Borelioza

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od nika22 »

mahatma píše:dobré skúsenosti pri liečbe boreliózy mám s naringinom ( účinná látka z grapefruitových jadierok) 50 mg 2 x denne + extrakt cordycepsu na podporu imunity...

Už jsem přečetla leccos, na MMS nevěřím a užívat jej nechci.

Mám hotovou databázi různých prostředků podporujících imunitu, mají jedno společné: jejich cena jde do tisíců.
Já jsem zoufale finančně zruinovaná, momentálně nemám z čeho kupovat ani tu zdravou stravu.

Chronická borelióza je něco jiného než borelka v poč. stádiích, na to jen tak něco nepomůže - mám už prolezlé klouby.

Jedna transplantace nestačí. Je třeba ji asi 5x opakovat, nicméně se tímto způsobem "zázračně" vyléčilo už hodně lidí. Ve střevech sídlí 90 % imunity, takže když se přenese obsah střev, přenese se i imunita.
Je to nepohodlné, otravné, trapné atd., ale já bych to všechno překousla - a nezůstala bych nic dlužná.

Nevím, kde mám někoho najít, protože mezi lidmi je něco takového úplné tabu; naopak sex se pomalu probírá u ranní kávy i v televizi. :|


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od poota »

nika22 píše:Já jsem zoufale finančně zruinovaná, momentálně nemám z čeho kupovat ani tu zdravou stravu.
Peníze jsou u každého léčení problém, zvlášť když jde o dlouhodobě řešené chronické problémy, se kterými si ofimedicína neví rady.
Osobně preferuji postupy, které jsou levné a respektují "přírodní" principy - a to i za cenu, že působí uzdravení pozvolně a za delší dobu, ovšem s tím, že k uzdravení dochází jakousi oklikou. Tím myslím to, že se začne řešit napřed něco úplně jiného, bez jehož vyřešení by nebyl další postup úspěšný.
Za takovou "univerzální" kombinaci považuji urinoterapii společně s autopatií.
Náklady jsou v řádu korun a nezanedbatelnou výhodou je i to, že "pracují" nezávisle na současném braní léků, takže není nutno případné léky vysazovat dřív, než si to vyžádá zlepšený stav organizmu.
Na obě metody jsou zde vlákna, která určitě stojí za přečtení i s odkazy.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od nika22 »

to poota:

Urinoterapii zkouším zatím jen jako klystýry, ale žádné zázraky a taky je to otravné, časově náročné.
Autopatii jsou zkoušela asi tři měsíce a bez výsledku.

ad TSM - ozvala se mi jakási vrcholová sportovkyně, že prý se to ve vrcholovém sportu dělá celkem běžně, jen se o tom nemluví. A prý má dárkyni - za jednu transplantaci bere 5000. Takže by mě to vyšlo na 25 000 a samozřejmě 100% jistota, že mi to pomůže, nemám.
Vidno, že v některých případech má i ten výkal cenu zlata.


ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od ceskymo »

Nika 22:
"na MMS nevěřím a užívat jej nechci.... a taky je to otravné, časově náročné... samozřejmě 100% jistota, že mi to pomůže, nemám..."

Tak nevim - chces se vylecit nebo si stezovat? Chapu, ze se asi necitis nejlip, ale muzes si procist mistni vlakna a zacit menit svoje mentalni nastaveni = vsimat si pozitivniho misto negativniho, zaroven i s tim vsim co "nefunguje", cemu "neveris", zkratka vsechno to, co jsi odstrelila driv nez vyzkousela. Poota uz ti tu neco napsal; ja mam pocit, ze kdyby ses chtela vylecit, obula by ses do toho misto stiznosti.... ale to je jen muj pocit. Drzim palce :good:


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: TSM

Příspěvek od A(&F) »

nika22 píše:transplantace střevní mikroflóry - nevím, kam umístit nějaký inzerát, ....
... jen mi tak při čtení bliklo hlavou, ... :idea: :arrow: ... zkus zalovit mezi inzeráty na nějaké erotické seznamce, nejlépe v rubrice "oni hledají ji" (a mezi uvedenými praktikami mají uveden aj "anal", což by mělo být zárukou, že v tomto ohledu nebudou "trpět ostychem") ........ možná Ti tento nápad připadne "úchylný" / "pod Tvoji úroveň", nicméně záleží jen a pouze na Tobě, kam až jsi schopna zajít ... :ewhistle: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: TSM

Příspěvek od jao »

A(&F) píše: zalovit mezi inzeráty na nějaké erotické seznamce
Tvrdé, ale pravdivé. :good:
Aj keď s tým nemám žiadne skúsenosti, ale myslím si, že to bude o niečo drahšie, ako HCl vo vode, MMS/VMS/CDS, koloidné striebro, výťažky z rastlín a iné fungujúce lacnejšie preparáty.
Aj keď mal Bohouš Irenku rád aj bez peněz, niečo ho to stálo.

Je pravda, že imunita má veľa spoločného s črevami a žalúdkom, ale tiež je pravda to, že čo mu naložíte podľa toho sa vám odvďačí. Taká opečená slanina s formaldehydovými geneticky modifikovanými kukuričnými vločkami na raňajky, ako to vidíme skoro v každom filme z halyvoodou, to nie sú najvhodnejšie mňamky pre žalúdok a tým tvorbu enzýmov pre posilnenie imunity.
A nedá sa posilovať ani vtedy, keď stres a strach je každodenným masážnym prostriedkom žalúdočných stien.
Ceskymo to s tým vyplakávaním a čakaním na anjela, ktorý všetko bezpracne za nás vyrieši bez nášho pohnutia prstom vystihol úplne presne.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od jao »

Nový poznatok z liečenia boreliózy. Známy mal veľké bolesti veľkých kĺbov a tým chodil ako kačena. Má potvrdenú chronickú boreliozu. Pred niekoľkými dňami chytil nejaký rotavírus. Celá rodina si to odsedela na záchode a išlo im to von vrchom aj spodom. Po troch dňoch sa teraz cíti výborne, zmizli mu bolesti kĺbov a teraz chodí normálne.
Predpokladáme, že rotavírus pomohol zničiť, alebo pretransformovať spirochéty. Teraz užíva VMS a je to zatiaľ super.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
ceskymo
Starší člen
Příspěvky: 187
Registrován: úte 30 dub 2013 23:34
Bydliště: momentalne kdekoli
Dal: 283 poděkování
Dostal: 155 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od ceskymo »

Jao, to je hodne zajimava zprava! Docela mi to dava smysl - kdyz jakykoli z techhle bleberek nenakrmime a tim i pripadne vypudime, zbavime se obtizi :good: Jde to ruku v ruce s mentalnim nastavenim; mam vyzkouseny, ze bolest se da okamzite zahnat adresnym zakazem podporovanym dostatecnym nasr...nim :D
Pro me osobne funguje pustovani; i kdyz se citim zdrava, obcas se nestacim divit, co ze me po takovych 3 dnech hladovky vyleze :ethink:

Ted jde o tom, aby se tvuj kamarad vyhnul cemukoli, co maji tyhle bleberky rady, aby se mu nenamnozily zpatky :pivko:


Kdo se chce zblaznit, musi mit nejdriv rozum
Každý den ráno sněz žábu a nic horšího už te nepotká
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od milda »

nika22 píše: Já jsem zoufale finančně zruinovaná, momentálně nemám z čeho kupovat ani tu zdravou stravu.

Chronická borelióza je něco jiného než borelka v poč. stádiích, na to jen tak něco nepomůže - mám už prolezlé klouby.

Jedna transplantace nestačí. Je třeba ji asi 5x opakovat, nicméně se tímto způsobem "zázračně" vyléčilo už hodně lidí. Ve střevech sídlí 90 % imunity, takže když se přenese obsah střev, přenese se i imunita.
Z vlastní zkušenosti vím, že staří, dobří bylinkáři dokážou obnovit zdravou střevní mikrofloru pomocí celkem vonných čajů
a spolehlivě. Není to ani drahý, ale chce to trpělivost. Ty bylinkový čaje se pijou tři měsíce s týdenními přestávkami.
Zkus zapátrat u Vás v okolí, určitě tam někdo bude. Já znám paní z Prahy, ale to máš trochu z ruky.

Kromě metod, o kterých se psalo výše, a určitě fungujou, bych doplnil ještě jednu na obnovení imunity. Je mimořádně účinná - a navíc i mimořádně levná. A sice je to hladovka. Jeden den v týdnu pravidelně, posléze rozšířit na dva dny v týdnu to dokáže pořádně nakopnout imunitu. (o hladovkách je toho spousta i na netu)

Přeju úspěch a pevnou vůli. :D

PS: nevím, co myslíš tou "zdravou stravou" - jestli jsou to BIO potraviny, tak to je vyhazování peněz.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Obnovení střevní mikroflóry ...

Příspěvek od A(&F) »

... přikládám část komunikace s kamarádem bylinkářem ... :) ...

citace: .... "Velmi dobrý ferment se získá právě zkvašením vlaštovičníku, cukru a čerstvého kozího mléka či syrovátky. Užívá se polévková lžíce po jídle.
K čemu dochází. Trávení kozy je naprosto úžasné, i co se týče její střevní mikroflóry, kdy tyto zvířata nemají rakovinu. Zkvašením mléka s "jedem" vlaštovičníkem způsobí jednak, že vlaštovičník ztratí svoji jedovatost a jednak díky němu přežijí jenom velmi rezistentní kmeny bakterií, které jsou pak schopny kompletně regenerovat nejenom střevní mikroflóru, ale i celý trávicí trakt.
Už jsem to i vyráběl a koštoval, velmi zajímavé pití, kam se na to hrabou actimely a podobný sračky."
...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
jao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: stř 26 říj 2011 12:46
Bydliště: Bratislava
Dal: 100 poděkování
Dostal: 127 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od jao »

Zdravá strava a skoro zadarmo.
Ja si koreň lastovičníku dávam na 24 hodín do sedmičky vína a následne cez deň upíjam.
Týždeň potom fungujem ako duracelov zajačik.


Radšej byť špirálou, ako kruhom.
feedback
Stálý člen
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 19 čer 2014 10:12
Dal: 14 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od feedback »

milda píše:staří, dobří bylinkáři dokážou obnovit zdravou střevní mikrofloru pomocí celkem vonných čajů
a spolehlivě. Není to ani drahý, ale chce to trpělivost. Ty bylinkový čaje se pijou tři měsíce s týdenními přestávkami.
Zcela určite staří dobří bylinkáři na obnoveni střevní mikroflory nepoužívali čaje ale domáci kyslí zelí. Neni to ani drahý, ani k tomu neni zapotřebi žádne trpělivosti ani žádne specialní znalosti, stačí ji jen častejct (tepelne neupravenou) jíst a střevní mikroflora bude zaručene zdravá.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od Slavek Krepelka »

feedback píše: ....Zcela určite staří dobří bylinkáři na obnoveni střevní mikroflory nepoužívali čaje ale domáci kyslí zelí. ....
Pochytal jsem hodně informací o tom, že rozumně použitá fekální transplantace (specielně neupravované hovno a po domácku) prakticky stoprocentně vyléčí Crohna. Ještě jsem nechytil jedinnou zmínku, že by to dokázalo kyselé zelí, nebo bylinky. Jedna věc je upravit poněkud nabourané zažívání a jiná je dostat člověka ze skutečně vážného problému.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od nika22 »

feedback píše:Zcela určite staří dobří bylinkáři na obnoveni střevní mikroflory nepoužívali čaje ale domáci kyslí zelí. Neni to ani drahý, ani k tomu neni zapotřebi žádne trpělivosti ani žádne specialní znalosti, stačí ji jen častejct (tepelne neupravenou) jíst a střevní mikroflora bude zaručene zdravá.
Kysané zelí bude na podzim, zatím roste na zahradě - a vůbec, kazit se mi začne tak v březnu, v dubnu už končí.


nika22
Stálý člen
Příspěvky: 37
Registrován: stř 25 čer 2014 21:03
Dostal: 2 poděkování

Re: Borelioza

Příspěvek od nika22 »

Slavek Krepelka píše:
feedback píše: ....Zcela určite staří dobří bylinkáři na obnoveni střevní mikroflory nepoužívali čaje ale domáci kyslí zelí. ....
Pochytal jsem hodně informací o tom, že rozumně použitá fekální transplantace (specielně neupravované hovno a po domácku) prakticky stoprocentně vyléčí Crohna. Ještě jsem nechytil jedinnou zmínku, že by to dokázalo kyselé zelí, nebo bylinky. Jedna věc je upravit poněkud nabourané zažívání a jiná je dostat člověka ze skutečně vážného problému.

S laskavým pozdravem, Slávek.
Crohna někdy vyléčí i jediná transplantace v nemocnici. Ta domácí dokáže vyléčit prý i roztroušenou sklerózu, boreliózu taky, ozvala se mi jedna paní, že jsem zvolila dobrou metodu léčby.

Drahé to rozhodně není, jak zmiňoval kdosi, klystýr nestojí skoro nic.

Hladovky jsou určitě dobré, ale třeba boreliózu někdy nevyléčí ani 6týdenní hladovka, a paní, co se potýkala s kandidou, držela hladovky a diety atd. se vyléčila až onou fekální transplantací - tam se prostě nahradí imunita za lepší, zatímco jiné metody posilují tu vaši, která třeba není moc dobrá.
Hladovku "mám v záloze", jen nevím, jeslti bych to zvládla, před pár dny jsem zkoušela jednodenní a vydržela jsem do 10:30. :mrgreen:

Ty erotické seznamky .. za zkoušku by to možná stálo, ale zase tam člověk může narazit na úchyla; nebo zkrátka se přihlásí člověk s mizerným zdravím jen proto, že ho to vzrušuje.

Koloidní stříbro už jsem kdysi užívala, žádné zázračné účinky to na mě nemělo. Začínám mít podezření, že tohle fórum někdo založil jako marketingový nástroj k podpoře prodeje koloidního stříbra a MMS...

Zkvašení vlaštovičník bude asi mňamka, virtuálně putuje do zálohy.:)

Rozhodla jsem se zkusit kalísii vonnou, nemá ji tu náhodou někdo?


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“