Velký žlučníkový kámen

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
msmio367
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: pon 25 bře 2013 11:41

Velký žlučníkový kámen

Příspěvek od msmio367 »

Zdravím a moc prosím o radu. Dneska mi byl zjištěn žalud. kámen vel. 2,7 cm v krčku žlučníku. Nevím, zda mám jít dle doporučení na chir. odstr. žlučníku nebo jde i takovýto kámen nějak rozpustit. Děkuji


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Velký žlučníkový kámen

Příspěvek od A(&F) »

... záleží na tom, co je to typ ... takže je to žlučníkový nebo žaludeční (jak píšeš), tzv. bezoár ??? ... (v žaludku by to potom ještě mohl být gastrolit, ale o tom bys asi věděl ... :D :D )

... zatím ponechávám dotaz jako samostatné vlákno, později zřejmě bude přiřazeno do vlákna "Urinoterapie" (kteážto je údajně schopna rozpustit mnohé kamení), kde je hodně souvisejícího (viz např. http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=112332#p112332, popř. zde http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=112330#p112330 ) nebo do vlákna "Očista organizmu" ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
libcosenior
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: úte 13 bře 2012 12:18
Bydliště: Banská Bystrica
Dal: 165 poděkování
Dostal: 131 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký žlučníkový kámen

Příspěvek od libcosenior »

msmio367 píše:Dneska mi byl zjištěn žalud. kámen vel. 2,7 cm v krčku žlučníku.
Ja by som pod nôž nešiel ani pod nejaký iný nástroj. Ani som nebol, keď kameň 2 cm zistili v žlčníku mne asi pred 7 rokmi.
Neviem či ho ešte mám, či mám nejaký nový, neviem o tom a nechcem o tom vedieť. Neozýva sa. :D

Ak máš zápal žlčníka a bolesti, prestaň prijímať potravu aspoň na 2 dni (piť len hořký telý čaj, aj to minimálne), potom prejdi na polystyrénový chlebík a hořký telý čaj. Najlepšie na 2-3 týždne. Tým sa úplne vylieči zápal.
Likvidáciu kameňa môžeš ukutočniť za pomoci urinoterapie. Treba si o tom prečítať a vybrať si cestu, ktorá ti bude najviac vyhovovať. ;)


Žiť, to je tá najvzácnejšia vec na svete, pretože väčšina ľudí len existuje.
Armstrong-Elixir_zivota.pdf
Partykova.pdf
Perfektné fórum pre každého kto sa chce naučiť programovať
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“