Diacom -skúsenosti

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
andyp
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 12 kvě 2014 13:35

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od andyp »

Dobrý den, chtěla bych podstoupit vyšetření na přístroji Diacom, ale názory na tuto formu léčby se značně liší. Vysvětlí mi někdo základní princip? předevšim to, jak ten přístroj může zaznamenávat signál pomocí obyčejných sluchátek, které jak známo signál pouze vysílají. Čili na základě čeho pak může být vstupni signál vyhodnocen, když není výstup nikde zaznamenaván? A navíc, jak může signál analyzovat periferní části těla? Celé mi to připadá pseudovědecké...
Děkuji
Andrea


andyp
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 12 kvě 2014 13:35

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od andyp »

ahoj. chtela bych se nechat vysetrit pristrojem Diacom, ale nazory na ucinnost se ruzni, dokaze mi nekdo laicky vysvetlit, na jakem principu funguje? pokud vim, od pristroje vedou pouze stereo sluchatka, ktera sami o sobe prece nejsou schopna nic zachytit (pouze vysilat). děkuji.


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od julietta »

andyp píše:ahoj. chtela bych se nechat vysetrit pristrojem Diacom, ale nazory na ucinnost se ruzni, dokaze mi nekdo laicky vysvetlit, na jakem principu funguje? pokud vim, od pristroje vedou pouze stereo sluchatka, ktera sami o sobe prece nejsou schopna nic zachytit (pouze vysilat). děkuji.
andyp, ved ked telefonujes, tak počuješ aj toho druheho, či nie ;) a na diacome patogeny hovoria :D

http://www.diagnostika.estranky.sk/


Milenium
Stálý člen
Příspěvky: 82
Registrován: úte 18 pro 2012 15:01
Dal: 53 poděkování
Dostal: 157 poděkování

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od Milenium »

Tak jsem si udělal dnes první zkušenost s biorezonančním přístrojem, byl to DIACOM.

Nedohnal mě k tomu nějak vážný zdravotní stav, šlo mi zejména o zkušenost s možností si udělat vlastní názor. Dlouhodobě se u mě projevují slabší kožní problémy a středně těžká sezónní pylová alergie. Jak jsem si za poslední léta vyzkoušel, oboje dokážu zmírnit detoxikací a stravou.

Obsluhující žena, která se nedá považovat za nějakého protřelého harcovníka, protože letos teprve začala,se mě ptala, jestli mám nějaké potíže, jestli se má na něco konkrétného pro urychlení zaměřit, nebo to vzít celkově. Nic jsem jí o svém stavu ani důvodu návštěvy nesdělil, řekl jsem ať to vezme celkově.

Nález se skládal z diagnostikovaného problému žaludku, nebyl za tím žádný lumpík, prý to je na energetickém základě. Dále byli identifikováni tyto „nájemníci“:
Papilomavirus, Schistosoma(v žaludku),Ascaris(v krevním řečišti) a bacterium lactis aero.

Zajímavé, energetický problém v oblasti břicha mam i na automatické kresbě od jedné paní , která se tím zabývá a v létě mi kresbu udělala. Absolutně o mě nic nevěděla a co mi dále sdělila to souhlasilo. Osobně jsem si problému okolo břicha vědom, začalo to už v dětství. Vždy když jsme se chystali na nějakou delší cestu, nebo dovolenou bolelo mě břicho, případně jsem měl i řídkou stolici. Pokud jsem něco závažného provedl a byl jsem si následně vědom trestu bolelo mě břicho, pamatuju si na jeden extrém, to jsem i zvracel. Toto diagnostikovala automatická kresba i biorezonanční přístroj.

Po diagnostice jsem byl hodinu vystaven působení plazmového generátoru Craftgen.
Do konce roku plánuju druhou návštěvu za účelem kontrolního měření.

Ráno jsem nesnídal v rámci praktikování občasného přerušovaného půstu (to jím až oběd), domů jsem se díky protáhnutí návštěvy vrátil až po druhé hodině.(velmi dobře jsme si popovídali o všemožném okolo zdraví) Hlad jsem necítil, tak jsem to využil k provedení mého prvního celodenního půstu :D


Přeji moudrost všem, kteří jí hledají
Hořký život dortíkem neosladíš.
arcs
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 26 lis 2015 13:54

Re: Diacom -skúsenosti

Příspěvek od arcs »

Nabízím nevyužitý přístroj Diacom Lite Freq USB. marek.paral@centrum.cz.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“