...


felda
pay
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 17 kvě 2010 15:18

Re: Alfon Ven liečiteľ

Příspěvek od pay »

Já tomu moc nevěřím. Neříkám, že to nemůže do jisté míry pomoci, ale to už je spíše otázka víry. Na svých stránkách zmiňuje, že pomohl desítkám tisíců lidí přitom na internetu o něm není ani zmínka. Kdyby to tak fungovalo, tak by o tom byl větší rozruch jako např. o MMS, které stejně žádný zázrak není. Druhou otázkou zůstává, jestli to v pohodě pustí přes celnici. Já si nedávno objednával homeopatika z Indie a musel jsem se odvolávat proti celnímu prohlášení a potom ještě posílat lekařskou zprávu o vhodnosti přípravku. Trvalo to měsíce. Začínaj nás držet pěkně zkrátka.


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Re: Alfon Ven liečiteľ

Příspěvek od sano »

Uýž niekoľko rokov váham, či popísať na fóre nasledujúcu informáciu. Dá sa použiť v období krízy, keď lieky nebudú dostupné.
Určite ste počulu o homeopatikých liekoch. V skratke. Homeopatikum vzniká postupným riedením a dynamizovaním ( t.j. alebo pretrepaním zriedenej tekutej substancie 21x, alebo pri suchých substanciách trením 10% váhy pôvodného lieku a 90% váhy čistého lekárenského mliečneho cukru počas doby 45 minút v novej trecej miske).
Teda, v núdzi, opakujem v krajnej núdzi, zoberieme 10% váhového pomeru lieku, ktorý chceme rozmnožiť a zriedime ho 90% váhového pomeru lekárenského mliečneho cukru. Intenzívne trieme v novej trecej miske 45 minút. Po 45 minútach máme v trecej miske 10 x viacej lieku, než sme mali na začiatku. Ak zoberieme z tohto množenia 10%, tak si môžeme postup zopakovať. Pri druhom opakovaní, môžeme z pôvodného množstva dostať 100x viac lieku, než sme mali na začiatku.
Nedoporučujem ďalšie riedenie. 100 násobné zmnoženie by malo stačiť každému.

Ak máme pôvodný homeopatický liek v tekutej forme, tak používame ako základ 10% objemového množstva ( napr. mililitre ) pôvodného lieku, ktorý nalejeme do jednodecovej fľaštičky a doplníme 90% objemového množstva 30% čistého lekárenského liehu. Pozor musí to byť lekárenský lieh. Prudko trepneme fľaštičkou dolu a zarazíme jej dnom o dlaň. Pritom sa snažíme dať tekutine pravotočivú rotáciu. Toto opakujeme 21 x. A po 21-om pretrepaní máme 10 x viac homeopatického lieku, než sme mali na začiatku.
Zdôrazňujem, takto sa dajú riediť len čisté bylinné tinktúry, alebo už hotové homeopatické lieky, ktoré sme dostali od priateľa.
Takto sa dá lacno prísť ku lieku, ktorý má ešte pôvodné vlastnosti.

Ak by chcel niekto podrobnejší popis výroby homeopatického lieku, nájde ho v knihe ing. Janči "Praktická homeopatie."
Prosím záujemcov o výrobu homeopatík, obracajte sa na túto knihu, nie na mňa.


joschua1950
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 16 říj 2012 16:28
Dal: 5 poděkování

Re: Alfons Ven liečiteľ

Příspěvek od joschua1950 »

sano píše:Inšpirujúce čítanie pre tých, ktorí majú neliečiteľné choroby.
Ahoj Sano bohužel už ty odkazy nefungují škoda.

Citace upravena. SDK


joschua1950
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: úte 16 říj 2012 16:28
Dal: 5 poděkování

Re: Alfon Ven liečiteľ

Příspěvek od joschua1950 »

sano píše:Ahoj Felda,
no a čo ak je to byznys?
Podstatné je to, či mu to funguje, alebo nefunguje.
Pravdu má vždycky ten co pomohl (tedy vyléčil). Zkus to porovnat s "vyléčením" našimi MUDRy. :lol:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“