Borelioza

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od milda »

feedback píše:
milda píše:staří, dobří bylinkáři dokážou obnovit zdravou střevní mikrofloru pomocí celkem vonných čajů
Zcela určite staří dobří bylinkáři na obnoveni střevní mikroflory nepoužívali čaje ale domáci kyslí zelí.
To si pleteš. To nejsou bylinkáři, ale zelináři... :laugh: :bye:

nika22 píše: Rozhodla jsem se zkusit kalísii vonnou, nemá ji tu náhodou někdo?
Mám jednu starou. Jestli neseženeš, můžu Ti poslat pár odnoží a necháš si je zakořenit. :D


feedback
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 19 čer 2014 10:12
Dal: 14 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od feedback »

milda píše:
feedback píše:
milda píše:staří, dobří bylinkáři dokážou obnovit zdravou střevní mikrofloru pomocí celkem vonných čajů
Zcela určite staří dobří bylinkáři na obnoveni střevní mikroflory nepoužívali čaje ale domáci kyslí zelí.
To si pleteš. To nejsou bylinkáři, ale zelináři... :laugh: :bye:
No jasne, můžem být vlastne rádi že jsem skončili u zelinářu (svou radou vyřešili životný problém dané osoby do dvou týdnů) jelikož bylinkáři svou snahou i poznatky s daným problémem a z naší strany i nemalou finanční částkou nebyli schopní s ním hnout víc jak přes rok.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od jao »

nika22 píše:ozvala se mi jedna paní, že jsem zvolila dobrou metodu léčby.
Koloidní stříbro už jsem kdysi užívala, žádné zázračné účinky to na mě nemělo
k podpoře prodeje koloidního stříbra a MMS...
Je zaujímavé, že jedna pani sa ozvala a tým je to rozhodnuté.
Ja by som skôr dal na úžasné rady skúsených z tohto fóra, ktoré by sa mali pre ďaľšie generácie tesať do kameňa, ale tie tu treba trochu pohľadať.
Čakáš od koloidu striebra a MMS zázraky do troch dní ? To ale dnes vedia len programátori.
A ďaľšia vec, k týmto preparátom musíš ešte niečo prihodiť, aby všetko fungovalo tak ako má.
A lastovičník je prapodivná rastlinka. Je to raz liek a potom zas jed a po čase naopak. Už len staré bylinkárky vedia ako na tie buriny, ktoré sa dnes kvôli anglickým trávnikom kynožia monsantovým round-upom.
Teraz po odkvitnutí a tvorbe semien by som si už netrúfol ho užívať v akejkoľvek forme.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od vokoun »

každý si musí zvolit svoji cestu, někdo věří dr někdo bylinkám a někdo třeba MMS taky mě drtí jak každý do poslední chvíle chodí k dr a až když vyčerpá body z pojištovny a dr ho vykopne tak jde do alternativky a čeká na spásu a strašně se diví že to nejde hned :enaughty: já jsem tomuhle foru vděčný za hodně a jestli někdo píše že tohle bych nebral a tohle je jed atd. a čeká na radu která by mu eventuelně vyhovovala tak to se načeká tak to prostě nchodí :bye:


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od A(&F) »

jao píše:Teraz po odkvitnutí a tvorbe semien by som si už netrúfol ho užívať v akejkoľvek forme.
... obsah toxinů (obecně většiny látek) je v nadzemních částech rostlin nejvyšší v době květu (v té době se také právě sbírají) .... a s tvorbou semen pak začíná klesat ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od jao »

A(&F) píše:obsah toxinů je nejvyšší v době květu a s tvorbou semen pak začíná klesat

S tým sa dá len súhlasiť. Ale vraj ten obsah a pomer rôznych alkaloidov je po odkvitnutí nejak nevhodný pre liečenie. Jedu (toxínov) je tam možno menej, ale to čo predtým uzdravovalo už vraj skôr pôsobí opačne.
Je to zvláštne, že niektoré bylinkárky nevedia ani písať, ale múdrosti majú viac ako x-krát otitulovaný vedec a hlavne vedia človeka z chorôb vyliečiť. To, že pritom často používajú nadprirodzeno, šamanizmus a zaklínadlá je proti vede, ale je to každého osobná vec, ako sa k tomu postaví. Či čelom, alebo zadnicou.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od A(&F) »

jao píše:Ale vraj ten obsah a pomer rôznych alkaloidov je po odkvitnutí nejak nevhodný pre liečenie. ........ čo predtým uzdravovalo už vraj skôr pôsobí opačne.
... s tím si dovolím silně nesouhlasit ...... obsah látek se během vegetace sice mění (jenž se mění nestále, např. i během dne), ale rozhodně ne tak, aby to místo uzdravování naopak ubližovalo!! (pro upřesnění: bavíme se o rozdílu obsahu látek v nadzemních částech rostlin před a po odkvětu // přičemž výjimka toho, co napsal Jao může být, ale momentálně si žádnou nevybavuji)

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
lena

Re: Borelioza

Příspěvek od lena »

jao píše: šamanizmus a zaklínadlá je proti vede, ale je to každého osobná vec, ako sa k tomu postaví. Či čelom, alebo zadnicou.
Tak s timto nesouhlasim, zde jde opravdu o lecebnou energii, ktera neni zadne zaklinani, ale tito lide nemeli nic jineho a pouzivali prave samanstvi, muzu jenom potvrdit z vlastni zkusenosti, ale kazdy si musi najit svoji cestu. Nekomu pomuze lek, tedy ne hojivost druhemu prave samanstvi nebot zde ma vliv i jina energie.
Jinak i kazdy saman tedy i oni pouzivaji na vylouceni parazitu aj. bylinky, proto nevim jake pak to je zaklinani. Veda je veda, ale i zde neni nic 100%-tni. Jsou zde jenom dohady a nektere studie.

Co se tyce bylinek, tak se maji sbirat pred uplnkem, nebot prave vsechny hojive vlastnosti se zesili a po ubytku mesice se zase snizi, odchazi sila do korene. Ale mozna je to jeste jinak.


jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od jao »

A(&F) píše:pro upřesnění: bavíme se o rozdílu obsahu látek v nadzemních částech rostlin před a po odkvětu
Mňa zaujal hlavne koreň. Získané informácie mám teda o podzemnej časti :-) Už som spomínal vyluhovanie vo víne a bolo mi doporučované, že pokračovať mám až na jeseň. Nemyslím ale to víno :-) Ale samozrejmo to môže byť aj úplne inak.
lena píše:zde jde opravdu o lecebnou energii
Zrejme som sa zle vyjadril. Šamanizmus a zaklínadlá celkom isto fungujú a myslím si, že je to práca s druhom energie, z ktorej sa študovaní lekári len vysmievajú. Ak potom majú Mudr.ci človeka na stole, ktorý sa pomocou neznámych energií vyliečil, vždy to je spontánne vyliečenie :-)


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od nika22 »

Tak zkusím určitě kalísii a štětku soukenickou. Možná přidám ještě trávové máslo a ten vlaštovičník - ovšem bude problém sehnat čerstvé kozí mléko, tu nejsme na horách. A taky je dost velká pravděpodobnost, že se mi z toho obrátí žaludek, všechny tyhle mléčné zkvašenosti mu dělají zle již svým pachem.

MUDr! Partyková, která se zabývá hladověním a urinoterapií mi doporučila jako nejlepší léčbu bor. SUCHÉ HLADOVĚNÍ, 10 dní.
Tak to bych byla vyléčena definitivně. Nechápu, jak může doktor něco takového radit.

A zas, když budu požívat ty byliny, je možné, že to nějak přepísknu a otrávím se. Léčení je životu nebezpečná věc.

Dědek kořenář mi zas radil půl lžíce ostropestřce 3 x denně před jídlem a další léčitel řekl, že max 1/4 lžičky 2-3 týdny, že to může rozhodit hormony.

Net je názorový supermarket.

Ad šamanismus - tuhle mi jedna bába na netu tvrdila, že prý mám lehkou formu prokletí. A pak zas jeden chlápek, že ne, že to je něco jiného. Opět si člověk musí vybrat. Docela dobře je možné, že nějakou tu kletbu na mě někdo poslal, ale takový šaman dnes chce za své služby pomalu jako bankéř, takže to nechám plavat. :)

Když nepomůže nic, seberu se a pojedu někam do JA požívat lijánu. Cestu si budu muset odpracovat drhnutím paluby, protože letenky jsou příliš drahé. Tož takový je plán.


nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od nika22 »

milda píše: ... Mám jednu starou. Jestli neseženeš, můžu Ti poslat pár odnoží a necháš si je zakořenit. :D
Děkuji za nabídku, kdyby milnem náhodou zapomněla, určitě se ozvu.


feedback
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 19 čer 2014 10:12
Dal: 14 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od feedback »

nika22 píše:MUDr! Partyková, která se zabývá hladověním a urinoterapií mi doporučila jako nejlepší léčbu bor. SUCHÉ HLADOVĚNÍ, 10 dní.
Tak to bych byla vyléčena definitivně. Nechápu, jak může doktor něco takového radit.
Je zcela přirozené že dokud to (cokoliv) človíček sám na své kůži nezkusí tak nechápe, jenom se domnívá. Jelikož k mému štěstí jsem si toho zcela vědom že zdravý mám jen jedno, i tú 10 denní suchou hladovku jsem na sobě zkusil. Nejenže mi to hodně pomohlo ale taky jsem se přestal už jenom domnívat a začal to konečně i chápat jak to ta pani MUDr Partyková s ní myslela.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Dohadování se zcela mimo téma najdete v boxovárně. SDK


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od pavelv »

nika22 píše:...MUDr! Partyková, ....mi doporučila jako nejlepší léčbu bor. SUCHÉ HLADOVĚNÍ, 10 dní. Tak to bych byla vyléčena definitivně. Nechápu, jak může doktor něco takového radit. ....
Souhlasim s feedbackem. Za predpokladu, ze ti k tomu dr. Partykova rekla i par uzitecnych detailu, napriklad ze si mas pred hladovkou vycistit streva, ze pri pustu mas dychat pouze nosem abys zbytecne neztracela vodu, co si mas sledovat a kdy je nutne pust predcasne ukoncit, a predevsim detailni postup navratovky a jeste lepe za predpokladu, ze by te pri tom pustu vedla, bych videl suchy pust jako jednu z nejlepsich moznosti lecby temer cehokoliv a sam bych ho urcite zkusil. Letos jsem se suchym pustem trochu zabyval, dal jsem nekolik absolutnich (voda ani pres kuzi) suchych hladovek, 5, 5, 1, 3, 9 a 7 dni. Kdyby te to zajimalo, tak se muzu podelit o sve zkusenosti a par ruskych knih na toto tema. Ale jestli je dr. Partykova ochotna te vest, tak je to asi ta nejlepsi varianta a urcite to stoji za pokus.


nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od nika22 »

pavelv píše: ... Souhlasim s feedbackem. Za predpokladu, ze ti k tomu dr. Partykova rekla i par uzitecnych detailu, ....
Nic takového mi paní Partyková nenabídla, ani žádné podrobnosti nenapsala. Ostatně jsem se jí ptala na urinoterapii v léčbě borelky a na to neodpověděla nic, jen "suchá hladovka" ve dvou větách. Já bych to asi nezvládla, snáším špatně i hlad, ne tak žízeň, když nepiju, rozbolí mě hrozně hlava.

No, proč jsi je vlastně držel opakovaně? Kdyby řešily problém definitivně, nebylo by nutné je opakovat, ne.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“