Paměť a Frekvence Vody

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paměť a Frekvence Vody

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Craft píše: ... Jinak pro mazání informací z čehokoliv (resetování) používám již dlouhodobě mikrovlnku. ... jak tyto preparáty vhodně přechovávat,...
:D Nebo jak vhodně vygumovat autopatickou lahvičku za šest stovek pro další použití. :spirit:

S laskavým pozdravem, Slávek.

P.S. Oh. Jsem druhej :laugh: :good: Hanko.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Paměť a Frekvence Vody

Příspěvek od A(&F) »

Craft píše:Jinak pro mazání informací z čehokoliv (resetování) používám již dlouhodobě mikrovlnku.
... a co obyčejný sluníčko, nestačilo by ?? ... ;) ... sice by to trvalo déle než Tebou uváděné 2 vteřiny, ale je to takové nějaké "přirozenější" ... :) ...

PeS: ... po létech experimentování s mikrovlnami z nich mám respekt (kombinovaný s odporem) ... :D :D ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paměť a Frekvence Vody

Příspěvek od vokoun »

:D Jo zítra lahvička dorazí a už ted mně zajímá :ethink: jak to po té aplikaci vymazat :bhead: a připravit na další použití :evil: a nebo hold objednat novou :ethink: když to bude fungovat nebudu litovat :jump: mé zdraví za to stojí :angel: :bye:


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Paměť skla

Příspěvek od poota »

S tou "pamětí" skla mi to pořád nějak neštymuje a mám dojem, že to bude trochu jinak. Ne že bych chtěl jenom rejpat ;)
Při výrobě autopatického preparátu klade Čehovský důraz na to, aby se při výrobě nedělaly přestávky a preparát se podal bez zbytečného prodlení, protože po dvaceti minutách už se v něm potencovaná informace ztrácí.
Samozřejmě beru v úvahu, že voda je snáze programovatelná a také bude snáze informaci ztrácet.
A teď tedy to sklo.
Na rozdíl od vody má nějakou pevnou strukturu, která asi nebude příliš ochotná k nějakým změnám kvůli uchovávání informace. Takže spíš předpokládám nějaké uchycení programovatelných částeček v povrchových pórech. Nějak mi z toho vychází, že i u toho skla se časem ta uložená informace vytratí. Třeba to bude za podstatně déle, než u vody, ale vytratí.
Proč si to myslím i přesto, že se pro potencování Korsakovovou metodou zdůrazňuje přelévání do dalších ještě nepoužitých nádob?
No právě proto!
Když je potřeba přelévat z jedné nádoby rovnou do druhé, tak není dost času na vyprchání té informace - proto se musí použít tolik "čerstvých" nádob, kolikrát se má přelévat. Ovšem použité nádoby není nutné po použití vyhodit a příště použít zase úplně nové. Předpokládám, že je stačí nechat jistou dobu odležet a dají se použít znova.
A zase - proč si to myslím?
No protože kdyby si to sklo pamatovalo informace "nafurt", tak by stačilo potencovat látku jenom jednou, a označit si, jaká potence byla v jaké nádobě. A potom by už stačilo, třeba i za deset let, nalít vodu do správné nádoby a vyrobila by se tím snadno a okamžitě odpovídající potence.
A u autopatické lahvičky?
Jednoduchá matematika - kdyby sklo informaci za nějakou dobu "zapomínalo" a nebo se dalo "vyčistit", tak by stačila jedna lahvička na jednoho uživatele. Když se lahvička musí za půl roku nahradit novou a autopatie se bude užívat u každého jeden až dva roky, tak se těch lahviček spotřebuje, a taky koupí, třikrát víc.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Skúsme merať zmeny odporu vody

Příspěvek od A(&F) »

libcosenior píše:mohol som mať vplyv na káble a nie na vodu
... pro tyto pokusy si hlavně pořiď pevné fixování elektrod vůči sobě, protože i naprosto nepatrná změna polohy může mít za následek nemalou změnu výsledných hodnot ...

... a jelikož při měření "odporu kapalin" ( :D ) dochází k elektrolýze, tak na výsledek měření může mít vliv i obsah rozpuštěných minerálů, jenž se elýzou může měnit, přičemž dochází i k ovlivňování povrchu měřících hrotů a tím ke změně jejich "povrchové vodivosti", popř. dle polarity ke změně jednoho z hrotů, díky čemuž se už potom samotné hroty chovají jako slabý elektro-článek (z toho důvodu mají profi kapalinové měráky kontakty především z platiny) ..... dalšími ovlivňující vlivy je pak především stav napájecího článku v měřáku, stav měřicích kabelů, míra znečištění banánků a zdířek (mechanické znečištění + vzdušná oxidace), atd, atd ... jo a také teplota samotné kapaliny a okolního prostředí (ve kterém se nachází měřicí přístroj) ...

... pro přesná měření se používá tzv. "můstkové zapojení" několika měřících přístrojů (kombinace V i A v jednotlivých větvích), kdy se vzájemnou aproximací všech výsledků eliminují možné chyby ... :ewhistle: ...

... sorry, hrozně nerad komukoliv "splachuji hračky do kanálu", ale taková je zkrátka realita ... laciný digitály se pro přesné měření zrovna moc nehodí ... :smoke: ...

PeS: ... jinak u měření odporu platí že: ... čím vyšší měřicí rozsah = tím větší napětí na hrotech ... (a tím i snazší elýza kapaliny) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
hanka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1697
Registrován: ned 13 zář 2009 11:22
Bydliště: Severní Morava
Dal: 812 poděkování
Dostal: 875 poděkování

Re: Paměť skla

Příspěvek od hanka »

poota píše:S tou "pamětí" skla mi to pořád nějak neštymuje a mám dojem, že to bude trochu jinak. ...... Nějak mi z toho vychází, že i u toho skla se časem ta uložená informace vytratí. .....
Uvažuji nad tím stejně jako Ty a přesně totéž nesedí ani mně :ethink: ... O paměti skla ale nic nevím, tak pátrám, co tomu říkají znalejší, ale nějak se o tom na netu nevede nikde řeč ;) . Nejlepší by bylo, kdyby se ta frekvence informace dala nějak změřit, ale jde to vůbec?
Craft píše, že si je na 100% jistý tím, že informace se dají v mikrovlnce vymazat - z toho mi vyplývá, že to má nějakým způsobem ověřeno :).
Anri, můžeš trochu upřesnit to mazání informací sluníčkem? Já vím jenom to, že slunce nabíjí :oops: ..

Ahoj, Hanka.

P.S.: Slávku, bylo to jenom o chlup :D :D :lol:


Všechno je tak, jak má být.
"Všechno co jsme, povstává v našich myšlenkách. Mluv a jednej s nečistou myslí, a budou tě následovat problémy. Hovoř a jednej s čistou myslí, a štěstí tě bude následovat jako stín." Buddha
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Paměť skla

Příspěvek od A(&F) »

hanka píše:Anri, můžeš trochu upřesnit to mazání informací sluníčkem? Já vím jenom to, že slunce nabíjí
... jasně že můžu ... pro horníky všechno !!! ... :D :D ...

... vnímám to tak, že ať už se něco úplně vybije anebo úplně nabije, tak přitom dojde ke smáznutí, popř. k přemáznutí informace (čili opět ke ztrátě), jenž byla usídlená někde "mezi" těmito dvěma limitními stavy ... a jak znám mikrovlny, tak bych se více přikláněl k tomu, že tyto spíše nabíjí než vybíjí (co Ty na to Crafte ?;o) ...... dost možná to souvisí i s tím, že sklo, jakožto amorfní tekutinu, lze pomocí mikrovln tavit (což je mmch český patent) ... toť vše ... :) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paměť skla

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... vnímám to tak, že ať už se něco úplně vybije anebo úplně nabije, ...
Ať už jakkoliv, podívám-li se na to, co dělá mikrovlnka s jídlem, nezbývá mi než usoudit, že vygumuje jakoukoliv informaci z čehokoliv.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Skúsme merať zmeny odporu vody

Příspěvek od libcosenior »

A(&F) píše:...pro tyto pokusy si hlavně pořiď pevné fixování elektrod vůči sobě, protože i naprosto nepatrná změna polohy může mít za následek nemalou změnu výsledných hodnot ...

... a jelikož při měření "odporu kapalin" ( :D ) dochází k elektrolýze, tak na výsledek měření může mít vliv i obsah rozpuštěných minerálů...
Včera som odchádzal z práce (z kanclu) o 15,30 hod. a hodnota bola okolo 50,0.
Dnes som prišiel do kanclu 7,00 hod. a hodnota bola zhruba 153,0 a to mi pripadne ako veľký rozdiel.
Pokiaľ tam neprišiel nejaký duch :spirit: so schopnosťou pohybovať hmotnými predmetmi, elektródy sa celý čas nepohli. :lol:
Skôr by som to typoval na tú elýzu. Len by som rád poprosil niekoho "fyzicky a chemicky" vzdelaného :D , aby skúsil vysvetliť, prečo pri tom cekom rapídne stúpa odpor vody.
Alebo je to ešte úplne inakšie...? :dknow:

A ešte jedna vec by ma veľmi zaujímala. :?:
Kedy je voda na konzumáciu vhodnejšia, keď má väčší alebo menší odpor? :idea:


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Skúsme merať zmeny odporu vody

Příspěvek od libcosenior »

A(&F) píše:... pro přesná měření se používá tzv. "můstkové zapojení" několika měřících přístrojů (kombinace V i A v jednotlivých větvích), kdy se vzájemnou aproximací všech výsledků eliminují možné chyby ... :ewhistle: ...
Možno si nepochopil môj príspevok. :ethink:
Ja som chcel merať len možné odchylky plus alebo mínus od normálu, nie dokonale presné hodnoty. :enaughty:
Proste len orientačne, či tie činnosti majú na odpor vody nejaký vplyv alebo nie. ;)
Ale možno to skutočne nejde zmerať obyčajným merákom. :esilenced:


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Uživatelský avatar
Jim68
Zasloužilý člen
Příspěvky: 668
Registrován: úte 29 zář 2009 14:36
Dal: 1 poděkování
Dostal: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Bludný balvan

Příspěvek od Jim68 »

Jj, tahle idea dostala bludný balvan bronzový tuším....Moc pěkné fotky z kašpárkovské demonstrace....


Jim68
Be happy!
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Skúsme merať zmeny odporu vody

Příspěvek od A(&F) »

libcosenior píše:prečo pri tom cekom rapídne stúpa odpor vody.
... ono úplně stačí, aby se na povrchu měřicích hrotů vytvořily mikrobublinky, čímž se zmenší povrch hrotů a tím pádem dojde i k nárůstu naměřeného odporu ... :) ... anebo ze spousty dalších důvodů ... ;) ...
libcosenior píše:Kedy je voda na konzumáciu vhodnejšia, keď má väčší alebo menší odpor? :idea:
... tak ani tak ... čím menší vodivost vody, tím více se svými vlastnostmi blíží k destilce ... a vysoká vodivost naopak zase poukazuje na vysoký obsah látek zvyšující její iontovou vodivost ... ale jinak tato měření nemají pražádnou vypovídací hodnotu o vhodnosti či nevhodnosti vody k užívání ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Craft
Zasloužilý člen
Příspěvky: 475
Registrován: sob 25 srp 2007 21:27
Bydliště: Severní Morava
Dal: 34 poděkování
Dostal: 241 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paměť a Frekvence Vody

Příspěvek od Craft »

Crafte, myslíš, že by to fungovalo stejně i u Autopatické lahvičky?

Co se samotného skla týče, nikdy jsem to nezkoušel, ani se to nijak neověřovalo, zda to funguje. Nicméně selský rozum mi říká, proč by nemělo, když to spolehlivě maže informace z vody a lihu.
Sice pro homeopatii se všeobecně uvádí, že je nutné pro každé ředění použít novou čistou skleněnou nádobu. Pokud bychom šli ale do detailu, tak podle toho již jakékoliv smítko prachu nebo složení vody může výrazně ovlivnit výsledek. Tohle mi totiž u té autopatické lahvičky stále nějak neštymuje. Pokud se to dělá elektronickou cestou je výsledek a tím i "otisk informace" přesný. Kdysi dávno jsem tu autopatickou lahvičku zkoušel taky, ale výsledek byl nulový a to jsem přesně dodržel postup, tak jsem to hodil za hlavu. Ale tím netvrdím, že to u druhých nemůže nějak zafungovat. Nicméně tato zkušenost mě přiměla hledat jiná řešení.
Co se toho slunce týče, tak by to mohlo jít taky. Kamarád třeba za specifických podmínek využívá tekoucí vody v potoce a slunce pak velmi úspěšně nabíjí a čistí krystaly a jeho výtvory v podobě orgonitů proutkařům doslova poblázňují virgule :) Otázkou je, jestli tam díky proudění vody v potoce nějaká informace nezůstane. Jisté je ale to, že kde se na jeho orgonity hrabou ty, co se prodávají na internetu :) Tak jsem si řekl, proč tuto pasivní a zajímavou technologii ještě více nevylepšit a nezkombinovat s elektronickou části. Sice jsem byl k tomu mému nápadu původně poněkud skeptický, ale jak mi kamarád po otestování řekl, že jeho dvornímu proutkaři to v blízkosti začalo doslova magneticky lepit proutky k sobě a nemohl nic měřit, jak to bylo silné a museli s tím ven z chalupy, aby to mohli proměřit, tak mě to celkem překvapilo, že to lze výrazně zesílit i tady. Ale to jsem trochu odbočil od tématu...
Řekl bych, že díky těmto zkušenostem, metoda čištění sluncem by mohla zafungovat. Kamenem úrazu je ovšem to, že pokud bydlíte ve větších městech se silným elektrosmogem, tak to asi bude marná snaha. U té mikrovlnky je to totiž hned připraveno k okamžitému použití. Jisté je ale to, pokud se smaže informace v mikrovlnce v obsahu lahvičky (líh, voda), tak se odstraní určitě i ze skleněné lahvičky. Pokud by tomu tak nebylo, tak by ta původní informace tam byla za pár dní zpět, což není. Ale upozorňuji na to, že se zabývám elektronickým vkládáním informací, než mechanickým ředěním. Jinak elektronicky je taky možné měnit potencování až k 1:1000.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Paměť a Frekvence Vody

Příspěvek od milda »

Craft píše:
Crafte, myslíš, že by to fungovalo stejně i u Autopatické lahvičky?

Co se samotného skla týče, nikdy jsem to nezkoušel, ani se to nijak neověřovalo, zda to funguje. Nicméně selský rozum mi říká, proč by nemělo, když to spolehlivě maže informace z vody a lihu.
Voda ztrácí paměť při varu-změně skupenství a sklo? Možná v bodě slinutí? Chci to vyzkoušet. Autopatická lahvička je z varnýho skla, tedy ji hořákem ohřeju do červena a uvidím..
Tuším, že ztráta paměti nastane u hmoty až při pohybu molekul.....?

Jinak autopatickou lahvičku nějaký čas užívám a funguje fakt docela dobře. Ideální čas je nad ránem ve 3-4 hod. pak ještě usínáš a cítíš práci energií. :)

Co se týká mikrovlnky - není možný, aby třebas do autopatický lahvičky dodala nějaký negativní informace? Špatný energie by tam mělo být hafo...;) :D


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Paměť a Frekvence Vody

Příspěvek od la »

No když bych měl vymazat paměť skla teda křemíku tak se to podobá výrobě piezo http://jirifigura.blogspot.cz/2012/09/p ... y-jev.html
mělo by to stačit patřičně ohřát.Curierův bod teda nejnižší jeho teplota je obvykle kolem jedné třetiny teploty měknutí takže by mělo stačit minimálně cca 200°C .(u skla je měknutí v rozmezí 500 °C až 1000 °C.)
200°C se dá v pohodě dosáhnout v elektrické kuchyňské pečící troubě.
:bye:


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“