Borelioza

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
brouk
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 17 dub 2008 11:34

Borelioza

Příspěvek od brouk »

vlákno čisté - poo.

ahoj lidi,
máte někdo zkušenosti s léčbou boreliózy pomocí koloidního stříbra?

náš mladej pán (synátor, kterému je 3,5 roku) si před 14 dny přinesl klíšťáka a teď má červený ohraničený flek okolo místa "vkousnutí". diagnózu necháme na doktorce, ale zvažoval jsem léčbu koloidem.


Anonymní

re:borelioza

Příspěvek od Anonymní »

Borelioza je velmi komplexní infekce,která je velice urputná/měl jsem toto akutní stadium před 15 lety-na infekčním mě vyhodil,že tohle kousnutí bylo od klíštěte leda dvounohého-prstýnek okolo vpichu/.Kamarádka
ve výzkumném ústavu infekčních nemocí mi vzala krev, a poslala
na Bulovku pro ATB.Po využívání ATB jsem si nechal vzít krev
pro sichr ve výzkumáku...V případě přechození dochází k vytvoření
neuronálezu,kosterněkloubních změn atd, případně cystického kryptostadia-tady pak dlouhodobě zabírá pouze Wheldonův-Stratonův protokol,a od toho bych se snažil uchránit malé dítě./myšlena kombinace tetracyklinová řada-doxibene+ makrolid azitrox + entizol v pulzech po dobu 18 měsíců není žádná legrace/.Nepodceňovat, v počátku
stačí i pouhý biseptol,koloid může být podpora,bohužel si s takto kompletní infekcí neporadí_-nemetabolizující stádia přežijí.Borelioza
má svou web stranu.Zde jsou otřesný případy, který po Wheldonovi vstali z mrtvých-koloid na to většinou nestačil, celá řada lidí popisuje i tyto zkušenostiStejný svinstvo jako chlamydia všech druhů-nepodcenit
řešit rychle


Anonymní

re:borelioza

Příspěvek od Anonymní »

Každé kousnutí neznamená boreliozu,ale-prstýnek okolo vpichu s prázdným středem je borelioza na 99%.Opakuji-nejsem přítelem zbytečných ATB-koloid je v tomto případě podpora-nestačí.Ale jeden cyklus ATB nikoho nezabije,ve vážných infekcích neriskovat a řešit
racionálně.Tohle není angína ani viroza Využít všech cest k rychlé a šetrné léčbě úměrně situaci.Ne pouze ATB ,nebo ne pouze alternativní
postup.Nejšetrnější cesta k cíli úměrná situaci bude asi ten pomyslný zlatý
střed


brouk
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 17 dub 2008 11:34

Příspěvek od brouk »

synátor už druhý den baští antibiotika :( .
KS moje žena toliko neakceptuje, takže druhou variantou byly antibiotika. po vyléčení půjdem na nějakou očistnou kůru s homeopatiky. uvidím. každopádně díky za názor.


Anonymní

re:Borelioza

Příspěvek od Anonymní »

K ATB je vhodné brát jako podporu pro játra B2,B6,B12+kysl.listová,pupalkový olej,velké dávky C,po ukončení pro očistu Ostropestřec,a hlavně po dobu užívání probiotika kvůli střevní floře.Pak jsou škody minimální a tělo je hravě překoná.
Zapperem by se určitě nic nepokazilo....


Návštěvník

Borelioza

Příspěvek od Návštěvník »

Boreliozu stejně jako třeba Chlamydia pneumoniae (Cpn)dokáže z hlediska klasické medicíny potlačit trvale podle universitního výzkumu pouze Wheldon-Strattonův protokol.
Ten vám však v podmínkách našeho zdravotnictví nikdo nepředepíše (není standardní přijatou léčbou - jedná se o výzkumné stadium a musíte si ho tedy "naordinovat" sami).
Problematika získání léčiv za těchto okolností je na celý román..

Jedná se o kombinaci 3 druhů antibiotik současně -- tetracyklinové řady(nejčastější je třeba doxycyklin) - makrolid - (azitromycin) + periodicky ještě entizol (nebo třeba v jiné podobě - komerční - tynidazol).
Ten protokol je v pokročilém stadiu třeba brát podle výzkumné zprávy 1-2 roky .. - kryptostadium je velmi urputné... + obrovské množství doplňků především B2 - B6 - B12, C 1g denně, Q10, pupalkový olej, ostropestřec atd, atd.. viděl jsem zblízka - žádná legrace.

Jde o to, že antibiotika pokrývají vždy pouze specifickou vývojovou fázi, celý životní cyklus patogenu je však poměrně složitý a pokud ostatní fáze nejsou zasaženy, onemocnění se časem opět vrátí..

Z tohoto hlediska je MMS pouhá neškodná kůra - pokud dokáže zlikvidovat boreliozu ve všech stádiích je to zázrak.

Případné škody - jak naznačil Pepo jsou oproti této antibiotické kůře spíše okrajové a zanedbatelné.

Ještě poznámka.
Při vymírání gram-negativních bakterií - jako třeba právě v případě Cpn - je riziko H.-reakce (v akutní silné podobě - jako totální slabost spojená s nevolností či dokonce zimnicí - u gram-negativních patogenů může být rychlé vymírání spojené i s bolestí v napadené tkáni... Značné pomáhají jako první pomoc případně vysoké dávky vit C -až do 3g denně a množství ČISTÉ VODY..

Základ "boje"je v každém případě však detoxikace vnitřního prostředí -- jak zdůrazňuje gewo..

Pauling považoval za BĚŽNOU a nezbytnou každodenní dávku pro každého zdravého člověka minimálně 2 gramy vit. C denně! (Včetně vitamínu přijatého ve stravě.) Lze při 1, příp. 3g hovořit o "vysoké dávce"? Osobně beru min. 4g denně, v chřipkových obdobích 6 až 8. Absolutně bez problémů, naopak.


kolemjdoucí

WP X MP X jiné protokoly

Příspěvek od kolemjdoucí »

Je zajímavé, že existují pacienti, kteří opouštějí W/S protokol, a uchylují se k léčebným postupům / protokolům z borelioza. cz, např. tomu, jehož je Mino součástí. Ale asi není úplně k věci sem zatahovat spory dvou konkurenčních táborů, stačí, že tyto přestřelky probíhají na jejich domovských webech. Tady bychom se měli držet léčby MMS.

Ano, a prosím o to.


Návštěvník

M. protokol-pozn.

Příspěvek od Návštěvník »

PROSÍM, ABY DO TOHOTO VLÁKNA NEBYLY VKLÁDÁNY PŘÍSPĚVKY TÝKAJÍCÍ SE JINÝCH METOD, NEŽ MMS. DĚKUJI.

(Podám-li prst, neznačí to, že si vzápětí ochotně nechám utrhnout celou ruku.. ;)


Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Děkuji Craftovi za jeho "laskavost" a adminům za cenzurní zásah
V případě recidivy potíží stran intracellulárních patogenů se prosím obracejte na ně.Já osobně jsem problém ve své bezprostřední blízkosti vyřešil-hodně štěstí.... :-)

Děkujeme za informace. Myslím, že lidé trápení boreliózou všechny příslušné stránky znají a důkladně si je prostudovali mnohem dříve, než se u nás začalo hovořit o MMS. Nemá tedy mnoho smyslu kopírovat sem celé pasáže stránek, na které stačí uvést odkaz. Nejsou samozřejmě žádné námitky proti osobním zážitkům s průběhem léčby.

Na druhou stranu, spirochety (Borrelia burgdorferi, Borrelia garini a Borrelia afzelii) nejsou nesmrtelné organizmy. V L-formě se mohou vyhnout antibiotikům, jak se ale ukazuje, ClO2 dokáže velmi rychle prostoupit až do lymfy a tedy až k nim.

Obtížnost léčby boreliózy může, podle mého názoru, spočívat v tom, že organizmus léčené osoby je "nasáknut" směsí antibiotik, s nimiž ClO2 "bojuje" stejně jako s toxiny! Jinými slovy - dostane se k spirochetám až poté, když si k nim "pročistí" cestu.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jak na ně?

Příspěvek od Merlin »

Nechtěl jsem to sem plést, aby to někdo nebral jako návod, ale možná to bude zajímavé.
Vloni na jaře mne kouslo do vnitřní strany stehna klíště. Nic zvláštního, ročně jich "vychytám" v průměru pět i více. Tentokrát to ovšem bylo jiné. I když jsem si na místo ihned aplikoval kapku neaktivovaného NaClO2 (tehdy jsem ho ještě nebral), asi po osmi dnech se objevila charakteristická oteklá rudá skvrna ohraničená dvorcem. Měl jsem na vybranou - antibiotika nebo chlordioxid. Antibiotika mé tělo nevidělo dobře 35 let, a neměl jsem v úmyslu to měnit. "Najel" jsem tedy na MMS, a to nijak zprudka, pěkně postupně, kapku po kapce.
Skvrna zmizela, a čekal jsem na recidivu. Nepřišla. Po 3 měsících :oops: jsem si nechal udělat krevní test u přítele doktora, kterému jsem řekl, oč jde. Láteřil... ale po důkladném vyšetření krve musel konstatovat, že sice mám obranné látky, ale po spirochetách ani památky.

Takže, tohle je moje troška do mlýna. Rozhodně nikomu podobný postup nedoporučuji, pokud se vám něco takového stane, nelaborujte a určitě jděte k lékaři, je to stav, při němž antibiotika zaberou v 99% případů, jen se to nesmí zanedbat.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Jak na ně

Příspěvek od poota »

Chci přidat jednu zkušenost. Pokud půjdete k lékaři se zmíněnou rudou skvrnou, pošle vás nejdřív na náběr a laboratoř mu nejspíš sdělí, ze nález je negativní a borelióza se tedy nekoná. V tom případě totiž došlo k tomu, že jste přišli k doktorovi příliš brzo na to, aby byl krevní test pozitivní. Dobrý doktor tedy i tak nasadí antibiotika, protože má objektivní příznak. Ještě lepší lékař nasadí ta antibiotika, aniž by se zdržoval s laboratoří. Standardní lékař vás pošle domů s tím, že vám tedy nic není. A vrátíte se k němu v druhém stadiu choroby, které se léčí daleko obtížněji.
Zdravím - poota

Přidám pár obrázků.

http://www.zecken-borreliose.de/images/14_ticBit_lg.png
http://www.dak.de/content/files/118112142203626557.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... tilans.jpg
http://static.iq.lycos.de/data/de/43b/a ... 5305_1.jpg
http://www.waldwissen.net/themen/forstt ... cken_bauch
http://www.gemeinschaftspraxis-bruckmue ... liose1.jpg
http://www.infekt.ch/updown/images/ecm.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Burgdorfer - interview

Příspěvek od Merlin »



The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Modest
Stálý člen
Příspěvky: 43
Registrován: úte 19 kvě 2009 20:02
Dal: 1 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Burgdorfer - interview

Příspěvek od Modest »

Bohužel to není celá pravda, jak po skončení interview poznamenal sám dr. Burgdorfer s ironickým úsměvem.

Soon after we turned-off the camera and began packing up our gear, Dr. Burgdorfer told us with a wry smile, "I didn't tell you everything."

Krátce poté, co jsme vypnuli kameru a začali balit nádobíčko, řekl Dr. Burgdorfer s hořkým úsměvem, "A to jsem vám nepověděl všechno."

Ten článek je dost klíčový.. takže jsem si ho dovolil přeložit celý, tady je:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


kuradko
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: ned 16 lis 2008 22:09
Bydliště: Jesenik
Dostal: 1 poděkování

Borelia

Příspěvek od kuradko »

Borelie, at uz ma druhove jakekoliv ma velice zajimavou minulost. Po dlouhodobem research jsem dospel k nazoru, ze tahle choroba byla umele vytvorena v prisne strezenem a utajenem projektu kdesi v laboratorich v USA. Vydedukoval jsem, ze je to pozmeneny typ spirochety syfilitidy a jeho vlastnosti jsou dechberouci. V krvi se neukaze, i kdyz tam opravdu a fyzicky je. Testy ukazou 0, ale v mozkomisnim toku jsou jich miliony a nici vas den za dnem. Myslim, ze to byl zamer "vyrobce". Nazyvejte me konspiracnim teoretikem, ale konspiracemi se zabyvam leta a vim, ze to davno nejsou zadne teorie, ale hola realita. Mam za to, ze Borelia muze za spoustu onemocneni, ktere jsou zamenovany s jinymi chorobami, protoze proste nejdou zjistit v krevnim recisti....lepe receno jdou, ale ne vzdy. Tato nemoc slouzi k eliminaci populace, at uz pomalou demenci, kterou Borelia zapricinuje ci dalsimi neurologickymi problemy. Samozrejme, ze nesmime opomenout dalsi negativni ucinky teto choroby, ktera postihuje snad kazdou cast naseho tela. Ja sam jsem Borelii mel(mam) a zas a znovu pocituji jeji pritomnost. Verte mi, ze to ruinuje vas osobni zivot. Vyzkousim MMS a uvidim jakych vysledku se dockam. Na zaver vam chci rict, ze je to VYSOCE destruktivni choroba a VARUJI vas pri prochazkach do lesa, housti ci vysokych trav. Prijmete veskera mozna opatreni, aby jste kliste nasli jeste pred tim, nez se staci prisat. Svetly odev, casta kontrola, repelenty atd. Preji vsem jen to nejepsi. Martin


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vrchol blbosti

Příspěvek od Merlin »

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/pocty- ... id_seznam=

Buď se tady mlží, anebo ti lidé neví, o čem mluví.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“