Točení hlavy

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
ailleyscha
Stálý člen
Příspěvky: 61
Registrován: ned 28 dub 2013 18:29
Bydliště: Kopřivnice
Dal: 23 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Točení hlavy

Příspěvek od ailleyscha »

Dobrý večer. Měla bych dotaz a budu moc ráda když někdo poradí. Známá má syna, 32 let, nekouří, nepije,tedy jen občas, pracuje jako umývač aut. Při usínání nebo když usne mu začne být zle a točí se mu hlava. Takže nemůže v noci spát. Vyskoušel i měnit polohy při spánku. Bydlí v anglii a poprvé se mu to stalo minulý rok když byl na slovensku. Od té doby chodí po doktorech ale nikdo mu nic nezjistil. Všechno je relativně v pořádku. Dělali mu vyšetření žaludku, střev, srdce, krevní testy. Všechno v normě, jen na ledvině má malý kámen který ale nepůsobý bolesti. Tlak má skákavý - tj. jednou nízký, pak vysoký. Cítí se zle při usínání, má pocit že mu jde tlak ze žaludku nahoru k hrdlu a začne se mu točit hlava. Pokud se mu podaří usnout po chvilce se vzbudí a je mu velice zle. Jednou je mu tom strašná zima, jindy teplo. Jsou dyn kdy je mu relativně dobře ale pak se to vrátí. Mohl by někdo poradit co ještě uděllat, jaká vyšetření, na co se zaměřit,co by mohlo pomoci ? Děkuji moc za případné rady


bony1
Starší člen
Příspěvky: 129
Registrován: čtv 01 pro 2016 20:42
Dal: 2 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Točení hlavy

Příspěvek od bony1 »

Zdravim já Mel uplne to same, pri usinani se mi zacala motat hlava a pozdeji se pridal i tlak na hrudi a tezke dychani. Byl jsem nekolikrat na vysetreni srdce a plic a na nic neprisli. Trpel jsem takto vice jak rok a vsichni mi rikali ze jsem zdravej a ze sem na hlavu a lekar mi napsal antidepresiva.Já sem je hned zahodil protoze jsem vedel ze to od psychiky urcite neni a civil sem na me ze jde o neco zavazneho.Lekar me pote odeslal k internistce na kardiologii a ta porad tvrdila ze to prejde a predepisovala mi pul roku horcik.Uz sem to nevydrzel a sam se objednal do vojenske nemocnice na kardio.Tam mi udelali stejne vysetreni jako u nas a zjistili ze mam poskozene srdecni chlopne,pravdepodobne od prechozene nemoci nebo dlouhodobyho zanetu a musel jsem hned na operaci.Ted po operaci je to uplne o necem jinem, zase jsem zacal zit, mohu volne dychat a klidne spat.Jsem vdecnej profesionalum v Praze, kteri mi prisli na diagnozu a za to ze mi pomohli.Lekari u nas na okrsku by mne povazovali jen za hypochondra a cpali do me pataky. Netvrdim ze muj problem ma i on ale je to hodne pravdepodobne.Zvlast pokud byva casto nemocny a trpi na anginy.Pokud priznaky nejsou tak tezke jako byly u mne (dusnost, bolesti na hrudi, unava) tak to muzou byt aritmie ktere se takto projevuji


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“