Dotazovna - Vše o zdraví

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
bluenite
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: pát 11 lis 2011 1:17

Kirlianova diagnostika_kde v Praze

Příspěvek od bluenite »

dobrý den,
má někdo zkušenost s touto metodou? Poradí, na koho (kvalitního) se obrátit pro diagnostiku v Praze?
díky za tip
Petr


francimor
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: stř 30 zář 2009 18:39
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Zepter - Bioptron, Intra, Aloe, Alveo

Příspěvek od francimor »

Ahoj,

co si myslíte o tomto produktu a jaký na něj máte názor? Má někdo zkušenosti s použitím?

http://www.zepter.cz/MainMenu/Products/ ... pact3.aspx

Máma si ho koupila před puů rokem, na mě nebudil dobrým dojmem od začátku.

Mam hypotezu, ze ji vyvolal nador v prsu, ackoliv si svitila jinam nez na prso, ale treba to spolu nesouvisi.



A ještě prosím o vaše názory příipadně zkušenosti na tyto přípravky určené k detoxikaci organismu?

Intra od Lifestyles, Aloe od LR, Alveo od Akuna


Na netu jsem toho moc nevycetl, kromě reklamních příspěvků.

diky


Kdyz můžu, tak pomůžu. "Možností je pokaždé dost, důležité je vědět, jakou ve správném okamžiku použít."
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od poota »

Vpravo nahoře je okénko [Hledej] - zeptej se napřed tam.
Když neuspěješ, zeptej se znova v horním řádku tlačítka [Hledat].
S největší pravděpodobností zde byl Tvůj dotaz již zodpovězen a nejspíš i několikrát, takže je rychlejší si najít už hotovou odpověď, než čekat na to, jestli bude mít někdo čas a chuť Ti odpovědět.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Slavek Krepelka »

poota píše: S největší pravděpodobností zde byl Tvůj dotaz již zodpovězen a nejspíš i několikrát ...
Výborně. Nejen to, ale ještě bych dodal, že tím hledáním dostane člověk spoustu odpovědí na otázky, které by ho, hlavně pak pokud je v danném tématu nováčkem, ani nenapadlo položit a má šanci se dozvědět mnohem více podstatného, než když dostane jednu, či dvě přímé odpovědi které ani nemusí být moc dobré.

S laskavým pozdravem Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lena

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od lena »

Souhlasim s Vama panove,

ale jsou lide, kteri si radeji nechaji poradit ci spolehaji na odpovedi jinych. Asi nemaji tu spravnou chut si sam pomoci ci si neduveruji.

Ja sama jsem zvedava osoba a musim si prvni precist take ruzne rady a dle nich si utvorim prehled a nakonec k tomu prijdou i zkusenosti. Pak se muzu i lepe rozhodovat. Individualita je pro me velmi dulezita, ale ne kazdy toto preferuje.


independiente
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 26 lis 2012 19:08

Re: MMS - Všeobecná diskuze

Příspěvek od independiente »

Zdravim. Muzete mi nekdo poradit jak na jecne zrno v oku?? Jak se toho co nejrychleji zbavit?? Jestli je tady nejaka takova cesta? Napadlo me strcit si do druheho oka drat,ale tohle neni reseni:-D predem diky za odpoved... :bhead:


bacoka
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: stř 23 kvě 2012 19:43

Jak léčit vitiligo

Příspěvek od bacoka »

Má prosím někdo zkušenosti s léčbou vitiliga? Předem děkuji za odpověď.
Moc by mi pomohla tato informace a určitě i jiným lidem s tímto onemocněním.


Nedovolujeme zakládat na kdekterý dotaz nové vlákno. Přeřadil jsem Ti příspěvek sem. SDK


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Jak léčit vitiligo

Příspěvek od Slavek Krepelka »

bacoka píše:Má prosím někdo zkušenosti s léčbou vitiliga? ....
Standartně se používají kortikoidové mastě. Jak moc úspěšně nevím. Alternativně celá kupa od různých frekvencí světla přes měděné náramky. Jedinnou zmínku o účinném řešení, kterou jsem zatím chytil, byla :D urinoterapie. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
babylon
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: ned 28 srp 2011 6:28
Dostal: 1 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od babylon »



sawe
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: pon 22 říj 2012 14:10

zánět srdečního svalu

Příspěvek od sawe »

Zdravím, chtěl bych vás poprosit, jestli se dá vyléčit zánět srdečního svalu z vysoké teploty a anginy. Děkuji Save


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: zánět srdečního svalu

Příspěvek od poota »

Zcela jistě.
Z Tvého dotazu není zřejmé, jestli chceš "léčit" tu horečku, angínu, zánět a nebo následek jejich působení.
Běžný způsob léčení je ten, že se zjistí nemoc a nebo jí napadený orgán, který se nějakým způsobem uvádí do "správného stavu". Tento způsob používá oficiální medicína, která diagnostikuje nemoc a vybere na ni některý z těch léků, které se jí na tuto nemoc osvědčily.
Alternativní způsob léčení vychází z poznatku, že tělo pouze reaguje na podmínky, které má. Jestliže mu vytvoříme podmínky, na které reaguje nějakou "nemocí", pak je potřeba tyto podmínky změnit na takové, na které bude reagovat "zdravím".
Oba tyto přístupy vyžadují neuvěřitelné množství znalostí, protože je při nich velké riziko chyby.
V alternativní medicíně existují ještě směry, které vycházejí z poznatku, že každé tělo má přesné informace jak o svém "zdravém" stavu, tak i o svém stavu "momentálním". Jistou "vnější" "konfrontací" těchto informací je možné tělo přimět k návratu ke "zdraví", ovšem současně je nutné změnit i svůj způsob života, abychom opět neobnovovali prostředí, kterým jsme tělo k nemoci přivedli.
Bližší informace jsou třeba tady: http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 52#p112252
Jiný směr je v tomto vlákně: http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3271
Za výhodu těchto obou směrů považuji hlavně to, že řeší "z jedné vody načisto" všechny zdravotní problémy, přičemž nejsou nutné žádné speciální vědomosti k vyloučení chyb.
Za určitou nevýhodu považuji to, že k jejich použití je potřeba změnit "způsob myšlení", že nepůsobí "okamžitě" a k trvalým výsledkům že je potřeba i změnit hlavně stravování.
Obávám se, že je spousta takových, kterým za tu cenu jejich zdraví nestojí a vydají se raději k doktorovi.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
babylon
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: ned 28 srp 2011 6:28
Dostal: 1 poděkování

Re: zánět srdečního svalu

Příspěvek od babylon »

Dodam, ze srdce narastie kazdy treti mesiac nove. To znamena, kaslat na stare a novym bunkam treba pripravit dobre podmienky na odburanie stareho tkaniva (okyslenie) a dodavku spravnych zivin pre spravny rast novych buniek, opravit chrbticu a vyrovnat bilanciu soli v organizme do normalu. Podrobnejsie vid video bez komentara, ktore som umiestnil do vlakna ziva a mrtva voda. Dusevna pohoda a viera v kvalitne nove srdce je samozrejmost. :-)

Edit [130128]: ... upraveno ... viz níže ... (mezitím jsem se pisatele po SZ zeptal, zda se ke svému výroku ještě vyjádří, ale nijak nereagoval) ... A(&F) ...


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: zánět srdečního svalu

Příspěvek od A(&F) »

babylon píše:Dodam, ze srdce narastie kazdy treti mesiac nove.
... a na to si probůh přišel kde ??? ... :shock: :shock: ... vždyť kardiomyocyty se obnovují velmi těžko a za celý život se jich obnoví pouze necelá polovina !!! ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
babylon
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: ned 28 srp 2011 6:28
Dostal: 1 poděkování

Re: zánět srdečního svalu

Příspěvek od babylon »

Z prac tymu bolotova. Je to na tom videu i v knihach od spominanehoi autora.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: zánět srdečního svalu

Příspěvek od A(&F) »

... pokud se k regeneraci "sérdce" nepoužijí kmenové buňky (nebo jiná stimulace), je to potom tak, jak jsem psal výše ... viz http://www.kardiochirurgie.cz/novinky-p ... itelne-168 ... živá ani mrtvá voda na to však nestačí ...... nebo snad ano ?? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“