Borelioza

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Joy
Stálý člen
Příspěvky: 80
Registrován: pon 25 led 2010 12:14
Dostal: 1 poděkování

dávkovanie

Příspěvek od Joy »

Ahojte
bola som v Stúrove po mms, pán Erwin ktory to tam predáva povedal, ze v druhej knizke p Humbla sa odporúca kazdú hodinu 2 kvapky 8 krát denne, ak je to ok tak zvysit na tri. Kedze som tento tyzden doma skúsim to. Tú saunu by som vyzdvihla aj ja. Mám ju doma a pouzívam ju denne pocas brania mms. Niekedy mám pocit, ze sa potím na studeno. Vela baktérií sa nicí pri teplotách nad 39. Vecer okolo 9 tej beriem cko a antioxidanty. Tak otázka kto ste novú knizku cítali odporúca kvapky po hodine? Na boreliózu.


Joy
Stálý člen
Příspěvky: 80
Registrován: pon 25 led 2010 12:14
Dostal: 1 poděkování

dodatok

Příspěvek od Joy »

A v kazdej hodine skákanie na svihadle, to mi odporúcala este lekárka, preto ze pohybom tie borelie povychádzajú do krvného obehu a je ich lahsie chytit.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hm.

Příspěvek od Palo »

moderátor píše:Fajn. Napiš Burgdorferovi, že jsi z Brna, a že on se mýlil. "Ten pán" je přední světový expert na spirochéty... To, co nemohl říct, je totiž úplně o něčem jiném.
Takže žádný omyl. Je to prostě klasifikace onemocnění. Jestli je to něco jiného, zaviněného jinou spirochétou, v Evropě přichází v úvahu ještě Borrelia afzelii a Borrelia garini - není to Lymská borelióza (první popsaný výskyt v městečku Old Lyme ve státě Connecticut, USA, kde je jejím původcem výhradně Borrelia burgdorferi), ale nějaká jiná odnož antropozoonózy. Bodka.
Já netvrdím, že to nemá se spirochetami nic společného. Ani nepopírám práci zmíněného pána, jen upozorňuji na možnost, že v tom hraje ještě další věc, tedy že to není jen o spirochetách.

A mohl bys nám povědět, co pán nemohl říct, protože by nás to jistě všechny zajímalo.

Jde o modifikace těch potvor za účelem biologické války.. samotná Burgdorferi už je, podle všech náznaků, modifikát, který jim tehdy unikl do prostředí po nehodě v laboratoři.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Joy
Stálý člen
Příspěvky: 80
Registrován: pon 25 led 2010 12:14
Dostal: 1 poděkování

hm

Příspěvek od Joy »

citala som o tom, malo to byt nieco, co sa nedá v krvi ukázat, to sa im naozaj podarilo


lena

Re: Hm.

Příspěvek od lena »

Jde o modifikace těch potvor za účelem biologické války.. samotná Burgdorferi už je, podle všech náznaků, modifikát, který jim tehdy unikl do prostředí po nehodě v laboratoři.

ano to muzu take potvrdit, ze tomu tak je, obdrzela jsem tuto zpravu asi tak pred 2 roky, ta predstava byla tehdy ne prilis ruzova, ale kdo vi co jeste kolem nas je a nevime nic, asi je to tak lepsi.


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Hm.

Příspěvek od Palo »

moderátor píše:Jde o modifikace těch potvor za účelem biologické války.. samotná Burgdorferi už je, podle všech náznaků, modifikát, který jim tehdy unikl do prostředí po nehodě v laboratoři.
Ok, dobrá, beru. Pak je to tedy pouze spirochetová záležitost. Pak předpokládám, že pokud na to působí MMS, pak by to nebyl problém vymlátit z těla ven. Avšak - co se týká zkušeností uživatelů - se to nezdá tak jednoduché. Boreliozou může být nakažen parazit, ať už v cystě nebo mimo cystu. Od toho by se odvíjelo, jak dlouho by se borelioza MMSkem léčila.

Měním tedy svůj názor, že borelioza nemusí být nutně parazitického původu. Je to takto lepší?

Jo! :D


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Hm.

Příspěvek od poota »

Palo píše:...Boreliozou může být nakažen parazit, ať už v cystě nebo mimo cystu. ...
Představa "nemocného" parazita je docela zajímavá - léčit ho a nebo zabít?
Já jsem spíš pro to druhé, ale pepe by ho asi kurýroval.
Zdravím - poota

Přečti si Clark... podle jejích poznatků mají všichni větší paraziti své parazity, většinou bakterie, a bakterie zase viry. Žijí s nimi v symbióze a vzájemně se potřebují. Jakmile zahubíme jeden z těchto organizmů, nepřežije ani ten druhý.
V tomhle směru se přikláním spíš k poznatkům R. R. Rife, Naessense (kteří to pozorovali svými supermikroskopy) a později i jiných biologů, kteří objevili, že všechny tyhle potvůrky vlastně mají stejný základ - že se jedná o morfózu, že jsou tady jakási tělíska, z níchž jsou složeny všechny tyto organizmy. Zjednodušeně - něco jako lego, ze kterého se poskládá nějaký organizmus podle stavu a nabídky prostředí. Podle ofic. vědy ovšem metamorfóza neexistuje a veškeré práce v tom směru byly potlačeny a jejich zastánci tvrdě pronásledovaní. Bez ohledu na to, mnoho lékařů dnes už počítá s tím, že rakovinu působí virus - více než 60 let potom, co ho Rife objevil (virus BX). Moderní onkolog už neničí rakovinové buňky, ale jde po jejich "obyvatelích". Po zahubení viru se buňka uzdraví a vrátí do normálního režimu.


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Joy
Stálý člen
Příspěvky: 80
Registrován: pon 25 led 2010 12:14
Dostal: 1 poděkování

colonix

Příspěvek od Joy »

Dobry vecer. Neviem aké súvase skúsenosti. Na precistenie od parazitov je odporúcanáaj kúra colonix. Je to ale dost drahé a v balícku je tusím cajík a paranil ktory obsahuje 18 komponentov. Je nich aj klincek aj pálina aj orech cierny grep. semiacka lapacho atd. Neviem ale ci v dostacujúcom mnozstve. Alebo stací brat podla Clarkovej len oresák pelynek klincek?Gewo píses,ze tie flasticky treba aspon tri, cize stále chodit na kontrolu?
Ak máte priamy link na Clarkovej tinktúru, ktorá obsahuje 3 byliny dajte ho tu prosím, alebo ak sa dá v Bratislave kúpit tak adresu.V Budapesti ten orech cierny nie je dostat


Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: colonix

Příspěvek od Denny »

Ahoj Joy v ČR je to : http://www.zapper.cz/index.php?option=c ... &Itemid=81
a v SR http://www.gartier.sk/zapper/index.php? ... &Itemid=34

Máš tam všechno, co budeš potřebovat.

Hezký den


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
Merlin
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1764
Registrován: sob 21 říj 2006 0:32
Bydliště: Severní Morava
Dostal: 54 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Paraziti

Příspěvek od Merlin »

... se nám tady už opravdu rozlézají všude. Mám chuť je úplně vykázat až do Zdraví..
Na privátní vzkazy používejte SZ.


The hardest part of being a teacher is not teaching what I know but knowing what not to teach.
-----------------------------------------------------
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Pro ty co maji radi komplikovanejsi reseni

Příspěvek od muflon »

Pro ty co maji radi komplikovanejsi reseni nez je "pouhe" MMS (protoze je-li to prece tak moc jednoduche tak to nemuze fungovat....??.... :?: :laugh: , tak jsem zahlidl nekde
k borellce rady dedka korenare(osobni zkusenost nemam, ale nektere rady od nej maji hlavu a patu... :) ):
http://www.bylinkar.cz/choroby/celkove- ... lioza.html

Ja sem na dolecovani sve borellky (nez jsem se dovedel o MMS) pouzival postup Mgr.Podhorne ktera ma na boreliozu primo dolecovaci kuru. :roll: Vice viz google:
Gemmoterapie → Výtažky z bylin Naděje-Mgr.Podhorná
http://www.google.cz/search?client=oper ... 8&oe=utf-8

Tyto metody samozrejme nejsou jedine(otazka je co komu zabere..!!)...kazdy at vyzkousi a posoudi sam. :lol:
Samozrejme kombinace vice metod s MMS1 a MMS2 muze byt nejucinnejsi(i kdyz pak nevime co presne nejvic zabralo...ale to vylecenemu asi nevadi...Spise je to pak narocnejsi na penezenku a casovem dodrzovani brani vseho, proto mozna nekdo zvoli nejprve jednu kuru a pak zkouset jinou...To uz zalezi kdo cemu duveruje a co vse chce zkusit....Lepsi delat neco nez nic, to se u nedolecene borelliozy muze krute vymstit! :D

Nejucinnejsi postup podle poslednich doporuceni J.Humbla v jeho knize je:
Cilem je dostat se POSTUPNE zvysovanim po jedne kapce MMS1, az na 8-10denne 3 aktivovane kapky(=protokol MMS-1000 k uzivani MMS1 pro vetsinu zivot neohrozujicich onemocneni, popsany v nove knize J.Humbla). A jakmile dosahnete 24 kapek MMS1 denne tak pribrat MMS2 az 5kapsli denne(zacit opet s minimalnimi davkami,vic jak 5kpsl. ne!) kapsle brat po 2h, s odstupem pulhodiny od MMS1. viz vlakna k MMS2.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
Batles
Zasloužilý člen
Příspěvky: 681
Registrován: ned 14 pro 2008 22:59
Bydliště: poblíž města Tišnov
Dal: 283 poděkování
Dostal: 709 poděkování

Borelioza.

Příspěvek od Batles »

Co se týče boreliozy, tak mě osobně z nejhorších příznaků vytáhl Zapper. Po 14 dnech se můj stav naprosto výrazně zlepšil.
Smutný je, že i když se zníčí 90% borelky, tak se zase vrátí za čas v plné síle.
Mohu zodpovědně říct, že díky MMS 1 a 3 jsem mohl přestat brát "léky". Denně 7 druhů a teď beru pouze půlku tablety na spaní. To je ohromná úleva pro tělo.


Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Borelioza.

Příspěvek od muflon »

Blahopreju!! Kez se nam podari zdolat i tech zbyvajicich 10% co ma tuhy korinek... :roll: :D


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Borelioza.

Příspěvek od Palo »

Batles píše:Co se týče boreliozy, tak mě osobně z nejhorších příznaků vytáhl Zapper. Po 14 dnech se můj stav naprosto výrazně zlepšil.
Smutný je, že i když se zníčí 90% borelky, tak se zase vrátí za čas v plné síle.
Mohu zodpovědně říct, že díky MMS 1 a 3 jsem mohl přestat brát "léky". Denně 7 druhů a teď beru pouze půlku tablety na spaní. To je ohromná úleva pro tělo.
Když si uděláš to stejné jako syn, tak máš celkem hodně šancí se zbavit borelky stejně, jako tvůj syn rakoviny. Nedělám si srandu. Ale jsou jednodušší řešení...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
muflon
Zasloužilý člen
Příspěvky: 660
Registrován: stř 25 lis 2009 19:36
Dostal: 32 poděkování

Re: Borelioza.

Příspěvek od muflon »

Palo bud prosim konkretnejsi pro nas ostatni, co chceme doleceni borellky dotahnout do zdarneho konce!! :P
Naposledy upravil(a) muflon dne ned 31 říj 2010 14:09, celkem upraveno 1 x.


Cizími zkušenostmi se málokdo poučí - co si kdo vyzkouší sám na sobě, tomu je ochoten věřit.(paradoxně Zakázané ovoce nejlíp chutná, proto říkám: "Raději to nikdo nezkoušejte ! - co kdyby to náhodou bylo šarlatánství... :-)
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“