zajimave pristroje a frekvence

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
ga
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 08 bře 2006 15:01

zajimave pristroje a frekvence

Příspěvek od ga »

http://www.royalrife.com/zappers.html

asi by k tomu mel stacit Notebook se zvukovkou a SW (napr. Cooledit apod.) , zesilovac, civka a kondenzator.

:lol:


ferko
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 22 bře 2007 21:16
Dostal: 9 poděkování

Příspěvek od ferko »

to mam urobene


Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

To jsou mi věci

Příspěvek od martinq »

Oberon, kompletní diagnóza.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Peter
Zasloužilý člen
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 09 lis 2006 22:34

Germicidní lampa

Příspěvek od Peter »

...


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

číštění kapalin

Příspěvek od la »

Slouží k výrobě čistých kapalin a roztoků,odstraňování nežádoucích rozpuštěných složek .Napájeno nevyhlazeným dvojcestně usměrněným napětím.
Laboratorní způsob.(velmi podobné výrobě živé a mrtvé vody)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

dotaz

Příspěvek od martin11 »

zdravím la....jen drobný dotaz...protože jsem asi 3 dny vlastníkem můstku.....tímto děkuji cimirkovi :lol: ....na výrobu živé vody....
dotaz k tomu kaskádovému čištění....1.....na vstupu je 1000 V....jak tomu mám rozumět...když tomu nerozumím.....jaká membrána je mezi jednotlivými nádobami....celofán..????na živou vodu stačí květináč......mohu udělat několik květináčů do sebe.....takový jako matrjošky....dobrej technickej výraz :oops: ...a kde je čistá a špinavá voda čistá + špinavá minus..???....dík za odpověď....martin11 :lol: ...karkulka červená....zdravím SAO


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

pro martina 11

Příspěvek od la »

Zařízení nahoře je napájeno Vn s izolačního transformátorku max.příkon 3W /Litr .Všeobecně tam zhruba platí to co výrobu žívé a mrtvé vody ,těžké kovy a jiné kovy se shromažďují směrem k plus .Pokud vím tak se to používá při několikanásobném postupu při laboratorní výrobě třeba např:extrahování lyzinu,voňavky,parfémy,atd .použití je různorodé.těsně po vypnutí se objem překlopí do připravených nádob.Postup se opakuje tolikrát ,podle toho jaké jsou požadavky na čistotu.Biologicky neutrální látky bývají obvykle v poli nebo poblíž pole 6.
Postupuje se dále podle rozboru,podle toho co se chce docílit. ;)


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

ještě dotaz

Příspěvek od martin11 »

Zařízení nahoře je napájeno Vn s izolačního transformátorku max.příkon 3W /Litr

....promiň...já vím pro tebe resp...pro všechny zde.....je to jasné...ale karkulka červená....já martin :oops:
....kde to seženu to Vn s izolačního transformátorku...a jak ovlivnim...když tam bude třeba 5 litru x 3W ...příkon 15W...a to se zreguluje jak....zapojením nějaké žárovky jako na schematu u výroby živé vody..????.....a ještě membrány....přepážky mezi nádobkama...ten celofán???? nebo sada květináčů v sobě.....????....musí jich být 11...to číslo se mi líbí...ale je tam nějaká závislost...počet korýtek versus vyčištěná voda...tak moc se omlouvám za dotazy, ale já se v tomto oboru fakt nemám koho zeptat.....doufám, že je těchto neznalců jako já víc , taže tvoje usílí mě odepsat se zúročí....moc děkuju...martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

....?

Příspěvek od la »

Pro kontrolu kdy je uvařeno lze použít systém měření teploty, jakmile bude stoupat je uvařeno .Pokud bys chtěl použít zabudovaný akvarijní teploměr ty 3W bude asi málo.Nemusí se navyšovat až tak moc příkon stačí prodloužit dobu .Trafo se dá koupit ,v tom případě by primár musel by být asi nejednodušeji přes žárovku,Jde to i zbastlit se starého Vn trafa s černobílé tel.Prakticky pokud toto trafo je připojeno na ponořené elektrody je to pro něj taková zátěž že tam zdánlivě moc velké napětí nenaměříš i když naprázno je napětí vysoké.Proto to musí být měkký zdoj aby to neumřelo to trafo a při vylévání a manipulaci se to musí vypnout ,aby obsluha nedostala prdu a neumřela taky.Po vypnutí přelít do oddělených nádob protože by se to po čase promísilo samo.Tak že květináče v tomto případě nejsou to pravý ořechový lepší to bude asi slepit s plexi a udělat jako na obrázku černý(vaničku v horní části s vylévacími otvory) zvlášť a hnědý víko z přepážkama na něm nalepenýma zvlášť.Tak aby se oba díly daly snadno čistit,toje totiž nejvíc pracné.Diafragmatické přepážky mohou být konstrukčně řešeny každá jako dvojitá provrtaná a do mezery vložen filtrační papír nebo celofán chceš li to tak, ale mohem lepší je vyrobit (kvůli čištění)to přesně tak ,aby díly šly do sebe lehce nasunout (diafragmatický jev nebo co to je nastává po jejich obvodu)a ušetříš si hrůzu práce s čištěním a taky celofán.Důležitější je nenechat to v tom dlouho stát a přelít to,hned po vypnutí.
Zařízení je starší než internet,pokud si dobře pamatuji tak autor pracoval v SAV a pomohl tehdy firmě vyrábějící voňavku KVĚTY extrahoval s ní parfém který zvítězil nad parfémem Dior svou "přirozenou" vůní.
Je ovšem dobré vědět jak to pracuje.Podobnost čistě náhodná? :D
PS:záhada počet boxů 11 = v jednom zvoleném boxu je po provedeném přečištění roztoku asi 10krát méně nevhodných látek oproti původnímu roztoku ,jde to opakovat a domnívám se, že dobře se to počítá.Otázka zůstává co chceš vlastně vyrobit a odstranit a podle rozboru zvolíš box.
Musím ale upozornit příliš čistá voda není zdravá voda.


pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Příspěvek od pepe »

La , dávam ti bodík . Tie doplnkové informácie od teba sú aj pre mňa zaujímavé . Trošku odbočím . Ja som svojho času pri výrobe niektorích esencii do ,,trúnku" používal elektroforézu . Je to niečo podobné (efekt DC.Vn) , no na rozdiel od tohto zariadenia sa v ňom neviužíva diafragma ale len ,,hrebeň" vystrihnutí z filtračného papiera . S tou vodou nie si ďaleko od ,,pravdy" . Chemicky čistá voda je svojím sposobom žieravina . To len tak na okraj . Pepe


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

kluci jste zlatí

Příspěvek od martin11 »

...kluci jste zlatí.....jednoduchost sama.....živá a mrtvá je jeden produkt....ale pro specialni foto praxi je dobré mít vodu fakt čistou....a nebo do akumulátoru....měřák na čistotu samozřejmě nemám.....ale asi bude v budoucnu na to co chystám...special foto techniky nezbytný....
...ale ještě....celého by se měli ujmout výrobci koloid.stříbra....jestli by tudy nevedla cesta k jejich čisté vodě.....ale tto berte jako :idea: ....že čistá voda je do těla jedovatá se ví....ani kytičkám neprospívá.....
tak ...teď jen slepit vhodnou nádržku z novoduru......může být novodur..???...píšete plexi ???......dík a zdravím la a pepe....martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

.?

Příspěvek od la »

Vhodnější je plexi neuvolňují se zněj tak moc sr...y jako s novoduru .Novodur je tak na odpadové hospodářství,mimo jiné je taky trošku karciogenní pro potravinářské účely. :D Ze skla by to bylo téměř "in"ale to po tobě nemůžu chtít ,abys to dělal takový dokonalý a i to sklo superčitotu ovlivňuje ,voda je totiž pak hladová docela fest. Sklo je kupodivu potom povrchově taky nasákavé:D :pivko:
Naposledy upravil(a) la dne stř 17 pro 2008 12:14, celkem upraveno 1 x.


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

ještě k věci

Příspěvek od martin11 »

....napadlo mě....takže nejlepší by bylo sklo....mám znameho dělá akvaria...???? .....m11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: ještě k věci

Příspěvek od la »

martin11 píše:....napadlo mě....takže nejlepší by bylo sklo....mám znameho dělá akvaria...???? .....m11 :lol:
Jo to už je PROFILAB ale docela si mákne aby to udělal s vůlí ten hřeben ,jinak je to paráda sama. :good:(celkový objem tak 2l)


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Já měl sen. Byl to sen o tibetské misce. Tu jsem mimochodem dostal k vánocům na hraní. Zdálo se mi, že jsem s někým z fora změřil frekvenci kmitání misky a tu frekvenci jsme uměle generovali a cpali lidem do reproduktorů za účelem harmonizace obranyschopných a regeneračních funkcí organismu. Byl to natolik realistická sen, že jsem ráno přemýšlel, kde je skutečnost. A největší úspěch jsme slavili s podvodními reproduktory při celkové lázni. Není nad klidný spánek. Vzbudil jsem se úplně mimo.........


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“