Godzila - SS zaper za hubičku

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
mahatma

Re: Pro neználky II (potřebuji vědět.....) ... pokračování .

Příspěvek od mahatma »

mne sa osvedčila jednoduchá technika - nohy v lavóre s roztokom soli na zvýšenie vodivosti (síran horečnatý, chlorid draselný, chlorid sodný....) čo máme po ruke, alebo čo plánujeme do organizmu vpraviť. elektróda sa nôh nedotýka. druhá elektróda namočená vo froté handričke namočenej v tomto roztoku. prúd regulovaný potenciometrom a meraný avometom... aké primitívne, ale aké účinné...


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Pro neználky II (potřebuji vědět.....) ... pokračování .

Příspěvek od Slavek Krepelka »

mahatma píše:mne sa osvedčila jednoduchá technika ...
Jen jsem vám chtěl naznačit, že je v tom mnoho neznámých a že podle mého mínění je podstatně rozumnější jít podle citu jak doporučuje Luhrs u Godzily. Osobně mi zcela vyhovuje jít s s tím, že by měly být volty nastaveé těsně pod, či na hranici citlivosti. Co se týče celkových ampér, jsou ve skutečnosti naprosto bezvýznamné. Kritická (v rámci nepřesností a neznámých) je hustota proudu na průřez tkáně.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Pozitivní psychický vliv Godzily

Příspěvek od Slavek Krepelka »

se začíná projevovat na zkušenostech uživatelů, kteří se nebáli a poseděli si na ní delší dobu. Připomínám, že při správné polaritě umístěných elektrod, negativ na perifériích těla a positiv na centrálních nervových uzlech, týl a kříž. První zmínka ve vlákně je hned na začátku tohoto příspěvku. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 86#p124786

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Cina píše: ... Dr. Robert O. Becker po pokusech nezaznemal vedlejší účinky ...
Nejen on. Stejně tak Robert Beck se svým stejnosměrným zaperem, který sice přepíná polaritu cca 7Hz, což je příliš nízká frekvence na zabránění elektrolýzy. Co jsem se motal po diskuzi Boba Luhrse, nezaznamenal jsem jedinnou stížnout, že by jeho primitivní Godzila někomu udělala cokoliv, kromě dobře a tady na Prameni máme také pouze pozitivní výsledky. S8m jsem si začal strkat Godzilu za krk, nohy v kýblu, při 7,2V zhruba před třema nedělema. Ne, že bych měl pocit, že to nějak moc potřebuju, ale proto, abych si ověřil, že mi nenadělá nějakou paseku. Převčírem jsem ale musel spadnut na cca 5V, anžto se mi dost zesílila vnímavost a podezření je na druhý den souběžného hladění se (půst). Jedinný efekt, jak jsem se již zmiňoval, je jednak povzbuzení, podobné tomu, které mnoha lidem udělá kafe a posledních snad 5-6 dní se sezení projevuje i jakousi mírnou euforií v celém těle.

Jinak s Godzilou za krkem asi mohu potvrdit, že největší odpor je přes pokožku a že se tento v těle už nijak významně neprojevuje. Přeci jen je to velice "tlustý drát". To by znamenalo, že čím dál jsou elektrody od sebe, tím je účinnost Godzily při danných Voltech a čase sezení vyšší.

S laskavým pozdravem, Slávek.

P.S. Pro Hanku v Boxovárně. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 61#p126161


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2444
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od lajos »

Abych připomínkoval to přepólování a elektrolízu krve. Opět to beru po standartní stránce, že rozklad elektrolízou je nevratný a přehozením polarity pouze pokračujeme v elektrolíze jenom s obrácenou polaritou, pokud tam dochází k elktrolíze popř. v podstatné nebo škodlivé míře, což na to nevypadá aneb ostatní kladné účinky převažujou-neřeším stránku aury, to je mimo mně.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Tělesná polarita

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Při dohledávání přesných polarit těla z knihy Body Electric od R. O. Beckera jsem neomylně ihned vrazil nosem rovnou do této zajímavé informace a začnu s ní.

Okamžitě jsme zjistili, že hodnota el. proudu čelo(-) - týl(+) se u člověka mění v závislosti na stavu vědomí stejně jako u salamandrů. Byla nejsilnější v době plného vědomí a mentální aktivity. Snižovala se během odpočinku a polarita se otočila během běžného spánku a anestézie. Toto poznání nás přímo navedlo k pokusům popsaným v kapitole 13, které nás poučily o tom, jak pracuje hynóza a vnímání bolesti.

Vypadá to, že budu muset tu knihu zase ještě jednou přečíst, anžto tímto narážím na přímou stimulaci mozku k produkci od Theta po Gama vln, což jsem doposavad míjel jako "nezajímavé". :jump: To už ale budeme v mentální ozdravě.

Nicméně, za stavu bdělosti je čelní strana negativní(-) a týl je pozitivní(+). Samozřejmě lze dopovat tuto polaritu a nabudit systém k silnější bdělosti a koncentraci. Na straně druhé, přepólování přirozené mozkové polarity řekněme Godzilou vede ke snižování bdělosti až eventuelně ke ztrátě vědomí. To záleží na hodnotách použitého napětí (či proudu, podle toho, jak složitě se na věc koukáme). Odstranění elektrod pak vede k téměř okamžitému probuzení z takové elektrické narkózy. Zde se jeví nejen klinicky ověřená (R. O. Becker, ale také práce na mnoha institucích, například na MIT) možnost použít Godzilu k vyvolání bezbolestné a velice bezpečné narkózy, ale i k:

a) naprosto úmyslnému měnění stavu vědomí a tím k usnadnění cvičení přestupu do astrálního a jasnovidného vnímání. Takže se už se nedivím, jak to přijde, že správně použitá Godzila stejně jako další elektrické metody dovedou pomoct při snažení se naučení jasnozřivosti. Je to její docela nový aspekt, alespoň ro mne.

b) buzení lidí z přetrvávajícího komatu a z běžné anestezie, kdy došlo ke komplikaci a osoba se nechce sama probrat. Tento aspekt své práce R. O. Becker bohužel nejspíše minul a tím pádem neprobádal.

Ve skutečnosti jsem ale s tímhle psaním začal kvůli tomu, že mi tu různé nefundované spekulace začínají překrývat zjištěná fakta o použití stejnosměrných elektrických proudů při Godzilování. Proto jsem vlákno rozdělil na toto, se skutečnými poznatky a kde snad se budou hromadit i klinické zkušenosti, a na všeobecnou spekulativní diskuzi http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?f=12&t=3970

Je nutné si uvědomit, že stálý tělesný potenciál a polarita tvoří byť téměř neměřitelné, ale velice komplexní elektrické pole kolem těla každého živého organismu, včetně virů. Čím je organismus složitější, tím je tato součást aury také složitější. Je na bíledni, že změna této struktury v auře způsobuje i změny ve fyziologii těla, stejně jako je tomu obráceně. Prakticky jde o jeden z jevů upravovaných akupunkturou, akupresurou a elektro-akupunkturou, stejně jako striktně mentáními metodami léčení (Reiky, Reconective atd. atd.)

Dále z práce R.O. Beckera vyplývá, že alespoň bakteriální kultury si drží uměle navozenou polaritu ještě mnoho hodin po aplikaci elektrického proudu přes kulturu, že dochází k mnoha-hodinové polarizaci kultur, čímž se z bakterií stanou de facto „články baterie“. Totéž lze do nějaké míry očekávat i v těle po aplikaci Godzily s našimi buňkami, i když tělo se bude vždy snažit tuto nabuzenou polaritu co nejdříve dát do původního stavu.

V otázce polarity Godzily se díváme na dvě různé filosofie použití.

a) Výzkum Roba Luhrse, kdy jsem se s Godzilou poprve seznámil, se vztahoval pouze na lokální léčení a zbavování se bolestí. Zde se jedná o lokální záležitosti, kdy polarita elektrod povětšinou kříží přirozený spád tělesné polarity. Jako příklad může posloužit přiložení elektrod na zápěstí v případě, že se v něm snažíme odstranit nějaký zánět, včetně revmatického. Zde je v podstatě jedno, je-li positivní elektroda na straně tepen a negativní na straně hřbetu ruky, nebo obráceně, či zda jsou obě elektrody přiloženy ze stran zápěstí, a zda polaritu přehazujeme, nebo ne. Přehazování polarity vzniklo z mylné spekulace o elektrolýze (Beck, Luhrs), nikoliv z klinických zkušeností.

b) Moje použití Godzily pro čištění krve po zkušenosti s přepínaným stejnosměrným zaperem Roberta Becka (Sota, 7-8Hz square wave) vzniklo z poznatku (R.O. Becker, Rob Beck a další), že proud prochází tělem daleko snadněji než pokožkou, tudíž, že zdaleka nezáleží tolik na vzdálenosti elektrod, jako záleží na povrchovém odporu kůže. Z toho jsem vyvodil, že účinnost Godzily se nutně zvedá, pokud je stejné napětí použito na větší vzdálenosti elektrod, protože proud nutně protéká větší masou vnitřních tkání. Zde jsem samozřejmě a logicky využil poznatků o přirozené polaritě těla. V tomto případě jsem měl možnost si ověřit nejen vyšší účinnost na lepšící se stav mé krve a porovnat na sobě Godzilu a Sota (Rob Beck) zaper, ale zjistit, že přehazování polarity se klinicky projevilo jako nevýznamné. Jako významné se však projevilo plavat s přirozeným proudem a umísťovat elektrody tak, aby neobracely přirozenou tělesnou elektrickou polaritu.

Pochopení těchto závislostí by mělo dát povědomí jak rozumně používat Godzilu snad alespoň těm, kdo jsou schopni si je uvědomit a dát správně dohromady, odděleně od nefundovanch spekulací.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Citlivost

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Jenom jako zajímavost, spolu s Českymou jsme oba zjistili, že citlivost na napětí Godzily se mění během hladění (půst) s tím, že po zhruba dvou dnech jak na džusování, tak na vodě (popřípadě plus čaji, nebo kávě), ale bez solidní stravy, se citlivost na napětí Godzily zvyšuje a to velice poznatelně. Osobně do sebe cpu teoretických 7.2V ze šesti dobíjecích monočlánků, aniž jsem proud na elektrodě na týlu nějak zvlášť cítil. Avšak, při hladění začínám třetí den hladění dost cítit i 4 dobíjecí monočlánky (4.8V). Definitivně se tedy při hladění něco děje buďto s odporem pokožky, nebo s její citlivostí, nebo oboje. Z toho mi opět plyne, že individuální snesitelnost použitého napětí je jedinným použitelným kritériem volby napětí na Godzile, a že ho nelze stanovit arbitrárně a všeobecně, a že se může měnit u každého jednotlivce v závislosti na dietě a tím nejspíše i pod dalšími vlivy. Jedním z již zjištěných je druh použité soli (či směsi) a její koncentrace, ale nejspíše se projeví i rozdíly ve vlhkosti vzduchu a tím vlhkosti pokožky.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
ibanez5
Stálý člen
Příspěvky: 34
Registrován: pát 03 led 2014 6:25
Bydliště: Třinec okolí
Dal: 25 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od ibanez5 »

Zdarvím
Včera jsem na Godzilu napojil manželku, (samozřejmě tak jak se má, přes vlhký ručník, tak aby to nekopalo, plus na týl, v oblasti krku a mínus pod chodidla) byla napojená asi 10 minut a asi po 10 hodinách se ozvala silnější tetánie.Tetánie se objevuje asi 10 let , ale poslední dobou byl klid ...
Může to být způsobeno Godzilou, nebo ji může používat dál ???
Jinak já Godzilu užívám každý den asi půl hodiny a v pohodě ...
Díky za jakékoliv rady :bye:


„Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět.
Dnes jsem moudrý, proto měním sám sebe."
spibe
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 19 lis 2006 22:48
Bydliště: Slovensko
Dostal: 12 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od spibe »

Pridám aj ja svoje skúsenosti. Skúšal som elektródy prikladať rôzne na telo a zistil som, že nie je jedno, aspoň u mňa, že kde umiestnim elektródy. Dospel som k záveru, že mne najviac vyhovuje, keď mám nohy vo vedre z vodou a tam je umiestnená anóda + a na tele mám umiestnenú katódu -. Vychádzal som z tohto ČLÁNKU a potvrdilo sa mi to. Katóda vytvára zásadité prostredie a anóda kyslé prostredie a keď je umiestnená vo vode /nohy v lavóre s teplou vodou/, tak vyťahuje z tela škodlivé kyseliny.
Keď som mal katódu- vo vode a anódu+ na bedrovom kĺbe, tak ma na druhý deň neskutočne bolel ten kĺb. Elektródy som obrátil a na ďalší deň opäť všetko v poriadku. Taktiež som mal anódu na lopatke a na druhý deň ma dráždilo do kašľa. Po zmene polarity všetko v poriadku :epray: . Používam 6V a max som mal 1.3 mA, 30 až 60 min.


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od julietta »

neviem, či skusenosti bude v tejto časti, lebo vidim, že godzila je rozdelena, a tak napíšem sem, čo som prežila, teda este prežívam...
tento tyzden prekonavam zapal plúc, ktorý mi nebolo jasne odkial mam a prečo až ked som našla v teme "zapper" od dennyho jeho skusenost:
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php? ... 2&start=45
Nikde som tam nenašla reakciu na jeho skusenosť.

po tyzdni godzilovania, kde uz mam elektrody z medenych drotikov/dufam, že som neurobila nejaku blbost :ethink: / ma začalo boliet hrdlo , nato kašel a bolest v hrudi. Nastupili vysoke horučky-39,5, ktore som musela zražať acylpyrinom, inak by ma porazilo. Každe 4hod. teploty vyskočili. Cele telo bolelo...lekarka mi zistila začínajuci zapal pluc, beriem dvoje atb.
aj denny opisuje zapal po zaprovaní. Otazka je- odkial sa tam vzal zapal? co sa udialo?
Myslim si, že v plucach boli zalezene bakterie/uz par rokov sa mi ťažšie dycha/ a takto sa čo? rozmnožili? zalarmovali? zhromaždili? zabili?
A preto s godzilou pomaly, alebo je to ok?
uvidim ako sa z toho dostanem.... :ethink:
-inak ako pzitivum je, že mi ožili brušné svaly, ktore boli uz take nejake tuhe, brusko sa mi vyduvalo a teraz vidim, že svaly v brušnej dutine pracuju :roll: :ethink:
-a dalsie pozitivum, zlepsil sa mi zrak- vsimla som si, že hodiny v izbe vidim bez okulirov ostrejsie, rozoznam čísla a ručičky, predtym nie :)


spibe
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 19 lis 2006 22:48
Bydliště: Slovensko
Dostal: 12 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od spibe »

Ahoj. Neviem ako si mala umiestnenú polaritu, ale skús si dať mínus na hruď, prípadne na lopatky a plus daj do nerez hrnca s teplou vodou /prihoď: horčík, draslík/ a šup s dlaňami do hrnca, nech sa ten "sajrajt" z pľúc vytiahne najkratšou cestou von. Nezabudni na C-čko, pretože Godzilovaním vzniká oxidačný stres a to hlavne ak je plusová elektróda na tele ;)


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od Slavek Krepelka »

spibe píše: ... pretože Godzilovaním vzniká oxidačný stres ...
A na to jsi došel jak?

Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
spibe
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: ned 19 lis 2006 22:48
Bydliště: Slovensko
Dostal: 12 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od spibe »

Pokial viem tak vzniká elektrolíza pri ktorej sa na anóde uvolňuje kyslík, čiže volné radikály kyslíku a pri ich nadbytku vzniká oxidačný stres. Keď som si dal po kúre C-čko, tak som cítil nárast energie. Sú to len moje postrehy a pocity pri Godzilovaní. Dúfam, že to nikomu nevadí, že to sem píšem, ale ak áno, tak treba dať vedieť.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od la »

spibe píše:Keď som si dal po kúre C-čko,
To doladění céčkem (možná i jiným způsobem) je velice dobrý postřeh.
:pivko:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Godzila - SS zaper za hubičku

Příspěvek od Slavek Krepelka »

spibe píše:Pokial viem tak vzniká elektrolíza pri ktorej sa na anóde uvolňuje kyslík, ....
:) V podstatě to není špatná úvaha, ale přeci jen naráží na nějaké to úskalí. Bez ohledu na to, jak je nepatrný proud, tělo není vanička s volným elektrolytem, která dovoluje relativně volný průchod iontům. Více méně jde o vaničku s nesčíslným množstvím oddělení a to je úplně jiné kafe. Na straně druhé, vodík je potvora a dovede difúzovat celkem vším, takže fajn. Řekněme, že alespoň vodík se ke katodě tkáněmi může propracovávat, pokud ihned nevyreaguje, a to je veliké "pokud". Proto asi je fajn u Godzily přehazovat polaritu alespoň v případě, kdy jde napříč přes celkovou polaritu těla u lokálních problémů. Jenže, pak je tu ještě další úskalí, a to je teorie oxidačního stresu. Ona se nejen jaksi nepotvrdila, ale klinická praxe dokonce svědčí o tom, že šlo o závažný, i když "neúmyslný" vědecký omyl. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 86#p110386 Ono to v těle funguje jaksi dost jinak a daleko složitěji.

Jinak Godzila dělá další "neplechu" a tou je elektroporéza. Podobně jako mnoho chemikálií (třeba citrát sodný) zvyšuje propustnost buněčných stěn a tím urychluje a obnovuje látkovou výměnu buněk přes buněčné stěny. U Godzily to není žádná veliká síla, ale děje se. Zvyšuje tak absorbci živin z mezibuněčné plasmy a krve do buněk, buněčné dýchání, výrobu energie a čištění buněk vně i uvnitř.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“