Rakovina - Prevence ...

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Změna stravy jim vrátila zdraví ...

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:vím, že Eskymáci žerou po většinu roku nic než živočišné tuky a maso a těch pár bobulí přes léto jenom masnou stravu doplňují. Rak tam zrovna moc neřádí. To by tam totiž historicky nebyli schopni přežívat.
... u eskymo lidí to může mít aj hodně společného se sníženým obsahem deuteria ve vodě, které v tamních končinách dosahuje podstatně nižších koncentrací než ve zbytku světa ... ;) ...
Slavek Krepelka píše:Dále jsem si dnes už plně vědom, že nás zabíjí daleko více naše negativní představy a kde čem, než fyzické složky výživy,
... ne vždy ... to je zase můj názor ... :dknow: ...
Slavek Krepelka píše:spousta lidí si udělá škodlivou představu o něčem, co je ve skutečnosti výživou velice hodnotnou. Tím nemám na mysli průmyslové mléko, ale skutečné mléko.
... no, ono kolem mléka (vč. toho "skutečného") je tolik zdravotních průserů, že to až není hezké (vyvazování vápníku - osteoporóza, zahlenění, astma, rýmy, kašle, kožní problémy, alergie, hyperaktivita, nesoustředěnost, snižování IQ, anémie, křeče - průjmy, narušení imunity, kriminalita mladistvých, poruchy štítné žlázy, diabetes, srdeční choroby, u homogenizovaného mléka pak arterioskleróza, atd. ... tuším že i Alzeimer, Parkinson a Crohn ... + již zmíněná rakovina ...... samostatnou kapitolou jsou potom hormony, antibiotika, pesticidy a další nepřirozené látky obsažené v mléce) ... takže bych byl hodně opatrný ohledně vyzdvihování "prospěšnosti mléka" coby součásti naší stravy (mimo období kojení, samozřejmě) ... a také ohledně otřepaného tvrzení "že mléko ničím nenahradíš" ... :? ...
Slavek Krepelka píše:To ani nemluvím o tom, že cpát krysu mlíkem a kaseinem v prášku jsou dvě velice rozdílné věci
... a cpát do pacošů s rakovinou mléko je pak věc třetí ... :ewhistle: ...
Slavek Krepelka píše:Promiň Anri, ale ten člověk naprosto jasně vůbec nemá tuchu co tvrdí za pitomosti. Bez cholesterolu jsme v :ptrain:
... s tím cholesterolem je to mnohem složitější a nelze to až takto jednoduše paušalizovat ... ale to už je do jiného vlákna ...
Slavek Krepelka píše:Přečti si Dolejšího a něco velice závažného (co souvisí i s Budwigovou) se o cholesterolu dozvíš.
... Slávku, dyť Ty víš, atd. ...... anebo snad nevíš ??? ... :ethink: ...... s kým jsem to potom ale strávil tolik hodin na skajpu ??? ... :D ...

... s pozdravem "všeho s mírou" ... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Rakovina - Prevence ...

Příspěvek od kachna »

Kluci, nemíním se míchat do vašich učených dišputací, jen jedna konkrétní zkušenost : jsme velmi mléková rodina, na týden nám většinou 9 litrů nestačí ( jsme 3, teď si jezdíme do mléčného automatu přímo u kravína - mňamka!! ), k tomu tvaroh, nějaký ten sýr... Mamce je 88, stravuje se velmi podobně a je čilá, od rakoviny už 27 let... No, myslím si, že to není mlékem.
Tak asi tak :)
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rakovina - Prevence ...

Příspěvek od A(&F) »

kachna píše:jsme velmi mléková rodina, na týden nám většinou 9 litrů nestačí ( jsme 3, teď si jezdíme do mléčného automatu přímo u kravína - mňamka!! ), k tomu tvaroh, nějaký ten sýr... Mamce je 88, stravuje se velmi podobně a je čilá, od rakoviny už 27 let... No, myslím si, že to není mlékem.
... jsme rodina, která hodně chodí pěšky, často proto musíme přecházet silnice ... přechody proto použijeme i několikrát denně ... nejradši máme ty světelný, protože ty jsou nejlepší ... a mé máti je přes 70 let a také chodí přes přechody ... je stále čilá, auto ji porazilo pouze jednou, někdy před půl stoletím ..... všichni jsme naživu, takže si myslím, že auty to nebude ... :ewhistle: ... ;) ...

... sorry, káchen, ale pokud neuvedeš všechny další související údaje ohledně vaší životosprávy a rodinných anamnéz (+ environmentálních vlivů působících na dojnice, od kterých máte mléko), tak Tvá argumentace má přibližně stejnou hodnotu jako ta má, pokud neuvedu hustotu místního silničního provozu + počet blbů, kterým nikdy neměl být vydán řidičák ...

... jinak viz např. IGF-1 ... http://www.akv.sk/index.php?option=com_ ... &Itemid=30 ...... ber ... anebo nech bejt ...

... :bye: ... Anri ...

--------
PeS: ... mléko a mléčné výrobky nejsou jedno a totéž !! ... např. co se týče tvarohu a sýrů, tak přitom záleží na způsobu zpracování, kdy se různé varianty kaseinu mění na jiné výsledné produkty ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Rakovina - Prevence ...

Příspěvek od kachna »

A(&F) píše:... sorry, káchen, ale pokud neuvedeš všechny další související údaje ohledně vaší životosprávy...
Fígl je v tom, že my považujeme mléko za zdravé a prospěšné - proto pro nás takové je. Pokud ty si myslíš, že ti škodí, skutečně ti škodí. A neplatí to jen o mléku a jídle obecně. Jsou případy, kdy doktor "naordinuje" pacientovi nevyléčitelnou nemoc, případně smrt - když se s tím dotyčný ztotožní, bude to tak. Když to nepřijme, neuvěří, dějou se zázraky. Toliko asi moje vidění zdravosti a nezdravosti mléka i čehokoliv jiného. :)
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Rakovina - Prevence ...

Příspěvek od Hela »

Taky jsem si většinu života myslela, že je mléko zdravé a že dělám dobře, když ho piju. A byla jsem pořád zahleněná a často nachlazená a dlouho nemocná. Pak jsem si někde přečetla, že by to mohlo být mlékem, přestala jsem ho pít a přestala jsem být zahleněná a nemocná. Máš pravdu, není to mlékem, ale tím, jak ho každý jednotlivý člověk snáší. Může tam sice hrát roli, co si o tom myslí, ale od mládí nám bylo vtloukáno do hlavy, že mléko je zdravé, takže v tom to asi nebude. Je to jako u ostatních potravin, někomu určitá potravina dělá dobře a někomu ne.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Změna stravy jim vrátila zdraví ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... a cpát do pacošů s rakovinou mléko je pak věc třetí ... :ewhistle: ...
On je ten problém daleko složitější.

Zatímco u zvířat je docela jasně prokázáno, že mléko a to i jejich vlastní mateřské jim není k užitku, naopak, u lidí je to velice závislé na rase. Tam, kde je mléko u lidí již nějaký ten tisíc let jednou ze základních potravin je to vše jinak. U tak zvaných caucascians, což by bylo arijci, se problémy nekonají. Jakékoliv testy mimo tradiční konzumenty mléka jsou tudíž mimo mísu a vzhledem k tomu, že většina populace v Česku je ještě stále mlékojedná, platí ro ni poněkud jiná kriteria než pro řekněme semity a asijce. Jak je to ale se semitama mi není taky naprosto jasné, protože spousta Arabů lohní velbloudí mlíko a velice si lebedí, dokonce je považováno za velice léčivé. Takže i tam budou dost rozdíly.

Druhá věc je přesně to co jsme probrali na skypu. Není mlíko jako mlíko. Kdybych to měl říct zhruba, můžeme mluvit o mléku ještě předválečném, než byl dobytek cpán anaboliky, steroidy a antibiotiky, nemluvě o masných a doslova sračkových (slepičí trus) přídavků do krmiva a pěstován v silně stresovém prostředí velkochovů atp. a místo trávy možná s trochou zrnin cpán téměř výlučně často třetiřadým zrnem, především kukuřicí, s tím, že teď ještě hlavně GMO. To samozřejmě ještě vše umocněné zpracováním v průmyslových mlékárnách jednak horkou pasterizací a jednak homogenizací, případně kdoví čím dalším.

Svádět problém na kasein je podle mne velice nezodpovědný závěr stejně jako nesmírně úzký náhled na příčinnost, o výběru studijního materiálu ani nemluvě. Co platí pro Číňany nezbytně neplatí pro jiné, o krysách myších atp ani nemluvě. Jde o to jaké mléko a jde o to jak pro koho. Už lidi se slabu netolerancí laktózy, která se nemusí klinicky projevovat, díky jejich etnickému původu problém definitivně mít budou. Co se týče odvápňování mlíkem, rád bych viděl zdroj, zdali jde o skutečnou(é) studie, na kom a za jakých podmínek, nebo jestli nějaký vědista zauvažoval. Pořád budu připomínat, že děda si vyléčil tuberu právě surovým mlíkem, na které je tubera sváděna a že u něj došlo k zavápnění poškozených plicních tkání a eventuelně vyhojení. Další aspekt je trávící kyselina a otázka, jaký vliv má její dostatek a nedostatek v žaludku na trávení vápníku z mléčných bílkovin. Problém je, že ty vědistické studie jsou většinou úplně k ničemu, protože se spoustou vlivů nezabývají. Jsou nesmírně jednostranné.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rakovina - Prevence ...

Příspěvek od A(&F) »

kachna píše:Fígl je v tom, že my považujeme mléko za zdravé a prospěšné - proto pro nás takové je. .... Toliko asi moje vidění zdravosti a nezdravosti mléka i čehokoliv jiného.
... jak prosté a jednoduché !!! ... :D ...... :ethink: ... jenom pak nechápu, proč tento princip neaplikuješ na vše ... tím pádem by ses potom vůbec nemusela zajímat o MMS, CDS, atd. ... ;) ...

... víš co, kachničko, pokud mě chceš přesvědčit o "neškodlivosti mléka", tak ho na 14 dní vysaď ... no, a potom sem napiš, co se změnilo ...... co to udělalo s trávením, vylučováním, se spánkem, atd. ... :) ... souhlas ?? ...

... :bye: ... Anri ...

-----------
PeS: ... ještě před pár lety jsem také pochlastával mléko ve velkém ... ale díky GeWo-vi se to postupně změnilo ...... pokud by Tě snad zajímal počátek toho mého přelomu, najdeš ho tady http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=6536#p6536 ...

... tož ještě jednou díky, Merline !!! ... :good: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Změna stravy jim vrátila zdraví ...

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:Tam, kde je mléko u lidí již nějaký ten tisíc let jednou ze základních potravin je to vše jinak. U tak zvaných caucascians, that would be arians, se problémy nekonají.
... seš si naprosto jist, že těch cca 4 až 7 tisíc let popíjení mléka stačilo k dostatečným genetickým změnám ?? ... mmch, když pomineme fakt, že mléko coby výživa není vůbec vhodnou potravinou pro dospěláky (za což může mr. Brzlík, který se od cca 18 měsíců věku začne specializovat na něco zcela úplně iného, než je podpora trávení mléka), tak jak jsem již dříve napsal, ani ony zdánlivě "adaptované rasy" nejsou díky pití mléka zcela bez problémů ...
Slavek Krepelka píše:spousta Arabů lohní velbloudí mlíko a velice si lebedí, dokonce je považováno za velice léčivé.
... vždyť to je stejné jako u nás ... a přesto to nic nedokazuje ... :D ...... nicméně, co se tejče teho velbloudího mlíka, může mít zcela jinou skladbu než to od kraviček (stejně jako se od něj liší to lidské) ... a tamní lid (z kmene řidičů pouštních korábů) oproti zbytku světa má dle všeho zřejmě navíc nějaký další odlišný gen ... http://www.cambridge.org/us/books/kiple/lactose.htm ...
Slavek Krepelka píše:Není mlíko jako mlíko ......... vše umocněné zpracováním v průmyslových mlékárnách jednak horkou pasterizací a jednak homogenizací, případně kdoví čím dalším.
... něco málo (ale velmi zajímavého) k těm průmyslovým úpravám ... http://www.agronavigator.cz/default.asp ... 37&ids=314 ...... + "Ve Spojených státech se laktózová intolerance spolu s cholesterolem a obezitou začala zvyšovat v 50. - 60. letech s masovým rozšířením homogenizace. Pasterizace, tepelný proces ničící bakterie chrání před nemocemi a přestože mění přirozený stav mléka, nejde o tak špatný proces jako v případě homogenizace." ...

... nu a tady pak ještě jedna docela zajímavá studie ... vcelku rozsáhlá ... ;) ... http://milk.procon.org/sourcefiles/harvard.pdf ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: Rakovina - Prevence ...

Příspěvek od kachna »

A(&F) píše:... jenom pak nechápu, proč tento princip neaplikuješ na vše ... tím pádem by ses potom vůbec nemusela zajímat o MMS, CDS, atd. ... ;) ...
O tyhle zázraky (A nedám na ně dopustit!) jsem se zajímala asi před rokem, protože jsem potřebovala tělu pomoci s uzdravováním. Tehdy jsem taky ještě věřila, že ledacos z jídla a pití je nezdravé a zdravé... Řešila jsem to až příliš, dokud jsem nepochopila, že si tím vlastně škodím. Protože ne vždycky člověk dodržel všechny ty zásady "zdravé" stravy, stačilo zhřešit jen malinko - a bylo zle. Nejdřív jsem si myslela, že je to tím hřešením, až pak jsem objevila, že je to tím, co si o tom myslím, tím, že mám černé svědomí, že jsem zase něco porušila! Teď si v pohodě konzumuju to, co mám ráda, co mi dělá dobře po všech stránkách - a ejhle, je mi fajn, žádné nemoci, neduhy... Proto jsem přesvědčená, že je to vše v našich hlavách. Třeba se mýlím, možná je i mléko jed... (Byla u nás na návštěvě starší paní z Anglie, do kafe si sypala umělé sladidlo a dávala mi přednášky, jak je jedovatý cukr :laugh: Nehádala jsem se s ní, ani jí neříkala, jaké jedy používá ona, protože jestli je přesvědčená, že je tohle pro ni to nejlepší a já bych jí řekla, že je to jed - neudělala bych pro ni zrovna to nejlepší. Hlavně, že jí chutnalo a byla spokojená.)
A(&F) píše:... víš co, kachničko, pokud mě chceš přesvědčit o "neškodlivosti mléka", tak ho na 14 dní vysaď ... no, a potom sem napiš, co se změnilo ...... co to udělalo s trávením, vylučováním, se spánkem, atd. ... :) ....
Anri, ale já tě nechci přesvědčit, jen jsem napsala svůj názor a svoje zkušenosti, které jsem získala za poslední rok - i díky tomuhle príma fóru. Jestli se někdy odhodlám zříci se mléka na 14 dní, dám pak vědět, co se dělo, ale slíbit ti to nemůžu, kapku bych sama sebe "znásilňovala" :laugh: Ale netuším, co by se mělo dít - trávení skvělé, vylučování občas zadrhne, to je pravda ( něco si ještě musím v hlavě "porovnat"), ale ve spaní bych se mohla zúčastnit olympiády :D ...
Pokud tobě pomohlo vysadit mléko, tak je to přece super, ne? Všechno, co člověku pomáhá k lepšímu zdraví a životu, je fajn. Jak psala Hela - každý jsme jiný, každému vyhovuje či škodí něco jiného - ale to je přece fajn, že nejsme všichni úplně stejní! Učme se naslouchat svému tělu a ono nás povede. Jen je těžké se to naučit fakt dobře, to vím, ale snažím se. :)
kachna


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rakovina - Prevence ...

Příspěvek od A(&F) »

kachna píše:Pokud tobě pomohlo vysadit mléko, tak je to přece super, ne?
... nejen mně, ... pomohlo to aj spoustě dalších lidí, kteří si (stejně jako já) také mysleli, že jim nic není ... ;) ...

... :bye: ... Anri ...

-----------
PeS: ... ještě před pár lety by mne nenapadlo, že budu brojit proti mlíku ...... zrovna já, kterej ho v době dospívání vychlasčil několik litrů denně ... :pivko: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Změna stravy jim vrátila zdraví ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: .... Jseš si naprosto jist, že těch cca 4 až 7 tisíc let popíjení mléka stačilo k dostatečným genetickým změnám ?? ....
Jsem si naprosto jistý daleko za veškeré pochyby, že to lze zmáknout u jedince za hodinu a u populace za pár let, to záleží na komunikaci a přístupu dalších. Je to v hlavě a mám to ke dnešku ověřeno na sobě (to nemluvím o mlíku, ale o tom, že to je vše v hlavě) přímo "zázračně". Ani si nejsem jistý, jestli se mám škodolibě řechtat celé vědě a jejímu marnému snažení, nebo bečet štěstím, že mi bylo dáno na to konečně nejen dojít, ale i dokázat to páchat a tím aj ověřit.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rakovina - Prevence ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: .... nejen mně, ... pomohlo to aj spoustě dalších lidí ...
Samozřejmě. Věř a bude Ti dáno. Včera jsem znova koukal na Duška s Hnízdilem. Je to tam napsaný stejně jako mnohde jinde.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rakovina - Prevence ...

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:
A(&F) píše: .... nejen mně, ... pomohlo to aj spoustě dalších lidí ...
Samozřejmě. Věř a bude Ti dáno.
... týý, hele, Slávku ... :ethink: ... a myslíš si, že by kdybych hodně věřil, ... ale opravdu hodně moc věřil :epray: / :devil: , ...... že by mi pak třebááá narostly nový zuby ?? ... :D ...

... :angel: ...

... :bye: ... Anri ...

----------------------
PeS: ... mmch, jak potom vysvětlíš, že u šestiletýho caparta (kterýmu jeho matka a babička od malinka tloukly do hlavy, že mléko je zdravé a musí ho pít pravidelně každý den) se po odstavení mlíka radikálně zlepšil jeho zdravotní stav (= přestal trpět astmatickými záchvaty + přestal být hyperaktivní :shock: ... a to dokonce již během necelejch dvou tejdnů ... :) ) ...... neměl se mu náhodou zdravotní stav naopak zhoršit, když v mléko věřil a dokonce protestoval, že ho chce, protože jinak nebude zdravej ??? ... ;) ...

... a jak potom možný, že poté, co se jeho matka vrátila z lázní a začala ho opět napájet mlékem (ale nejdříve nás seřvala, že jsme nezodpovědní, kdy se chovala jak pominutá), tak se mu do týdne ty jeho problémy zase vrátily zpět ?? ... :dknow: ... :ewhistle: ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Rakovina - Prevence ...

Příspěvek od Slavek Krepelka »

A(&F) píše: ... a myslíš si, že by kdybych hodně věřil, ...
Nebyl bys první.
A(&F) píše: jak potom vysvětlíš, že u šestiletýho caparta ...
Hyperaktivita je neexistující nemoc namyšlená vědisty za účelem potlačování mláděcí přirozenosti u lidí. Příkladem budiž chování koťat, hříbat, štěňat, telat atp. Děti jsou taky velice snadno na rozdíl od dospělých přeprogramovatelné, protože jejich vědomí není zdaleka tak zkostnatělé jako vědomí dospěláků, čím starších, tím hůř, nabouchaných důkazama kde čeho, v naprosté většině kompletně bezvýznamnýma. Velice záleží na tom, co si dítě z různých a vždy protichůdných informací vybere a přisvojí. Pokud si člověk dokáže připustit k tělu specielně Norbekova, není ale jedinný, což dokáže někde kolem 5% lidí, má šanci i pochopit o co jde, ale definitivně má 100% šanci se vyblízat z čehokoliv a nafurt. Ostatní hold maj drtivou povětšinou smůlu.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Rakovina - Prevence ...

Příspěvek od A(&F) »

Slavek Krepelka píše:Hyperaktivita je neexistující nemoc namyšlená vědisty za účelem potlačování mláděcí přirozenosti u lidí .....
... a setkal jsi už někdy se skutečným hyperaktivním dítětem ??? ...... on je totiž ohromný rozdíl mezi "mláděcí přirozeností" a "nesnesitelným děckem" ..... zhruba asi takový, jako je rozdíl mezi "bolestí hlavy" a "těžkou migrénou" (takovou, při které má dotyčný sklony rozbít si hlavu o zeď, jenom aby to už konečně skončilo) ...

... no, nic ... hezky jsi to vysvětlil ...... ale (jak píšeš) pokud je to použitelné pouze pro cca 5% lidí, tak těm zbývajícím 95 procentům je to opravdu vcelku k "ničemu" (slušně řečeno) ...... a pro ně holt i nadále budou k dispozici vlákna zabývací se "klasikou" ...

... :bye: ... Anri ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“