Borelioza

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
peta
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 06 srp 2009 7:11
Bydliště: Praha

wheldon.

Příspěvek od peta »

wheldonův protokol update roku 2007 nefunguje!!!! Sestra na něm byla 1 a 1/2 roku a stav stejný


RadkaS
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: ned 16 srp 2009 9:24

Re: Jak na ně?

Příspěvek od RadkaS »

gewo píše: Skvrna zmizela, a čekal jsem na recidivu. Nepřišla. Po 3 měsících :oops: jsem si nechal udělat krevní test u přítele doktora, kterému jsem řekl, oč jde. Láteřil... ale po důkladném vyšetření krve musel konstatovat, že sice mám obranné látky, ale po spirochetách ani památky.
Prosim Te, muzes napsat, jake testy Ti delal, ze mohl s jistotou rici, ze v tele nejsou zadne spirochety? Me jsou doktori schopni maximalne rict, ze mam zvysene protilatky, coz je sice pekny, ale poznat ze z toho mnoho neda...

Je to tak. Bez rozboru mozkomíšního roztoku a vzorků různých tkání v podstatě nelze zjistit, jestli borelie skutečně úplně vymizely, nebo někde v skrytu číhají na příležitost znovu udeřit. Pak se ale pomocí MMS dají rychle zahnat do kouta. Beru doporučené preventivní dávky, a zatím mám klid.


RadkaS
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: ned 16 srp 2009 9:24

Re: Jak na ně?

Příspěvek od RadkaS »

Tak ja je v sobe mam od 5.6.2009 a zatim neuderili. Akorat jsem mela flek, ten zmizel, kdyz jsem potirala cesnekem, pak boulicka (zrejme uzlina, ktera nepustila borelie do tela a ted zase flek ( z ty boulicky, co se nasledne rozpustila), vedle mista, kde byl flek predtim. Zase mazu 2 dny cesnekem a uz je skoro pryc. Jinak zadne problemy, jen me stve, ze tam ty borelie honim po tele (beru homeopatika) a nejsem schopna je zabit a dostat z tela ven.... Jinak mi zadne problemy nedelaji. Zadna horecka ani jine stavy se nekonaji. Mozna je to tim, ze jsem 7 let vitarianka

Zaděláváte si možná na průšvih. Hned poté, co se objevil první flek jste měla jít pro antibiotika. V této fázi jsou velmi účinná. Později už ne.


RadkaS
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: ned 16 srp 2009 9:24

Re: Jak na ně?

Příspěvek od RadkaS »

Lehkovazne mysleni rozhodne nemam. Nevim, jak jste na to prisla, jestli ma nekdo v hlave vzorec, brani ATB rovna se vyleceni a ostatni je lehkovazne mysleni, je to jeho vec, ja si to nemyslim. Hodne kolem LB ctu a studuju a proto dnes vim, ze ATB zazene borelie do kouta, ale vylecit neumi. Uz jsem mela moznost diky tomu, ze se snazim co nejvice informovat, najit lidi, kteri v prvni fazi nasadili vysoke davky ATB pres 60 dni, ale jedine, ceho dosahli byla diky ATB oslabena, ne-li zrusena imunita. Ono kdyby to bylo vsechno tak cerny a bily, tak by to bylo hezky, ale tak to opravdu neni. Kazdopadne toto jsem sem ventilovat neprisla. Musim rict, ze z toho vseho mi zatim jako nejucinejsi pripada MMS, ale presto jsem opatrna.


RadkaS
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: ned 16 srp 2009 9:24

Re: Jak na ně?

Příspěvek od RadkaS »

Zaděláváte si možná na průšvih. Hned poté, co se objevil první flek jste měla jít pro antibiotika. V této fázi jsou velmi účinná. Později už ne.
To mi povidejte, uprimne, sama nevim, cim si zadelam na problem vic.... Kazdopadne to zacalo tim, ze se mi dostaly borelie do krve. Jak uz jsem vyse napsala, ono se to opravdu nepotvrzuje, ze vcasnem brani ATB jsou ATB ucinna.

Mně zabral obyčejný širokospektrální penicilín. Naordinoval jsem si ho ihned poté, co se objevila první charakteristická skvrna.


Ella
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: pon 04 kvě 2009 13:21

Re: Jak na ně?

Příspěvek od Ella »

RadkaS píše:Lehkovazne mysleni rozhodne nemam. Nevim, jak jste na to prisla, jestli ma nekdo v hlave vzorec, brani ATB rovna se vyleceni a ostatni je lehkovazne mysleni, je to jeho vec, ja si to nemyslim. Hodne kolem LB ctu a studuju a proto dnes vim, ze ATB zazene borelie do kouta, ale vylecit neumi. Uz jsem mela moznost diky tomu, ze se snazim co nejvice informovat, najit lidi, kteri v prvni fazi nasadili vysoke davky ATB pres 60 dni, ale jedine, ceho dosahli byla diky ATB oslabena, ne-li zrusena imunita. Ono kdyby to bylo vsechno tak cerny a bily, tak by to bylo hezky, ale tak to opravdu neni. Kazdopadne toto jsem sem ventilovat neprisla. Musim rict, ze z toho vseho mi zatim jako nejucinejsi pripada MMS, ale presto jsem opatrna.
Pokud za adekvátní léčbu dva a půl měsíce trvající boreliozy považujete potírání erythema migrans česnekem a užívání homeopatik (účinnost této kombinace máte zajisté na rozdíl od oné odpovídající ATB léčby relevantně vědecky podloženu a empiricky potvrzenu), nelze jinak, než hovořit o lehkovážnosti. Vzorec v hlavách kapacit, které se zabývají výzkumem boreliozy (a patrně o ní ví víc, než Vy), mj. zahrnuje vysokou pravděpodobnost vyléčení při VČASNÉM, resp. OKAMŽITÉM! nasazení dostatečného množství VHODNÝCH antibiotik (zpravidla doxy, mino). Dopady takové ATB léčby na organismus jsou mnohonásobně! šetrnější, než postupně rozlézající se borelie vedoucí ke kompletní devastaci imunitního systému. Ovšem toto jste měla udělat ihned! Jinak - je to Vaše volba, Vaše zdraví. Toť vše.
Naposledy upravil(a) Ella dne pon 17 srp 2009 21:40, celkem upraveno 1 x.


Bobik
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: pát 14 srp 2009 15:16

Inteligence MMS

Příspěvek od Bobik »

Anonymous píše:Děkuji Craftovi za jeho "laskavost" a adminům za cenzurní zásah
V případě recidivy potíží stran intracellulárních patogenů se prosím obracejte na ně.Já osobně jsem problém ve své bezprostřední blízkosti vyřešil-hodně štěstí.... :-)

Děkujeme za informace. Myslím, že lidé trápení boreliózou všechny příslušné stránky znají a důkladně si je prostudovali mnohem dříve, než se u nás začalo hovořit o MMS. Nemá tedy mnoho smyslu kopírovat sem celé pasáže stránek, na které stačí uvést odkaz. Nejsou samozřejmě žádné námitky proti osobním zážitkům s průběhem léčby.

Na druhou stranu, spirochety (Borrelia burgdorferi, Borrelia garini a Borrelia afzelii) nejsou nesmrtelné organizmy. V L-formě se mohou vyhnout antibiotikům, jak se ale ukazuje, ClO2 dokáže velmi rychle prostoupit až do lymfy a tedy až k nim.

Obtížnost léčby boreliózy může, podle mého názoru, spočívat v tom, že organizmus léčené osoby je "nasáknut" směsí antibiotik, s nimiž ClO2 "bojuje" stejně jako s toxiny! Jinými slovy - dostane se k spirochetám až poté, když si k nim "pročistí" cestu.
Obávám se, že chemikálii MMS přisuzujete jakousi inteligenci, kterou by bylo super kdyby měla. Takto by postupoval člověk, kbyby uklízel, ně však chemikálie - dezinfekce MMS.


Vše je jedno.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Inteligence MMS

Příspěvek od Aquarius1 »

Nevkládej nikomu do úst či spíše do příspěvků že MMS má nějakou inteligenci, to nikdo netvrdil ani nenapsal ! Ty jsi první. Nevím jak jsi na tom se čtením příspěvků, ale možná by to chtělo si je znovu projet ;)

Jindra


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Magnea
Starší člen
Příspěvky: 120
Registrován: úte 21 dub 2009 16:06
Bydliště: Medzi Amerokou a Europou
Dal: 12 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Ako brat MMS pri chronickej borelioze

Příspěvek od Magnea »

Ahojte,
akos stracam prehlad v podteme "skusenosti uzivatelov" lebo som tu dlhsi cas nebola, ale rada vy som sa opytala (ospravedlnujem sa ak ste tuto temu uz preberali, ale neviem na nu natrafit), ci existuje nejaky protokol brania MMS pri chronickej borelioze, pytam sa najme preto, lebo som postrehla v anglicky hovoriacich forach, ze napr. pri borelioze je dobre brat to pulzovo nie v jednom kuse , ale neviem ci som to spravne pochopila. o striedani vimaninu C a MMS uz viem. Ja sice az tak dobre po anglicky neviem, ale nieco som napriklad vyrozumela z tohto odkazu
http://stanford.wellsphere.com/lyme-dis ... mms/200557
kde asi autor rozobera, ze je to lepsie brat pulzovo...vedel by niekto poradit viac ?alebo mi to lepsie priblizit? dakujem velmi...


lena

borelka

Příspěvek od lena »

nevim kam bych tuto informaci zaradila a tak to dam sem

uz jsem to tu nekolikrat cetla ohledne borelioze,doleceni

co je velmi dobre dolecit zbytky borelioze je brat po kazde nebo ke kazde kure
grepove tobolky a to nejmene 3 - 6 mesicu

jsou to zkusenosti lidi, kteri tuto nemoc prodelali a od ruznych lecitelu dostali doporuceno uzivat grepove tobolky a po testech meli vysledky na nule.

myslim si, ze tyto viry maji na svedomi i mnoho dalsich onemocneni


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hm.

Příspěvek od Palo »

No jednak borelioza není nemoc, ale příznak od nějakého parazita v těle. Víc najdeš ve vlákně MMS - zkušenosti uživatelů, str. 102, přízpěvek ode mě. Jestli to považuješ za nesmysl, pak si můžeš stěžovat donekonečna ;)

Ne "nějakého parazita". Borelióza (Lymská nemoc) je specifické onemocnění vyvolané konkrétní spirochétou s názvem Borellia burgdorferi. Jiným onemocněním spirochétami jiného druhu je například syfilis (lues).


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
Deane
Zasloužilý člen
Příspěvky: 233
Registrován: stř 06 led 2010 14:16
Bydliště: NM Sk.
Dal: 5 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Hm.

Příspěvek od Deane »

Ja hladám informácie pre ženinu kolegyňu, jej manžel má vážne problémy, hrozí mu už vozík.


Nikdy nehovor že niečo nejde, pretože vždy sa nájde blbec ktorý nevie že to nejde a urobí to.
lena

borelioze

Příspěvek od lena »

taky si myslim, ze to vyvolava vir ci parazit, kupodivu jsem nenasla zadny clanek v knizce od dr.clark jak by lecila boreliozu,(jenom s zapperem) ale spise to zarazuje asi k normalnimu vyskutu parazitu v tele a jak je nicit. mms si myslim zabere, ale je nutno mit trpelivost, nebot se tyto informace nachazeji vetsinou v kloubech, tkanich, kde mms ne tak rychle pronikne, nebot musi v prve rade cistit telo, kde je to nejvice zapotrebi, ci si udelat cestu.

zacala bych pomalu a zvysovat davky, nezapomenout na vitaminy c a dalsi, aby melo telo z ceho fungovat a zustat i nadale aktivni ci nebylo oslabeno.


Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

detox

Příspěvek od Merlin »

Ano, pročistit tělo, a hlavně - NIKDY nepoužívat ztužené tuky a ani běžné oleje ze supermarketu. Části těchto olejů a pomazánek jsou pro tělo umělá hmota, kterou neumí strávit ani vyloučit. Ukládá se v podkoží. A tam se stává nedostižným úkrytem pro spirochéty - nic tam na ně nemůže, snad jen MMS v DMSO.

Vynikající prostředek, jak se tohoto mumifikátoru zbavit, je sauna! A mrskat březovou větvičkou. Pak se i tyto tuky vyloučí. A určitě bych si nasadil dietu s lněným olejem.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hm.

Příspěvek od Palo »

Palo píše:No jednak borelioza není nemoc, ale příznak od nějakého parazita v těle. Víc najdeš ve vlákně MMS - zkušenosti uživatelů, str. 102, přízpěvek ode mě. Jestli to považuješ za nesmysl, pak si můžeš stěžovat donekonečna ;)
moderátor píše:Ne "nějakého parazita". Borelióza (Lymská nemoc) je specifické onemocnění vyvolané konkrétní spirochétou s názvem Borellia burgdorferi. Jiným onemocněním spirochétami jiného druhu je například syfilis (lues).
To je právě ten omyl. Nezapomínat, že ten pán, co toto dal najevo, nemohl říci vše.

Fajn. Napiš Burgdorferovi, že jsi z Brna, a že on se mýlil. "Ten pán" je přední světový expert na spirochéty... To, co nemohl říct, je totiž úplně o něčem jiném.
Takže žádný omyl. Je to prostě klasifikace onemocnění. Jestli je to něco jiného, zaviněného jinou spirochétou, v Evropě přichází v úvahu ještě Borrelia afzelii a Borrelia garini - není to Lymská borelióza (první popsaný výskyt v městečku Old Lyme ve státě Connecticut, USA, kde je jejím původcem výhradně Borrelia burgdorferi), ale nějaká jiná odnož antropozoonózy. Bodka.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“