Ebola 2014

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Očkování (nejen) proti prasečí chřipce

Příspěvek od felda »

No tak Slávečku moc laskavé to nebylo, možná kdyby sis to přečetl dvakrát, tak tu nebudeš tohle to plancat.... vono to bylo maličko o něčom jiném . Howgh


felda
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Ebola 2014

Příspěvek od Slavek Krepelka »

felda píše:No tak Slávečku moc laskavé to nebylo ... Slávek naznačil HCL do svalů - jak by to mělo účinkovat, dávky atd ..??
:oops: Pravda, někdy mi to s laskavostí nejde jak bych chtěl i kdybych se potrhal. Ještě na tom pracuju. Tady lze začít se sebevzděláním o HCl. http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=65952#p65952
felda píše: Já jsem si 5 měsíců hrál ve svém případě s alternativou až na hranu;ve velkém jsem se zhoršoval,bohužel, na druhou stranu díku tomu žiju ,po hospitalizaci jsem dostal ,to co jsem se bránil a aspoň dejchám.
Přečti si to po sobě s odstupem času. Není z toho jasné ani čemu přisuzuješ své přežití, zda alternativcě, MuDrologii, či obojímu. Navíc, bez specifických informací, co Ti bylo a čím jsi se to pokušel řešit a jak je to stejně o ničem.
felda píše: Přístup i vyhlášených jmen v alternativě je tvrdě komerční a v podstatě jsem se docela zklamal přístupem.
To je otázka výběru a celkem spolehlivým vodítkem je cena konzultace. Čím vyšší, tím hůř. Pro skutečně dobré léčitele je jejich činnost posláním, nikoliv komercí. Vezmou si od "nic" přes "dar" po částky, které jim stačí na relativně minimalistické živobití. Na straně druhé je spolehlivou indikací bezohledných šarlatánů kravál - čím víc povyku (reklamy), tím hůř.
felda píše: Léčitel na Šumavě aniž jsem mu cokoliv řekl ,si mne přečetl jako knihu, najmenoval mi problémy ,cca 80% jsem ještě prohloubil přestřelenou a neustále dopovanou imunitou....
No, to by mně docela zajímalo, jakou další metodou lze přestřelit imunitu a jak neustále dopovaná imunita může ublížit a co tím termínem "dopovaná imunita" vlastně myslíš. Zatím vím jen o jednom takovém způsobu a tím je očkování pomocí rtutě a hliníku, které přirozenou imunitu ničí a nahrazuje ji alergickou divočinou.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Ebola 2014

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:Nakažlivost je totiž velice nízká ... Jen přímým kontaktem s tekutinami nakažené osoby
... bych to až tak nezlehčoval, jelikož některé případy ukazují, že zprostředkování přenosu může být i např. pomocí ruky, na níž se ocitly kapénky pocházející od nakaženého, které se následně, např. protřením si oka, přenesly na dalšího člověka ... (teda pokud jsou informace v mediích pravdivé) ...

... nicméně, až se této možnosti "boje" chopí teroristi (např. ve jménu Aláha) a začnou ebolu úmyslně šířit po zemích nepřátel (prostřednictvím dobrovolně nakažených sebevrahů), tak to teprve začne ten "správnej šrumec" ... :? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Ebola 2014

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše:... až se této možnosti "boje" chopí teroristi ...
To už probíhá ve jménu NWO.
S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
minsc
Starší člen
Příspěvky: 175
Registrován: stř 14 zář 2011 18:29
Bydliště: Absurdistán
Dal: 11 poděkování
Dostal: 55 poděkování

Re: Ebola 2014

Příspěvek od minsc »

Nevěřím na teroristy, Ježíška a Mikuláše. Respektive nevěřím na "skutečné" teroristy a na to, že by byli hloupější než my. Není nic jednodušího než shodit elektrickou síť...četli jste ten článek "blackout" ? Někdo tomu trochu pomůže a to bude tanec. Ebola půjde stranou, koneckonců nás můžou vykosit "obyčejné" choroby.


Jsem hrozně chudej, a tak hraju automaty abych měl hodně peněz.
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

když se řekne Ebola

Příspěvek od martinq »

Lidé v západním světě musí vědět, co se děje tady v západní Africe. Oni lžou!!!. Virus „Ebola“ neexistuje a „nešíří se“. Červený kříž tuto nemoc přivezl do 4 specifických zemí kvůli 4 specifickým důvodům a nakazí se jí pouze ti, kteří dostávají léčbu, nebo injekce od Červeného kříže. To je důvod, proč Liberijci a Nigerijci začali pracovníky Červeného kříže ze země vyhazovat a začali v médiích šířit pravdu.


http://svobodnenoviny.eu/sokujici-prohl ... -skutecna/



Boj o světovládu začal. Trilaterální komise připravila plán na převzetí moci v Rusku a v Číně. Tak jako Lenin je ve Švýcarsku připravován i Chodorkovskij. Poslední bitva vzplála

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Ar ... plala.aspx


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Ebola 2014

Příspěvek od poota »

Tak "je po nebezpečí" - očkování proti Ebole už jsou, jenom jich vyrobit dostatek ;) :jump:
http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ebo ... erm=link_2
http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/ock ... 590604f2e/
Jestli se nepletu, tak se jedná jenom o docela obyčejný virus - osobně bych tedy spíš než nějakému vachrlatému očkování věřil raději některému klonu MMS a nebo boraxu.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
pavelv
Starší člen
Příspěvky: 191
Registrován: stř 22 črc 2009 23:06
Bydliště: praha
Dal: 400 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Re: Ebola 2014

Příspěvek od pavelv »

http://svobodnenoviny.eu/sokujici-prohl ... -skutecna/
Trochu jiny pohled jedne Africanky na ebolu:
Červený kříž tuto nemoc přivezl do 4 specifických zemí kvůli 4 specifickým důvodům a nakazí se jí pouze ti, kteří dostávají léčbu, nebo injekce od Červeného kříže. To je důvod, proč Liberijci a Nigerijci začali pracovníky Červeného kříže ze země vyhazovat a začali v médiích šířit pravdu.
Nekdo hodil do cestiny clanek ktery uz jsem tu uvadel. Doporucuju precist, vcetne prelozenych komentaru.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Ebola 2014

Příspěvek od poota »

V diskuzi pod článkem je odkaz na US patent na Ebolu
http://www.google.com/patents/US20120251502

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“