Autopatie

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

Batles píše:Mluví se tu o autopatii, přidám se.
Něco na tom je, udělali jsme si s manželkou i dcerou několik poctivých kůr. I tu, jak se zapalovačem vaří valstní sliny v
autopatické lahvičce. Během roku jsme spotřebovali 12 autopat. lahviček, finančně to nebylo nic příjemného :(
Jakési ozvěny těla i psychiky jsme zaznamenali, ale nijak moc to nikoho z nás neoslovilo.
Popis v knize od Čechovského nás nadchl, proto jsme do toho šli.
Nejlepší je si tyhle věci vyzkoušet, člověk má pak zkušenost i znalost. Osobně si myslím, že na autopatii může někdo reagovat i velmi dobře. No, každý člověk je jiný a proto jsou i rozdílné výsledky.
Škoda, že jsem v té době neměl Fscan, možná by to něco ukázalo.
No, zůstáváme přece jen u způsobů a postupů, které jsem pro celou rodinu postavil a funguje to dost dobře. I při dnešní drsné stravě jsme více méně v bezpečí :D
Hezký den všem,
Batles :D
Citace je z jiného vlákna, ale hodí se to sem, protože se jedná o praktické zkušenosti.

Názorně se tu prezentuje hlavní nevýhoda autopatické lahvičky, kterou je její cena. V současnosti je to 600,- Kč za každý kus, pouze někde jsem našel poměrně starou zmínku o ceně 200,- Kč. Osobně by se mi tato cena zdála být přijatelnou, kdyby bylo možné v té lahvičce připravovat preparáty pro kohokoli a to pokud možno až do skonání světa. Jenomže smůla je právě v tom, že co osoba to lahvička a jako by toho nebylo už tak dost, tak se musí mezi použitími "sterilně" uchovávat a i tak by se měla po třech měsících vyhodit.
Právě proto se snažím autopatickou lahvičku nahradit něčím podstatně levnějším, tedy novými lékovkami, a propaguji k nim pohodlnější průtokové ředění.

Druhá věc, na kterou chci reagovat, je názor, že "na autopatii reaguje každý jinak".
Autopatie je určitý systém, na který reaguje každý člověk naprosto stejně.
Ovšem je možné docílit různých výsledků, protože se různí výchozí podmínky, jimž by se měl přizpůsobit postup - proto Čehovský doporučuje podrobné záznamy a spolupráci s poradcem.
Další úskalí je nutnost dokonalé čistoty při přípravě preparátu. Ta musí být skutečně až paranoidní a ani potom nemusí být k ničemu, když použité sklo nese nějakou cizí informaci. U lékovek, které se vyrábějí na automatických linkách, je podstatně větší naděje na to, že bude sklo skutečně "panenské", tedy neposkvrněné dotekem a nebo dechem žádného člověka ani zvířete. Způsob výroby autopatické lahvičky neznám, ale pokud není včetně balení plně automatizovaný, tak může dojít ke kontaminaci cizí informací. Právě tohle může být důvodem různé účinnosti preparátu i při jinak bezchybném procesu přípravy.
Smůlou je, že zatím neznáme způsob, jak ze skla informaci spolehlivě "vymazat". K "vymazání" cizích otisků prstů se používá zahřátí na vysokou teplotu plamenem, který nezanechává vlastní stopy. Je možné, i když ne jisté, že použitím ještě vyšší teploty by se mohly smazat veškeré biologické informace, ale problém je, jak se o tom přesvědčit - možná by pomohl Fscan nebo třeba Craftův replikátor - nevím.

A do třetice - dodáme tělu směsici informací, které si tělo "roztřídí" na "podporované" a "potlačované". Při nižších potencích se pracuje ve vrstvách bližších fyzickému tělu a dalo by se říci, že se "uklízí nahrubo". Po tomto počátečním úklidu získáváme další směsici informací, z níž už je odstraněna značná část "potlačovaných" informací, což ředíme na vyšší potenci, která komunikuje s vyšší informační vrstvou, která je fyzickému tělu více vzdálená. Ta dodané informace opět roztřídí, ale tentokrát jemnějším filtrem. Tento proces se dá vícekrát opakovat.
Může se stát, že některé informace, třeba o mikroorganizmech, nevyhodnotí tělo jako "potlačované" - tím proti nim nebojuje a tudíž i problémy těmito mikroorganizmy způsobované přetrvávají. Změny rozeznání těchto informací se dociluje zahřátím prvního naředění sliny a nebo dechu na teplotu, která tyto mikroorganizmy usmrcuje.

Autopatie je metoda velice jednoduchá, ovšem až chorobná pečlivost jejího provádění se nesmí podcenit, protože je nejdůležitější podmínkou jejího fungování.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od milda »

Našel jsem na netu čísi poznámky z autopatické konference. Jsou to zajímavé zkušenosti praktikujících autopatů - homeopatů. Tak to sem kopíruju:

Kód: Vybrat vše

Autopatická Konference 28-1-2012

Filed in: Homeopatie.AutopatickáKonference28-1-2012 · Modified on : Sun, 29 Jan 12
Poznámky zapsané na této konferenci

Tedy bez ladu a skladu, jen takové postřehy. :-) Moje vlastní komentáře jsem odlišil kurzívou.

Převařená slina dobrá pro lidi, kteří ve svém okolí zažili smrt.

Převaření často pohne s případem, který se nevyvíjel (případ 1,5r děvčátka s chronickou bronchitidou a astmatem).

Porovnání podání jednorázově vysoké potence a nebo opakovaného použití nízké potence: Jako když chceme vyvrátit strom - buď pořádně zabereme a vyvrátíme ho, nebo ho postupně vykýváme.

Čehovský: Co před 10 lety fungovalo je dneska problém - asi vzrůst elektromagnetického záření, éčka...?

Případ mrtvice - slinu nepřevařovat. Obecně u akutních případů se nepřevařuje.

"Autopatii, narozdíl od homeopatie, v nemocnici tolerovali, protože, když mu to necpu do pusy, tak jim to nevadí :-)". Moje poznámka - i homeopatický lék lze rozpustit a aplikovat na kůži - nemusí být podán ústy.

Někteří lidé mají nemoc jako životní styl. Ty léčit nepůjdou. Nějak jim to vyhovuje.

Hyperbarie, oxygenoterapie - velmi pomáhá v kombinaci s autopatií. Hradí to pojišťovna, lékaři to moc neznají. Nedostatek kyslíku je opravdu velký problém (nedostatek pohybu) -> podporuje anaerobní organizmy v těle (např. kandida). Čištění těla autopatií u vleklých zánětů je obtížnější, je-li kyslíku nedostatek. Někteří lidé se ale hýbat nemohou. Kromě oxygenoterapie - jednoduchý postup: Peroxid vodíku zředit a potírat jím tělo. Pronikne dovnitř, účinek je cítit hned.

Nabízení autopatie - často děláme nevědomou selekci komu to nabídnout a komu ne. Takže nefiltrovat, nabízet každému. :-) Dobré jsou webové stránky - tak si nás lidé mohou najít sami. Besedy, kam si můžeme vzít i člověka, kterému už autopatie pomohla. Dovolit pacientům kdykoliv zatelefonovat.

V těhotenství - každá mladá dáma je dnes zanešená (antikoncepce, léky,...). Autopatií se pročistí. Přestanou se bát. Bojí se porodu. Bojí se, že budou špatnými matkami. Děti se pak rodí zdravější. Nemají ekzémy, potíže s dechem,... Začíná se na 1/2 litru (bývají hodně citlivé) po dobu jednoho týdne. Pak výš a prodlužovat interval.

Zmínka o rekonektivní terapii.
Mgr. Čehovský - zkušenosti

Zahřívání má být následováno nezahřátým. Čekat a pozorovat.

Případ děcka. Od 7. měsíce astma hned po hexavakcíně. Lékaři nasadili dechové kortikoidy, hospitalizace - adrenalin. Terapie vařenou slinou od 4,5 až po 6 litrů 1x za týden. Na závěr 7,5 l bez varu.

Dávkování předepisuji pravidelné, plus v případě potíží hned. (Ing. Matyáš dává i 2x týdně, Čehovský 1x).

Případ mladé ženy s depresemi a celoživotní nepohodou (antidepresiva nikdy nebrala). Fyzicky je v pořádku. Věnuje se meditaci. Terapie vařený dech od 3l 1x týdně, stupňovat. Zakončeno 16l čistý (nevařený) dech. Na počátku terapie měla pocit, jako když se svléká z kůže shora dolů. Točení hlavy. Objevily se pocity jako při těhotenství, po zvýšení potence pocity z kojení. Po terapii se usmívá, nálada je v pohodě.

Když léčba neprobíhá - snížit spotřebu masa, přidat zeleninu a jedlou sodu. Alkalizace organizmu léčbu odblokuje. (mám vyzkoušeno i na sobě)

Zkoušelo se střídání vařené a nevařené, ale výsledek nebyl dobrý - takže nepoužívat.

Chuť na sladké může vyvolávat kandida, kterou máme v těle, a která sladkosti potřebuje ke svému životu. Kandida způsobuje řadu potíží od vypadávání vlasů až po deprese. (Čokoládička na deprese je vlastně příští podpora deprese:).

Na začátku léčby se často objeví rýma. Tu nepotlačovat - je to projev čištění těla. Při potlačení by toxiny zůstaly v těle.

Na začátku léčby bývají záněty, chronické potíže -> vařená slina.

U rakoviny, roztroušené sklerózy je nutné opakovat nižší potence, později zvyšovat.

Kvasinky, plynatost, chronická únava - vařená slina (i dech).

Autoimunitní nemoci, cystická fibróza, ateroskleróza, chlamidie, štítná žláza, cévní problémy,... - vařený dech.

Neurologické potíže, roztroušená skleróza, alzheimer,.. - vařený dech

Bolesti kloubů, zad (podezření na chlamidie) - vařený dech.

Při nejistotě střídat vařený dech a slinu ve stejné potenci. Na konci detoxikační kůry dát čistou informaci z dechu (bez vaření).

Zkouší se autopatie z krve. Hned na začátku vyskočí pH. Krev se odebírá pomůckou pro diabetiky.

Některé lékařské indikátory chorob z vyšetření se mohou po začátku autopatie zvýšit - zhoršit. Tělo se těch látek zbavuje a tak je jich dočasně v krvi více.

Vaření ukončujeme, když záněty, průjmy, ekzémy,... zmizí. Pak teprve nevařenou na ukončení.

Uděláme-li chybu, vrátíme se na poslední fungující potenci. Někdy to je i dolů.

U vaření se neosvědčily potence nad 25l. Vaření na čištění. Nevařené je na harmonizaci.

Vařenou jen po určitou dobu - hodně stimuluje čištění. Při delším užívání nastává únava - organismus bojuje už moc dlouho.


lena

Re: Autopatie

Příspěvek od lena »

Mildo, velmi zajimave,

ja jsem prvni vyzkousela nevarene sliny a to jenom malo redene a reakce byla velmi silna, ale jsem jiz dost trenovana. Pak jsem to zkousela s dechem a sliny, prevarene, mela jsem to ale ne vysoko naredene, zkousela jsem to pozvolna zvysovat. Aplikovala jsem to ale nekolikrat denne. Delala jsem to intuitivne. Ted mam vysokou potenci z vareneho dechu a slin. Velmi dobre to ucinkuje, ale je to velmi jemna reakce. Vede se me bezvadne.

Take si dam posledni vodu, ktera je potencovana do vany pri koupani a bylo me v te vode tak dobre, tezko se to da popsat. Jenom cista voda a zredena voda slin a dechu. Take na splachnuti vlasu po umyti a mela jsem bajecny pocit. Vlasy jakoby zmekly a byly moc prijemne na sahnuti.


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od milda »

Ahoj leno, ty Tvoje "zlepšováky" :D se mi zamlouvaj a brzy je taky vyzkouším.
První várku před týdnem jsem udělal slinu x 1,5 litru vody (opatrně- starý, schátralý, s minimem vitality... :D ;) )
Včera byla druhá várka: 3l vody + převařená slina a dodnes docela dobrý. Není to nijak silná reakce, ale spíš taková mírná, trvalejší a příjemná.
Dalo by se říct, že se cítím dneska příjemně jako po delších meditacích, i když meditace poslední dobou dost flákám. Spíš jenom protáhnu čakry před spaním.

Fakt je, že nějakou příjemnou energii cítívám už delší dobu, tak snad teď z toho kosmu v pátek přijde, když už jsme na ni čekali 5 000 let.... ;) :D


Uživatelský avatar
milda
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1294
Registrován: čtv 30 črc 2009 20:34
Dal: 710 poděkování
Dostal: 489 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od milda »

Zajímavý článek, týkající se nejen autopatie, ale i homeopatie:

Vibrační vzorec

Každý člověk - ale i živočich a věc - má svůj základní vibrační vzorec, nadřazenou kreativní frekvenci. Tato základní vibrační struktura či vzorec se projevuje stejně na nejjemnější a nejvyšší frekvenční úrovni, jako na té nejnižší. Zobrazuje se o pár oktáv výše v poloze jemnohmotné (duše, duch, vyšší polohy mysli, organizační nehmotný princip v člověku atp.) či o pár oktáv níže, kde vytváří odvozeně od své vyšší polohy, mysl, psychiku a ještě o oktávy níže fyzické orgány lidského těla s jejich základními stavebními prvky, buňkami, geny, molekulami. Ale melodie zůstává stejná. Hned si v té souvislosti vzpomeneme na ústřední poučku alchymie přičítanou Hermovi Trismegistovi: "Jak nahoře, tak i dole." To znamená, že všechny tvary i funkce fyzického těla a nižších i vyšších úrovní mysli mají svůj předobraz ve vyšší jemnohmotné frekvenční poloze. A to se týká nejen těch správně fungujících orgánů, ale i těch, které fungují špatně, nesprávně, disharmonicky, které onemocněly.

Akutní nemoc, stejně jako chronické potíže, je primárně způsobena nesouladem či poklesem frekvence v základní kreativní jemnohmotné sféře člověka, odkud všechny projevy organismu, psychické či fyzické, zdravé či chorobné, pocházejí. Jestliže člověk s momentálním vnitřním sklonem dostat chřipku potká jiného člověka s chřipkou, začne s ním rezonovat - a chřipku dostane také. Jiný člověk vnitřní sklon k chřipce právě nemá - a chřipku od nemocného nedostane, přestože viry vdechl také.

Určitý charakteristický vibrační vzorec či struktura vytváří nejdříve na úrovni jemnohmotné, pak i odvozeně hmotné, určitou typickou osobnostní strukturu, organismus se všemi orgány, specifické chování a také specifické utrpení - patologii.

Nemoc není něčím neorganickým, vnějším, náhodným, ale je inherentní součástí systému, logickým důsledkem vývoje, který spěje ke stále menší uspořádanosti, menší harmonii a vyšší entropii. Podáme-li rezonující lék v jemnohmotné, vysoko zředěné potenci, dojde k "opravě" chyby ve vysoké jemnohmotné sféře, kam dosáhne právě a jen potencovaná substance.

Ze znovu obnovené či spíše posílené nebo občerstvené kreativní jemnohmotné frekvence se pak začne obnovovat původní, zdravá struktura organismu, přináležící této původní frekvenci. Nemoc, neuspořádanost projevující se na hmotné a smysly rozpoznatelné úrovni, následně ustupuje, protože je nahrazována zdravím, původní strukturou organismu, vyvěrající z jemnohmotné sféry. Je to aktivní proces. Ústřední záležitostí je nalezení opravdu rezonujícího léku. Čím více se jeho naladění blíží danému jedinci, tím více je schopen vyvolat rezonanci, a tím více je schopen léčit.


zdroj: http://medium.mysteria.cz/text_scr/2004_6_autopatie.htm


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

V autopatii se používá pro vysvětlení principu příměr se dvěma ladičkami, které jsou naladěné na podobné kmitočty. Když rozezníme jednu, rozkmitá se i ta druhá a obě kmitají, každá ovšem tím "svým" kmitočtem. Čím jsou si jejich kmitočty bližší, tím více a snáze se rozkmitá ta buzená. Při příliš vzdálených kmitočtech se buzená ladička nerozkmitá vůbec.
Právě z toho důvodu je vhodnější začínat s nižšími potencemi. Ty "pracují" s nižšími jemnohmotnými vrstvami, jejichž "frekvence" je bližší "frekvenci" hmotného těla, kterou získáváme ze slin a nebo dechu. Vycházím z toho, že nejvyšší jemnohmotná "frekvence" je úplně čistá, ale v nižších vrstvách se vyskytují odchylky, které jsou tím výraznější, čím nižší je vrstva. Tělu bližší vrstva má "frekvenci" podobnější, než vrstva vzdálenější, takže také snáze "rezonuje".
Použitý příměr je hrubé zjednodušení, ve skutečnosti se nejedná o samostatnou frekvenci a také celý proces není jenom o rezonanci, jak nám naznačuje homeopatie i izopatie a autoizopatie. U nich se totiž pracuje s "frekvencí" látky, která způsobuje odchylku od "normálu", tedy od zdravé "frekvence". Tím se vnucuje dojem, že je také možné tímto způsobem "ukázat" tělu, kterou "frekvenci" má jako nežádoucí potlačit, aby se vrátilo ke zdravému stavu.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od Denny »

Přeji všem - Šťastný a veselý.......!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leno, když čtu kdekoliv ty tvé příspěvky, mám pocit, že musíš být tak zdravá a krásná....zdá se, že se nadšeně vrháš do čehokoli, co sem kdo "nahodí" :D

Přátelé jsem opravdu zvědav na vaše výsledky - ne pocity, ale ověřené výsledky. Přiznávám, autopatie mě také zaujala již asi před 18-ti měsíci, ale pouze jsem téma pročetl a nevracel se k němu - momentálně jsem se sanoval v souvislosti s boreliózou zcela jinými prostředky. Nyní mi poota "pokazil radost" - však on bude vědět o čem je řeč - a i když ještě s autopatií nemá žádnou zkušenost, je přesvědčen, že právě ona je ten zázrak, který mi pomůže - no a já mu budu věřit. Tak to jen na úvod.
Se zájmem jsem četl tuto diskuzi a teď mi leží v hlavě ta předražená autopatická lahvička. Myslím si, že se spíše jedná o peníze, tak jako vždy a ve všem. Nechce se mi věřit, že by při jejich výrobě a distribuci nedošlo k jejich kontaminaci a tudíž k zavlečení pseudo - informace. Myslím si, že poota má pravdu, když chce použít jiné a levnější laboratorní sklo. Také bych rád zkusil, zda by si zdejší šikovní skláři s touto lahvičkou uměli poradit za přijatelnější cenu, ale momentálně mi k tomu chybí to základní - kačky na pořízení lahvičky. Snad až ji někdo z vás bude vyhazovat, tak mi ji pošle?
Také se divím, že nikdo nereagoval na batlesův příspěvek, že jemu ani jeho ženě tato metoda pomohla pouze od peněz?!
Těším se na vaše úspěchy


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

Zkusím zareagovat.
Především nechápu, na co potřebuješ autopatickou lahvičku za šest stokorun, když Ti úplně stejnou službu prokáže lékovka za čtrnáct korun?
Jediné vysvětlení, které mě napadá - nečteš dost pozorně!

Co se Batlesových zkušeností týká - alfou i omegou celé autopatie je dodržení absolutní čistoty při přípravě preparátu. Cokoli jiného jde nějak zjednodušit, ale tohle se zřejmě nijak obejít nedá. Čili jako první věc bych chybu hledal tady.
Dál se nezmiňuje, jestli spolupracoval s nějakým poradcem nebo jenom podle sebe - mohla se klidně vyskytnout i nějaká chyba v postupu. Každopádně Batles nedal natolik podrobné údaje, aby se z nich dalo soudit na chybu v postupu a nebo neúčinnost metody.
Sám Čehovský také upozorňuje na zcela běžný jev, kdy při kontrole mu pacient rovnou řekne, že k žádnému zlepšení nedošlo. A když s ním konfrontuje momentální stav se stavem před zahájením léčby, tak se najednou tentýž pacient rozpomene, jakých všech potíží se od té doby zbavil. Právě i z tohoto důvodu požaduje "deníček" léčby.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od Denny »

Poota, pokud jsi četl pozorně, neptám se na výsledky Čehovského, ale na tvé. Tebe již znám dlouhou dobu a věřil jsem ti více než řečenému. Proto se divím, kde bereš tu jistotu, když poněkud arogantně tvrdíš........
poota píše:"Melu to tu všude jak koza před smrtí, a už mi to začíná být kapánek žinantní

Fórum mám pročtené celé křížem krážem a jediné, co opravdu platí na všecky ty "chronické" (= lékaři nevyléčitelné) choroby je AUTOPATIE. Jedině ta dokáže skutečně vyléčit i takové věci, se kterými si neporadí ani homeopatie, o Mudrcích ani nemluvě".
Když se pak podívám do "AUTOPATIE", tak tam zase píšeš:
poota píše:Zatím toho o ní vím velice málo
Tak proč ta jízlivost? Jinak tvé úvahy beru a líbí se mi. :bye:

Edit: citace změněny na citace - poo.


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

Nebylo to míněno jako jízlivost, spíš jako omluva, že to cpu i do jiných vláken ;)

O autopatii toho už vím o trošinku málo víc, ale stejně je to pořád dost málo :(
Nicméně o ní vím, že je to zatím jediná "léčebná" metoda, která se chlubí (či chvástá?) tím, že je schopná "vyléčit" i chronické nemoci - u žádné jiné metody jsem tohle nenašel.
Samozřejmě bude nutné to ještě prakticky ověřit, ale to už je na nás.
Jenom si na ty výsledky budeme muset nejspíš pár měsíců počkat - autopatie už je holt taková, že to "trochu trvá", prostě to není "hup na krávu, už je tele".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Denny píše: .... Se zájmem jsem četl tuto diskuzi a teď mi leží v hlavě ta předražená autopatická lahvička. ....
:) Nazdar Denny. Vše nej.

O autopatii vím jen tolik, že se tak jmenuje nějaká metoda léčení a nesmírně povšechně, jak se s tím zachází, takže na téma pracuje, či nepracuje, se zdržím hlasování. Na straně druhé, je mi poněkud podivné, že by takovou věcičku, specielně zrobenou z laboratorního skla, "nevyléčila" teplota řekněme do slabě červena. Vodu vyléčí už var.

Co se týče jakési frekvenční kontaminace nové baňky, o které se Denny zmiňuje, tedy při výrobě, balení, transportu skladování atd, taky mne to napadlo. Možná jde ale o to, aby to nebyla naše vlastní dlouhodobější kontaminace, spíše než krátkodobá odjinud. Nádoba po nějakou dobu používaná měla již něco léčit a vyléčit. Pokud tedy něco řekněme za dva měsíce vyléčí, nutně bude mít v sobě zapsané to, co vyléčila, na rozdíl od vlastníka, který to nejspíše ztratí, nebo pozmění. Velice intuitivně bych špitnul, že možná dovede nádoba i zpětně opět nakazit tímtéž, pokud se nevymění. Možná tedy nejde ani tak moc o kontaminaci zvenčí, která je nezakořeněná, pokud vůbec nějaká, ale o kontaminaci, o kterou se zaslouží pouze uživatel dlouhodobějším užíváním.

Vede mne k tomuto špitnutí už to, že velice osobní předměty, například brýle, šrajtofle, hodinky, konec konců i starší bota, slouží "vědmám" ke čtení osoby, které předmět patří. Nikdy nejde o předměty relativně nové. Jenže tato úvaha smrdí peklem a sírou, protože člověk sice může bublat, či dýchat do takové nádoby a přitom si sebou nosit několik předmětů, které mu staré problémy neustále vrací právě v těch zakořeněných frekvencích. Jenže to by pak člověk musel každou chvíli měnit vše a ani ta autopatická baňka by to neměla zvládat. Jaksi mi to nejde celé po technické stránce dohromady, protože takovými předměty jsou nutně i židle a zdi atd. a konec konců i dlouhodbější partner. Z toho důvodu bych příčinost uzdravení přeci jenom hledal jinde, než v nějakých nemocných, či mocných frekvencích nemocí, či čeho, podýchaných do takové bandičky.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od Denny »

Kluci děkuji, konečně si rozumíme :D

poo: jsem rád, že ses o autopatii zmínil i na jiném místě. Je to zajímavé téma a určitě bych se k němu nedostal (fórum navštěvuji jen zřídka). Momentálně jsem opět v situaci, kdy se i pověstného stébla chytám.

Slávku také tobě vše nej!!! A opět musím konstatovat - trefa rovnou do černého, zvláště pak s tím partnerem.

Hezký den


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
lena

Re: Autopatie

Příspěvek od lena »

take preji vsem to nejlepsi do roku 2013, ale hlavne zdravicko.

Tak ja muzu jenom konstatovat, neco jineho je nosit boty a neco jineho brat medicinu. Nejak se me nektere odpovedi nezdaji, ale kazdy mame pravo sdilet to co povazujeme za nejlepsi.

At si kazdy jedinec vyzkousi co je mu libo. Nejsme vsichni stejni. Autopatie neni pro kazdeho, ale mozna pro urcite jedince. Ja muzu jenom potvrdit u me funguje a to bezvadne. Po dlouholetem trapeni ci otravovani sumotu v usich jsem se toho zbavila a to je co rici. Vyzkousela jsem, kde co i to dobre MMS (na ktere take nedam dopustit). Jenom byl problem v tom, ze sumot se nenechal zcela zlikvidovat zcela a stale se vracel.

Takze pokracuji dale s vlastnim dechem a slinou a to, ze tu nekdo pise, ze vsechno vyzkousim, ty snad ne??? Chodime zde na toto forum, abychom nasli nejakou pomoc, ktera neleze do penez a pomuze a o tom to je !!!!!!

Zdravicko a at slouzi !!!


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od poota »

Slavek Krepelka píše:.. je mi poněkud podivné, že by takovou věcičku, specielně zrobenou z laboratorního skla, "nevyléčila" teplota řekněme do slabě červena. Vodu vyléčí už var.
Taky mám ten dojem, jenom je problém, jak si to ověřit. Snad by to objektivně mohlo rozeznat něco jako replikátor, který má na svých stránkách Craft.
Slavek Krepelka píše:Co se týče jakési frekvenční kontaminace ..
Právě tohle souvisí s tím, co vlastně víme nejméně.
Jediné, co víme téměř jistě, je to, že musíme pracovat s informací o předmětné "frekvenci". Té "informace" docilujeme ředěním a čím větší ředění, tím víc je to "informace" a tím méně je to "hmota".

A teď to, co se jenom dohadujeme a v čem zůstáváme mezi jakýmisi pověrami, byť nějak ověřenými.
S "ředěnými informacemi" pracuje homeopatie, izopatie, autoizopatie a autopatie, ovšem jedná se o dva "protichůdné" principy působení. Zkusím se o tom trochu rozepsat.
Homeopatie používá informaci o látce, která stejné potíže způsobuje.
Příklad: většina z nás zná stav po požití nepřiměřeného množství etylalkoholu, který je definován jako kocovina. Homeopaticky by se tento stav, ať již vzniknul jakkoli, léčil patřičně naředěným etylalkoholem neboli informací o jeho "frekvenčním vzoru". Zdá se tedy, že v tomhle případě pracuje tělo s informací o tom, co tělu uškodilo a co má tedy odstraňovat.
Problém homeopatie je ve správném přiřazení "látky" k daným příznakům - vyžaduje si to utřídění obrovského množství informací, které je velice náročné.
Izopatie i autoizopatie zjednodušují přiřazení tím, že použijí informaci o organickém materiálu, který vzniknul tímtéž chorobným procesem, u autoizopatie dokonce ve vlastním těle. I v tomhle případě pracuje tělo s informací o tom, co tělu uškodilo.

Princip autopatie se mi zdá být daleko složitější a "vymakanější". Jeho teorie vychází z toho, že nad hmotným tělem jsou další vrstvy "těl", která jsou směrem nahoru stále více a více "duchovní". Ve všech těchto vrstvách včetně fyzického těla se opakuje stále tentýž "frekvenční vzor", ale směrem nahoru se opakuje ve stále vyšších "oktávách". Se zjednodušením pro tento výklad lze říci, že "frekvenční vzor" se přenáší z vyšších vrstev do nižších a teprve na těch nejnižších vytváří "podvědomí" a vědomí člověka a na těch ještě nižších i jeho fyzické tělo. Pokud se přenáší "frekvenční vzor" do nižších vrstev nezměněný, je vytvořeno a také průběžně vytvářeno tělo naprosto zdravé. Jestliže je přenos "frekvenčního vzoru" mezi některými vrstvami nějak ovlivněn, vzniká odchylka od zdravého stavu a tělo je následně vytvářeno odchylně od zdravého stavu. Odchylky, které vznikají v nižších vrstvách lze napravit i některými "duševními" metodami.
Předpokládá se, že každý stupeň ředění/potence je schopen komunikovat s určitou konkrétní vrstvou duchovních těl. Dále se předpokládá, že dodání informace o momentálním "frekvenčním vzoru" určité vrstvě duchovního těla vede k tomu, že dojde k jakémusi porovnání obou "frekvenčních vzorů", zjištění odchylky a jejímu odstranění směrem k nižším vrstvám, což vede k následnému vytváření zdravějšího těla.
Z tohoto schematu je jasné, že dochází k odstranění deformací od "srovnávací" vrstvy směrem dolů. Teoreticky by tedy bylo lepší "oslovit" co nejvyšší vrstvu, aby došlo k vyléčení/napravení stavu najednou. Prakticky se ale došlo k tomu, že je postup lepší rozdělit do více kroků, zřejmě proto, aby nebyl rozdíl informací příliš velký. Pro vysvětlení se používá příměr dvou nestejně naladěných ladiček - pokud není rozdíl kmitočtů příliš velký, rozezní se i ta druhá, ovšem na svém vlastním kmitočtu.

K té kontaminaci.
Přiznám se, že tady jsem dost na rozpacích. Na jednu stranu je nutné spálit cizí otisky na hrdle lahvičky a na druhou stranu je potřeba ředit s co nejmenšími prodlevami a po deseti minutách se stává preparát neúčinným. Mám pocit, že právě tady se pohybujeme v určitých "pověrách", a podobně tomu bude nejspíš i s používáním destilované vody pro výrobu preparátu.
Za docela rozumné považuji použití roušky pro přípravu cizího preparátu a chápu, že třeba pro odběr sliny nemluvněti nebo zvířátku je potřeba jiné kapátko, než pro zpětnou aplikaci preparátu. Za zbytečné naopak považuji použití latexových rukavic při fluxní metodě přípravy preparátu.

Zatím to tedy beru tak, že toho víme ještě příliš málo a máme toho ještě dost před sebou, než se dopracujeme k něčemu definitivnímu.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
Denny
Zasloužilý člen
Příspěvky: 440
Registrován: ned 27 zář 2009 15:24
Bydliště: Bruntálsko
Dal: 6 poděkování
Dostal: 14 poděkování

Re: Autopatie

Příspěvek od Denny »

Poota asi to již zkoušíš s něčím jiným, ale tohle by mohlo fungovat, co myslíš? Cena není až tak hrozná..........

http://www.laboratorni-potreby.cz/banky ... enou-dole/


Dal bych všechno co vím, za tisícinu toho, co neznám - "Denny"
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“