MYKOTOXINY - psychické problémy...

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
davidekMTB
Stálý člen
Příspěvky: 62
Registrován: čtv 12 led 2012 19:29
Bydliště: Ostrava
Dal: 15 poděkování
Dostal: 11 poděkování

MYKOTOXINY - psychické problémy...

Příspěvek od davidekMTB »

Ahoj milí uživatelé tohoto fóra,

již delší dobu (cca 2,5 roku) řeším mé psychické problémy. Zejména se jedná o pocity strachu, úzkosti, deprese, zmatenost, nesoustředěnost, vzteklost, otupělost atp. Postupem času jsem vysledoval, že se můj stav zhoršuje zejména po jídle (čím více nezdravé, tím je stav horší), také např. po potravinách kmín, česnek, chilli. Vcelku dosti dlouho se SNAŽÍM dodržovat jakousi protikvasinkovou dietu (ale někdy to tak úplně nevýjde..). Tyto nepříjemné stavy však nemám jen po jídle... Bohužel mám pocit, že se můj stav v tomto ohledu příliš nelepší. Před pár dny, jsem byl na diagnostice, kde mi bylo řečeno že tyto stavy způsobují mykotoxiny které mám v hlavě.

Moc rád bych se dozvěděl, co na tyto plísně či houby nejvíce zabírá. já již delší dobu užívám MMS (ale dočetl jsem se, že na plísně a houby nic moc...), také dávám ememeskové klystýry, a MMS si mažu i na kůži ve vlasech kde mám údajně ty potvory taky... Jaká varianta MMS prosím na plísně nejvíce zabírá? Připravuji si též živou vodu (Ph kolem 8 - výš to v mém podomácku udělánem stroji nevyženu :) )
Taky jsem se dočetl na fóru o peroxidu hořčíku, ale nějak nevím kde ho sehnat. Dá se připravit v lékárně?

moc díky za každou radu.

David :)


jarda ovčák
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1252
Registrován: čtv 19 lis 2009 9:24
Bydliště: Svitavy
Dal: 9 poděkování
Dostal: 98 poděkování

Re: MYKOTOXINY - psychické problémy...

Příspěvek od jarda ovčák »

Ahoj... Věnuju se vlivu čehokoli na duševní stavy člověka. Už jsem přechroupal mnoho teorií a mnohdy je složité rozpoznat příčinu od důsledku a naopak. Taky se marně potácíme v tom, co chceme a co si připouštíme.
Každopáídně tvoje stavy nejsou neobvyklé a jsou více než časté. Mnohem častější, než si umíme představit.
Rozhodně bych to řešil změnou života. Kup si domeček na vsi, do něj kočku a , psa,skvělou ženskou, co tě bude budit hlazením po hřbetě, bude dobře vařit z domácích surovin, nějaké neurotransmitery musíš produkovat, i kdyby na chleba nebylo a pak bych něco řešil tabletkama .....
Nejhorší okyselovač orgasnismu, jak jsem si uvědomil je stres... strach, obavy,úzkost. A tam ty kvasinky fičí, houby i mykotoxíny.
Hlavně napiš o té diagnostice.....


„Kdybych byl postaven před rozhodnutí mezi zbabělostí a násilím, zvolil bych násilí.“ Gándí
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“