Solanin a Brambory

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od Slavek Krepelka »

la píše:No, musel jsem ubrat ze dvou na jedno deci bramborového džusu denně neboť pri dvou deci denně trpím přímo neskutečnou žravostí.
Jo, La, toť pravda jest. Řeším to tím, že ňejím celej den až k večeru. Dokud nic neslupnu, je to k vydržení. Jak slupnu placku, či co, nejsem k zastavení. Stejně mi roste cejcha :bhead: Ježíšmarjá, a jak :shock: Tak to prrrr. Hladovka se šťávou :roll:

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od Slavek Krepelka »

felda píše:řeknu vám ,je to dřina, ...
Byl jsem návštěvou a struhadlo doma neměli, že prý na co je procesor? Tož jsem koupil za pár šupů nové a dál strouhal i tam. Musím říct, že oproti mému starému (cca 30 let) strouhá nové tak třikrát rychleji :D.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od felda »

jo , vynašel jsem ve skříňce starý DDR na přísavku mlýnek na strouhanku ,taky je to rychlejší...
a jen tři součástky -umytý je raz dva, ale s tím hladem je to problém..... bych potřeboval tlakový obvaz...


felda
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od felda »

tak dnes jsem vytáhl Ronic ,odšťavňovač co se válí asi 13 let ve skříni. Pro zasmání - než jsem se vzpamatoval, umyl mi nohy ..... neměl jsem to v použití řadu let a tak jsem nějak nepochyboval, že by džus mohl téci jinam než do plastik. průhledné nádoby na boku strojku.Krásně se projevilo zpoždění mezi myšlením a konáním -viděl sem , že to teče odjinud než jsem se domníval, že to poteče, že tam není sklenice a proto mi to teče na nohy a než se mi podařilo strojek vypnout ,bylo po všem .....tedy po půlce brambory....Jinak šťáva velkým fofrem , a zoxidovat mohla až v žaludku...


felda
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

červený džusík

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Je to válka. Pár dní fajn, pár dní na prd. Dnes jsem jak jsem slíbil vrazil uzavřenou skleničku té dobroty do lednice. Z červených je lák dost tmavý, ale byl poněkud světlejší než hnědý kuchyňský pult. Těsto z červených jsem měl v lednici asi dvě hodiny, než jsem to upekl a zblajzl a poprvé jsem ho líp okoukl. Po dvou hodinách poněkud ztmavlo,ale spíš do červena, než do hněda :?: Džusík po nějakých 8 hodinách sice pozměnil odstín, ale nevypadá, že by moc tmavnul. Uvidíme zítra.

Jinak od Ottawy jsem na 4.5 dcl denně ráno. Večer to nějak nevychází :bhead: Dnes ráno jsem se odvázal a namixoval (poprvé jsem nestrouhal) a vymačkal nepočítaje asi tak deci ve skleničce 6.5 deci červený bramborový. Vypil jsem to statečně a jedinný efekt je, že se mi začala nějak pnout jizva na koleně :?: která mi zbyla po pádu s cca 30kg trafem v náručí asi před dvěma měsícema. Sedl jsem si sice na zadnici a ta to přežila ve zdraví, ale trafo mě kouslo do levýho stehna nad kolenem. Jizva je dost fialová a mizí velmi pomalu. Jde o skobu V asi tak 5cm každý křídlo.

Že jsem musel něco vyprázdnit, abych měl do čeho vrazit ten džusík, spolkl jsem hned po bramborové ještě asi tak dvě vrchovaté žličky mletého hřebíčku rozmíchané v troše vody. Mohu prohlásit, že z této směsi nejsou nijaké poznatelné potíže :D. Už se těším na naklíčený bandory.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od smajlicekk »

ahoj Slavku. jak se mas, vsechny brambory z pole uz mas ve sklepe ? :-) :o) porad pijes br.stavu? muzu se zeptat jestli ti to pomohlo take na oci, jestli lepe vidis? mam v ocich tecky s carkama (ocaskama) :o) doufam ze by to mohla stava vyresit. ja mam ted moc nizkou hladinu kyseliny mocove, tak ted nic nepiju, nevim z ceho se tak snizila. jestli se ti bude chtit tak napis jak pokracujes, je to moc zajimave. diky. S.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od Slavek Krepelka »

smajlicekk píše:ahoj Slavku. jak se mas, vsechny brambory z pole uz mas ve sklepe ? :-) :o) porad pijes br.stavu?
Skončil jsem včera jaksi pracovní minimaratón takže se teď k tomu dostaneme.
- Strouhám denně minimum 4.5dcl, ale vyjdo na průměr něco přes 5 dcl denně.
- Dva dny jsem byl na bílých, anžto červené momentálně nebyly.

Subjektivní pocity jsou stále horská dráha.
- Jizva nad kolenem je čím dál tím mělčí a začala světlat, byla dost tmavě zafialovělá až do hněda a povrch se někdy loupe.
- Sklo v noze, které tam mám snad od 10ti let a které se mi ozývalo snad do 35 let po velké námaze se mi zatím neozývá, není už léta hmatatelné a zatím se situace nemění.
- Jamky loktů na pažích se jeví naprosto v pořádku, ale to může být samo od sebe i když
- Místa vpichů HCl na zadnici dost svědily až štípaly a je teď už pár dní pokoj a nic hmatatelného.
- Ozvala se mi svěděním hodně stará, snad 10 let jizva na holeni, ale nevidím zatím změny.
- Pupen na pravé noze, o kterém jsem si téměř 100% jistý, že šlo před cca 15 lety o melanoma, kterou jsem zničil tenkrát zničil lihákem do podoby hodně tvrdé bulky, se jaksi před pár dny na povrchu přioloupl a taky kůže těsně kolem, změkl a malinko zmenšil.
- Pytle pod očima a kolem očí skoro stále štípou a svědí. Je trochu zatěžko to odhadnout, taky záleží jak se vyspím, ale řekl bych, že se změnšují a vyhlazují.
- Vidění se mi poznatelně nezlepšuje, mám asi tak 1,25 dioptrie na krátko, ale ani nezhoršuje. Oči se mi na sřídačku někdy a jen chvílema, tak možná 5x za den něčím zalepují, jakási záclona z velice hustých slz a musím je promnout, abych normálně viděl. Mám pocit, že to souvisí s těma pytlema pod očima a s něčím, co je kolem očí zahnízděné. Hmm. Si vzpomínám, že mně pár let sem tam dost svědilo obočí :shock: To zatím asi zmizelo.
- Sem tam mám pocit, že mi něco spadlo do oka a trochu tlačí, spíš než škrábe. Je to chvilkové. Nevzpomínám si, že by se to stávalo před bramborama.
- Bradavice na prstě chřadne pomalu, v cyklech, ale chřadne, Asi před 4ma dnama jsem měl na jedné červené bramboře dva klíčky tak 4mm dlouhé, spíš ještě kulaté a postrouhal jsem je taky. Noc a den poté prošla bradavice cyklem začernání a zase ubyla.
- Trávení stále fajn, akorát že půl litru a víc bramborové po ránu na lačno dokáže člověka spíš popohnat, než prohnat, ale ne vždy.
- Mrtvý zub, který jsem musel držet skoro 3 roky nezánětlivý HCl, či originálně MMS je stále fajn a vůbec nezlobí.
- Nehty na palcích na nohou, které neměly odrostlé plesnivé skvrny když jsem s bramborama začal, odrůstají a zatím to vypadá, že i s flekama, i když si v jednom místě nejsem jistý.
- Pořád jsem hladový, ale dokud nic nesním, je to celkem k vydržení, takže se s tím přes den potýkám a teprve něco povečeřím. Přesto přibírám na váze a už mi to začíná vážně vadit. Mám 170cm a teď 80kg, není to tragedie, ale vadí.
- Tak nějak 5 - 10x za den si odkašlu, aniž bych byl jinak akutně nemocný a odhlením bez jakéholiv námahy
- Na nohou kolem šlapek a ne až do výše kotníků vyrazily cca před týdnem fialové malinké skvrnky v koloniích asi tak do 2 cm průměr, malinko vystouplé, podobné jako se mi dělaly po mazání nohou MMS, ale daleko větší množství. Jak mizí, loupe se kůže. Jeden takový flíček, až do černa, vyrazil na ukazováku levé nohy hned nad nehtem a byl dost nepříjemný, až bolestivý. Tenhle prst vůbec dostává už 3 roky nějak něčím zabrat, ale taky to už teď zase mizí.
- Játra už snad přes týden nemám.:D to znamená že o nich nevím.
- Žlučník chvílema mám, zřídka a nic moc.
- Podbřišek mám taky, ale relativně hodně klidný
- Vroubkování na nehtech na rukou mi přijde méně výrazné.
- Libido stoupá až nepříjemně a jsem čím dál čipernější.
- Nohy mi na sřídačku dokážou pěkně zatopit, ale taky ulevit, tady si netroufám říct že lepší, ale definitivně ne horší. Trnou od chvílema lýtek dolů, ale zřídka kdy škubou a před pár dnama mi pěkně v noci zakřečkovaly, i když jenom chodidla.
- Boule na levé noze, která zase před cca 3 nedělama po krátkém téměř zmizení opět naběhla je momentálně zase téměř splasklá.
- Chřipajzna, která prý trápí okolí netrápí mně, ale ani ženu, takže těžko říct.
- Vynechává mi taky klávesnice od kompu, ale to asi s bramborou šťávou nemá nic společného :dknow: :D Jenom že se blbě píše.
Snad jsem nic nevynechal a pokud ano, je to tím, že mně to určitě netrápí.

Osobně po tom nějak měsící se mi to celé jeví tak, že bramborová šťáva na mně velice polehounku pracuje, ale že dávkování je na terapeutické hranici a že je to dáno sezónou v kombinaci s množstvím, které požívám. Možná je těch oprav taky hodně najednou. Začínají se mi taky jevit náznaky, že dvakrát denně míň je lepší než jednou denně víc. Samozřejmě pokračuji a jdu strouhat, opět červené.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od Gaia »

Slávku, na to sklo v noze je možná použít homeopatickou siliceu. Ta vyhání třísky, kousky zubů a kořenů, co uvízly po extrakci v dásni a další zapomenuté nebo vniklé věci do těla.
Dala bych několikrát po sobě pár kuliček v ředění 9 a pak 30 CH.


smajlicekk
Stálý člen
Příspěvky: 79
Registrován: ned 04 pro 2011 21:23
Dostal: 8 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od smajlicekk »

Ahoj Slavku. diky moc za vycerpavajici odpoved, je to parada ze se to pomalu vsechno leci. taky mam obcas krece v noze, spis v chodidle. v sobotu budu mit cervene brambory tak zase zacnu, mam na to obycejny odstavnovac, tak to jde docela dobre a rychle a snad to neni na skodu. covece to jsi dobry ze si vsecko pamatujes tolik let zpatky, kdy se ti co stalo, to ja vsechno radsi hned zapomenu. :o) zatim se mej a diky. S.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Gaia píše:Slávku, na to sklo v noze je možná použít homeopatickou siliceu.
Nazdar Gaio, díky za radu ale je to tam už cca 45 let, vlítlo to pod pravý kotník zevnitř jako dlouhá střepina z okení tabulky a roztříštilo se to trochu a bývalo to cítit chodidlem. Je to tedy asi mezi kostma a co to budu trápit, pokud je pokoj. Je to očividně velice dobře zarostlé jizvou a spíš si říkám, ať to tak zůstane.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od la »

http://users.rcn.com/jkimball.ma.ultran ... tials.html
Takový malý pokus s bramborama a zpracováním (odšťavněním) :D
Vzal jsem vodu vodovodní ,,,,,,ORP +19mV ,PH 7,2 a zapnul odšťavňovač
po protečení strojkem voda,,,,,ORP +25mV ,PH 7,3 a teď brambory do stroje
bramborový džus ihned po,,,,,,,ORP +31mV ,PH 6,1
bramborový džus za 5 min.,,,,,,ORP +55mV ,PH 6,3
bramborový džus za 10min.,,,,,,ORP +39mV ,PH 6,4
Takže vypadá to, že ruční práce je na tom opět trošku malinko lepší aspoň si to myslím.
Hodnota redox je přepočítaná na standart (ORP= 0)= H je vtom opět mírně řečeno hokej.
Poznatek číslo jedna,vypadá to že nejlépe výrobek reaguje do 5 minut,docela fofr.
Poznatek číslo dvě,když se nepije ten škrob na dně, tak se po tom džusu tak nepřibírá na váze.
:baby: :pivko: :bye:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od poota »

la píše:.. když se nepije ten škrob na dně, tak se po tom džusu tak nepřibírá na váze.
To bude nejspíš tím, že ze škrobu se dá velice snadno vyrobit cukr - tímto způsobem se běžně získává surovina pro následnou výrobu alkoholu kvašením a posléze destilací. Předpokládám, že pro tak dokonalou "chemičku", jakou je naše tělo, musí být výroba cukru ze škrobu úplná brnkačka.
Při zcukernaťování škrobu je důležité dodržování určitých teplot, prodlevy na nich i následné ochlazování - z toho vyvozuji, že po převaření a nebo po smažení by měla být přeměna škrobu na cukry mnohem složitější - i když je docela možné, že si ta naše "chemička" dokáže poradit i s tím.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše:
la píše: Při zcukernaťování škrobu je důležité dodržování určitých teplot,... že po převaření a nebo po smažení by měla být přeměna škrobu na cukry mnohem složitější - i když je docela možné, že si ta naše "chemička" dokáže poradit i s tím. Zdravím - poota
Dívaje se jak mi roste panděro :bhead: s těma převařenejma škrobama je to podle mně fakt. Taky už jsem včera odolal a zůstal o hladu a hodlám dnes a pár dní pokračovat jenom na bramborový štávě a dvou hořkých kafích :oops:

Na straně druhé, je dobré si povšimnout co se děje při přemražení. Mnoho kyselého ovoce, jako třeba trnky, a tím myslím trnky dovoké malinké a ne švestky, Moraváci, přemrznutím sládnou a snad je to cukernatění a tím slučování se jednoduchých kyselin jako je šťavelová na cukry. U přemrzlých brambor je to naopak cukernatění škrobů, takže jejich rozklad :ethink: což u těch brambor skoro vede k :idea: před kvašením nechat přemrznout :D a čert ví ja by to bylo u jiného "ovoce". Vinná réva přemrznutím taky ještě cukernatí :pivko:
Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od cimirek »

la píše: ...cukernatí ...
Onehdá jsem byl vcelku dost překvapen (nesouvisí to sice s přeměnou škrobů na cukry, ale po přečtení se mi to vybavilo), když jsem odšťavil jablka. Šťáva se mi zdála docela dost ostrá, kyselá. A protože jsem to nechtěl dotovat cukrem, zkusil jsem kyselost neutralizovat sodou. No a výsledek byl opravdu ohromující, kolik moc cukru v jablkách bylo, ale někdy to nadbytek kyselin úplně překryje.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Solanin a Brambory

Příspěvek od la »

Abych byl spravedlivej Poota přišel s cukrem a já se škrobem ,ale když se zamyslím (což je teda u mě napováženou, myslet :shock: ) tak má asi pravdu :oops: .
Mě zarazila ta aktivita té čerstvé šťávy, je to docela rychlé a vyhrává + což je celkově oxidační,ale vždycky jsou tam složky obě ,tak že když se to vypije do těch 5 minut tak musí být v trávení pěkný hukot.
:D :pivko:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“