Autohemoterapie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Ascaridil - Levamisole

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Jsem se babral s mojí tabulkou na dávkování do češtiny a ještě jsem ji překopal pro snad kohokoliv. Ještě něco k Ascaridilu dodám, anžto někdo na angické wiky dost věcí přihodil a je to daleko zajímavější už tím, že proti němu došlo k ortodoxnímu tažení velce podivně zdůvodňovanému.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Ascaridil - Levamisole

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Tady je co jsem dnes pochytal na Askaridil alias Levamisol.

Ahoj, Slávek.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Omlazování pomocí vlastní krve ...

Příspěvek od A(&F) »

... http://ona.idnes.cz/omlazovani-vlastni- ... _krasa_jup ... princip podobný (ne-li téměř stejný) jako při použití v http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=110249#p110249 ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Autohemoterapie

Příspěvek od felda »

ahoj,študuju,študuju - jen pozor dávkování v orig. textu v mg /kg ne gr....


felda
felda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 22 čer 2006 21:04
Bydliště: Všenory
Dal: 94 poděkování
Dostal: 175 poděkování

Re: Autohemoterapie

Příspěvek od felda »

No o církvi přijímání sebe sama v podobě krve nic nevím, nicméně vzhledem k tomu co mne čeká jsem se docela snažil AHT vyzkoušet - ovšem problém ,,sestřička", protože si člověk rozumově vysvětlí jak to udělat a proč, ale pak když tu jehlu drží.... je to v čudu.MAnželka - nula, holka.... dtto. Teoreticky kamarádka mé ženy 150km daleko,ukecal jsem kluka , že v neděli mně za ní odveze. V sobotu jsem málem spadl ze štaflí,oni kvůli tomu za náma přijeli a ještě tak, že jako přepadovka , prý když mně viděla jak blbě vypadám , tak mi to píchne. (asi tedy opravdu vypadám proti létu hrozně- viděla mne cca měsíc zpět). Holka se vytahovala (je jí 24),že mi to tedy pod dozorem této zdr. sestry urobí, takže jsem byl pokusný králík ,bolelo to, prvně jako nezdravotník něco takového dělala ,vibrovala strachy ,normálně se u toho rozbrečela. Vzaly mi něco málo přes 5 kubíků ,vysvětlila jí kam to píchnout a jak hluboko,tak mi to holka píchla -akorát jak to chtěla už mít rychle z krku, tak jí musela krotit v rychlosti vtlačování - to už bylo prakticky bezbolestné. Toto se odehrálo včera okolo 16,00 hod . Cca 2 hod jsem to slabounce cítil, jako když se uhodím, pak nic.
Na žíle žádná modřina , na zadku žádné jelito jen máznutí od lugollu a i to se vstřebalo.Noc naprosto v pohodě. Návštěva přespala , já se dnes ráno cítím po dlouhé době celkem fajn...tak jsem dostal nápad, mám-li tu přítomnou sestru, že si to zopakuji. Tak ve tři čtvrti na jedenáct mi tentokrát sestra -holka to psychicky nedala- cucla 10 kubíků a do druhé půlky.... Těch deset už je trochu při tom vpichu cítit , ale je to celkem legrace , příští týden jedu já za ní a mezitím budu shánět ochotníka,kterému to nebude činit problém. Toliko mé praktikum. Musím tímto poděkovat Slávkovi neb jsem po přečtení Moury skoro nespal, no a je to.


felda
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Transfúze mladé krve ...

Příspěvek od A(&F) »

zkrácená citace: ... "Kalifornští vědci v říjnu začnou ojedinělou zkoušku na pacientech s Alzheimerovou chorobou. Budou jim podávat krevní plazmu mladých dárců v naději, že látky v ní obsažené zpomalí postup nemoci a zlepší kondici pacientů.

O půl století zpět
Že by mohl existovat jakýsi prospěšný „upíří efekt“, není nic nového. Náznaky se objevily už před mnoha desítkami let, a to díky zhruba 150 let staré metodě zvané parabióza. Jde o spojení oběhových systémů dvou pokusných zvířat pomocí velkého řezu v boku. Používala se a používá například ve výzkumu účinku některých hormonů a dalších látek, které se šíří krevním řečištěm.
Různí odborníci si všimli, že pokud dojde ke spojení mladšího a staršího zvířete, vede to ke zlepšení zdravotního stavu staršího z nich. Příčina nebyla ovšem ani zdaleka jasná. Díky pokroku biologie v posledních desetiletích se však situace mění, a starému pozorování se tak dostalo nového zájmu.
Na přelomu 20. a 21. století se parabióza používala například i v laboratořích na Stanfordově univerzitě, kde chtěli zkoumat stárnutí svalů a nervových tkání. (Asi nejdůležitější publikace z této doby a pracoviště vyšla v roce 2005 v časopise Nature a je dostupná odsud. http://www.nature.com/nature/journal/v4 ... 03260.html ) Zajímavé výsledky vedly kalifornskou laboratoř k pokračování výzkumu a zlepšování popisů účinků parabiózy. Postupně se podařilo ověřit, že u starších zvířat se zlepšila nejen schopnost opravit zranění, ale také stav jater, srdce, schopnost regenerace či výkony v testech fyzické vytrvalosti.
V Kalifornii se zaměřili na pochopení vlivu této „omlazovací kůry“ na mozek
(viz například tato práce z letošního května v Nature Medicine http://www.nature.com/nm/journal/v20/n6 ... .3569.html ), ale z praktického hlediska je ještě zajímavější i v této laboratoři ověřené zjištění, že podobný účinek jako parabióza má i podávání krevní plazmy (ve zmiňované práci už šlo právě o plazmu). Právě to otevřelo dveře k letošní podzimní klinické zkoušce na lidských pacientech."

(zdroj: http://technet.idnes.cz/upiri-lecba-mla ... ntent=top6 ...

... mmch, velmi zajímavý je i starší článek ze stejného zdroje, kde zmiňují aj vliv "transfúze mladé krve" na kmenové buňky: ... http://zpravy.idnes.cz/vedci-aplikovali ... ranicni_im (popř. http://www.nature.com/nm/journal/v20/n4 ... .3466.html ) ... ;) ...

(pozn: ... podobný článek, ale s dalšími daty, byl publikován na http://www.technickytydenik.cz/rubriky/ ... 26180.html , popř. na http://www.novinky.cz/veda-skoly/340792 ... vedci.html )

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Dárcovství krve omlazuje organismus ...

Příspěvek od A(&F) »

citace: ... "Dárcovství krve omlazuje organismus a pomáhá při depresi, soudí zasloužilý lékař Ruska, doktor lékařských věd Anatolij Žirkov. Podle jeho slov přestává cítit člověk po tom, co odevzdal krev, a jeho organismus se obnovil, sklíčenost a chandru. A omlazování je přirozený důsledkem, protože po odebrání určitého množství krve se intenzívněji obnovují buňky lidského organismu.
Výzkumy ukazují, že dárci krve méně často onemocní ischemickou chorobou srdce, srdečními a cévními chorobami, jsou odolnější vůči ztrátě krve"
...
(zdroj: ... http://czech.ruvr.ru/2012_08_04/83977462/ )

... hm, ... :ethink: ... sic je to téměř stejné vysvětlení jako kdys, v historii raného lékařství, ale krom již prokázané hirudoterapie, při níž mimo dalších léčebných účinků člověk přichází i o část krve, tak i tzv. "pouštění žilou" má zřejmě rovněž "logický základ" ...

... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Léčba chorob a omlazení pomocí krve ...

Příspěvek od A(&F) »

... mmch, nejen v USA, ale v i Rusku byly již téměř před 100 lety dělány pokusy s transfúzí krve ohledně léčby chorob a omlazení ... viz např. experimenty Alexandra Bogdanova ...

citace: ... "Lékařství.
V roce 1924 se začal zabývat experimenty s transfúzí krve. Chtěl dosáhnout toho, aby lidé dosáhli věčného mládí nebo přinejmenším částečného omlazení. Mezi těmi, kteří byli Bogdanovovými "pokusnými králíky", byla i Leninova sestra Marie Uljanovová nebo diplomat Leonid Krasin.

On sám na sobě zkoušel krevní transfúzi. Po několika pokusech si všiml zlepšení zraku, zastavení plešatění a dalších pozitivních symptomů.

Smrt
Jeho lékařské pokusy se mu však nakonec staly osudnými. Zemřel 7. dubna 1928, když do sebe aplikoval krev od studenta trpícího malárií a tuberkulózou."

(http://cs.wikipedia.org/wiki/Alexandr_Bogdanov )


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

autohemo bez injekcí

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Jde o velice starou metodu zaplavení tkání vlastní krví, tedy v podstatě o autohemoterapi. Po staru se nahřály a položily nějaké skleničky na pokožku a jak chladly, přicucly se na pokožku a udělaly eventuelně mírné cucfleky. Dnes jsme o něco dále a dájí se koupit takovéto sady a to za peníze, za které bych to nerad vyráběl. Tady je namátkový příklad. http://www.prirodni-leciva.cz/vakuove-m ... u/d-41143/

Samozřejmě nejde o baňky léčivé, ale masážní, protože slovo léčivé jesti zapovězeno. Podle toho, co jsem početl, se výsledky dají srovnat s autohemoterapií. Zajímavostí je, že starší literatura uvádí, že se mají přikládat pokud možno co nejblíže léčeným místům. Například při zánětu středního ucha hned za uši. Aj mi to dává smysl. Pokud si tady na autohemo někdo netroufl, máte zde metodu, která se holedbá opět vynikajícími výsledky v důsledku zvyšování tělesné imunity. Problémem bude použití u lidí, kteří trpí hodně na podlitiny a kteří jsou na ředidlech krve, takže aspirin, wafarin atp.

Určitě bude potřeba si dát pozor a nepřehánět to s podtlakem. Nejde o to, aby z člověka cákala krev, ale o to, aby se vytvořila mírná podlitina. Taky bych si dovolil tvrdit, že delší čas působení a menší podtlak způsobí menší škody na popraskaných vlásečnicích, než větší podtlak a kratší doba. Osobně jako se vším, začal bych zlehka a přitláčel podle zkušenosti.

Dále lze dohledat odkazy zagooglením těmito slovy "léčivé baňky"

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
cimirek
Zasloužilý člen
Příspěvky: 493
Registrován: čtv 15 čer 2006 5:56
Dal: 258 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: autohemo bez injekcí

Příspěvek od cimirek »



Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: autohemo bez injekcí

Příspěvek od Slavek Krepelka »

cimirek píše: O baňkování vyšla tato kniha, ...
:good: :spirit: Muž, který snad nikdy nezklame. Dík Mirku.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Autohemoterapie

Příspěvek od kachna »

S baňkováním mám taky jednu zkušenost. Dávno, předávno, když jsem ještě chodila k doktorům ;) , jsem trpěla na skoro neustálý kašel. Měli jsme osvícenou obvoďačku, která do mě nezačala cpát chemii, ale vyzkoušela na mně právě baňkování. Měla jsem pak sice plná záda "cucfleků", ale problémy na dlouhou dobu přestaly . Jak si vzpomínám, bylo tohle "oléčování" celkem příjemné.


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
marod
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 03 říj 2015 10:43
Dostal: 4 poděkování

Re: Autohemoterapie

Příspěvek od marod »

Tak ja mam za sebou serii 10 injekci po 10 kubikach autohemoterapie a musim rict super mela jsem revma artrozu a boreliozu -
uz jsem dva mesice po aplikaci a kluby neboli nenatikaji a bez ortez vydrzim uz nejaky čas pichala jsem si chemoterapii a nebylo to nic příjemneho a stejne to nezabiralo odchazel jeden kloub za druhym a mam i laboratorni odbery krve a nemam ani znamky zanětu a rengeny taky neprokazuji poškozeni kloubu


milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Autohemoterapie

Příspěvek od milnem »

Ahoj,

Uvádím link s homeopatickou léčbou vlastní krví.Zřejmě bude příjemnější a možná nejméně stejně účinná.Články na těchto stránkách nejdou zkopírovat (aspoň mně),takže uvádím aspoň link.

Taky na těchto stránkách lze najít hodně dalších zajímavých článků.Mne zaujaly články o autismu .Některé věci z nich aplikuji u dcerky a úspěšně (aspoň prozatím).


http://homeopatie-vilcakul.cz/homeopati ... astni-krvi

M.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Autohemoterapie

Příspěvek od milda »

milnem píše: Uvádím link s homeopatickou léčbou vlastní krví....... nejdou zkopírovat
Kdo by si to chtěl vytisknout....
Homeopatická terapie vlastní krví.rtf
:pivko:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“