Zapper

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zapper

Příspěvek od Palo »

vlákno čisté - poo.
Iv píše:Mohu poslat až 10 kusů Zapperu,jako stavebnici.T.j. jen osazený plošňák součástkami,bez krabičky a elektrod.To už si musíte dodělat sami.Je to provedeno jako standartní Zapper,to jest v kmitočtu 20-40kHz.Bylo by to zadarmo a jen pro členy fora,avšak poštovné si musíte zaplatit .
Iv.
I já bych měl o jeden zájem... ...pokud ještě lze :) Vyzvedl bych si ho osobně, pojedu o vánocích z Brna přes Vyškov a Prostějov k polským hranicím...
Anebo pokud by to nebylo možné, pak poštou...


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Uživatelský avatar
kutz
Stálý člen
Příspěvky: 59
Registrován: úte 31 led 2006 12:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

zapper

Příspěvek od kutz »

a tohle znáte ?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
ekowatt
Stálý člen
Příspěvky: 70
Registrován: sob 23 zář 2006 12:26
Bydliště: Slovensko
Dal: 1 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: zapper

Příspěvek od ekowatt »

kutz píše:a tohle znáte ?
skušal si to? funguje to?


Uživatelský avatar
kutz
Stálý člen
Příspěvky: 59
Registrován: úte 31 led 2006 12:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

...

Příspěvek od kutz »

nezkoušel... to jsem sem hodil pro vás :) původně to mělo být jinde omylem sem z toho udělal nové vlákno...


Slávek
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: stř 27 pro 2006 21:27
Bydliště: Klatovy
Dostal: 1 poděkování

Re: Zapper

Příspěvek od Slávek »

Iv píše:Mohu poslat Zappery,jako stavebnici.T.j. jen osazený plošňák součástkami,bez krabičky a elektrod.To už si musíte dodělat sami.Je to provedeno jako standartní Zapper,to jest v kmitočtu 20-40kHz.Bylo by to zadarmo a jen pro členy fora,avšak poštovné si musíte zaplatit .
Iv.
Sdělení!Všem kteří žádali o Zapper to bude zasláno na dobírku poštou,bude na obálce napsáno ZAPPER,to jen aby jste nepřebírali něco jiného,Ahoj.
Zjistil jsem až teď,že je tady něco, na co v baslení nestačím,Elektrody,baterii a krabičku snad zvládnu. Tak jestli je ještě kousek, tak prosím o zaslání. Díky.


noname

A ještě jednou zapper

Příspěvek od noname »

Zdravím Vás,

také jsem se pokusil postavit zapper. Moje výsledky ukazuji na přilozených obrázcích. Je škoda, že lidé řeší pořád to samé.

Snažil jsem se to postavit tak, aby zarizeni dlouhodobě udrželo nastavený kmitočet s přesnosti pod 1 promile v rozsahu 1Hz až 20MHz. Sice jsem technické problémy vyřešil, ale bohužel jsem nakonec zjistil, že nevím jak to má být spávně. Podle mě to neví ani Hulda.

Myslím si, že není pochybnosti, že to bakterie skutečně zlikviduje. O tom se nemá smysl dohadovat. Uvědomuje si někdo jak je lidské tělo zázračný a složitý komplex vzájemě spolupracujících systémů?? A jste si tudíž jistí, že nezničíte v těle i něco jiného než ty bakterie. Něco, co se třeba neprojeví hned, ale za mnoho let. Máte své tělo pod kontrolou a víte o každé buňce co dělá a proč to dělá. Já tedy bohužel ne a chce to více pokory.

Děsí mě, když si jedenáctiletý kluk takový přístroj postaví. Snad si ho párkrát z hecu vyzkouší a pak jej s ulehčením uloží kamsi do police. Také mě mrazí v zádech, když takovéto věci "gewo" tlačí mezi lidi bez varování.
Oficiální věda se tím sice nezabývá, ale tím není nic řečeno o bezpečnosti/nebezpečnosti zařízení.

Měl jsem to štěstí, že jsem s jedním léčitelem chvíli experimentoval. Vím jen tolik, že zařízení výslovně škodí, když není dodržena střída 1:1. Zařízení škodí, když má náběžná/sestupná hrana překmity. Zařízení škodí když tranzistor nedopne a namísto 0V zůstane jakési zbytkové napětí. Na to zjistit, co se přesně stane nezbyl čas.

Doufám, že to víte :-(((. A také doufám víte, co dělají bipolární tranzistory při spínání. Mají lomenou sestupnou hranu, jak se otevírá proud do báze a od určitého napětí se jim do nuly nechce. Komplementární dvojice má často záškub uprostřed v důsledku rozdílné rychlosti spínání obou tranzistorů. CMOS mohou být rail-to-rail, ale zase jsou náchylnější na překmity. A babo raď, co je horší. Překmity se dají zahlušit kondíkem, alespoň to, ale je to tak dobře?

To jsem jenom nastínil možné problémy. Riffle podle toho co jsem četl v Regeneraci vůbec do těla pacientů proud nepouštěl, ale měl světelnou výbojku s daným kmitočtem.

A ještě jedna jedovaté přípomínka. Pokud bakterie zničíte, tak co? Dostanou se do vás znovu stejnou cestou. A tak se stanete na přístroji závislí. Také jsou mezi námi ti, kteří denně desinfikují byt savem. A když se jednou dostanou do přírody, tak je to složí .......

Přikládám i schéma. Polovina součástek nemá pro zapper smysl. Jsou to ochrany a komunikace po sériové lince. To by musel mít někdo opravdu zájem a pak bych mu "nepotřebné" součástky přeškrtnul. A ještě tomu chybí program pro logické pole, ale pro inspiraci to postačí. A pro ty opravdu zvědavé podotýkám, že princip je založen na fázovém závěsu v kombinaci s děličkou po oktávách.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

nesmíme být měkkcí!

Příspěvek od jeff »

Na takový zapper, hodně brutální zapper si vzpomínám ze svých mladých let, kdy jsem se pohyboval po tramvajových vozovnách, tu a tam taky něco udělal a také se znal s místními elektromechaniky, většinou už v důchodovém věku, kteří tramvaje, ještě ty staré Křižíkovy tramvaje, tenkrát ještě ve velkých počtech brázdily ulice, opravovali, spíš udržovali v chátrání. Byli to docela drsní chlapíci, pamatující první republiku, někteří ještě starou dobrou Rakousko - Uherskou monarchii. Každopádně od svých mladých let se vlastně živili prací při údržbě těchto tramvají. Tramvaje musely jezdit, ať byla zima, nebo léto a v zimě ve špatně vytápěném depu to nebylo vždy jednoduché. Asi bych to nedokázal, ale viděl jsem to na vlastní oči. Pohybovali se většinou v kanálech mezi kolejemi, umožňujících přístup pod podvozek, aby se daly provádět nutné opravy. No a pokud se stalo, že byla někomu z nich zima. nahodil na motorovém voze kladku na trolej, jednou rukou se chytil koleje a druhou trakčního napětí na reostatu. Přesně tak, jako když se ohřívá buřtík průchodem elektrického proudu. Vydžel to nějakých 8 - 10 vteřin a pak se pustil, napil se lahváče a pochvaloval si, jaké je teplo. Jen pro zajímavost. Trakční napětí pro tramvaje má 600V ss, pulsních.
Tak tomu říkám Zapper!

Jeff


noname

Re: nesmíme být měkkcí!

Příspěvek od noname »

No jo, ale kdysi myslim Hipokratos mel prisahu pro lekare: "Hlavne neskodit".

Lide jsou docela ruzni. To co jednoho zabije nemusi druhemu ani ublizit. Uz jsem take slysel, ze jsou lide, kteri prezili elektricke kreslo. Tam je asi 3000V. Nekdo muze byt treba precitlively na chemicke latky. Nekdo jiny treba na elektrinu. Kdesi jsem cetl, ze vegetariani jsou mnohem mene citlivi na elektrinu.

No, take jsem slysel, ze si nekdo dal svarecku (cca 80V) do podpazi a skacel se mrtvy k zemi.
Pokud mi neveris, tak si lizni jazkem na baterii 9V a uvidis jak se ti to bude libit.


Kdyz udelam zapper a nekomu ho dam, tak to nemohu udelat s klidnym svedomim. Kdyby to ublizilo jednomu cloveku z tisice, tak bych za mohl jit do basy i kdybych ostatnim pomohl. Na to ze lekari provozuji chemoterapie, ktere jsou rizena vrazda je lepe nemyslet. Oni na to maji papir.

A pokud vim, tak sinusovy prubeh i kdyby mel 600V neleci a nechova se jako zapper. Pouze obdelnik. A v nekterych vyjimecnych pripadech i trojuhelnik. Napeti vetsi nez 24V je pri pouziti v zapperu vyslovne skodlive.
Nemam prostredky ani zajem, abych to overil.

Ja jsem chtel jenom predchozim clankem poukazat na to, ze zapper mozna muze zpusobovat problemy, ktere nikdo nedokaze dohlednout. Mozna take ne. Ale v amaterskych podminkach se toho vice rici neda.


Uživatelský avatar
jeff
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1140
Registrován: pon 28 lis 2005 1:25
Bydliště: Praha
Dal: 33 poděkování
Dostal: 95 poděkování
Kontaktovat uživatele:

nesmíme být měkkcí!

Příspěvek od jeff »

Samozřejmě je to nadsázka, jen jsem si vzpomněl na ty staré zašlé časy, kdy ti chlapíci už natlik navykli elektrickým kopancům, že už o tom ani nevěděli. Asi se dá zvyknout opravdu na všechno. Znal jsem i normální elektrikáře, kteří nepotřebovali žádné vadasky, ani fázovky, všechno měřili rukama proti zemi
O těch vegetariánech a jejich sníženou citlivostí na elektřinu jsem slyšel také, i z našich sfér nějaké znám, tak to můžeme vyzkoušet :lol: , nicměně v letech 80 minulého století náš známý psychotronik profesor Kahuda, když se dostal do vyšší duchovní úrovně předváděl pokus sám na sobě, že si vlezl do vany plné vody a do každé ruky chytil jednu fázi. A samozřejmně v poho. Stejně jako tuto schpnost, tak i ony schopnosti duchovní prý nejvíc narušuje pití alkoholu a po takovém pěkném večírku trvá i několik dní, než se zase v plném rozsahu obnoví.
To jen na okraj, ať to proboha nikdo nezkouší!!! Moc málokdo dokáže posoudit stav sebe sama.

Jeff


noname

nesmíme být měkkcí!

Příspěvek od noname »

Naprosto souhlasim. Tu hranici co snesu skoro nikdo nezna a je lepe ji nezjistovat prakticky :(. Na Kahudu nemam.

O alkoholu jsem to nevedel, ale pripada mi to ze to tak je. Akorad nechapu, proc vsichni lide kolem me stale chlastaji a povazuji to za nejlepsi zabavu. V praci se popiji, jedu na vandr a zase se travi cas v hospode. Nekteri jedinci jsou stastni, kdyz si daji vice jak 6 kousku :pivko:. To ze tim vlastne zatezuji telo a prichazeji docasne ci trvale o jiste schopnosti nepochopi.

Hlavne mi slo upozornit na to, ze neni zapper jako zapper a urcite prubehy mohou vazne poskodit zdravi, i kdyz frekvence vypada jako spravna. Sice jsem ty informace dostal od lecitele, ale overovat to nebudu. (Lecitel to nejakym zpusobem vystrachal z informacniho pole a zase naprosto nechapal co mi rikal.) Proste jsem to sem napsal, aby si ostatni dali na svoje zappery pozor.


ojozo
Stálý člen
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 04 kvě 2006 12:25
Bydliště: SR

Re: nesmíme být měkkcí!

Příspěvek od ojozo »

neda mi to nereagovat na Jeffove "Trakční napětí pro tramvaje má 600V ss, pulsních". Nominalne napatie v troleji je skutocne 600 V DC (jednosmernych!!!). Na uraz jednosmernym napatim pozor, je to nebespecnejsie ako striedavym. Dochadza k elektolyze krvi, uz sa stalo ze po zasiahnuti ho len "koplo" a na druhy den bol mrtvy.


noname

Re2: Nesmíme být měkcí

Příspěvek od noname »

O těch 600V jsi to už tady na fóru někam napsal. Opakuješ se.
Vím, že někoho zabilo i 80V ze svářečky, kterou si vložil do podpaží.
A jsou i lidé, kteří se dotkli vodičů vysokého napětí a tak se lekli, že zemřeli
i když tam nebylo napětí.


Ale to před čím jsem u zapperu varoval je úplně něco jiného. Jsou to relativně malá napětí a ta také mohou škodit. A navíc zapper nefunguje,
když je střední hodnota 0, musí to býto pouze kladné pulzy. Takže také dělá
elektrolýzu krve jako vedlejší produkt.


Uživatelský avatar
hapalainen
Starší člen
Příspěvky: 196
Registrován: stř 07 úno 2007 23:51
Bydliště: Norsko
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od hapalainen »

Mimo téma (offtopic)
O alkoholu jsem to nevedel, ale pripada mi to ze to tak je
Alkohol podávaný v malých dávkách neškodí v sebevětším množství. Vůbec nechápu, proč nám dávají před zápasem fouknout.


Hlavní je vyhrát zápas
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2443
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

hapalinen

Příspěvek od lajos »

Mimo téma (offtopic)
Nevím, já před zápasem ještě nefoukal, spíš po , naštěstí vždy braly odstupné tak že o řidičák jsem nepříšel a takových 12 let to již nezkouším, Finové,aby tě pustili se asi ukecávají hůř?


Uživatelský avatar
Ondřej
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: pát 22 zář 2006 10:49
Bydliště: j.Mor.
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od Ondřej »

Souhlasím s tím, že by se zapper neměl zneužívat na každou blbost jako teplota a škrábání v krku. To je fakt nadužívání až zneužívání pro vlastní lenost a pohodlí. Ale pro vážné nákazy a infekce je zas požehnáním. Gewo má někde na webu stránku o Béchampovi a bacilech a jak to vlastně je. Doporučuju. Myslím že už je venku hodně informací o tom, že nemoc je jen prostě forma upozornění na to, že něco děláme špatně. Od myšlení a životních postojů v první řadě, přes výživu k životnímu prostředí.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“